Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
6. feb 2009

cavte 😎
deina-dakujem 🙂
a u nas sa to zatial potvrdilo....roli je certik a anjelik je danielik....mna este stale roli nenechava spat9este ani jednu noc neprespal ),aj ked sa musime pochvalit,ze spime uz celu noc v postielke,v noci ked sa zobudime napijeme sa cajika dame dudlik do pusinky a spime dalej a to bez asistencie maicky 😵 😵 😵 placeme len ked nenajdeme dudlik....vtedy pomoze mama 😀 ,obcas fakt pocujem len suchotanie s polospanku 😀 sa tesim,dufam ze nam to ostane...a danielik spinka dobre aj ked papa sme max tych15 min.hore a on spinka primne tak sa len knemu otocim a kojim.... 😅
a taky su zlaty v kuse ho roli pusinkuje 🙂 ,obcas sa mu snazi s prstekom oko vypichnut....
a tehu by som bola aj tisickrat ked by som to nemusela odrodit ja a vychova....je to pekne mat brusko.....ale u nas uz nehrozi..... 😅 ja to uz mam za sebou...
seraf-a pravda 2 tehu si neuzijes tak ako prve...uz mas okolo koho behat,starat sa a ubehne to ani nevies ako rychlo.... 😉
takze za chvilu ked prekecate manzelov budu dalsie snazilky a potom tehu,super 😀 aspon nebudem jedina s dvojkou pri mene,uz sa tesim 😵
deina- a ohladom smolarika suhlasim tiez s rolim ked som bola tehu on bol moj izbovy dr.ked som lezala tyz na rizikovom....a pametal si ma ked som ostala aj 2x tehu on mi robil ultrazvuk v 20.tyz.a vzdy sa zaujimal o zdrav.stav,babetko....po termine ma prijimal vysetroval,odprevadil na 2 den na porodnu salu snazil sa ma odrodit a robil mi aj sekciu a rana je "pekna"rovna....a je to dr.kt.sa fakt snazi vysvetlit vsetko a vychadza ti v ustreti ja som snim bola spokojna 🙂 a je aj fesak 😅

monica25
6. feb 2009

roli spinka 🙂 idem uspat danielika a oddychnem si aj ja troska,,,,pooobede roli ide zo svokrou na prechadzku a ja manzel a baby do tesca,no majte s a pekny den 🙂
vonku je krasne 🙂
zajtra ideme k mojej mamine 🙂 sa teesssssssssiiiiiiiiiimmmmmmmmm,na krsnych synov 😵 😵 😵
mozno sa tu este ukazem
eri-aj ja milujem sladke 🙂 hlavne kremese, veternik ,tiramisu .....a vsetko 🙂
na krstini na napecies????budu az bud pred al.po lete ked uz,este nebude take teplo.a nech je troska vetsi....

muriel293
6. feb 2009

no konečne som tu,tuším som ten metrák robila už ozaj naposledy,pomstila sa mi tmavá piškota,ešte keď som ju vyberala z rúry tvárila sa že je v pohode a potom pozerám a dolu v strede jamaaaaaa vrrrrr,takže z metrového je nejaký pol metrový! A ja idem prasknúť čo som sa úchvatne prežrala plnky! 😀

deina
6. feb 2009

Muriel. 😀

Krpaty sa kocika, ja som oducila a teraz zehlim, no parada. 😝 Dufam, ze aj zajtra bude takto krasne, nech mozeme s manzelom vyrazit von. Uz sa taaaak tesim na jar, vezmeme bicykle, kupime nejaku cyklosedacku a budeme cele dni vonku (Misulo snad zaspi aj na deke... dufam... uz ho vidim... 😀 ).

Este mozem vychvalit Korcoka ml, ten ma na starosti rizikovu poradnu a tiez bol vzdy zlaty. Robil mi ultrazvuk v 20tt, perfektny zazitok - najprv pozrel vsetko on sam, potom zavolal aj manzela a obom nam vsetko poukazoval, vysvetlil. 🙂 Smolarik mi robil cisarsky, uz tu jazvu takmer ani nie je vidno, pekna praca. 😅

Tiramisu by som si veru dala. Aj veternik k tomu.

ericica
6. feb 2009

cauteeeeeeeeee 😉
tak baby ja vam zavidim aj ja by som chcela lubit sladkee,ale ked ja sladke nemusiiiiiiim 😖 😖 😖
jasne moni len sa kludne ozvi inak som pozerala fotky anjelika a je uz poriadne velky vsak len teraz sa narodil a ja som si predstavovala taky maly ruzovy balicek a on je uz take pekne mimino 😀 😀 😀
seraf a co bolo darinke ???tlacia sa jej zubky??????????aj moja bola trikrat hore a stale som ju mala nalepenu na chrbte 😀
a dnes som stretla ajlu aj s malym chrustikom vsak ajla 😵 😵 😵
pa

catrin23
6. feb 2009

ahojte...
mne brian vcera tiez zaspal az okolo pol 10tej.ja som uz bola taka unavena a on nic...eri, asi sme na tom rovnako s tym spanim

vcera bolo super, dufam ze sa stretneme aj buduci tyzden 😉 😉 moni a mohli by ste aj vy dojst 🙂

ericica
6. feb 2009

ahoj cat brianko je maly fesak 😵 jasne moni podte chcem si popestovat anjelika 😵
cat ale mne spala aj tri hodiny a ja som na to zvyknuta a teraz toto ,,,dnes som nic nestihala ledva som dve torty vyzdobila a uz bola hore 🙄 🙄 🙄
a vecer to je tak isto pol hodinove uspavanie 😔 ale co uz .....ako povedala deina nebude to trvat urcite do puberty 😀

muriel293
6. feb 2009

ericica
ty nelúúúbiš sladkééé? to ti zas závidím jaaaa! ja zas nemôžem mať deň bez sladkého lebo by som asi umrela! 😀 😀 😀

ericica
6. feb 2009

no nehovorim ze si nedam sem tam jednu horalku alebo milu ale tie zakusky a torty moc nemusim 😀
vies muriel ze ti v tisko zavidim co ta caka,,,,pre mna to bolo najkrajsie obdobie v zivote ked som isla rodit a aj potom 😵 😵 😵
preto by som uz chcela druhe babo 😵

serafinka1
6. feb 2009

Ahojte
ericica ano idú jej tie zúbky 😠 a nechce mi ani jesť. Už som z toho riadne nervózna.

Deina to vážne Ti už skoro nevidieť ranu? Ja ju mám hroznú, je hrubá a červená až bordová a dosť často ma svrbí. 😒

ajla
6. feb 2009

Ahojte....... 😀

deina
6. feb 2009

Seraf, vidno taku tenku bielu jazvu, to asi zostane, ale nie je ani cervena, ani bordova a nevsrbi. Uz dlho je taka. 😨 Kto ta operoval? Mozno to zavisi aj od toho, ako sa ti celkovo hoja rany - mne asi potom dobre, neviem. Este tam vidno taku akoby tmavsiu vlnku, to neviem, co je.

Erika, vsak to je dobre, ze sladke nemusis! 😅 Keby som aj ja bola taka - raz sa mi to vypomsti, ked sa budem furt sladkym napchavat. 😝

serafinka1
6. feb 2009

No tak to Ti teda závidím, ja ju mám dosť škaredú. Mňa šil bože neprídem mu na meno. Taký blonďák mladý.

deina
6. feb 2009

Nepamatam si ziadneho blondaka. 😅 Neviem...

serafinka1
6. feb 2009

Riško už mi to napadlo.l

deina
6. feb 2009

Aha, za tym tam vzdychali baby na vzdycharni. 😀 (ziadna nerodila, ked som tam bola, len cakali)

serafinka1
6. feb 2009

Čo sa im tak páčil? 😀 😀 😀 No podľa tohto mi spravil škaredú ranu, hnusák.bohvie kam sa pozeral ked ma šil

ericica
6. feb 2009

cafte kocky kto tu?????????mala spi od pol desiatej tak mam konecne volno 😀

serafinka1
6. feb 2009

ahoj ericica, to je úľava, čo? Moja spí od 8 ako vždy. 😉

deina
6. feb 2009

Strasne sa im pacil (ale to tam jedna lezala uz par tyzdnov a nie na rizikovom, ale rovno tam na vzdycharni - proste nuda paradna). 😀

Aj moj spi od osmej. 😅

monica25
6. feb 2009

cavte..aj moje deti uz spia roli od 8 a danielik zaspal o 7 ale uz bol raz hore....
pridam sa k vam hned ako budeme mat kocika 🙂 ...,a dam kazdej popestovat ja si oddychnem 😀
deina-pekne to spravil moja sice este je cervena,ale uplne tenulilinka... 🙂 zasluzi si pochvalu smolarik 🙂
no len som vas tak na rychlo kuk idem spat aj ja zajtra vyrazame k nasim tak zatial a pekny slnecny vikend,zevraj zajtra ma byt 10 stupnov 😵 😵 😵
eri-on hned bol take" velke babo",ked sme z nemocnice odchadzali sestricky nam hovorili,ze vyzera ako pol rocny nie ako tyzdnove babo..... 😅
ok idem dobru noc 🙂

deina
6. feb 2009

Dobru noc, Monika. 🙂

Takze Smolarik vie pekne vysivat. 😀 To aby som si ho nabuduce dohodila, keby nieco... nech je stale pekna ta jazva.

Idem si aj ja lahnut, dobru noc. 😔

ericica
6. feb 2009

tak dobru 😉 😉
uz sa tesim na vikend a aj na nasu navstevu co ma dojst v sobotu 😵 😵 😵 ze... 😵
ale hlavne na dobre pocasie lebo dazda a mrakov mame uz plne zuby a chyba nam slniecko ☹ ☹ ☹
seraf si este tu?

serafinka1
6. feb 2009

ano ešte som tu
nervačím, prečo mám ja takú hnusnú tú jazvu

serafinka1
6. feb 2009

a kto Ti príde?

ericica
6. feb 2009

nooo katika slubila ze pride vyskusat ten moj novy kavovar 😀 a ze vraj to riskne a okusi aj moje vytvory 😀
ja mam take hnusne jazvy po havarke na oboch nohach 😖 aj sa bojim do plaviek hodit 😨 a preco si mala sekciu?

serafinka1
6. feb 2009

mala som vysoký tlak a nebolo už počuť odozvy, tak preto. Ale celé to bolo nejaké komplikované.
A aký kávovar máš?

ericica
6. feb 2009

dostala som od muza lebo milujem presso tak teraz som mala narodky a prekvapil ma 😀 tak si teraz vyvaram boze ved ja som sa ta to uz pytala teraz si uz spominam ja hlava derava 😀 😀 😀

ericica
6. feb 2009

neviem aka je to znacka ale ked prides tak ti spravim a aj ukazem oki??? 😵 😵 😵

serafinka1
6. feb 2009

oki, inak Ajla sa Ťa pýta na tel.číslo, že bude v Tvrd. a prišla by ŤA možno pozrieť. Pošli mi ho prosím do IP

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre