Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
3. dec 2008

ja som este tiez tu...

moni dojdete zajtra? zajtra ide bea do pesti tak ak by si chcela parfem nejaky 😉

catrin23
3. dec 2008

a na mikiho nejdete??

catrin23
3. dec 2008

no asi si budem pisat sama, tak hadam idem drichmat 😖

monica25
3. dec 2008

cat- o nieco vetsie ako teraz ale ani s rolim som vela nepribrala....
neviem ci prideme,,,,podla pocasia,ja ti dam vediet zajtra a podla toho kedy sa roli zobudi dne sspal do 3.20,ale ked bude do nejakej 4 ...a kym sa vychistame,a prideme k vam....,no uvidim.....,uz by som vas rada videla 🙂
a zajtra ide roland na vianocnu party...maju ju v chillli

kati-kde si????uz si tu davno nebola...aj ty sa ucis????kedy mas skusku???
ako risiak???

pozna niektora z vas dr.Komaromiovu????chodite niektora knej?????

catrin23
3. dec 2008

nech ta donesie roland ja ta zoberem domov potom 🙂 a kedy tam idu? ti maju stale nejaku party asi sa aj ja tam zamestnam 😀

catrin23
3. dec 2008

ja som pribrala 15kg a 13 mi odislo... ale casom aj tie dve kila zmizli...no teraz to uz konecne pomaly naberam spat 😅

tinusi
3. dec 2008

Ja idem v sobotu s kamoskou do Podhajskej - pocvachtat sa v horucej vode... sa tesiiiiim.... to bude prvy akcia bez Matka... sice to bude len hodka a pol, nanajvys dve, ale potesi... 😵 😵 😵

catrin23
3. dec 2008

moni, napis mi zzajtra potom sms, ze co a ako...

tinusi, no treba sa trosku odreagovat...tak si to uzi.... ja som si vycerpala minulu sobotu v irishi, takze teraz budem pekne doma 😀

majte sa cawteeeeeeeeeeeee

monica25
3. dec 2008

no do roboty uz nejde z autom,ide bez...na 5....tak rovno z roboty tam pojdu....
aj ja xcem este stravit aspon jeden,pol dna bez roliho kym sa nar.druhe babo...sama....asi na tie nakupy pojdem bud.tyz.a sama....,a to je na tom najkrajsie ked sa vratim domov,on ma zbada medzi dveramy a odmeni ma s obrovskym usmevom a zakrici ma ma ma.... 😀 zlatusik moj najdrachsi na svete 🙂 aj ked s avzdialim len na pol hodku....tak ma vyta ako keby ma cely den nevidel a je to krasssssssssssssnnnnnnnnnneeeeeeeeeee 😀
len dufam,ze si o domna neodvikne kym budem v nemocke....
tinusi-uzite si to 🙂 taky oddych bodne obcas 😉

monica25
4. dec 2008

cavte...
tak uz mam aj po navsteve gyn......nic som sa nedozvedela,mal toho dr.zevraj vela tak ma rychlo vys.a povedal,ze sme v poriadku...,to je najdolezitejsie,ale aj tak som mala na neho este par otazok.......nejak sa mi dnes nevenoval....,akurat ma poslal do nemocky na vys.koli polohovaniu a na ctg,prietoky....tak zajtra budem mudrejsia.....

cat-podla toho kedy sa roli zobudi ti dam vediet ci prideme.....
aky bol mikulas???//boli ste????

monica25
4. dec 2008

a ibrala som 2 kg za 2 tyz. 😀 tak uz mam 63kg. 😀

catrin23
4. dec 2008

ahojte...
moni, no o nic ste neprisli 😅 bolo tam milion deti zo skoly plna hala, lietali tam hore dole ani som ich nestihala vnimat 😲 a mikulasa iba z dialky sme videli, lebo sa mi tam ani nechcelo ist dopredu brodit sa cez deti. a nic ani nerozdaval. aspon 1 lizatko mohli dat tym detom 😖 a spievali tam berky a este neviem kto, no trapne... a nakoniec zahlasii, ze : mame tu aj cd-cka, keby ste si niekto chceli zakupit... no ako to mozu malym prvakom zahlasit

catrin23
4. dec 2008

som rada ze je vsetko v poriadku moni... aj ti povedal kolko ma babo kg?

catrin23
4. dec 2008

moni kukni inzerat a skus napisat, mozno bude mat zaujem aj o tvoj 😉
http://www.minibazar.sk/main.php?ids=i11&idinz=...

catrin23
4. dec 2008

ale asi tam budes prihlasena ako ja 😲

monica25
4. dec 2008

ahoj cat...napisem jej....,aspon skusim....
zajtra idem az na ultraz.mam svokra doma tak ma zobere na aute a postrazi maleho kym ja budem cakat....

catrin23
4. dec 2008

len toto bolo pridane este v sept. tak to uz asi nebude aktual, skus 😉

renika
4. dec 2008

ahojte
tak moni kvôli tebe som dnes zapla koňa, lebo ak som si dobre pamätala, dnes si mala vedieť, či sa drobec otočil alebo nie. Ale čítam, že si sa to nedozvedela. Cvičíš ešte?

inak sa učím na sobotu a ako pozerám, tak asi aj Katika a ostatné baby to tu tiež pekne zanedbávajú!

moni a teraz pozerám, že 37tt 😲

catrin, takže nemusím byť smutná, že som s Maxom nebola na Mikuláša. Po prečítaní tvojho opisu mám čistejšie svedomie 😀

a ešte k tomu moni, že ako ťa Roli víta, tak mňa tak Maxim nevíta ani náhodou 😔

catrin23
4. dec 2008

ahoj reni... nezavidim ti to ucenie 😖 no ano, nemas co lutovat... ja som stala cely cas na konci haly a maly sa ma drzal nohy alebo bol na rukach, potom sme sedeli... chuda uplne bol v soku z tych deti, tolko sa tam nahanali, jeden cez druheho ..

renika
4. dec 2008

catrin, však aj teba to čaká, keď pôjdeš na výšku 🙂
už ma poriadne bolí hlava, neviem čo do nej ešte dnes dostanem. Našťastie, Maxim už spí napapaný, okúpkaný.
Videla som ukážky na ordináciu, že Gregor pôjde na rande s riaditeľkou, ale nechystám sa pozerať, pozriem si to na nete v sobotu po skúške.

monica25
4. dec 2008

cat-pisala mi,ze xce fotky kocika 🙂 ,ale roland ich ma n a usb k.a je na tej party....tak zajtra....a diky 😉

reni-si zlata,ze si na nas myslela 🙂 ,potesilo ma to....zajtra dam info 😉

catrin23
4. dec 2008

moni,kuk na moje inzeraty ja ho yam mam

catrin23
4. dec 2008

no reni, ked vas tak citam kolko sa ucite,tak pochybujem uz o tom 🙂 aj ked som strasne chcela na anglictinu 😅

catrin23
4. dec 2008

moni, no hadam ho predas a kupite taky co sa vam mesti do vytahu, uz mate nejaky vyhlaidnuty??

monica25
4. dec 2008

cat-diky...uz som jej ho skopirovala,a poslala 😀
este nemam ziadny...neviem sa rozhodnut ci surodenecki ,al.len novy pre baby...zisiel by sa surodenecki ale ten sa zas nezmesti do vytahu....tak neviem...al.kupim pre baby a pre roliho babyskate....uvidim este....

tinusi
4. dec 2008

Moni, uz sa ti to krati... 🙂 🙂 🙂 Normalne ti zavidim... spominam si, ako som v 37tt cakala, kedy to uz pride, lebo krpec ma uz vsade tlacil a vnoci som nevedela spavat... bolo to krasne obdobie... take plne ocakavania, ake to babo bude a tak... uz sa tesim na to, ked budem zasa tehotna... 😵
A hlupe reci odbi, ze ste to tak planovali, a nech sa nikto nestara o to, ako to zvladnes... ty to proste zvladnes a bodka. Milujem "zodpovedne" stare paky, ktore maju kopec premudrelych nazorov a za sebou taky zivot, ze by sa mali hanbit...
Pamatam sa, ze ked som s manzelom chodila, obcas som u nich prespavala cez vikend. A jedna "mila" tetuska chodila k svokre robit kazanie, ze má doma kupleraj!!! A pritom tetuska prvy krat rodila ako 18.rocna - predtym sa este stihla vydat... Ale svokra je chvala Bohu nohami na zemi, takze si z nej nic nerobila.

monica25
4. dec 2008

http://www.aukro.sk/item494527264-kociarik-grap...
cat-mozno tento 🙂
este neviem...a videla som aj taky zeleny kocik....uvidim .....kocik objednavam az ked sa dieta nar.a bude vsetko ok....
tinusi-dik za povzbudenie 🙂 uz ani ja neviem spavat...a je to tazke s tym ze mam este jedno baby doma....xcela by som to mat za sebou,ale radsej po sviatkoch.... az po novom roku....vianoce si xcem uzit v "klude" este.... 🙂 potom to uz bude dost "hekticke"
no prve tehu som si aj ja uzivala,a toto???ani neviem ako zacalo, 😔 a za chvilu uz konci...druhe tehu si uz zena tak neuzije ako to prve.... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre