Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
30. jan 2009

dakujem moni, ved po aspon na hodku, ved roland postrazi deti, vsak aj minule jak ta posielal 😀

catrin23
30. jan 2009

charli, idem ja a bea a este ta kamoska siska, pod s nami nech je nas viac 🙂

catrin23
30. jan 2009

moni denis sa pyta ci uz mate skype

ericica
30. jan 2009

ahojte 😉
cat aj ja sa pripajam ku gratulacii a zelam ti len to najlepsie,hlavne zdravicko pre teba aj tvoju Rodinku 😵
monica ako sa ma maly danielko????poslucha???
charlie drzim palce k skuske 😵 😵 😵

catrin23
30. jan 2009

dakujem eri... ty nechces ist von s nami??

monica25
30. jan 2009

eri-dakujeme,ma sa dobre,je to dobrunky chlapcek...ked je napapani a v cistom tak ani neviem,ze ho doma mame...to roli maval take obdobie,ze som ho nemohla ani dole dat z ruk,musela som ho na rukach vlacit,jeho mozem polozit a spokojne si lezi,obzera sa ....je to maly anjelik,dufam,ze mu to aj ostane....

monica25
30. jan 2009

a aj roli si naneho pomaly zvyka,akurat som si vsimla,ze vystraja vtedy ked kojim al.prebalujem danielika,aby som si aj jeho vsimala...
cat -este nemame

ericica
30. jan 2009

moni tak dufam ze je pravdiva ta povedacka ze druhe dieta je opak prveho,lebo tak my budeme mat doma opravdiskeho anjela 😀
cat kebyze mam vodicak som tam jak na koni ani si nevies predstavit ako mi chyba spolocnost ,aby som si hlavu vyvetrala od kazdodennych povinnosti 😝 😝 😝
ale uz v marci idem a muz mi slubil aj auto 😀 som zvedava ako dopadnem uz teraz mam boja 😝 😝 😝

serafinka1
30. jan 2009

Cat pripájam sa ku gratulácii, všetko naj k narodkám. Koľkéže to oslavuješ? Či neprezradíš? 😉

monica25
30. jan 2009

eri-ani ja nemam vodicak a teraz pri dvoch detoch by sa mi zisiel...,aj ja mam strasny strach zo soferovania.....

catrin23
30. jan 2009

dakujem seraf...25 mam 😀

kocky nemate sa coho bat. aj ja som najprv stresovala a kym som sa na prvej jazde rozbehla, tak to bolo...ale teraz prejdem hocikam 😉 ja mam vodicak uz 7rokov 😅

catrin23
30. jan 2009

eri a muz ta nehodi?

ericica
30. jan 2009

a kedyze to idete a kam ????spytam sa ho,lebo moju malu uspim len ja ale v ramci nudze bude musiet zaspat s babinou 😀
moni ani si nevies predstavit aky ja mam strach zo soferovania 😕 😕 😕 raz sme mali havarku a odvtedy mam panicky strach ,ale musim ho prekonat nielen kvoli sebe ale aj malej lebo sa nemame ako dostat do NZ ked potrebujeme k dr alebo na nakup 🙄

catrin23
31. jan 2009

ideme az okolo deviatej, mozno aj neskor... 😉

ja som mala tiez mensiu havarku s kolegami na hoteli, besnili sa na aute na snehu a ja som skoncila na prednom okne, ale nastastie sa nic nestalo.odvtedy sa bojim sediet vedla sofera, a hlavne ked sa ide rychlo.

tinusi
31. jan 2009

Baby na strach zo soferovania radim len jedno: soferovat, soferovat, soferovat... cim castejsie, tym skor ten strach zmizne... a potom ho vystrieda taka hrdost zo seba samych, ze ste sa prekonali... no a je to velmi pohodlne, takze to je plus k tomu...

ericica
31. jan 2009

ahojte 😉
tinusi mas uplnu pravdu aj ja sa tesim na to ked uz budem jazdit a aky bude na mna drahy pysny 😀 😀 😀
cat a kde to idete a kto??????a co vlastne budeme oslavovat tvoje narodky????
muz povedal nech idem ze ma hodi ale malu davam spat az o deviatej takze by som tam moghla byt okolo pol 10 az 10 .....nevadiii???????????? 😵

catrin23
31. jan 2009

eri si tuuu????/

catrin23
31. jan 2009

ericica mas ip

renika
31. jan 2009

ahojte
mám po tej ťažkej skúške, taaaak sa teším, to bola už posledná 🙂
cat, všetko Naj k tvojim narodkám!

ericica
1. feb 2009

renika gratulejem k zvladnutiu skusiek 😝 😝 😵
charlie ,cat uz mam hore obed ,pecu sa mi platy na kremes a mala sa uz jasi vonku na snehu 😀 😀 😀
bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeer zdravim aj beu 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

charlinka
1. feb 2009

Ahoj, Eri všechno nej nej nej k dnešnímu svátku. Já se tak dobře vyspala až mi je to divné. Super že jsme šli ven, tak se těším a ještě jsem se dozvěděla že včerejší zkoušku ze státnicového předmětu mám za A huráááá.
mnam mnam krémeš, ty jsi nějaká aktivní dneska 😀

catrin23
1. feb 2009

cawte... hiiiiiiiii eri, ty mas zajtra meniny??to co si nepovedala??? 😲
ty si dobra..ze kremes..a uz aj obed mas?
mne sa brian do rana asi 3krat zobudil v noci, ja som ani vstat nevladala k nemu.ale rano ho mama zobrala tak som spala do 10 kym ma denis nezobudil 😀 😅 bolo super, nabuduce ideme tiez 🙂

reni dakujem a gratulujem k skuske
charli aj tebe gratulujem

catrin23
1. feb 2009

charli nie dnes ma eri meniny ale az zajtra 😕 tek dopredu vsetko naj naj

renika
1. feb 2009

ďakujem všetkým 🙂 Je mi teraz lepšie, cítim sa taká ľahšia, odpadla zo mňa záťaž skúšok 🙂
včera som bola cvičiť a dnes som čakala svalovku a nič 😕 A to som sa strašne dlho nehýbala predtým
kde ste boli? V ktorom podniku?

monica25
1. feb 2009

cavte 😎
eri-aj my sa pripajame ku gratulacii k tvojim zajtrajsim meninam 🙂
reni-a gratulujeme aj tebe k zvladnutiu vsetkym skuskam,si sikulka 😵 😵 😵

my ideme zajtra do poradne s danielikom som velmi zvedava kolko pribral.....je to male zlaticko klop klop si zaklopem ako som pisala,ani neviem,ze ho mame...place len ked je hladni,al.ked ho idem kupat,ked je holi v podstate pokazde ked ho vyzlecem place,.... 😝 nema rad nahotu 😀
a roli je maly nezbednik,akurat sli na chvilu von s tatom,uz sme si pozerali kociky ale neviem si vybrat kt.si mam objednat...v podstate vsetky surodenecke sa mi zdaju take rovnake len farba ina,,,,,no uvidime uz tento tyz.to xceme objednat a potom huurrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa do ulic 😀

ericica
1. feb 2009

dakujeeeeeeeeeeem 😵 meniny mam zajtra ste zlate 😵 charli gratulujem k skuske 😉
monika nebooooj teraz ma danielko problem s nahotou ,ale o taky 18 rokov s nou problem mat nebude 😀 😀 😀
renika tak ty si bola cvicit a ako bolo ??? 😝 😝 😝
catrin vies ako som vyzerala ja poobede ?ako vyzmykana handra a mala si vidiet ako som tahala ciaru s malou do postele a zakon schvalnosti ze akurat dnes spala len neco cez hoodinu 🙄

catrin23
1. feb 2009

eri, ja som si tiez isla s malym lahnut, uplne ma lamalo a on vymyslal, tak som ho dala do postielky, odisla z izby a o 10min.spal.tak ja som ani nespala 🙂( a tiez spal kratko, asi hodinku 😒
reni to je super ze uz posledna skuska.teraz uz mozes s nami aj na diskoteku ist,nie? 😅

monica25
2. feb 2009

cavte 😎
tak sa hlasim,po dnesnej poradni s danielikom....vazime 5060g 🙂 priberame odkedy sme doma a aj mliecka mame dost comu sa tesime 😀
inac pohodicka...od dr sme prisli pred jednou,roliho svokra strazila aj tam spinkal doniesla ho domov okolo3.30 s tym,ze ma dost a zajtra uz nepride k nam 😝
ja som si tak na chvilu lahla pred tv....a skocila medzitym do obchodu pre par veci kt.unesiem v ruke a zabudla som nakup v obchode.... 😅 nie cely len mineralku a....maly sme zlu noc za sebou a nejak som sa nesustredila ,aj som kecala s tetou predavackou...,ale schovala mi moje veci aj s blokom na mna cakali ked som sa vratila s5 do obchodu,zlata tetula predavacka 😀
danielika mi na tych par min.strazil svagor,,,,

a dnes bola u nas katika....risko je krraAAAAAAAAAsssssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyy a strasne strasne sikovny ba mudry tolko vie povedat,rozpravat,ze normalne zavidim a tak pekne sa hral....no to moj roli len pistal,dufam,ze ho to coskoro prejde a bude taky dobrunky aky bol pred mojim odchodom do nemocky////
zato danielik je anjelik 😵 😵 😵 a mam to do paru cert a anjel....budu sa doplnat 😀 moje cicusky
katika-a si opeknela,a aj vlasy si mala krasne 😀
a ked uz budeme mat konecne kocik prideme sa ukazat do MC aj my 😀

ericica
2. feb 2009

moni aj ja si myslim ze risko je maly sikulko sice roliho este nepoznam osobne ale uz sa tesim ked ho spoznam 😵 a ja takisto dufan ze ked budem mat druhe dieta ze to bude anjelik 😀 😀 😀
inac aj mna nieco chyta dufam ze to do stvrtka prejde
charlie nejdes mi pomoct s pecenim 😀 mam toho na tento tyzden vela 😝 😝 😝 😵 😵 😵

catrin23
3. feb 2009

cavte...
ja som mala na navsteve svokrovcov, boli mi gratulovat a prisiel aj svagrik z irska 🙂 doniesol briankovi tolko chrumiek ze mame aj na mesiac 🙂 a este som chcela tie sosaky na avent flasu a on mi kupil normalne dudle 🙂)
a asi ideme s malym do kosic druhej babke s nim, tak aspon budeme mat vylet 🙂 😅

eri co tolko pecies? ja som si nakoniec neobjednala u teba, lebo mi mamina objednala este pred tyzdnom a nema ju kto zjest ani 😀 a este som aj ja robila krtkovu 😝

moni, nechala si svagra s malym?? 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre