Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
25. feb 2009

moni dakujeme 🙂
zajtra vas mozem hodit do MC ak chces ist, mozem zobrat danielka a ty dojdes kocikom s rolim, lebo inak sa nepomestime. a spat moze prist pre vas roland aby si nemusela potom peso... ak chces daj vediet 😉

muriel293
25. feb 2009

ahojte,zdravím vás z kolotoča prania a večného žehlenia! 😠 Neviem či mám na prd plienky alebo to dokáže každý chlapček ale ten môj sa dosť často prepišá dobreže nie až za ušami!!! 🙄 Používame baby love plienky ale neviem či je chyba v nich,dneska sme boli prvý raz vonku lebo však už máme trinásť dníčkov-páčilo sa nám a dala som mu pampersku a tam nebolo o čom,tak sa do nej dočural ale bol aspoň suchý,takže asi budem využívať akcie na pampersky lebo každý boží deň periem handry popišané!!!!
A vy ako sa tu mávate?
Inak o tom budení som sa pýtala detskej lekárky svojej a tá povedala že v pohode je to ak ho budím cez deň,už to prinieslo aj výsledky-v noci mi spí aj päť až sedem hodín ako kedy,horšie je to stále s tými kolikami ale myslím že sú trošku miernejšie odkedy dávame espumisan kvapky no ale aj tak to úplne neprešlo...

tinusi
25. feb 2009

Muriel, ked sa prepiska, tak je chyba v plienkach... vyskusaj ine... na kazde ditko su dobre ine... napr. mne zvykol prepisat huggies, ale zasa niekto si ich chvali. To je individualne. Nam sa osvedlici Tesco fialove.

tinusi
25. feb 2009

Moni, Eri, presne... vzdy idu k tym detom, ked su dobre a pekne sa hraju a potom ich rozrevu a potom ze chod k mame... svokra to robi malemu od narodenia... sem-tam jej svagrina alebo svokor dohovori, potom sa kroti, ale ona proste nevie vydrzat... ja chapem, ze ho lubi, ale niekedy proste netreba tlacit na pilu.
A mudre reci ako nechat ho vyrevat... no pravda - to nech si kazdy robi so svojim deckom, ked mysli... chuda ditko je v strese, lebo ho kazdy obchytava a bozkava a natriasa - tak pochopitelne chce mamu a ja ho necham len tak napospas... pritom nikto nechape, ze ked je so mnou sam doma, tak je dobrucky...

monica25
25. feb 2009

cavte

cat-super napad 😵 zajtra ti este,ale dam vediet,,,,diky zatial.... 🙂

ericica
25. feb 2009

ahojky no aspon ze tu mam posilu 😉 tinus,moni 😉
teraz je tehu aj moja segra takze my budeme mat aspon chvilu pokoj ale uz teraz lutujem to nenarodene dite 😝
moni podteeeeee som na vas zvedava 😵 my pojdeme okolo pol stvrtej ,mozno s nami pojde aj charli 😉

ericica
26. feb 2009

ahojte 🙂
ide sa dnes do toho mc? kto ide ,lebo ked nik tak nejdem ani ja 😉

deina
26. feb 2009

My urcite nie, Misulo je trosku prechladnuty, uz mu to prechadza a ja som poloskapata, mna to tak rychlo neprechadza. 😝

tinusi
26. feb 2009

Eri pod, my sa chystame aj so susedkou, ak si to nerozmyslela... 🙂

catrin23
26. feb 2009

ani my nejdeme, lebo brianko ma horucku ☹

ericica
26. feb 2009

ahojte ako bolo??? nam to nevyslo som aj kati pisala mala sa nejak neskoro zobudila a potom som to uz ani moc nesurila ,duri mi isiel vecer do francuzka tak som mu navarila a pobalila ho ☹ zase sme len dve ☹
kati dostala si sms?pondlok chcem ist s ginou potom sa ti ozvem ok? 😵

catrin23
28. feb 2009

halooo kde ste vsetky???

serafinka1
28. feb 2009

Ahojte.
Ericica už ste boli v HU či zajtra idete? My ideme zajtra. Neviem či sem ešte dnes prídem na kuk, ale ak nie, pošli mi prosím sms. Pa

ericica
28. feb 2009

cafte.....ahoj cat 😉
serafi my sme dnes neboli doma a zajtra tiez ideme gratulovat 😒 takze pojdeme asi az nabuduci tyzden,len neviem ci dovtedy vydrzim s plienkami 😖

catrin23
1. mar 2009

ahojte... aj my sme mali ist vcera ale ideme az o tyzden s moni a jej muzom...
a ja by som sla aj do gyoru, co vy na to moni??????? 🙂

ericica
1. mar 2009

cat akurat a ja som to dnes navrhovala serafi ,vsak seraf 😉 😉 😉
neva mozno nabuduce 😵

catrin23
1. mar 2009

eri, a nevies ci je tesco v arkade v gyori? tusim su tam nejake potraviny ale nevem ake... tak sa tam mozme sttretnut :>)))

catrin23
1. mar 2009

chystate sa niekto na expo do blavy??

ericica
1. mar 2009

ahoj cat 🙂
nie neviem ja sa chystam aj do tesca aj do plazy my ideme na sto % nabuducu sobotu potrebujem si uz nieco nakupit na seba a tam su ovela lepsie ceny 😉
tu je tesco
http://www.tesco.hu/popupimages.php?oid=T10e934...

ericica
1. mar 2009

neviem preco mi neotvara ten link ale tu som nasla plazu a myslim ze tesco a plaza su neni daleko od seba lebo ked ides po M1 tke tak to mas vsetko vedla seba
http://gyorplaza.eu/cikk/megkozelites

renika
1. mar 2009

Ahojte baby 🙂
100 rokov som tu nebola, tak nejdem čítať dozadu, bohužiaľ nemám teraz na to čas
len vás chcem pozdraviť 🙂
máme sa fajn, dúfam, že aj vy 🙂

renika
1. mar 2009

a čo rozoberáte nákupy v Maďarsku, tak my už chodíme len do maďarského tesca, keďže máme rovnako vzdialené tesco NZ aj tesco KN, tak chodíme tam

renika
1. mar 2009

a keď do Gyoru, tak určite do Arkády, je oveľa kvalitnejšia ako Plaza!

renika
1. mar 2009

v Arkáde nie je Tesco, ale InterSpar

serafinka1
2. mar 2009

Ericica no keď pôjdeš do gyoru mohla by si mi prosím Ťa pozrieť jedny plienky či tam majú? http://www.thinkbaby.co.uk/review/reviewproduct... ďakujem.

ericica
2. mar 2009

ahoooooooj reni ja som v gyori nebola uz sto rokov 😀 a preto som sa chystala do plazy lebo som nevedela ze existuje aj nieco ine 😝
tak ak mas dake info ze kde sa da dobre na mna nakupit vsetky rady su vitane 😉
inac aj ja nakupujem vsetko v HU a este aj muka je ovela kvalitnejsia tam korpusy su ovela lepsie.....
seraf jasne ze donesiem 😉 😵

catrin23
2. mar 2009

ahojte...
ak je tesco pri plaze tak vem kde to je asi. 🙂
eri, arkad je hned pri hlavnej ceste na zaciatku gyoru, a podla mna su am tiez lepsie shopy, aj hm a ca 😀
serafi, mysls ze teto fit plienky maju aj v madarsku? ja som ich este nevidela nikde 😕
reni, ako sa mate?? a co max? uz rozprava? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre