Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

klaudi68
22. jan 2009

Katika, všetko najlepšie k tvojim narodeninám, vela zdravia, šťastia, lásky a vela úspechov v škole, aby ti všetky skúšky dobre dopadli 😵 😵 😵

ericica
22. jan 2009

no caute, 🙂 baby odkedy sme prisli domov z MC az teraz som si sadla ☹
malu som zobrala spat uz o tristvrte na devat a az teraz zaspala 🙄 ale bolo vyborne a velmi sa tesim ze som sa zoznamila aj s catrin 😵
inac Catrin chcela by som ta poprosit ak budes nahodou zajtra kukat serial mohla by si mi hodit do ip ak sa tam udeje nieco zaujimave ,ja idem zajtra skoro rano na ortopediu s rukou a nebudem vidiet 😨
baby neviete mi povedat preco panboh vymyslel svokry???? 😀 ja som sa na tu svoju vecer tak nasrala ,ze som si isla uliat stamprlik marhule 😀 😀 😀
aby som nezabudla catrin brian je velky fesacisko a ked povyrastie vsetky baby na okoli poblazni 😵 😵

ericica
22. jan 2009

monica malemu rolimu zelame co naskorsie uzdravenie aby si si aj ty mohla kludne v noci pospat 😵 😵 😵 😵

serafinka1
22. jan 2009

😀 ericica o tej svokre si to dobre napísala. No svokry to je asi kapitola samá o sebe.

Pripájame sa katike všetko naj k narodeninám.

katika1
23. jan 2009

baby ďakujem všetkým 😵
moni nech je roli čím skôr fit!

monica25
23. jan 2009

cavte 🙂
diky baby 🙂 uz dnes mu je o n ieco lepsie...,vcera cely cas sedel na gauci a cumel do telky ...dnes sa uz aj hra..v noci spal s tatom...moc sa nevyspal do prace a aj danielko tuto noc vymislal...ale pomaly si zvykam,a ze sa vyspim tomu uz ani neverim.... 😔 ale nejak vydrzime.....
inac som stretla byvalu spoluziacku a nar.sa jej 25.12.trojicky od 10.sept.lezala v nemocke.....este tam stale bola,ked som ja odchadzala dom....prisla rodit do nz.,ze tu maju naj novorodenecke na okoli,

monica25
23. jan 2009

a svokry???- hej aj moja mi teraz pomaha-,navari.....,ale to budem mat este vycitane....raz....a nikdy pre nich nie sme dostatocne dobre 😠

tinusi
23. jan 2009

No ale baby, treba tie svokry trochu chapat, ved si to len predstavte, vychovali synacka a zrazu pride nejaka cudzia zenska a obkruti si ho okolo prsta... 😉

katika1
23. jan 2009

ja ich chápem! mne ked nejaká mrcha vezme Riška, budem na ňu riadna sviňa 😔 😀 😀 eď to je môj syn a vychovávam ho pre nejakú trúbu 😔 nedááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀
moni že trojičky mátička moja, to ty si popri nej v úplne lážo plážo situácii 😅

monica25
23. jan 2009

synov si ani ja nedam 😀 aby ich nejaka zneuzivaal,vyuzivala....nedovolim 😠
kati-to hej 😀 u nej to je vsetko naraz umna na striedacku,roli uz spi a teraz danielik sa uspava na ciciku

ericica
23. jan 2009

caf...no ved presne a ja budem mat dakedy zata 😀 😀 😀
ale inac ona neni zla napriklad dnes umyla ja riad 😕 😕 😕 co sa casto nestava ,ale asi ma sanovala ze som mala ruku obviazanu 😀 ,len ked niekedy sa chova ako keby zhltla vsetku mudrost sveta 😠 a mysli si ze ja som sprosta 🙄 🙄 🙄 no a este k tomu moj muz je jedinacik 😝
katika inac to cd KRTEK-nemali ani v hypernove ani v tescu a ani v kauflande ze vraj ☹ ☹ ☹ tak smola ☹

catrin23
23. jan 2009

ahojte....
ja som sa prave vratila od svokri 🙂)) a svokor ma doniesol autom, lebo som tam sla peso ... 😝

ericica, aj ja som rada ze som ta spoznala... 😉 tormentu som kukala len tak, lebo sme sli katike, tak som sa chystala. ale santos usiel s terezou a skryvali sa, potom ich nasli ale usli im a dalej ani neviem... 😀 😀 moni mozno kukala viac 🙂

catrin23
23. jan 2009

a katikini maju krasny domcek 🙂 😉 🙂 chvaaaaaaaaaaliiiimmmm

katika1
23. jan 2009

cat dík 😵
eri ja ti poviem koniec telenovely, nečakala by si taký určite 😀 😀 😀 😀 svokra vravela že mi jedno odloží, lebo vraj aj dnes bol krtko 😕 neviem, či nezabudla..
možno budeš moja svatka jedného dna 😀 tak si potom neber tie reči o sprostej žene pre mojho syna k srdcu 😀

monica25
23. jan 2009

cavte
cat-neviem,mala som to zapnute,ale nepozerla som.........viem,ze ich nasla valentina...,ale ako to bolo dalej neviem.....

ericica
23. jan 2009

no cat mat taku svatku tak si ruky madlim..... to ked sa potom zideme aspon si budem mat s kym rupnut
😀 😀 😀
no a akyze to bude koniec povedz aspon poviem ci by s teba bola dobra reziserka 😀
no to ja nechapem ze u nej este su 😕 😕 😕 😲 k nam do dediny ktora je tusim najvacsia na slovensku dostali len tri kusy 🙄 tak potom mi odloz a ja si pren pridem 😉 a budem ti nadosmrti zaviazana 😎 😎 😎
a inac co bude pojde sa aj teraz stvrtok????????????????
moni ako sa ma roli uz lepsie??????duuuufam 😵 😵 😵

catrin23
24. jan 2009

kati ty tiez pozeravas la tormentu?? 😀
no ja by som tiez vedela toho o svokre..... 😅 🙂

catrin23
24. jan 2009

kde ste vsetky??? 😲

ericica
24. jan 2009

ahoj cat ja som tu ale len na skok,lebo tu mam bratranca na prazdniny a hra sa na pc hry 😢
teraz sa isiel kupat tak som prisla pozriet co nove 😅 ale hned ma zas vyzenie ,,,,,vcera mi mala nespala v noci skoro vobec len asi nadranom zaspala 😒 😒 😒 dufam ze dnes to bude lepsie 😝
dobru noc 😵 😵 😵

deina
24. jan 2009

Ze trojicky, uf. 😨

Nevideli ste minule tu "uzasnu" svokru v Sudnej sieni (Joj)? Z umeleckej rodiny, jediny synacik... 😀 Ta bola dobra.

monica25
25. jan 2009

aj u nas to tak nejak vyzera.... 😀 a roland senior v obyvacke,,,, 😅

monica25
25. jan 2009

anjelik danielik od vcera vymisla....ani v noci sa mu nespinkalo dobre bol vkuse hore.....roli uz je zdravy comu sa tesim ja mam cim dalej tym menej casu...,vkuse nieco robim,sedim len ked kojim....a vecer okolo 9 len padnem do postele....

catrin23
25. jan 2009

ahoj moni, dnes som poslala denisovi fotky danielka 🙂 a on na to ze, to je maly roli??? sisino. hovorim nie to je daniel! 😅 a tesil sa a pozdravuje vas. zajtra by som dosla uz konecne pomojkat maleho, tak sa uz tesiiiiiiiiiiimmm. budete mat zajtra cas na mna? pridem ale asi bez briana 😝

catrin23
25. jan 2009

akurat som hovorila dendovi, ze danielko pekne prespi a on si babulko takto vymysla 😉 🙂

katika1
25. jan 2009

mne zmizol príspevok 😲 to prečo 😲
práve sme tu mali návštevu kiku, žraloka a malého Oliho.. no krásny je, úplne úžasný 😵
moni to ma mrzí, že začal krpček vyvádzať
aj riško už dve noci asi pol hodinu okolo 1nej v noci mrnčí.. ale idú mu 4 zuby to preto
a jeden už aj je von, ale dookola má plno krvy 😔 😝

monica25
25. jan 2009

cavte 😎
cat-diky,aj my ho pozd.roland mu mal volat z prace...povedz mu,ze ma toho teraz vela,ze ho prelozili na ine odd.tak sa zauca+svoju staru robotu musi robit.......ked sa vsetko ukludni tak mu cinkne.....,ale furt ho spomina 🙂

kati-aj ja som nestastna,ze prestal spinkat,dufam,ze to bola len tato noc.... a aj roli je taky iny....on bol moj maly zlaty chlapcek aj teraz je,len taky ostal...mrzuty hned za vsetko jaci, pisti....no neviem musim si ho prevychovat 😒
uz dnes som 2x plakala aj ja....,no je to tazke a toto je len zaciatok.........a s tym,ze v noci nespia...,neviem co im je ...a ja by som mohla spat furt,,,,

monica25
25. jan 2009

cat-pridi.... 🙂 mozes poobede????

kati-ty kedy mas cas???

katika1
25. jan 2009

moni hocikedy! utorok?

monica25
25. jan 2009

v stredu???v ut.mame nieco ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre