Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
2. dec 2008

a roli bol v kuse hore v noci...sice spal do 9...,ale dost casto zaplakal.....
kati a risko ako sa ma???

monica25
2. dec 2008

kati-to by som nespravila svojmu dietatu

monica25
2. dec 2008

a ani tebe 😀

katika1
2. dec 2008

má sa dobre, ale reže sa tá svina 🙄 ale našla som mu vedla očáka má modrú škvrnu !!!!! čo to može byť??????

katika1
2. dec 2008

dakujem 😀

monica25
2. dec 2008

to moze mat tu modru skvrnu jak sa mu zubok tlaci????chudacik 😔 musi to byt priserna bolest.....

katika1
2. dec 2008

ja neviem, nechápem to.. najprv som myslela, že niečo žužlal, ale dva týždne to tam má.. také tyrkysové a neviem mu to pozrieť, nenechá si to 😝 volala som teraz sestričke a vraj máme radšej prísť k dr 😕 😝

monica25
2. dec 2008

chudacik maly ☹

monica25
2. dec 2008

roli tu plackal,mnaukal chodil hore dole...a ja ze co mu je sme sa polubili,pocicuskovali a teraz sa tu veselo hrajka dalej 😀

renika
2. dec 2008

ahojte
nemám na vás čas babky ☹
do soboty mám ešte veľa učenia, keď sa malý zobudí, ide s dedom na prechádzku a zatiaľ sa musím drviť a drviť..
darčeky nemáme pokúpené, nič, žiadna vianočná atmoška. Po skúške v sobotu idem konečne vybrať ozdoby. Som rada, že som aspoň adventný veniec včera nezabudla vybrať. No hrozné koľko sa toho teraz nakopilo. A keby aspoň nie taká ťažká skúška ako ma čaká. A že Mikuláš 😝 Tak v sobotu máme prednášku od rána do 16stej a o 16stej skúšku. Tak to bude náš Miki 🙄

catrin23
2. dec 2008

a potom nechavas maleho doma?ci ho beres? 😲

no dnes som volala spoluziakovi do haly a ten mi povedal ze miki bude vo stvrtok okolo 9 alebo 10., lebo ze cez vikend su stuzkove tak ideme vo stvrtok 🙂 ale ja mu este zajtra brnknem ci to je naozaj 😅 😕

catrin23
2. dec 2008

my sme spali pekne celu noc, raz bol hore na caj ale to iba zamrnkal a vstali sme o 8.15 🙂

tinusi
2. dec 2008

No, Matko sa v poslednej dobe tiez casto budi. Niekedy ma to vytaca, lebo si len cucne a spi dalej, alebo len drzi prsko v puse, ani necuca, len ma nepusti ... on si drichme a ja nemozem... 😠 😠 😠

monica25
2. dec 2008

cavte....

tinusi-ja ked som kojila roliho tie pouzival moj cicik ako dudlik....
mikulas vo stvr. 😲 to je nejak skoro....,ale v pia.ma byt zevraj aj na nam.neviem ale kedy............

monica25
2. dec 2008

kati-boli ste u dr????co povedala na ten "flak"
pozerala som ruzovu...no uz aj michal zacaalit novu pani riaditelku 😒

monica25
2. dec 2008

reni-aj ja by som mala ist na nakupy...,ale ked ja som taka leniva v poslednes dobe.....ale som sa rozhodla zajtra ideme s5 k neurologicke vo stvrtok ku gyn.v pia.je mikulasa 😀 a na bud.tyz.sa vyberem este raz na nakupy a dufam,ze sa mi podari nakupit uz vsetko....bojim sa ak by som zacala rodit skorsie....a nemala by som darceky pre mojich chlapov ....sice by to roland pochopil....,ale aj tak.......potom uz z 2 detmi sa tazsie niekam dostanem 😅

monica25
3. dec 2008

cavte.....
tak sme po navsteve neurolog.a uz tam nemusime chodit 😀 sa tesim,aj tak to bolo "zbytocne",ale este raz musime ked bude mat 3 roky....ale aspon uz teraz nie......roli sa tu hra vobec nevyzera,ze by xcel spinkat,a mamiinka by uz spala 😀 ale za chvilu ho ulozim....dnes vstal 8.15.

reni-a drzim palce,nech sa ti dari na skuskach 🙂

deina
3. dec 2008

Monika, to je skvele, ze tam uz nemusite chodit. 🙂 😅

monica25
3. dec 2008

deina-sa tesim 😵 😵 😵
no a mi este povedala,ze maly sa na mna vobec nepodoba 😔 a tak ma povzbudzovala,ze to je dobre ked je takyto maly vekovy rozdiel...prvy polrok zevraj je najtazsi......,ale ze si budu blizki a dvaja chlapci-super.....
a potom na moje brucho,ze a je vsetko v poriadku????take male brusko mate.....tak ma vystrasila....ale podla ultraz.je vsetko ok,tak hadam a j bude 😔

monica25
3. dec 2008

ale som citala,ze velkost babetka nezalezi od velkosti brucha.....som poznala jednu,poznam 😅 ....pribrala 30 kg pocas tehu a mala vazila sotva 3 kg....

catrin23
3. dec 2008

ahojte... tak my ideme zajtra na toho mikulasa 🙂)

moni a dojdete poobede? mohli by ste uz konecne ... ja ta potom hodim domov 😉

catrin23
3. dec 2008

moni, ved ty si mala aj pri rolim malinke brusko 🙂

catrin23
3. dec 2008

kde ste vsetky?? 😲

monica25
3. dec 2008

ja som tu 😎

monica25
3. dec 2008

roland tu zachrnel pri telke tak som ho nechala tak.....len som ho zakrila ma za sebou dlhy den v praci a este nas po robote zobral na nakupy....vianocne xcela ist svokra....kupila rolandovi darcek,aj svokrovi....pre maleho uz ma a uslo sa aj mne 😝

monica25
3. dec 2008

....som po dlhom vahani...a ked uz sme pochodili vsetky obchody 😅 som si v aquariu vybrala taku supravu...a to uz ...., ze som musela.....a mne to je take blbe.....od svokry ,ze toto xcem al.to....... 😅
a roli bol taky dobrunky senior ho strazil behal hore-dole po aquariu navstivil obchody 😀 a bol vysmiati,som sa tesila....a on bol taky spokojny,viteseny...inokedy zuri 🙂

monica25
3. dec 2008

no a zas tu nikto nie je...,ked som tu ja ☹

tinusi
3. dec 2008

Ahojky, mrk sem, co sa tu deje... 🙂

monica25
3. dec 2008

tinusi-ahoj.... 😉 ticho tu je... 😒 sla by som uz aj ja spat,len s aneviem odtrhnut od pc..... 😝

tinusi
3. dec 2008

Ma boli hlavaaaa.... tak len na skok som tu, cakam kym sa manzel osprsi a pojdeme spat....
Aj ja by som isla na Mikulasa dakde, ale matko je este krpec, jemu by to nic nehovorilo a asi by sa nudil... no a on ked sa nudi, tak to je des a hruza... potvorka mala!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre