Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
6. feb 2009

ok posielam a aj nick na skype ...dnes som ju stretla v jednote s malym dundulušom 😀 vy sa kedy chystate???ja uz padam do postele a zelam aj tebe dobru noc....pa

muriel293
7. feb 2009

ahojte,čo máte nové? Ja som dneska rozbitá ako nikdy,mala som jednu z tých úchvatných ubolených nocí,muž masážoval kríže ako divý! 😀 Som ale skonštatovala že keĎ sa dostavia tie ozajstné bolesti tak neviem ako to zvládnem eeee 😅 Len si tak hovorím keď ste to vy všetky zvládli,tak musím aj ja!

adri27
7. feb 2009

Ahoj Muriel 🙂 ,
tak to si veľmi neodýchneš ani teraz ešte bez drobčeka, ale zase keď máš dobrého manžela tak sa to dá zvládnuť 🙂 . u mňa tak prebiehali celý čas pôrodné bolesti, že som cítila bolesti len v krížoch nejakých 9 hodín ale sestričky ma presviedčali že to ešte nie sú "skutočné" bolesti. no a potom prišiel lekár a bolo treba urgentne robiť sekciu. ale určite to zvládneš, neboj a hlavne treba myslieť stále na toho nádherného drobčeka, ktorého nosíš pod srdcom, tak tie bolesti ľahšie zvládneš 🙂 🙂 🙂

ericica
7. feb 2009

cavte tu nocny vtak 😀
kati az teraz sme skoncili s nechtami a chcem ti len povedat ze bolo supeeeeeeeer len skoda ze si si z tej hrusky so mnou nedala 😝
zajtra ideme do hungary potom hodim info co a ako....pa 😵

muriel293
8. feb 2009

Babule a povedzte,aké plienky sa vám naj osvedčili? Ja ešte nemám na doma absolútne nijaké okrem pár látkových a balíčka baby love newborn do porodky z dmka ale som počula že dosť si chvália tie fialové z tesca tak neviem...a akú veľkosť treba kúpiť?? 😝

catrin23
8. feb 2009

ahojte...

muriel ja pouzivam pampers a huggies. ale vyskusala som aj babylove aj tesco, ale najviac som si oblubila pampersky a hugg. a v porodnici som mala pampers newborn a tie som este aj potom pouzivala.

eri, ty robis aj s nechtami??? 😕 🙂 🙂 🙂

monica25
8. feb 2009

cavte 🙂
ahoj cat 🙂 kedy pridete????????? 😀 ides do KE???
eri-ty si taka sikulka,aj pecies aj nechty 😵 😵 😵 .....uz viem asi kde byvate vcera na ceste domov od mami som videla katikine auto parkovat v tvrdosovciach 😀

mriel-ja pouzivam pre danielika babylove-newborn a som snimi spokojna 🙂
inac pohodicka,danielik a aj roli posluchaju 🙂 prajem pekny den 🙂 my dnes poobede ideme par veci detom dokupit ....vetsinou rolimu vyrastol s pyzamiek.....a mozno aj maminke sa daco ujde 🙂

catrin23
8. feb 2009

cav moni,,, a kam idete nakupovat? ja sa chystam djo tesca, lecakam kym mi moj uzasny svagor zavola!!!! 🙄
ideme zajtra rano ale neviem do kedy asi tak 2-3dni, to uplne staci...

tinusi
8. feb 2009

Muriel, ja pouzivam Tesco fialove a som spokojna, pri zohladneni ceny a kvality som asi nic lepsie nenasla... mozno este dmkove babylove. No a v huggieskach sa mi maly zakazdym prepisal...
Inak, Eri, ty si tu pisala o tom nepovinnom nemocenskom poisteni koli materskej... tak presne informacie o tom su na stranke www.socpoist.sk vlavo je odkaz:Starostlivost o deti a tam je kopec otazok a odpovedi - je tam aj tato - dost pochopitelne rozpisana.

muriel293
8. feb 2009

Díííky za rady,
zajtra idem na poradňu a na prietoky tak držte palce nech je všetko ok! 😉

katika1
8. feb 2009

ahojte 🙂 reni akú škol študuješ ty??? hladám niečo externé v nz
zatial som našla ako tak vyhovujúci len jeden odbor 😝
muriel my používame len pampers.. tesco fialové nemám rada, lebo ich precikal aj prekakal 😝 a prídu mi strašne papierové

katika1
8. feb 2009

a eri 🙂 aj nám bolo supiš 😵 nabudúce dojdem aj s odvozom 😝
ale malý mi ochorel.. Bekuška je ok??? celú noc preplakal a kašlal a dusil sa! a cez den mu nič nebolo!!!!!!

ericica
8. feb 2009

ahoj kati 😉
neviem aj malu nieco chyta ale asi to bude len ten ocny zub lebo si vsetko pcha do ust a aj dudel si strka do pusy naopak 😖 a dnes mi ani nechcela spat 😨
inac aj mala v noci plakala...
moni nie s nechtami sa nezaoberam to by som uz nemala volny cas vobec ...mne robila s nechtami moja kmotra.
🙂 tinus uz som sa bola informovat ale si zlata diky,,,,ozaj a preco si nebola vo stvrtok???
kati a risulko sa ma uz lepsie.....a riki dosiel domov v celosti? 😀 😀 😀

katika1
8. feb 2009

eri má sa horšie, hrozne kašle
ja neviem, čo to na neho zo dna na den prišlo 😕 ak zas nebudem spať, vraždím 😝 ale chudatko vkuse mu fúkam as odsávam noštek a leje mu z neho a kašle až sa dusí 😔

muriel293
8. feb 2009

katika no tak ja už ozaj neviem,niekto tescové prirovnáva k pampers a niekto povie že nič moc tak ja fakt netuším aké mám kúpiť 😅 😅 😅 či radšej treba odskúšať viac druhov?

katika1
8. feb 2009

muriel tesco bz som každopádne neporovnávala s pampers! ale možno vám budú vyhovovať!

deina
8. feb 2009

My mame tiez pampersky. Pouzili sme parkrat aj huggies, ale tie su podla mna strasne hrube, to sa mi nepacilo. S pamperskami sme nemali zatial problem - ale asi treba vyskusat, vraj vela zavisi aj od "postavy" babetka. 😅

Chuda Risko, nech sa rychlo vylieci. 😉

tinusi
8. feb 2009

Eri, v podstate som ani velmi nestihala na kona a mala som vseobecne taky blby tyzden... tento tyzden urcite prideme... teda ak pridu aj ine mamulienky...

serafinka1
8. feb 2009

Muriel my používame pampers, ale nie tie, čo tu predávajú. My máme pampers active fit baby. A tie sú super. Skúšali sme pampers active baby, ale tie sú napustené tým bath fresh a mne sa z toho Darinka vyhádzala, takže nám nezapasovali. K týmto pliekam som sa dostala v Írsku, no dajú sa zohnať aj inde, len na SR nie. Neviem prečo.

Riškovi prajeme skoré uzdravenie.

ericica
9. feb 2009

ahojte ani nam nevyhovuju tesco plienky,sice predtym sme pouzivali tie ale ked ich dam malej teraz tak akoby mala medzi nohami guču 😕 teraz som kupila v madarsku v dobrej cene pampersky a ked nemame tie tak pouzivame babylovky tie su tiez dobre 😉
katika aku ste mali noc?ja som duriho vyhnala z izby lebo mala bola stale hore a plakala aj jej tece z nosa ale nekasle 😝 on totiz hrozne chrape 😀
dufam ze riskovi je uz lepsie 😵

serafinka1
9. feb 2009

Ahojte, baby čo používate značku Hipp a Nutrilon tak v lekárni Šalvia bude 12.2. ochutnávka a prezentácia. Ja som bola minule keď mala HIPP prezentáciu a bolo super, veľa darčekov sme si odtiaľ priniesli a lacnejšie sme nakúpili. My určite pôjdeme aj teraz, kto sa pridá? 🙂 🙂 🙂

serafinka1
9. feb 2009

Ericica, ako bolo v Maďarsku? Či nakoniec ste nešli? My sme v tej BA boli, manžel sa zľutoval 😀 😀 😀 , keď videl moje smutné očká. Rebuška prajeme skoré uzdravenie.

charlinka
9. feb 2009

Ahoj, já jsem používala huggies ale i tesco a nám teda velmi vyhovovali. ted máme i tesco pull ups na noc a jsou uplně v pohodě. Spíš jsme pročurávali pampersky, a dokonce se z nich malá i osypala jak říkala serafi, takže jsme přestali, ale asi to opravdu záležína postavě miminka.
Tak co ve čtvrtek?? pujdeme??

deina
9. feb 2009

Hipp Nutrilon - to ako nejake kase, vyzivy a tak? Alebo aj mlieko? O kolkej to je, Seraf?

ericica
9. feb 2009

ahoj charli my ideme a stavime sa pre teba...ok 😉
ano seraf boli sme a mali suprove ceny 😵 charli vecer ti napisem a pod prosim na skype aby som si ta mohla ulozit 😵 😵 😵 pa

catrin23
9. feb 2009

ahojte...
seraf ja mam teraz objednane tie baby fit plienky teraz z UK. tak uvidime, ale tiez mi kamozka hovorila ze ona kupuje tam len tie....

riskovi a rebeke skore uzdravenie...

my sme dnes prespali celu noc az do 7 rana... kde to zapisat... 😉

muriel293
9. feb 2009

no každému iná plienočka vyhovuje jooj tak ja neviem,kúpim tesco a kúpim baby love...keď budú na prd,vyskúšam iné och och

ericica
9. feb 2009

ahoj muriel uz sa ti to krati co????urcite sa uz tesis co? 😵

ericica
9. feb 2009

halllo katika mohla by si mi poslat do ip kontakty na co ste si robili strechu ,lebo duri sa chce popozerat.....diky moc 😵 ako sa ma risulo????dufam ze lepsie 😉

muriel293
9. feb 2009

ericica
ále ani nevrav,teraz mi to ubieha tuším najpomalšie lebo najhoršie je to čakanie a tipovanie že kedy sa asi rosypem,dneska som bola zas na poradni a prietokoch tak som cestou hne´d bola pozreť bábo kamoškine na treťom,akurát už čakali na prepúšťacie papiere a malá bola taká krásna že som tam mraučala že aj ja už chcem 😀 Teraz ma zaujíma hlavne kedy to príde a ako to príde....
Len dúfam že tá hnusná chrípka čo je tu tak rozšírená sa na nás nenalepí lebo teda to si ozaj neviem predstaviť tlačiť s horúčkami alebo tak a nebodaj aby aj muž ochorel a nemohol byť pri mne tak to už by bola ozaj smola 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre