Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

nutka
17. dec 2008

ahojky ....
este ma poznate????...ja vas nejako zanedbavam a sa tak strasne hanbim!!!!uz ani Katuske nevolam jak volakedy,ani sa nevidime....ja som strasna!!!!...to to kvetinarstvo je na vine 😖 ..neviem co skor a dufam ze uz cez sviatky si oddychnem.....

este ani darceky nemam pokupene,ani vianocnu vyzdobu nemame doma...... 😠 ....juj krasne casy na matreskej.....

Monika si nadheran tehulka!!!!!! 😲

ak by ste niektora boli v sobotu poobede pri tescu alebo akvarku tak by som vas rada kukla....---budem behat za darcekami a kavicka by bodla.....

inac sa mame fajn,biznis ide ok,Samuš je uz fesak,rozprava skoro vsetko,a opakuje po kazdom stale vsetko,...ma taku bohatu slovnu zasobu ze az az....
frci na rozpravkach s myskami ("miň" je myš),kreslime,citame....beha skace,no je jak žive striebro.....
uz je ostrihany....no vlastne prvykrat sme ho dali az teraz.....

juj jak mi chybaju vypisovacky na konovi......ale asi to uz nebude take ako bejvavalo,ze???? ☹

tinusi
17. dec 2008

Ahoj Nutka, samozrejme, ze ta pozname... som rada, ze si sa tu ukazala. Minule som videla tvoje kvetinarstvo, isli sme cez Ohaj... milene... 😵 😵 😵
Pamatam sa, ako si bola tehulka a do noci si bola na konikovi, lebo manzel bol v praci... ja som vtedy ani nechyrovala, ze budem coskoro mamina...

deina
18. dec 2008

Jeej, Nutka, no ahoj. 🙂 Samko je teda riadny sikovnik.

My sme sa akurat vratili z poradne, to bola taka sranda. 😀 Tato nasa mala potvora da pa-pa len dedovi a nic moc sa predviest nechce, ale lekarku ma velmi rad, takze sa predvadzal. Dedo ho naucil piskat, tak piskal. 😅 A lekarka tiez, ale jemu to slo o dost lepsie. 😀 😀 A tak si tam vypiskovali, medzitym bol zaockovany, odmerany, odvazeny... ze toto este nevidela a to je uz dlho lekarkou, vraj si ho zapamata navzdy.

katika1
19. dec 2008

čaute.. nové infošky o monike.. je otvorená na 3 prsty, ale to jej povedali na poradni a vraj ak chce ešte vydržať, má sa šetriť.. tak som zvedavá kedy to príde.. snad nie na vianoce 😅

deina
19. dec 2008

Uz som si naozaj myslela, ze porodila, ked sa tu neukazala. 😨 Tak drzim palce, nech este vydrzi. 😉

tinusi
19. dec 2008

Wau, ja som bola na tri prsty otvorena rano o siedmej v den ked sa Matko narodil (narodil sa o jedenastej)

renika
19. dec 2008

čauteeeeee babyyyyyyyyyyyyy 😎
mám po skúške, najbližšia až v januári 🙂 Teraz, tento čas oddnes až do januára by sa mohol hroooozne hrooozne ťahať, dni nech majú 50 hodín aspoň! Potrebujem si oddýchnuť a tešiť sa z voľna, že pár dní ešte nemusím zobrať knihu do ruky..

prečítam vás, poctivo, ale teraz idem pozrieť zameškané ordinácie a potom..

kati ako skúška? Máš ju? Tú myslím, ktorú si u tej milej pani ešte neurobila na prvýkrát..

deina
19. dec 2008

Renika, no parada, gratulujem. 🙂 😅

Aha, tri prsty uz moze byt tak vela? 😕 V tomto sa nevyznam, ale dufam, ze este Moni vydrzi, ked chce byt na sviatky doma.

serafinka1
19. dec 2008

Ahojte baby, ako stojíte s vianočnými prípravami? Stromčeky už máte hotové? Či ešte nie? Ja som ho včera ozdobila, nech má Dadka radosť. Dnes má 1 rok. 🙂

renika
19. dec 2008

už som pozrela jednu ordináciu 🙂
deina, díky 😎
seraf, my zdobíme stromček tesne pred Vianocami, tak teraz ozdobíme asi v pondelok alebo v utorok, som zvedavá, čo naň povie Maxim.
Darinke nádhernej prajem všetko najlepšie k prvým narodeninám! 😵
Ako sa jej páči stromček? Aj si ho uviazala?

renika
19. dec 2008

baby a prečo sa sem už nedajú dávať srdiečka? ☹ Tie malé čierne chutné

serafinka1
19. dec 2008

nie neuviazala, zatiaľ stojí 😀 , obrala mi iba salonky zo spodu, tak som ich musela dať vyššie. Ale keď ho zapnem tak ten tá jej rozžiarená tvár a slovíčko jéžiš, tak to som hotová. Veľmi sa jej páči.

deina
19. dec 2008

Darinke vsetko najlepsie k prvym narodeninam. 😵 😵

Ani my este stromcek ozdobeny nemame, je vonku na balkone, ozdobime ho asi az na stedry vecer. Ibaze by sa nam chcelo ho zdobit v nedelu... ale asi nie.

serafinka1
19. dec 2008

Ja neviem, mne to na notebooku ani nešlo.

A ďakujeme za gratulácie. Ste zlaté.

ježíš, že ten tá, to čo som tam napísala, hotový maďar zo mňa. 😀 😀 😀 😀

renika
19. dec 2008

seraf, aj ja sa na to teším, že ako sa mu rozžiari tvár, keď zasvietia svetielka 🙂
ja som teraz taká happy fakt, opadlo dnes zo mňa všetko, všetok ten stres. Teraz som plná energie, kto chce? 😀
deina, aj ty máš v pase Michal a srdiečka kam zmizli? 😕
moni sem prečo už nechodí?

serafinka1
19. dec 2008

Ti Ti verím, ja by som teraz školu asi nezvládla a energie mi môžeš dať. za tento týždeň som sa z energie tak vycucala, že by sa mi zišla. Mali sme všetci traja virózu. Darinka 4 dni v horúčkach, potom sa k tomu pridali hnačky a teraz keď to všetko skončilo začala kašlať a má soplíky. Takže odsávame a odsávame. Smutné. Toto je naša prvá choroba. Mrcha jedna. ☹

deina
19. dec 2008

Ja som tie srdiecka tiez len kopirovala, lebo mi na notebooku nesli, takze neviem. Ale v pase ich vidim. 😕 Ty ich v mojom pase nevidis?

My stromcek vzdy viazeme, kedze dedo doteraz neodhadol velkost stromceka a nasej obyvacky, takze tento rok ho urcite tiez uviazeme. Uz sa tesim na to "heee" (menej na liepanie sa po nom).

serafinka1
19. dec 2008

Narobila som aj fotky, ako kradne zo stromčeka ale lenivá som ich teraz sťahovať do pc. nabudúce. Asi až po sviatkoch, nech je toho viac. no idem už asi robiť to rafaelo. 😒 , lebo takto zo mňa nebude nič.

renika
19. dec 2008

seraf, bože môj, viróza je hrozná sviňa, dobre, že ste z toho vonku! Neboj, soplíky sú oproti tomu nič, hlavne, že nemá horúčku, soplíky aj kašeľ prejdú. Presne keď má narodeniny je choručká, ale o to skôr sa z toho dostane, uvidíš. Držím veľmi palce. A odsávaj odsávaj, aby sa jej to neukladalo, to by bolo horšie.
Aj ja som bola vycucnutá, už som si stokrát povedala, že nevládzem, spať som išla nejedenkrát o druhej v noci. A teraz sa mi energia vrátila späť, upratujem a medzitým si tu píšem. Zajtra, tak zajtra plánujem dať doporiadku celý dom, vybrať vianočné ozdoby a budem si to užívať. Teším sa veľmi na to! Konečne!

deina, nevidím ich! Ani mi nejdú urobiť a predtým mi išli. Asi mám teda niečo s pc 😒

renika
19. dec 2008

seraf, čo vypekáš? Aké rafaelo? Ja milujem zdobiť perníčky, to je moja vášeň 🙂 Asi budem zdobiť v nedeľu, už sú upečené.

deina
19. dec 2008

Reni, su tam, ja ich vidim.

Chuda Darinka, je jej uz lepsie? Nech sa rychlo uzdravi, aby mala pekne Vianoce, ked uz na narodeniny bola chora.

renika
19. dec 2008

teraz mi tu Riki pozeral niečo, nejaké kódovanie, že asi to bude v tom. Ale fakt ich tam nevidím. No nevadí. A on ich na svojom pc má, pozerali sme ťa tam 🙂
seraf, inak, aj my sme boli chorí všetci a aj Maxa to dobre chytalo, už mal soplíky a v noci kašľal trošku, cez deň ani tak nie. Jedna baba mi poradila kúpiť sirup echinacea, ktorý sa má dávať pri chorobe 3 dni 5 x denne a na štvrtý deň mu nič nebolo!!! Do nosa som mu dávala len Libenar, nič iné a na kašeľ nič, lebo sa to ani nestihlo rozmôcť a bol zdravý. Ten sirup je čistá príroda, neobsahuje konzervačné látky, preto sa musí po otvorení držať v chladničke a to maximálne 12dní. Potom vyhodiť. Ja som vyhadzovala ešte skoro plnú fľašku, keď prešlo 12 dní.

deina
19. dec 2008

Echinecea je taka dobra? My mame caj, v ktorom je aj echinacea, zevraj na posilnenie organizmu. Lenze je v nom aj aniz a ten mi dost smrdi, cudujem sa, ze Misiakovi to nesmrdi, ja by som to nepila (ale jemu strasne chuti).

serafinka1
19. dec 2008

Reni Rafaelo gule, mám dobrý recept tak to idem robiť, ale vyzerá to tak, že asi skôr zalomím a zajtra sa do toho pustím. Som ako lemra lemravá, celý týždeň. 😒

My sme boli dnes u Dr. dala nám sirup aj kvapky do nosa, tak uvidíme dokedy nás to bude držať. Odsávať odsávam, ale až tak veľa toho našťastie nemá.

serafinka1
19. dec 2008

chcem robiť 3 druhy nejakých cukroviniek a zoberiem to aj na oslavu. Budeme oslavovať v tej Reštike v Berku, ak dovtedy vyzdravieme.

renika
19. dec 2008

seraf, však upeč až na Vianoce. Ja keby som teraz urobila také rafaelo gule, tak do Vianoc je po nich 🤐
skoro sa uzdravte, nech je Darinka zdravá na Vianoce!
deina vidíš, nám veľmi pomohla. Ani som tomu neverila, ale odteraz keď budem vidieť príznaky choroby, tak mám tajnú zbraň 😎

renika
19. dec 2008

seraf a kedy oslavujete? Jaj, som myslela, že na Vianoce to vypekáš

serafinka1
19. dec 2008

ja to musím mať zajtra všetko hotové, je dobré keď to stojí 1 deň a oslava je v pondelok, tak musím makať. Z Vianoc si tragédiu nerobím, v podstate budeme doma iba jeden deň, potom ideme k našim a potom do Tatier.

serafinka1
19. dec 2008

No idem off lúčim sa, dobrú noc. Nevládzem už pozerať do pc. 🙂

renika
19. dec 2008

tak to Vám bude super, Darinka aspoň uvidí sneh. Tu nám asi biele Vianoce nehrozia ☹
ja zase na Vianoce toho musím pochystať, budeme mať návštevy a tak. Ale ja to robím veľmi rada, teším sa na to. Cez víkend všetko vyzdobím vianočne a pondelok a utorok je na prípravy dosť času..
aj ja som piekla na Maxove narodky tri druhy cukroviniek 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre