• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
takže ste ho objednávali z netu? Ak by si našla, hoď link prosím ťa :slight_smile:
čo si robila takto pred rokom? kedy ti robili cs o koľkej?
12. jan 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Misko sa narodil o 13.35h, takze som uz oddychovala. :slight_smile: Strasne vela som esemeskovala, najma so sestrou, ked mi sestricka poutierala oci. Bola tam taka zlata sestricka, ze chudatko, take mate zlepene oci, nic nevidite... no a nemohla som spat, tak som esemeskovala.
12. jan 2009 o 22:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni hodila som par do albumu ale je ich ovela viac len ich mam v dokumentoch ......inac robim hlavne s marcipanom a tymi jedlymi oplatkami.....a co je najdolezitejsie ziadny margarin ale prave maslo a domaci vareny krem nad parou :slight_smile: vsak sa opytaj klaudi na chute....
toho kohutika sme mali aj my ale ani ja som ho nevedela nikde zohnat :frowning2:
12. jan 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina a kto ti robil cs? stanko???reni ty si rodila sponatne???
12. jan 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj tu macickovsku mala rebuš na narodky fajnu grilazovu...mnamky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, Smolarik s Bezakovou, asi najma Smolarik, na toho si pamatam, ako tam stal nado mnou.

Neviem najst toho kohuta... :angry:
12. jan 2009 o 22:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica, tie sú krásne, všetky. Ja by som ani jednu nevedela urobiť :sweat_smile: Tá svadobná je veľmi veľmi pekná a ten melón to si ako urobila??? :confused: Pekné! Rozmýšľam, že kedy budeme najbližšie oslavovať a čo.. :slight_smile:

deina, Maxim je 13:25 :slight_smile: Ja som nemala zlepené oči, to prečo si mala?
12. jan 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ericica, cs tiež ako Deina
a ty?
12. jan 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bezákovú mám veľmi rada, bola ku mne veľmi milá, keď chodila na vizitu :slight_smile: A bola pri mne, keď som sa preberala :sweat_smile: To už nebol pre ňu až taký zážitok..potom mi to opisovala na vizite :zipper_mouth:
12. jan 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala vyvolavany.ako prvorodicka som isla do neznameho tak som tam chcela mat svojho dr....tak sme si dohodli termin dva dni pred povodnym terminom a tak sa mala narodila 7.7.07. :slight_smile: a ako por.as.som chytila Kalmanovu takze to bolo cele uzasne :dizzy_face: az na ten personal na novorodeneckom tam som mala 4 dni stresy....
12. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Preco, co si robila? U mna bola len sestricka, ked som sa prebrala - celkom to slo, spoluziacka hovorila, ze ju to vtedy strasne bolelo, mna ani nie, len som si myslela, ze som este stale na sale a ze este nezacali.

Ten melon vyzera uzasne!
12. jan 2009 o 22:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, ten melón je úžasný
deina, aj mńa to strašne bolelo, strašne
12. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten melon bol este jeden ako polka ale o nieco mensi....to je klasicka okruhla torta len vytvarovana.....aspon sa niecim zamestnam ked som sama doma.....cez den som s malou a ked spi tak robim :slight_smile: ale niekedy uz idem zosaliet od toho stereotypu...manzel na cestach a ja sama doma :rolling_eyes:
12. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chcem taký melón, neviem sa naň vynadívať :slight_smile: Z čoho sú tie čierne zrnká?
12. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preto to materske centrum :slight_smile: taaak kto sa prida????aspon si hlavu vyvetram :grinning: aj ked mala je niekedy ako cert :zipper_mouth:
12. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni to je cokolada :wink:
12. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja napíšem v stredu, či pôjdem, ale asi áno :slight_smile:
12. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zabudla som tam hodit prsicka zenske a aj cele telo zenske od stehien az po krk len v nohavickach :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som sla, krpec je dost imunny, si myslim, dufam... :slight_smile: Mozno nahovorim aj kamosku. Len neviem, ako tam "dosoferujem", reklamujeme kocik, tak mame pozicany od kamosky nejaky ARO - hrozne, neviem s nim jazdit. :fearful:
12. jan 2009 o 23:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erica, to si mala ukazat!

Idem si aj ja lahnut, lebo ked sa krpec opat o siestej zobudi, neviem, kto ho bude zabavat... Dobru noc. :slight_smile:

Kedy by sa tam slo?
12. jan 2009 o 23:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina poooooood.....uz som sa davno nevykecala :frowning2: a ja sa asi budem teperit busom lebo vodicak na mna este lne caka aj na ten ma suri muzik ja sa strasne bojim :confounded: ale musim ist vsak aj pediatricku mam v NZ tak ked je daky problem tak dako sa tam musim dostat no nie :slight_smile: neviete mi povedat cislo na Gondolu aby som sa zo zastavky dostala k centru???
12. jan 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina tak vo stvrtok asi :wink:
12. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To mas blizko zo zastavky do MC, ak teda zastavka je niekde na autobusovej.
12. jan 2009 o 23:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :sunglasses: aj ja sa pridám ak možem do toho mc :slight_smile: chystala som sa tam aj tak a ked tam budem ešte niekoho poznať o to lepšie :slight_smile:
na gondolu neviem :pensive:
a deina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: si perfektná na tej fotke z detstva :grinning: :grinning: :grinning:
mišulko je nádherný!
aj rebeka, stihla som omrknúť :dizzy_face:
13. jan 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj včera sme boli pozrieť modrého žraloka bábo a strašne je zlatučký :slight_smile: na spapanie. a aký vonavý :dizzy_face: a mala som ho na rukách dosť dlho a Riško to celkom zvládal, doknca ho občas prišiel aj pohladkať :dizzy_face:
13. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau kati :wink: si ho pekne uspala a vecer nie a nie zatvorit ocka :sweat_smile: nabuduce ta zavolam a možes ho prist uspavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kedy by sme tam vyrazili? O kolkej?

Vdaka, Kati. :sweat_smile:
13. jan 2009 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika :grinning: rada prídem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ked to nie je moje, rada rozmaznám :grinning:
deina, neviem, kedy sú tam???
13. jan 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mne sa zdá že vo štvrtok sú tam od 13tej do 18tej
13. jan 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiez neviem, nikdy som tam nebola. Skor tam nie su? Nebyva niektora blizko?
13. jan 2009 o 12:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok