Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
27. jan 2009

reni to je kolkého? lebo vtedy bude u nás asi mamina a na ten další víkend ideme na ples 😎
práve dávajú v telke hreben, ktorý zbavuje chlapov plešatosti 😀 taký chcem 😀

katika1
27. jan 2009

neviem či to bude chpípka.. dnes sa len cítim slabo
ale ak to bude horšie, radšej k moni nepojdem
😝

renika
27. jan 2009

to bude 7.-8. februára a potom ďalší víkend je Valentín 🙂 Idete na Valentínsky? Aké budeš mať šaty? Už máš vybraté?

katika1
27. jan 2009

reni požičané, je to blbosť kupovať na jendu príležitosť 😉
ano na valentínsky s nutkovcami
milujem ked malý príde vyspatý z izby sám s dudlom v puse, dvoma plyšovými psíkmi v ruke a takým nevinným pohladom 😵 aj teraz tak prišiel, zjedla by som ho
konečne už neblačí maminaaaa z izby

katika1
27. jan 2009

zastal taký prispatý medzi dverami do obyvačky a počul vonku štekať psa a hovorí nono štekať havo 😀 😀 😀 a som sa spýtala, či chce rozprávočku a on ano bebe rozprávočku a hačal si na gauč, oprel sa a teraz tu vegetí a komentuje rozprávočku 😵
milujem jeden a pol ročné deti 😀 to je také super, že mi dokáže aj dve hodiny sedieť pri rozprávočke 😵

renika
27. jan 2009

a v NZ je taká dobrá požičovňa? Poraď, keby sme aj my niekam išli..
Tiež to zdieľam, že radšej požičať
jeeeeej, Riška si viem predstaviť, jeeeej 😵

renika
27. jan 2009

kati, aj chcem jeden a pol ročné dieťa 😀
Maxim zatiaľ pri rozprávočke neposedí. V akom jazyku je bebe?

katika1
27. jan 2009

nie, od netere si požičiam 🙂 my máme také rovnaké postavy - a la španielska gitara - ako to nazval moj chlap

katika1
27. jan 2009

za chvilu budeš mať!
bebe je po neandertálsky 😀 tam sa nerozpráva vobec.. je tam len hudbička

renika
27. jan 2009

aj ja chcem byť gitara 😅
a chcem ísť tancovaaaaaaať 😅
jaaaj, ja že z požičovne

katika1
27. jan 2009

prečo chceš byť gitara 😲 😲 😲 včera som bola cvičiť - riadna makaačka 😝 dnes badminton

😅

renika
27. jan 2009

no lebo však to je pekná postava, ja som ako ... ani neviem napísať čo 😝
kam chodíš cvičiť, aj ja budem chodiť 😎

renika
27. jan 2009
katika1
27. jan 2009

v pondelok, stredu a piatok tu v jednej škole robí taký chlap niečo ako aerobik, taebo a kalanetiku spolu 😉 no je to super 😵
inak zhodila som za posledné tri týždne 3 a pol kg 😎
no pekná ako pekná, dobre sa s nou rodí, kedže máme mega boky 😝

katika1
27. jan 2009

chúda baba 😝

renika
27. jan 2009

som sa ťa práve chcela spýtať, že keď si v posilke, tak že či ťa niekto usmerňuje alebo cvičíš sama čo chceš a ty chodíš takto
chodíš len v pondelok? O koľkej to začína?
aj ja chcem zhodiť 3 a pol kg 😔
no ja mám mega všetko, nielen boky 😝 Aj zadok, aj stehná, aj brucho 😝 všetko 🙄 🤐

renika
27. jan 2009

aká bola pekná 😔 A že 30. decembra ochorela a už je mŕtva...

katika1
27. jan 2009

reni začína to o 7mej a je to do 8mej
ja chcem ešte 4kg zhodiť a budem spokojná 🙂

ericica
27. jan 2009

katika a ty z coho chces preboha zhodit??? 😕 😕 😕
ty si taka ako ja nikdy som so sebou neni spokojna 😀 a uz ti asi napisem sms lebo sem som ti uz pisala dvakrat ci si doniesla od svokry to cd 🙂 aj ja by som sla na ples 😝 😝 😝
deina a vies co mi este robil dal mi nieco na maternicu nejaky cipok ci co 😕 ze urobi snimok a ked pojdem nabuduce tak zase a bude mat s cim porovnavat ci sa zlepsuje alebo zhorsuje,tebe to nerobil????
cat a ako som povedala bola som tam o 14:45 a dnu som sa dostala len o pol stvrtej 🙄 🙄 🙄

catrin23
27. jan 2009

cauteee....
tak monikin danielko je naadhernyyyyyyyyy!!!! aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!
ale iba tak na tyzden 🙂 taky bol dobrucky, len spinkal. a ked sme odchadzali tak zacal plackat. urcite vytusil ze uz odchadzam 😀 😀 😀 😀
ani ja stanka nikdy nepocujem co hovori.tak natrcam usi a nic 😅
kati, ved ty mas super postavu. nemusis chudnut, ale jasne cvicenie treba. ja som predtym cvicila skoro kazdy den a uz som vyzerala ako rambo. ale citila som sa vtedy ovela lepsie ako teraz. aj by som zacala. len mne sa taaaaaak nechce a ja sa v posilke hanbim uz.vsetci ma tam poznaju a teraz tam mam ist traposit? 😀 😅 😕

dnes v noci mi nejaky magor odtrhol cele spatne zrkadlo na aute 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 vcera som si stala na cestu, kedze u nas v ulici uz po siedmej nezaparkujete, a to ani vo vedlajsich dvoch uliciach. a nesklopila som si ho.co ani nikdy nerobievam,a nestala som tam prvykrat. 😠 tak teraz mozem cakat kym sa to opravi, ale uz mam objednane na zajtra 😅

catrin23
27. jan 2009

kati a kam chodis? do ktorej skoly???

ide sa v stvrtok do mc??? 🙂

catrin23
27. jan 2009

...a ze osmorcata.... 😲 😲 😲 no asi by som sa zblaznila 😅 ako ich mohla vynosit? a este porodt? och, nechcela by som 😨

catrin23
27. jan 2009

a este som zabudla, ze my sme mali horucky 2 veceri z ockovania, presne po 8dnoch a dr povedala ze do 10tch moze horuckovat

catrin23
27. jan 2009

moni, ortopedicke nohavicky na suchy zips maju v babyshope, tam ako ked ides z autobusky do klikku, kde bola mliekaren tusim. roland bude vediet kde.... 😉

katika1
27. jan 2009

aaaahojte, eri cicuš, prepáááč, zabudla som odpovedať.. nie nezohnala.. nemali.. ale že bude odkladať.. ak nie, tak ti to vyhrabem aj spod zeme 😀
cat na bethlena- už som aj jaju zlákala 😀 ona je taká fasa, ju sa dá nahovoriť na každú kravinu 😀 😀 😀
napúšťam si vanu a to trvá hodiny, kedže ju máme nenormálnych rozmerov 😝
osmorčatá.. no keby ich čakám ja.. nechcem si to radšej ani predstaviť 😝
jáj a eri z čoho? z brucha 😝 😅

monica25
27. jan 2009

cavte 🙂
kati-vsak si chuda...bola si zamnou v nemocke vsak mas super postavu,nemas z coho schudnut....
daj potom vediet ci pridete napis mi sms 🙂

cat-diky 🙂aj za pochvalu danielika aj za info o ortop.n. 😉 mozes chodit k nam si popestovat maleho 😉

reni-to jepravda ze neskorsie to bude vyhoda,ze su dvaja,zahraju sa,,,,,ale to potrva este....potom si vylozim nohy a odychnem si 😀

renika
27. jan 2009

kati kalanetika a chlap? 😕 😀 To mi nesedí 😀
aj mňa zlákaj, aj ja chcem chodiť. Fakt! Hocikedy okrem pondelka, vtedy má Riki futbal
a kúpať sa v tej vašej vani sama, to by bol hriech 😎

katika1
27. jan 2009

reni, však ja ta nahovárať nemusím! povedz že ideš a ideme 😀 budem len rada!
moni si zlatá!

renika
27. jan 2009

teraz kde? Cvičiť alebo do vane? 😀

katika1
27. jan 2009

😲 renata ! cvičiť!!!
a kamarátka za mna pridáva fotky
.. ešte pridá aj dalšie len jej ich vela posielam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre