Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
12. jan 2009

takže ste ho objednávali z netu? Ak by si našla, hoď link prosím ťa 🙂
čo si robila takto pred rokom? kedy ti robili cs o koľkej?

deina
12. jan 2009

Misko sa narodil o 13.35h, takze som uz oddychovala. 🙂 Strasne vela som esemeskovala, najma so sestrou, ked mi sestricka poutierala oci. Bola tam taka zlata sestricka, ze chudatko, take mate zlepene oci, nic nevidite... no a nemohla som spat, tak som esemeskovala.

ericica
12. jan 2009

reni hodila som par do albumu ale je ich ovela viac len ich mam v dokumentoch ......inac robim hlavne s marcipanom a tymi jedlymi oplatkami.....a co je najdolezitejsie ziadny margarin ale prave maslo a domaci vareny krem nad parou 🙂 vsak sa opytaj klaudi na chute....
toho kohutika sme mali aj my ale ani ja som ho nevedela nikde zohnat ☹

ericica
12. jan 2009

deina a kto ti robil cs? stanko???reni ty si rodila sponatne???

ericica
12. jan 2009

ozaj tu macickovsku mala rebuš na narodky fajnu grilazovu...mnamky 😝

deina
12. jan 2009

Nie, Smolarik s Bezakovou, asi najma Smolarik, na toho si pamatam, ako tam stal nado mnou.

Neviem najst toho kohuta... 😠

renika
12. jan 2009

ericica, tie sú krásne, všetky. Ja by som ani jednu nevedela urobiť 😅 Tá svadobná je veľmi veľmi pekná a ten melón to si ako urobila??? 😕 Pekné! Rozmýšľam, že kedy budeme najbližšie oslavovať a čo.. 🙂

deina, Maxim je 13:25 🙂 Ja som nemala zlepené oči, to prečo si mala?

renika
12. jan 2009

ericica, cs tiež ako Deina
a ty?

renika
12. jan 2009

Bezákovú mám veľmi rada, bola ku mne veľmi milá, keď chodila na vizitu 🙂 A bola pri mne, keď som sa preberala 😅 To už nebol pre ňu až taký zážitok..potom mi to opisovala na vizite 🤐

ericica
12. jan 2009

ja som mala vyvolavany.ako prvorodicka som isla do neznameho tak som tam chcela mat svojho dr....tak sme si dohodli termin dva dni pred povodnym terminom a tak sa mala narodila 7.7.07. 🙂 a ako por.as.som chytila Kalmanovu takze to bolo cele uzasne 😵 az na ten personal na novorodeneckom tam som mala 4 dni stresy....

deina
12. jan 2009

Preco, co si robila? U mna bola len sestricka, ked som sa prebrala - celkom to slo, spoluziacka hovorila, ze ju to vtedy strasne bolelo, mna ani nie, len som si myslela, ze som este stale na sale a ze este nezacali.

Ten melon vyzera uzasne!

renika
12. jan 2009

áno, ten melón je úžasný
deina, aj mńa to strašne bolelo, strašne

ericica
12. jan 2009

ten melon bol este jeden ako polka ale o nieco mensi....to je klasicka okruhla torta len vytvarovana.....aspon sa niecim zamestnam ked som sama doma.....cez den som s malou a ked spi tak robim 🙂 ale niekedy uz idem zosaliet od toho stereotypu...manzel na cestach a ja sama doma 🙄

renika
12. jan 2009

ja chcem taký melón, neviem sa naň vynadívať 🙂 Z čoho sú tie čierne zrnká?

ericica
12. jan 2009

preto to materske centrum 🙂 taaak kto sa prida????aspon si hlavu vyvetram 😀 aj ked mala je niekedy ako cert 🤐

ericica
12. jan 2009

reni to je cokolada 😉

renika
12. jan 2009

ja napíšem v stredu, či pôjdem, ale asi áno 🙂

ericica
12. jan 2009

a zabudla som tam hodit prsicka zenske a aj cele telo zenske od stehien az po krk len v nohavickach 😅 😅 😅

deina
12. jan 2009

Ja by som sla, krpec je dost imunny, si myslim, dufam... 🙂 Mozno nahovorim aj kamosku. Len neviem, ako tam "dosoferujem", reklamujeme kocik, tak mame pozicany od kamosky nejaky ARO - hrozne, neviem s nim jazdit. 😨

deina
12. jan 2009

Erica, to si mala ukazat!

Idem si aj ja lahnut, lebo ked sa krpec opat o siestej zobudi, neviem, kto ho bude zabavat... Dobru noc. 🙂

Kedy by sa tam slo?

ericica
12. jan 2009

deina poooooood.....uz som sa davno nevykecala ☹ a ja sa asi budem teperit busom lebo vodicak na mna este lne caka aj na ten ma suri muzik ja sa strasne bojim 😖 ale musim ist vsak aj pediatricku mam v NZ tak ked je daky problem tak dako sa tam musim dostat no nie 🙂 neviete mi povedat cislo na Gondolu aby som sa zo zastavky dostala k centru???

ericica
12. jan 2009

deina tak vo stvrtok asi 😉

deina
12. jan 2009

To mas blizko zo zastavky do MC, ak teda zastavka je niekde na autobusovej.

katika1
13. jan 2009

čaute 😎 aj ja sa pridám ak možem do toho mc 🙂 chystala som sa tam aj tak a ked tam budem ešte niekoho poznať o to lepšie 🙂
na gondolu neviem 😔
a deina 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si perfektná na tej fotke z detstva 😀 😀 😀
mišulko je nádherný!
aj rebeka, stihla som omrknúť 😵

katika1
13. jan 2009

ozaj včera sme boli pozrieť modrého žraloka bábo a strašne je zlatučký 🙂 na spapanie. a aký vonavý 😵 a mala som ho na rukách dosť dlho a Riško to celkom zvládal, doknca ho občas prišiel aj pohladkať 😵

kika3
13. jan 2009

cau kati 😉 si ho pekne uspala a vecer nie a nie zatvorit ocka 😅 nabuduce ta zavolam a možes ho prist uspavat 😝

deina
13. jan 2009

Tak kedy by sme tam vyrazili? O kolkej?

Vdaka, Kati. 😅

katika1
13. jan 2009

kika 😀 rada prídem 😵 😵 😵 ked to nie je moje, rada rozmaznám 😀
deina, neviem, kedy sú tam???

katika1
13. jan 2009

inak mne sa zdá že vo štvrtok sú tam od 13tej do 18tej

deina
13. jan 2009

Ja tiez neviem, nikdy som tam nebola. Skor tam nie su? Nebyva niektora blizko?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre