Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
25. jan 2009

mna dnes bolel tiez cely den zub. ale k zubarke nejdem ani za svet. ja sa tak bojiiiiiiiiiiim. radsej trpim 😨

ja som to tiez zvykla komolit, ked som robila na hoteli, povedala som aj to co som nemala 😀 a hlavne ked som par dni bola na recepcii, chudata nemci 😀 ale potom po case to uz bolo lepsie. ale teraz uz neviem fakt skoro nic. ved som tam uz neni skoro 4roky 😒

ericica
25. jan 2009

a kde si robila v akom hoteli?????????????ja sa zubara nebojim len ked vrta 😝 ale teraz si uz aspon mozem vypytat injekciu co som s malou nemohla 😒
idem sa pricapnut k malej 🙂 dobru noc 😵 😵 😵

catrin23
25. jan 2009

na podbanskom, vysoke tatry hotel permon 🙂 chodila som tam zo skoly an prax a po skole som sa tam zamestnala 😕
dobru aj ja uz pomaly idem... 😵

janula_nz
26. jan 2009

je to surodenecky kocik, vzadu pre babatko, vpredu od 6mes a co je hlavne, zmesti sa do vytahu, ma len 89cm 😉 ak si este nenasla kocik

orchidea1980
26. jan 2009

ahojte! Ja by som chcela vedieť nejaké infošky o gynekológoch, ak môžem pridať 😕 Chcela by som zobrať moju kartu od Bányiho asi k Langovej. Máte s niektorým s tých gynekológov skúsenosti? To je bežné, že si zoberiete kartotéku od jednéhu doktora k druhej? alebo tu bude trápne. . . A kde ordinuje Langová?

katika1
26. jan 2009

orchidea, ano je to bežné..
ja ich nepoznám, nechodím ani k jednému z nich, ale ja by som k Langovej nešla, lebo je to žena 😅 neviem vysvetliť prečo..
ale vraj je dobrá

moni zabiješ ma 😅 ale mne sa snívalo, že som šla k vám na návštevu a ty si mi s plačom hovorila, že si znovu tehotná, že budeš rodiť v septembri 😅 😅 😅
a aj s cat sa mi snívalo.. ale hrozný sen 🤐

catrin23
26. jan 2009

hiiiii kati a co sa ti so mnou snivalo?? 😲
orchidea ja chodim k stankovi a je dobry
ahoj janula, davno som ta nevidela. ako sa mate? vidim ze mas nove detulky 😉 aj chodite von ?

catrin23
26. jan 2009

no a s moni, dobry sen 😲 ale ani nesranduj katika 🙂

deina
26. jan 2009

Orchidea, neboj, trapne to nebude. Ja som tak nedavno brala kartu od Hlavicku k Stankovi. Chod najprv k Langovej, ta ti da taky vymenny papierik a ten potom das Banyimu. 😉

Katika, podobne, mne by bolo tiez divne mat zenu gynekologicku. 😀

katika1
26. jan 2009

cat že sme boli u nás v byte v Lc a bolo zemetrasenie a zrútila sa polka činžiaku a aj padla kometa nedaleko a mal nastat koniec sveta 😀 😀 😀

serafinka1
26. jan 2009

Orchidea, ja som chodila k Langovej a prešla som k Hlavatému. Z osobných skúseností Langovú neodporúčam, ale rozhodni sa sama. 😉

tinusi
26. jan 2009

Catrin uz aj bez k zubarke,,, lebo to bude este horsie... co sa zubov tyka, ja som za brutalnu prevenciu... bojim sa bolesti zubov a tak radsej naklusem k lekarke hned, nech sa pripadny maly kazik nezmeni na hnusny velky bolavy kaz!!!
Teraz som bola na preventivke a si predstavte, ze po tehu a aj napriek kojeniu som mala zuby v poriadku... normalne nechapem, dakujem nebesam a aby to tak aj zostalo, hned som si zaobstarala ustnu vodu, este chcem medzizubnu kefku a cistenie zubov som skvalitnila co do kvantity i do kvality (dufam, ze nabuduce nebudem mat pokazene zuby... to by bol riadny zakon schvalnosti... )

A Langovu poznam - ja k nej chodim... som s nou velmi spokojna... vzdy som mala pri nej pocit, akoby ma rada videla... to je u lekarov nezvyk. A ked som odmietla amniocentezu, tak sa snazila podrobnejsie prezriet krpca na utz a vopred sa ospravedlnovala, ze nedokaze so 100% pravdepodobnostou odhalit pripadne tazkosti... to bolo od nej velmi profesionalne.
Inak, ja som si kedysi nevedela predstavit gynekologicku zenu, ale teraz by som uz opacne nemenila....

ericica
26. jan 2009

tinusi aj ja som za brutaknu prevenciu ,,,ked som bola mala stale som mala problemy s chrupom a odvtedy aj ja utekam za kazdu malickost k zubarovi aj ked sa hrozen bojim vrtania 😖 😖 😖
teraz som zacala pouzivat ustnu vodu LISTERINE a som s nou maximalne spokojna a mam z nej aj sviezi dych 😀 😀 😀
inac dnes som bola u stanka a nabuduce si zoberem asi mikrofon lebo ja nikdy nepocujem co hovori musim usi natrcat aby som zachytila dake slabiky 😀 😀 😀 lebo on tak mrmle popod nos 😝

orchidea1980
27. jan 2009

ďakujem Vám veľmi pekne, pekný deň!

monica25
27. jan 2009

cavte 😎
tak mam troska casu.... 🙂 vcera bola u nas catrin s briankom 🙂 boli nasa prva navsteva a danielik sa choval slusne :-,len roli vystrajal....doobeda bol klud,to je u nas vetsinou...stihnem dat prat,upratat....poobede ked vstanu vtedy nastane chaos....aj vcera roli vstal ako vymeneni,zuril,pistal,jacal...vsetko sa mi obcas zda ze robia naraz,placu kakaju....mame tu veselo.... 😅 a noci su zabijak 😔
inac pohodicka....

katika-pridete zajtra???? 🙂

monica25
27. jan 2009

a k zene gyn.by som nesla ani ja.... 😅

monica25
27. jan 2009

a este mi je luto obcas roliho......zakonn schvalnosti,ze danielik vzdy zaplace vtedy ked sa hrame al.sa blaznime s rolim...,musim ho nechat tak a utekat k malemu a on tak potom smutno pozera,al.zuri hodi sa o zem al.to co ma akurat po ruke hodi o zem.....

monica25
27. jan 2009

janula-diky 🙂

monica25
27. jan 2009

orchidea-ja chodim k banyimu.... 🙂 preco,ak smiem vediet si sa rozhodla odist od neho....

katika1
27. jan 2009

moni zatial to vyzerá, že ano.. ak nebude mať riško reakciu na očkovanie 😝
moni, ty teraz dostávaš len jednu materskú? 😕

renika
27. jan 2009

ahojte
kati, na akom očkovaní ste boli?
naša dr. bola v telke v správach, videli ste ju?

moni, roli si čoskoro zvykne, uvidíš ako to pekne pôjde. A najväčšiu pohodu budeš mať, keď sa začnú spolu hrať, keď Daniel trošku podrastie. Potom budeš mať nohy hore pred telkou a pozerať a na nich ako sa hrajú. A jednodetné ti budú závidieť 😉 🙂

renika
27. jan 2009

tinusi, no nie len pediatra máme rovnakého ale aj gyn 🙂 tiež som spokojná s Langovou 🙂

renika
27. jan 2009

kati, teraz čítam, že aké máš sny 😀
o mne sa ti nesníva? 😅

katika1
27. jan 2009

reni, nie .. prečo bola v správach???
práve som chcela dať tento link na 8torčatá 😝
reni teba nemám rada, s tebou sa mi nesníva 😝
a boli sme na tom poslednom - neviem na čo.. mumps a podobne asi 😅
najbližšie očkovanie v 5tich rokoch 😎 😎 😎

deina
27. jan 2009

Reni, videla som, bola tam Lorandova aj Kalinova - zevraj tu mame chripkovu epidemiu, tak preto.

Erika, presne, ja tiez natrcam usi u Stanka a aj tak asi vsetko nepocujem. To co je za chlapa, taky tichy? 😀

renika
27. jan 2009

lebo vraj v Nitrianskom kraji je teraz chrípková epidémia a išli sa spýtať dr. či zaznamenali nárast ochorení. A tam Lorandová, že áno, má viacej chorých detí a bla bla. Potom vyšetrovala jedného chlapca, potom zase niečo hovorila, bola zlatá 🙂 Milá ako vždy, príjemná

jaj, ďakujem za úprimnosť ☹ 😔

tak to očkovanie čaká aj nás, preto som sa pýtala. Bývajú potom horúčky, opuch alebo niečo? A ako super, že potom až v 5tich rokoch!!!

katika1
27. jan 2009

vraj nie - horúčky ani nič by nemalo, ale že mali prípad, že opuchlo hrdlo dieťaťu.. ale nič vážne
tak snad nič
svina chrípka.. bojím sa že na mna lezie tiež 🙄

renika
27. jan 2009

no akurát, keď sme išli z NZ dnes, tak v rádiu bolo, že tento vírus chrípky je oproti minulému roku viac agresívny, že z chrípky sa budeme dlhšie liečiť 😖
daj si nejaké homeo, uvar si čajík...dúfam, že sa ti to podarí zastaviť, lebo k vám chcem prísť!! V sobotu je posledná skúška a potom najbližší víkend, keď budete doma a budete mať chuť na tú, ktorú nemáte radi ☹ tak by sme prišli

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre