• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
reni to je kolkého? lebo vtedy bude u nás asi mamina a na ten další víkend ideme na ples :sunglasses:
práve dávajú v telke hreben, ktorý zbavuje chlapov plešatosti :grinning: taký chcem :grinning:
27. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či to bude chpípka.. dnes sa len cítim slabo
ale ak to bude horšie, radšej k moni nepojdem
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bude 7.-8. februára a potom ďalší víkend je Valentín :slight_smile: Idete na Valentínsky? Aké budeš mať šaty? Už máš vybraté?
27. jan 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni požičané, je to blbosť kupovať na jendu príležitosť :wink:
ano na valentínsky s nutkovcami
milujem ked malý príde vyspatý z izby sám s dudlom v puse, dvoma plyšovými psíkmi v ruke a takým nevinným pohladom :dizzy_face: aj teraz tak prišiel, zjedla by som ho
konečne už neblačí maminaaaa z izby
27. jan 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zastal taký prispatý medzi dverami do obyvačky a počul vonku štekať psa a hovorí nono štekať havo :grinning: :grinning: :grinning: a som sa spýtala, či chce rozprávočku a on ano bebe rozprávočku a hačal si na gauč, oprel sa a teraz tu vegetí a komentuje rozprávočku :dizzy_face:
milujem jeden a pol ročné deti :grinning: to je také super, že mi dokáže aj dve hodiny sedieť pri rozprávočke :dizzy_face:
27. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v NZ je taká dobrá požičovňa? Poraď, keby sme aj my niekam išli..
Tiež to zdieľam, že radšej požičať
jeeeeej, Riška si viem predstaviť, jeeeej :dizzy_face:
27. jan 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, aj chcem jeden a pol ročné dieťa :grinning:
Maxim zatiaľ pri rozprávočke neposedí. V akom jazyku je bebe?
27. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, od netere si požičiam :slight_smile: my máme také rovnaké postavy - a la španielska gitara - ako to nazval moj chlap
27. jan 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za chvilu budeš mať!
bebe je po neandertálsky :grinning: tam sa nerozpráva vobec.. je tam len hudbička
27. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem byť gitara :sweat_smile:
a chcem ísť tancovaaaaaaať :sweat_smile:
jaaaj, ja že z požičovne
27. jan 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo chceš byť gitara :astonished: :astonished: :astonished: včera som bola cvičiť - riadna makaačka :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes badminton

:sweat_smile:
27. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo však to je pekná postava, ja som ako ... ani neviem napísať čo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kam chodíš cvičiť, aj ja budem chodiť :sunglasses:
27. jan 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v pondelok, stredu a piatok tu v jednej škole robí taký chlap niečo ako aerobik, taebo a kalanetiku spolu :wink: no je to super :dizzy_face:
inak zhodila som za posledné tri týždne 3 a pol kg :sunglasses:
no pekná ako pekná, dobre sa s nou rodí, kedže máme mega boky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúda baba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa ťa práve chcela spýtať, že keď si v posilke, tak že či ťa niekto usmerňuje alebo cvičíš sama čo chceš a ty chodíš takto
chodíš len v pondelok? O koľkej to začína?
aj ja chcem zhodiť 3 a pol kg :pensive:
no ja mám mega všetko, nielen boky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aj zadok, aj stehná, aj brucho :stuck_out_tongue_closed_eyes: všetko :rolling_eyes: :zipper_mouth:
27. jan 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aká bola pekná :pensive: A že 30. decembra ochorela a už je mŕtva...
27. jan 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni začína to o 7mej a je to do 8mej
ja chcem ešte 4kg zhodiť a budem spokojná :slight_smile:
27. jan 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katika a ty z coho chces preboha zhodit??? :confused: :confused: :confused:
ty si taka ako ja nikdy som so sebou neni spokojna :grinning: a uz ti asi napisem sms lebo sem som ti uz pisala dvakrat ci si doniesla od svokry to cd :slight_smile: aj ja by som sla na ples :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
deina a vies co mi este robil dal mi nieco na maternicu nejaky cipok ci co :confused: ze urobi snimok a ked pojdem nabuduce tak zase a bude mat s cim porovnavat ci sa zlepsuje alebo zhorsuje,tebe to nerobil????
cat a ako som povedala bola som tam o 14:45 a dnu som sa dostala len o pol stvrtej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
27. jan 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteee....
tak monikin danielko je naadhernyyyyyyyyy!!!! aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!
ale iba tak na tyzden :slight_smile: taky bol dobrucky, len spinkal. a ked sme odchadzali tak zacal plackat. urcite vytusil ze uz odchadzam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ani ja stanka nikdy nepocujem co hovori.tak natrcam usi a nic :sweat_smile:
kati, ved ty mas super postavu. nemusis chudnut, ale jasne cvicenie treba. ja som predtym cvicila skoro kazdy den a uz som vyzerala ako rambo. ale citila som sa vtedy ovela lepsie ako teraz. aj by som zacala. len mne sa taaaaaak nechce a ja sa v posilke hanbim uz.vsetci ma tam poznaju a teraz tam mam ist traposit? :grinning: :sweat_smile: :confused:

dnes v noci mi nejaky magor odtrhol cele spatne zrkadlo na aute :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: vcera som si stala na cestu, kedze u nas v ulici uz po siedmej nezaparkujete, a to ani vo vedlajsich dvoch uliciach. a nesklopila som si ho.co ani nikdy nerobievam,a nestala som tam prvykrat. :angry: tak teraz mozem cakat kym sa to opravi, ale uz mam objednane na zajtra :sweat_smile:
27. jan 2009 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati a kam chodis? do ktorej skoly???

ide sa v stvrtok do mc??? :slight_smile:
27. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ze osmorcata.... :astonished: :astonished: :astonished: no asi by som sa zblaznila :sweat_smile: ako ich mohla vynosit? a este porodt? och, nechcela by som :fearful:
27. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla, ze my sme mali horucky 2 veceri z ockovania, presne po 8dnoch a dr povedala ze do 10tch moze horuckovat
27. jan 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, ortopedicke nohavicky na suchy zips maju v babyshope, tam ako ked ides z autobusky do klikku, kde bola mliekaren tusim. roland bude vediet kde.... :wink:
27. jan 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaahojte, eri cicuš, prepáááč, zabudla som odpovedať.. nie nezohnala.. nemali.. ale že bude odkladať.. ak nie, tak ti to vyhrabem aj spod zeme :grinning:
cat na bethlena- už som aj jaju zlákala :grinning: ona je taká fasa, ju sa dá nahovoriť na každú kravinu :grinning: :grinning: :grinning:
napúšťam si vanu a to trvá hodiny, kedže ju máme nenormálnych rozmerov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
osmorčatá.. no keby ich čakám ja.. nechcem si to radšej ani predstaviť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jáj a eri z čoho? z brucha :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte :slight_smile:
kati-vsak si chuda...bola si zamnou v nemocke vsak mas super postavu,nemas z coho schudnut....
daj potom vediet ci pridete napis mi sms :slight_smile:

cat-diky :slight_smile:aj za pochvalu danielika aj za info o ortop.n. :wink: mozes chodit k nam si popestovat maleho :wink:

reni-to jepravda ze neskorsie to bude vyhoda,ze su dvaja,zahraju sa,,,,,ale to potrva este....potom si vylozim nohy a odychnem si :grinning:
27. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati kalanetika a chlap? :confused: :grinning: To mi nesedí :grinning:
aj mňa zlákaj, aj ja chcem chodiť. Fakt! Hocikedy okrem pondelka, vtedy má Riki futbal
a kúpať sa v tej vašej vani sama, to by bol hriech :sunglasses:
27. jan 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reni, však ja ta nahovárať nemusím! povedz že ideš a ideme :grinning: budem len rada!
moni si zlatá!
27. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz kde? Cvičiť alebo do vane? :grinning:
27. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: renata ! cvičiť!!!
a kamarátka za mna pridáva fotky
.. ešte pridá aj dalšie len jej ich vela posielam
27. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok