• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
jaja, foto už nemeň alebo idem s tebou na to skrášľovanie :wink:
1. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, Šťastný Nový rok prajeme všetkým....

My sme sviatkovali fantasticky, trošku choro, ale aj tak super, silvestrovskú polnoc a búchanice Darinka prespala, takže žiadny problém a teraz sa už tešíme na lyžovačku. V sobotu si idem odskúšať nové lyže, Ježiško mi poslal krásne Blizzardy, tak ich idem otestovať.
Cez sviatky sme boli aj v Tatrách, Darinka sa sánkovala a super sa jej to páčilo.
Takže pá a držíme rodičkám palce, nech to majú čím skôr za sebou. pa.
1. jan 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Seraf super správy :slight_smile: Aj ja by som chcela, aby sa Maxim sánkoval a keby som v januári nemala skúškové, tak vybehneme určite niekam! Len ja lyžovaniu neviem prísť na chuť, škoda :unamused: Ale s malým by som sa vyšantila v snehu veľmi rada.
Prajem vám perfiš lyžovačku, užije si to! :slight_smile:
1. jan 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes má Monika termín :slight_smile: Kati máš nejaké správy o nej? Je ešte doma?
1. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, prajem stastny novy rok. :slight_smile:

Som utahana ako kon, tak strasne by som spala... :confounded: Lyzovat sa tiez neviem, aj ked pojdeme este vo feb do Terchovej a nedaleko je Vratna, kde by sa lyzovat dalo, ale aspon sa dufam dobre posankujeme. :slight_smile: A vonku tusim snezi, trosicku.
2. jan 2009 o 10:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte holky, prajem stastny Novy rok!!!! Vela zdravia, a splnenych zelani...
Tak som sa bala tych delobuchov a nakoniec vsetko dobre dopadlo. Matko sa zobudil o desat 12 - spravny cakatel na ohnostroj!... no a kedze bol culy a suseda nas volala na sieste poschodie pozriet si z okna ohnostroj na namesti, tak sme ho zabalili a isli sme. Bol uneseny, vsetky tie svetla a buchance... no isiel si oci vyocit - ani stopa po tom, ze by bol unaveny alebo ospaly... horsie bolo o 24 hod neskor. V noci sa totiz zobudil a chcel ist hore - asi zasa pozerat ohnostroj... taky bol sklamany, ked som ho nevzala z postele ale som ho ukladala spat... :pensive: chudatko moje...
3. jan 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chuda male, ale to je zlate, ze si to takto pamatal a chcel sa ist zase pozriet. :sweat_smile: Nas krpec to prespal, ale boli sme u nasich a tam to az tak velmi aj tak nebucha.
3. jan 2009 o 15:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... vsetkym prajeme stastny novy rok 2009.....

moni este nerodila.. vcera boli u nas a dnes ideme na prechadzku... ale ked sa nieco udeje, hned dam info, sme v kontakte,...
4. jan 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
catrin, super, že aspoň niekto napíše o Moni :slight_smile:
dnes bola riadna zima, u nás -7, Maximovi skoro noštek odmrzol :sweat_smile:
tinusi, tak ste to ako dobre zvládli :slight_smile:
4. jan 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
viete mi prosim poradit, ci su v NZ sukromne jasle nejake blizsie info - telefon, poplatok a podobne alebo nejaka pani, ktora sa stara o viac deti u seba doma?
mam 8 mes. dieta a premyslam, ze cca od 10-11 mes. by som ju umiestnila na par dni v tyzdni medzi deticky, ma velmi rada ich spolocnost...
:wink:
4. jan 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mariana a nechcela by si ju dat medzi deti skor v materskom centre - aby si mohla byt s nou?

Inak, nas trapia zubky... hore mu idu styri naraz. Vlastne tri sa uz prerezali, este jeden podrastie a snad bude pokoj.
Catrin, odkaz monike, ze jej drzime palce... a tesime sa na drobca... :slight_smile:)))
4. jan 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Baby, neviete mi povedat kolko stoji 3D u Havlasa, popripade aj telefonne cislo? Kolko sa caka na termin? Dakujem.
5. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika - tu sa vsetko dozvies: http://www.ultrazvuk4d.sk/
5. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem.
5. jan 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika tel. cislo havlasa mam, ja k nemu chodievam :slight_smile: napis ip ak chces
5. jan 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tak moni bola u dr, pisala ze je otvorena na 8cm, a ak do stvrtku neporodi tak ide do hospital. dnes s nimi ideme na kavu, hadam sa jej to nespusti :slight_smile:) no ale mohlo by sa uz, nech uz je po tom.... a pozdravim ju od vsetkych...

mariana... jasle su sukromne pri bowlingu (pri mekke), alebo na slovenskej ulici a este niekde na ul. pod kopcom.. ale ceny a kontakty neviem... to by vedela katika, jej tam chodi risko.. :slight_smile:
5. jan 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
catrin ako bolo na káve? Teším sa strašne, že tu takto háďžeš info, ja na Moni myslím každý deň!

mariana26, spýtaj sa Katiky
5. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte babenky, nebola som tu asi 100 rokov. ...

Chcem Vám všetkým zaželať šťastný, lepší, krajší a zdravší Nový rok ako bol ten rok predtým. Dúfam, že sa všetkým dobre darí a ste Vy aj Vaše detičky zdravé.

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2210552&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
5. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte šťastný nový rok
mariana.. sú a platí sa 350 sk na den :wink:
6. jan 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tak moni je stale cela....
6. jan 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
kati, aj teba tu vidieť??? Prečítaj si pár príspevkov späť ako sme k vám chceli prísť a ty nič, bez vyjadrenia :pensive:

catrin, ok :slight_smile:

lucik, Matúško je veľký fešák, pekné prianie, aj keď ja som ho už videla :wink:
6. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aky velky je uz Matusko a peknucky! :slight_smile: :dizzy_face:

Uz par dni mam taku naladu, ze sa cudujem, ze manzel so mnou vydrzi... striedavo smutnu a zurivu. :rolling_eyes:
6. jan 2009 o 21:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina, však nemáš skúškové a ani tehu nie si, aspoň v pase to nemáš :sweat_smile:
ale to prejde, to sme my ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehu asi nie :sweat_smile: , som pred ms a akosi mnou hormony lomcuju, co je nezvyk. Ja som inak uplne pokojna a dobra v takomto obdobi, toto je nejaka vynimka. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. jan 2009 o 21:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deina, tak to je super, ze si to uvedomujes... moj manzel sa vkuse stazuje, ze mam predmenstruacny syndrom a ze som vtedy hnusna... ale ja si myslim, ze to skor prepina jemu... tazko povedat, kto ma v konecnom dosledku pravdu... mozno som vtedy citlivejsia a to, co by som mu inokedy tolerovala - netolerujem...
Ozaj, Misko bude mat rok... to taaaak leti...vsak len teraz sa narodil, chrobacik!!!! :dizzy_face:
6. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V pondelok bude mat presne rok. :sweat_smile: Mne to akosi velmi rychlo uletelo... Manzel zase tvrdi, ze pomaly.
7. jan 2009 o 09:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ako Moni, este nic? Kto ma spravy?
8. jan 2009 o 10:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caw caw vsetkym...
tak moni je uz v nemoc, ale babo sa na svet nepyta. dnes jej robili vsetky vys. interne a tak, a zajtra by jej mali uz vyvolat porod ak sa nespusti... tak hadam sa jej splni datum, kedy chcela rodit... 09.01.09 :wink: :slight_smile:

sme s jej muzom na telefone, tak hned dam potom info pa
8. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no chcela som napísať info o monike, ale cat je rýchlejšia, tak aspon, že čaute!
8. jan 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááááj a ešte chcem verejne pozvať všetky zajtra večer na drink... ideme s jajou chlastať :grinning: hrušku.. keby niekto chcel vedieť aj detaily :grinning: takže ak má niektorá z vás čas a chuť, budem rada :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok