Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ericica
16. feb 2009

😀 😀 😀 charli tak stastnu cestu...
neviem kedy sa my dostaneme k dr lebo mala sa dnes po hroznej noci zobudila o pol osmej a o deviatej sa pytala zase spat 😲 😕 co ja nechapem,ale te kasel jej neprestava a strsne ju dusi ja si myslim ze tie kvapky jej nepomohli 🙄 sice horucku uz nemame ale este stale to neni nasa stara rebuš ☹
tinus tak matko je takyto frajer 😵 este sa nepustil sam???ako sa inac mate???

serafinka1
16. feb 2009

Ahojte, chúdence detičky je mi ich tak ľúto. Vy sa tu väčšinou trápite s chripkami a nás trápia zúbky. Máme za sebou tiež divokú noc, každú chvíľu sme boli hore no o pol 3 som to už vzdala a dala jej nurofen, tak potom mi zaspala. Chúďatenko moje. Tak myslíme na Vás a čoskoro sa všetky uzdravte. pa.

monica25
16. feb 2009

ahojte...
vsetkym chorym detickam skore uzdravenie...

u nas ma danielik sopliki a od pia.noci sme sa poriadne nevyspinkali mu odsavam,aj libenar...zajtra ideme na poradnu tak uvidime....horucku nema a cez den nesoplikuje vzdy v noci....neviem co to moze byt....roli je ok...
inac pohodicka vcera sme mali na navsteve moju krsnu 🙂

cat-prideme vas zasa niekedy pozriet, 🙂 no ked sme boli u vas roli mal zas svoj zly den a vyvadzal,najblizsie ho zavriem hned jak prideme k vam do detskej medzi hracky 😅 .....

kati-vy sa ako mate????risiak???ste zdravy???dufam,ze hej 🙂

a nech uz je jar neznasam toto pocasie zimu clapkanicu toto je najhorsie rocne obdobie ,a na chripkuako stvorene pocasie raz teplo zima prsi snezi..... 😠 keby aspon ten snech ostal...,ale je z toho len blato.....

a muriel????
davno tu neboloa...,zeby uz aj ona bola mamina 😀

monica25
16. feb 2009

jaj a nasla som kocik...nie surodenecky....blbo by to vyzeralo ked by som sla niekam len s jednym dietatom....
a je na tom kociku stupatko pre vetsieho surodenca-v cene kocika tak tam idem zavolat ci to maju na sklade...aj tak spime poobede doma a ked pojdeme na rod.vylet tak aj roli bude mat svoju vlastnu buginu....a naucim ho nejak na to stupatko...prv len na mensie prechadzky a dufam,ze si postupne zvykne.....no idem tam kuk na stranku a zavolam im potom....dufam,ze ho maju na sklade.....

catrin23
16. feb 2009

moni cav. daj link na ten kocik

catrin23
16. feb 2009

uz dvakrat mi maly vymazal prispevok co som zacala pisat, ja ho odstrelim 😨 😲

catrin23
16. feb 2009
https://www.youtube.com/watch?v=hw522GIskVc


toto je u nas terazz hit 😀

catrin23
16. feb 2009

moni vcera sme vam volali cez konferencny s denisom, uz by mal mat dobry ten internet 🙂 tak nabuduce zavolame ked budete online aj vy aj on

monica25
16. feb 2009

ahoj cat 😀
roland muvcera skusal ale bol offl.,a minule zas ked volal on tak sme mali zvuk vyp.roland mu ale skusa volat kazdy vecer 😀

sestrine deti hlavne ten vetsi miluje thomasa.... 🙂 a mickeyho m. 😀

nas roli zas shreka,reklama,televizne a sportove n.a pocasie 😅

ewinah111
16. feb 2009

ahoj maminy.Monica, Muriel uz porodila a to v piatok 13 teho 🙂 😀 ,no super datum 😉 gratulejeme.......aj tebe Monica maly Danielik je zlatucky 🙂 .

monica25
16. feb 2009

dakujeme za info 🙂 a gratulujem 🙂

dakujem za pochvalu danielika 🙂
a dobry datum 13.2.2009................ 😉

ericica
16. feb 2009

ahojte 🙂
dnes sme boli na kontrole a dr povedala ze infekcia je na ustupe 😝 a na ten kasel nam dala mucosolvan.
vcera som malej kupila tie male lopticky co su aj v tych obchodnych centrach v bazenoch a nasypala som ich aj ja do bazenu ,,,,hrozne sa vytesovala 😀
muriel gratulujeme k babatku a potom napis ake to bolo ,,pekny datum 😀

catrin23
16. feb 2009

moni tento sa mi paci
http://www.slnieckovo.sk/imagesfck/file/kociare...
alebo
http://www.slnieckovo.sk/imagesfck/file/ko-gema...
ale aj ten pooky je super, aj v modrej farbe... 😉

eri to je super ze uz vam je lepsie, dufam ze skoro vyzdraviete 😉

muriel gratulujeme. 🙂 super datum 🙂 😉

catrin23
16. feb 2009

http://www.slnieckovo.sk/popup_image.php/pID/2951
moni, maju to na slnieckove tiez... v kociky prislusenstvo

serafinka1
16. feb 2009

Muriel gratulujeme. Pre Teba bude odteraz asi piatok 13 šťastný dátum. 😉

serafinka1
17. feb 2009

Dnes je krásne, ľúto mi je chorých detičiek,že sa nemôžu ísť vyblázniť do snehu. My určite pôjdeme na chvíľku.

Ozaj používate niektorá Nutrilon? Mám kopec vzoriek pokrač.mlieka 3 nutrilon a nepotrebujem to, takisto instantné bylinkové čaje. Ozvyte sa, darujem to niektorej ktorá to potrebuje.

monica25
17. feb 2009

ahojte 😎
dnes sme mali poradnu...danielik ma 5660g krasne rastieme.....mame sa objednat na sono noziciek,dostal kvapky do nosa a sme ok...sa tesim 🙂
roli mal v noci horucku....dala som mu stvrtku paralenu vypotil sa a teraz nic ...tak sa siel aj on zo svokrou sankovat.....
nic nepapal dnes.....ale ma opuchnute dasna tak ta horucka bola asi "len"zo zubkov.....aj ta nechut papat...v kuse si nieco pcha du ust a obtiera si to o dasna..... 😔

cat-dik...a to nie je len do kocika na sedenie......,al.to je jedno,je to univerzalne aj na chodenie a tak .....objednam to spolu aj s kocikom....

eri-to je dobre,ze uz sa mate lepsie 🙂

muriel-pridaj potom aj foto do albumu,ked ti to cas dovoli 🙂

catrin23
17. feb 2009

moni, je tam pisane ze je to aj na prve kroky, tak by to malo byt na vsetko...

my od rana soplikujeme, vecer sa mi zdal ze ma horucku, nechce si dat ani teplotu odmerat 😕 tak som mu dala nurofen, a hned to preslo a rano uz soplikoval, tak sme horko tazko nieco odsali, najprv sme pri tom bojovali 😀 a teraz ani spat nechce :(

catrin23
17. feb 2009

dany pekne rastie, ani sa nezda ze ma tolko kil, ved vobec ani tazky nie je , brian mal tolko ako pol rocny... 🙄 😅

monica25
17. feb 2009

roli teraz zaspal...kojim daniela,ahoj 😀

monica25
17. feb 2009

diky,necitala som to tak to objednam aj stym a ked pojdeme na prechadzku ho uviazem aby nezdrhol..... 😅 ,bude to take divne,smiesne...........a mozno by som sa vonku za to voditko aj hanbila..... 😅

monica25
17. feb 2009

ze sa nezda ma tenke nozicky....asi kosti tazke....

monica25
17. feb 2009

a kocik maju len v modrom,asi objedname ten....

monica25
17. feb 2009

dnes mala galovicova dobru naladu.....a zevraj ma maly alergiu na plienky jednorazove mam balit do latkovych...ma tam take male cervene bodky mokolo pipika........
a nikto tam nebol sme prisli hned nas zobrala...,som sa cudovala vzdy ma cakaren narvatu

monica25
17. feb 2009

kde si

monica25
17. feb 2009

padlo nam dnes zrkadlo na chodbe ked som nebola doma,ale sa nerozbilo...len kusok z rohu sa ulomil a svokra hned ze to je nestastie.... 😠 je??????? 😅

monica25
17. feb 2009

A same od seba..............

monica25
17. feb 2009

no idem aj ja dani spi dalej idem si aj ja lahnut...zlate to dieta dopraje mame oddych 😀
upraatat som stihla predtym ako som odisla k dr. veci sa mi susia,obed mi poslala svokra 😎
pekny den 🙂

catrin23
17. feb 2009

moni ty si taka sikula, ze to takto vsetko stihas 😉 a netreba len zmenit plienky? ty pouzivas tie babylove,nie? vsak latkove ti hned prepiska... mne sa vyhadzal brian z pampersiek ked bol malinky, a teraz ich normalne pouzivame.. tak neviiiiiimmm 😲

monica25
17. feb 2009

cat-nie ona povedala,ze latkove cez den a pampers,no v mojom pripade babylove len na noc...... 😲 😝 no latkove nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....dala na krem....zajtra poslem este svokra za jeho bratom ma lekaren na namesti nech daco na to da...dufam,ze nam to pozmoze....neviem si predstavit ze by som prala kakane latkove plienky 😅 ,vyvarala al.cosnimi robili nase mami............
dnes som stihala obi2 boli dobry aj roli sa pekne hral 🙂 chvalim ho 🙂
spali sme a roland nas zbudil..... 😠 tak sa aj mne dobre spalo...siel pre peniaze......je nedvovercivi a kocik xce zaplatit len pri prevzati nie prevodom na ucet.....ze istota je istota..... 😅

a u dr.som na nastenke precitala ze 16.3 zas bude dajaka prezentacia v lekarni salvia...zabudla som hipp al.hami............................kde je salvia???????????????ja neviem nie som zamcanka....sla by som aj ja ...zoberem danielika a roliho by som nechala doma......este obi2 som nemala nikde spolu vonku.....ale postupne ich zacnem bravat aby som si zvykla na ten "chaos"okolo dvoch deti ked sme vonku..... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre