Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
18. jan 2009

Renika, zlomilo sa nam predne koleso, ked svokra kocikala - no neviem, co s tym spravia. Tak sme teraz jazdili chvilku s kociarom od maminej predavacky, ale narobila som sa paradne, mala som aj svalovku 😀 , tak som sa nastvala a vytiahla golfac. Ked supnem maleho do kombinezy a deky + nanoznik, zima mu nebude.

V Maxe (v Nitre) su ake obchody pre deti? Mne sa zdalo, ze je tam len Dodipetto? 😕 A v Galerii?

catrin23
18. jan 2009

v maxe je cocodrillo, a v garerii je par detskych obchodov, aj v gate som malemu kupila ppancusky a su velmi dobre ani sa netraju ani nic, a stali 98sk

renika
18. jan 2009

erica, ten obchod myslíš s tou taškou? Áno dosť drahý, tá taška je značka Gussaci. Je veľmi pekná. Sú tam veľmi milé predavačky, hneď nám to vtedy v decembri zobrali a teraz zavolali, že môžeme prísť. Aj dnes boli zlaté.
maxim spinká od ôsmej. Vyšiel nám prvý očný zúbok! 🙂 Lialo sa mu pritom z nosa, úplná voda a dnes sa to zastavilo z ničoho nič, suchý noštek mal celý deň. A očný zub je vonku. Teším sa 🙂

catrin, asi keď dajú výpredaj, tak tam treba byť hneď 😒

catrin23
18. jan 2009

treba uz dva dni v rade stat pred tym.... ja ked som blave tak vkuse su tam bratislavske mamicky, vsetky v hm alebo v ca...ako by sa tam vrece roztrhlo... ale tam sa to najviiac oplati a maju krasne veci... a hlavne pre dievcatkaaa

renika
18. jan 2009

deina, tá svokra čo robila s kočíkom 😲 Snáď to uznajú, potom daj vedieť.
Že svalovka z kočíka 😀
áno áno, v BA sa najviac oplatí nakupovať pre drobcov, aj keď my si chodíme už len pre zbytky ako píše catrin, blaváčky sú prvé.

ericica
18. jan 2009

nooo uz konecne pokoj 😝 ako vam drobci vecer spia????????sami alebo ich uspavate?
ja si musim s malou lahnut a robit sa ze spim 😅 a ked ako tak utichne tak zdrham 😀 aj tera sa este hmyrila ale ja som sa pošutomky vytratila 😀
boze deina to ti v dobrom zavidim ze maximko je uz po prvom ocnom ,my este nemame ani dolne dvojky ale vsetky styri storky uz mame ,vlastne teraz jej ide posledna 🙂

ericica
18. jan 2009

catrin mali lebo aj ja som pozerala na malu a chcela som aj dake chlapcenske a uz ma drgal aby som si pohla tak preto som nic nezobrala ale celou cestou domov som sa s nim nebavila 😠

deina
18. jan 2009

Reni, gratulujem k zubku. 🙂

No ja neviem, ak mi nieco vadi na svokre, tak to je praveze superopatrnost, strasne je uzkostliva, prehnane - takze predpokladam, ze s kocikom jazdi tak, zeby ho najradsej niesla na rukach... fakt neviem, co sa mu stalo. 😕

Ked maly spi 1x denne (co je nanho este malo), tak vecer odpadne do postele, zaspi uz manzelovi na pleci, ked ho berie do spalne. 😕 Ak spi 2x, ale ten druhy spanok nie je dlhy, tak pohoda - zaspi zachvilku, kym sa sprchujem (to je pri nom manzel) a ked ma ten druhy spanok dlhsi, tak je este hore, ked sa okupem, vtedy som pri nom ja, trosku este polozi, pochodi a potom ho ulozim a zaspi.

ericica
18. jan 2009

oprava renike zavidim 😀 neviem ako je na tom deina so zubami???????????????kolko ma misulo?

deina
18. jan 2009

Zatial sest, ale neviem, ci nepojde dalsi - strasne zase slini, nastastie inak znasa zubky velmi dobre. 😅

ericica
18. jan 2009

no prezmenu my sa potrapime skoro s kazdym jednym a uz teraz sa bojim ocnych 😲 😲 😲
my mame len 9 aj pol a pri kazdom jednom sme hysacili 😨 😨 😨
nam isli vseliako poprehadzane 😕

deina
18. jan 2009

Prvy som mu ani nezbadala, kym ma neuhryzol, druhy siel hned za prvym, vtedy uz bol trochu nervozny. A tie ostatne styri isli naraz, tak bol dost unaveny z nich, vela spal a jeden den mal teplotu, ale to sa dalo vydrzat.

ericica
18. jan 2009

to je super ze ti tak bezbolestne vysli 🙂
ozaj ty teraz nerobis ze? myslim v skole ?si este na materskej alebo nie??????????

renika
18. jan 2009

nám tiež zúbky v pohode, ale pri očnom sa mu lialo z nošteka
a máme ich asi 12, nedajú sa poriadne pozrieť, lebo nedovolí

deina
18. jan 2009

Nerobim, len trosku doucujem doma, ale zatial len jednu babu z gymnazia.

ericica
18. jan 2009

aha tak aspon sa nenudis pri malom 🙂
renika tak velaa 😲 to je super my mame v puse zatial prazdno 😒 ale uz ani ona nedovoli kukat a stale hryzie a aj umyvanie zacina byt problemom ale zatial som vitazom vzdy ja 😀

deina
18. jan 2009

Je to fajn, aspon sa trosku preladim na nieco ine. 🙂 Ale minule mi nechcel spat, ako tu bola - strasne ju balil. 😀

tinusi
18. jan 2009

Baby, ako cistite drobcom zubky? Ja zatial len prstom, ale ked Matkovi este podrastu, uz to nebude stacit...

deina
19. jan 2009

Normalne malou kefkou a s troskou pasty (Elemex - od prvych zubkov do 6 rokov), sice pastu zje, ale predpokladam, ze s tym vyrobca pocital.

katika1
19. jan 2009

čaute čaute, téma o zuboch 😝 my máme - hore už všetky - ak sa ráta aj napoly prerezaná stolička a dole 6 😝 niektoré sme si prežili riadne - očáky 😝 a niektoré ani neviem, že vyšli - napr teraz dolné 4ky.. ale ohromne sa teším na dolné očáky!
a umývam tiež s trochou pasty a kefkou - najprv ja, potom on, ale on si už vie celkom pekne umývať
a tiež pastu papame
dnes som mala ísť ku kaderníčke a svokre je zle tak nejdem 😝 ale zajtra idem! 😵 a Riško do jasličiek

tinusi
19. jan 2009

A co si chces dat urobit s vlasmi katus?

ericica
19. jan 2009

caute 🙂
ja umyvam tiez patou elmex a bola k nej aj kefka na prve zubky ,tak cistime tym a aj nasa pastu spapa 😝
klaudi co sa neozyvas,uz len cakam kedy sa ozves a ty nic ☹
baby tak ten stvrtok dufam plati 😉

klaudi68
19. jan 2009

ahojte...
Erika, ja sa ti ozvem, pozerala som v kalendári ako mi muž robí, tento týždeň to blbo vychádza, ale budúci utorok by mal robiť celý deň. Ja ti ešte dám vedieť 😉

No vidím, že mi tu máme asi nejmenej zúbkov 😕 Viki má len 4 zuby a piatemu zúbku vidieť len špičku.

klaudi68
19. jan 2009

...a ten čínsky kalendár my vyšiel na 100 % vo všetkých prípadoch 😉

ericica
19. jan 2009

jeeeeeeeej klaudi ty mas novu foto 🙂 uz sa tesim ako pokecame,a uz vidim ako tam rebuš robi bordel











😀 😀 😀 😀

klaudi68
19. jan 2009

Erika, musela som vymeniť, veď na tej bola Viki ešte bábatko 😅
no neviem, či sa jej podarí spraviť vačší bordel ako je u Zolka v izbe 😀 So Simi tam nestačíme upratovať a stále to tam vyzerá, ako keby tam bomba vybuchla 😠 veď uvidíš 😀

ericica
19. jan 2009

tak potom ich strcime tam 😀 my sme boli akurat vonku na prechadzke a este sme sa ani nedostali k skolke a uz sme hodili spatecku lebo bolo hrozne zima 😒
asi skocim s Durim do NZ ked pojde pre auto,musim skocit do kauflandu....
boze zajtra uz zase sama az do stvrtku 😒 ☹ ☹ ☹

NEDOJDES???????????

serafinka1
19. jan 2009

Katika v stredu začína kurz na brušné ak máš ešte záujem na nete je prihláška. 😉

tinusi
19. jan 2009

Ozaj a davate detom tie tabletky na zubky, lekarka mi ich predpisala s tym, ze sa mam sama rozhodnut, ci ich budem Matkovi davat...

deina
19. jan 2009

Nieco sestricka spominala raz, ale potom na ne zabudla, takze nedavam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre