Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
28. jan 2009

aspon viem ako bude vyzerať riškova sestrička 😀
riško dnes ide spať až okolo 12.30 kedže spal do 9tej
reni kde si ty vyrastala 😲
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://ww...

katika1
28. jan 2009

eri dáme si vinko
😀
a domov sa ako dostanem????!!!
strašne rada, ale bojim sa že nakazim tvoju malú.. nemala by som, kedže som len nachladla zo zimy, ale potom by si sa na mna hnevala keby náhodou 😝
chvalabohu riško je ok 😵

renika
28. jan 2009

aj Maxim vstal o deviatej, 9:06, ale aj tak pred dvanástou odkvecne
toho krtka poznám! Ale ma nikdy nebavil, som myslela, že myslíte nejakého novodobého vylepšeného krtka. Tak z tohto vám stiahnem všetky série, ak sa bude dať. Napálim a prinesiem. Dnes večer dám vedieť...

katika1
28. jan 2009

ok!!! mna zas bavil vždy

ericica
28. jan 2009

ahojte ...kati ja som zabudla,porovnavam ta asi so sebou lebo mi ked niekam ideme drahy sedi na sucho a ja si davam aj namiesto neho 😀 😀 😀
tak si dame ked pojdem k tebe....
davala som malu spat o dvanastej co sa cudujem ze sa tak skoro pytala a trochu som s nou zadriemala 😝 😝 😝
reni a nevies mi niekde zohnat Toma a Jeryho?????????????mala je do tej rozpravky zblaznena a ja nemam len jedno cd ale aj to je uz cele doskriabane tak ho uz ani nepozerame 😒

katika1
28. jan 2009

čaves.. dnes bol chlap vybavovať nocý net, kedže tento je katastrofa.. už ho máme doma,ale ešte nie je aktivovaný.. bude do 24h
dúfam, že bude dobrý a konečne nebudem musieť čakať 5min kým sa mi otvorí stránka
😝

catrin23
28. jan 2009

cavteeee

kati o kolkej ides cvicit? a do posilky by si nechcela chodit? ozaj kati, v sobotu asi ideme von, pridas sa??? 😉 😉 😉

moni, pridem po[pestovat hocikedy. ja take babatka mozem 😅 aj tinusin matko je este take babatenko, aj toho lubim pestovat 😉

katika1
28. jan 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4809738

cat o 7mej, ale ešte neviem na 100% či idem, lebo mi príde mama teraz - nečakane
a podla toho kedy dojde
a v sobotu podla toho, či nebudem skapínať 😝

catrin23
28. jan 2009

kati super fotky, risko je caavo 🙂 😉 😉 😉

a este som sa chcela spytat, ci si spokojna s tym kavovarom, to je dolcegusto,ze? lebo aj ja chcem nejaky kupit ale neviem sa rozhodnut ci ten alebo normalne klasicky 😅

catrin23
28. jan 2009

mne sa lubi ten modry. ten je super

katika1
28. jan 2009

som spokojná.. je super, len blbé je nakupovanie tých náplní, lebo len to do toho možeš dať
dakujeme 🙂
ten modrý je nádherný

catrin23
28. jan 2009

no ved to ze len tie naplne tam idu... 😖

ericica
28. jan 2009

cafte tak co ide sa zajtra do MC????????????????

katika1
28. jan 2009

ja nejdem taká nachladnutá 😝 a prišla mi nečakane mamina tak sa teším 😵

catrin23
28. jan 2009

my pravdepodobne pojdeme... 😉 zajtra dam vediet

tinusi
29. jan 2009

Dajte vediet, co s tym Mc, ked idete, ideme aj my.

renika
29. jan 2009

čaute
ja len toľko, že Krtko aj Tom a jerry je stiahnutý 🙂
na budúci týždeň, ak by sa išlo do mc, tak vám prinesiem dvd-čka
včera som do pol druhej v noci počítala dane a stále to nemám celé, tak idem, kým malý spinká...

ericica
29. jan 2009

ahojte my asi nejdeme lebo som dala malu neskorej spat a moj muz je uz v nz takze sa nemam ako dostat ,ale nabuduci tyzden idem
😵 😵 😵

ericica
29. jan 2009

az teraz citam ze renika mi zohnala toma a jeryho supeeeeeeeeeeeeeeer som tvoja dlznikca a kde si to preboha zohnala??????????????? si proste naj 😵 😵 😵 😵

deina
29. jan 2009

Mne maly zacal spavat od pol druhej a taha takmer do stvrtej, takze zase nic. 😒 Chodite len poobede?

catrin23
29. jan 2009

my sme tiez nemohli ist. brian vstal o pol 4 a ja nemam auto doma, mam ho v oprave. 😖 ale vidim ze asi nikto nesiel.... tak hadam buduci tyzden

catrin23
30. jan 2009

kde ste kdo//////???????? 😲

catrin23
30. jan 2009

halllooooo???? 😲 😕

catrin23
30. jan 2009

kati, pojdes s nami zajtra von??? a charli ty nepojdes??? 🙂

catrin23
30. jan 2009

alebo kto sa prida?? 😉

catrin23
30. jan 2009

http://filmy.sme.sk/product/2379

reni toto vies stiahnut nejak?a;ebo kde to treba a ako ??

monica25
30. jan 2009

cat-ja by som sla.....

cat- vsetko naj naj naj k tvojim dnesnym nar.vela zdravia,stastia,lasky 🙂 ....nech ta tvoji chlapi posluchaju 😀 ,a aby ta vsade sprevadzalo stastie..... 😵

charlinka
30. jan 2009

Ahoj cat, to víš že bych šla ale vy vždycky dáte vědět tak pozdě. Ještě čekám na martina, tak když nebude moc unavený, tak cinknu. kam jdeš a s kým?? Měli jste jít někdy minulý týden, ne?
Mám zítra zkoušku tak bych to možná mohla jít oslavit 😀 Dám vědět kdybych šla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre