Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
1. dec 2008

a dnes po dlhom case v nasom panelaku nikto poobede nevrta,nabuchoce....tak hadam si oddychnem...
tak zatial a pekny den 🙂

katika1
1. dec 2008

riadne meno 😀
oddýchni si 😉

catrin23
1. dec 2008

ahojte...
charli ja som prisla domov az po piatej, no bola sranda, na druhy den denis vsetko vedel co bolo, lebo tam mal kamarata 😅 🙂 😀

moni, tak to mozme dat aj na stvrtok. mozem ta hodit k dr. a malych zoberaem alebo ta pockame v aute a potom mozte ist k nam 🙂)) co ty na to? len sedacku musis vybrat potom z auta vasho.

kati, aj brianko mal zachvat asi okolo 00.08 🙂 ani za svet echcel zaspat. tak sme sa prechadzali po byte a potom zaspinkal. a tiez spava v poslednej dobe tak do 9 - 9.30 😉

idem kuknut tie deti, no ale dopredu sa bojim tej 200kilovej 😲 a to 8rocne co ma 50kg, tolko nemam ani ja >))

aj my chceme na mikulasa 🙂

monica25
1. dec 2008

to som nasla na nete.... 🙂

monica25
1. dec 2008

a cavte.... 😎

catrin23
1. dec 2008

no super moni, ty si sikula...
takze tam urcite pojdeme,,,, kedy je vlastne 6.teho? ani neviem

monica25
1. dec 2008

v sob.,, 😉

catrin23
1. dec 2008

no uz som kukla 🙂 takze v sobotu ideme... kto ide este?

dnes som stretla serafik=nku v dm/ke...ta mala darinka je taka krasna... prekrasne oci ma 😉

charlinka
1. dec 2008

Ahoj. jen na té stránce je napsané 6.12.2007 😀
že by jejich překlep??
My bychom taky šli na mikuláše, snad něco bude ve městě.
Cat měli bychom to brzo zopakovat. já ted jedu na tři dny do vídně ale o víkendu bych i šla. se mi zalíbilo se jít takhle pobavit.

tinusi
1. dec 2008

Ahojte, my sme dnes boli plavat... a robili sme taku novu vec, ze maleho dnes instruktorka svacla do vody, skoro mi oci vypadli z jamok... no a ked som ho vylovila, tak maly v poho-poho... len kukal, ze jaka nuda... 😀 😀 😀 😝
Keby mna niekto tak treskne do vody, asi by som sa inak tvarila.... a to je moj Matko dost protestny typ!!!
Ked hovorite o tych velkych detoch, s nami chodi plavat jedna malinkaa... narodila sa vtedy ako matko, papa normalne, je kojena a dokrmovana, spapa plnu davku kase - to nasmu baculkovi robim len zo 100ml zatial. A este stale nosi velkost 56 a plienky len c. 2, lebo trojky su jej velke! Ale zlatunka je taka mini... 😵 😵 😵

catrin23
1. dec 2008

ides za katkou?? tak si to uzi
no mohli by sme aj nabuduce vyrazit.. potom bude denis doma, tak ak pojdem tak s nim ale pripojit sa mozes hocikedy 😉

to som si nevsimla tan datum...ale spoluziaci maju ten bar v milleniu tak im zavolam zajtra a upresnim, ci to nie je preklep

charlinka
1. dec 2008

😀 no určitě dělat křena 😀
Jedu za Katkou a za Beyzou, se těším. Pujdu na shopping, dokoupím vánoční dárky, které jsem ještě nestihla. A těším se i na vánoční víden, musí to tam být krásné v týhle době.

monica25
1. dec 2008

cat-al.skus tam zavolat...min.rok ak sa dobre pametam 6.12 bolo v pia.al.vo stv.asi to bude len preklep....

catrin23
1. dec 2008

moni, ale den tam nie je napisany

charli co je to krena ?? 😀

charlinka
1. dec 2008

Křen 😀 😀 1. to je to co se jí k pečenému prasátku a pálí to (chren)
2. v češtině dělat někomu křena znamená že jsi třetí (páte) kolo u vozu 😀 Jako že tam budeš překážet 🙂

catrin23
1. dec 2008

no myslela som na chren 😀 u nas sa hovori ze budes drzat sviecku 😀 ale my urcite nepojdeme len dvaja. on tam urcite bude mat kamosov a ja zas sama pri nich jak kontrolor 😀 😅 😕

monica25
1. dec 2008

aha...tak to som si nevsimla...medzytim som si pozerala nasu pozvanku na nete kt.mi roland z prace preposlal na toho mikulasa...... a sa mi tie 2 poplietli.....ale ze by tam dali,nechali staru z min roka???...moze byt....prepacte datum som si nevsimla 😅 ....skuste tam zavolat....

catrin23
1. dec 2008

ja to zistim zajtra

moni ved vam supnem aj brianka k rolandovi do roboty 🙂 aspon sa zabavite 🙂

monica25
1. dec 2008

ok ja som za 😀 ak sa bude dat...bude to dakde na nam.(nebude to vonku,ale v nejakej hale)tam kde je panorama........."kovak"ci co tu brble roland....tam to ma byt...

monica25
1. dec 2008

cat-dom kultury na hlavnom namesti 😀 predchvilou som to napisala ako tatar 😅

catrin23
1. dec 2008

no ano kovak, viem

a co ten stvrtok?kedy ides kdr?

monica25
1. dec 2008

cat-to ti dam vediet...roli tiez v poslednej dobe spi do 9.......,ale mozno pojdem sama bez roliho.....,lebo nieco trepala sestricka ze budem musie hnd aj do nemocky na ultraz.,a kym sa vychistame k dr.kym tam koncim....to pomaly roli pojde zas spat...este stale chodi medzi 1-1.30,aj ked vstane o 9....

asi najlepsie by bolo sa tak dohodnut,ze ked koncim a bude rozumni cas tak by sme prisli....,ze by som ti zavolala az ked skoncime u dr.

katika1
2. dec 2008

čaves 😎 som v škole 😝
moni si to riadne poplietla 😀 ale aj v augustovkách hádzali linky na mikuláša 2007 😀
monaaaaaaaaaaaaaa.. zmen si ten profil, lebo má vááážne vytáčaš 😠
tinusi aj riško mal rád ked ho praskli do vody 😀 v januari s ním pojdem párkrát plávať aj ja 😵

monica25
2. dec 2008

cav kati 🙂
ok,len koli tebe 😀 ...zmenim ho 😉

katika1
2. dec 2008

ha haaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ďakujem 😀 😀 😀

monica25
2. dec 2008

kati-uz to tam je 😀 .ale to je podla maminky...tato s tym nejak nesuhlasi 😠 ...cat mu nasadila chrobaka do hlavy...Marco.....

katika1
2. dec 2008

Marko je pekné ale s K, nie c.. nemám rada tieto poameričtené mená..
Richie 😀

monica25
2. dec 2008

a zas vcera,ze Dylan 😠
Richie Rich 😀

katika1
2. dec 2008

ak dáš dylan, nepoznáme sa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre