Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

klaudi68
13. mar 2009

Ahojte 🙂

Deina, to fakt si tehu? 😕 Gratulujeeem 😵 😵 😵 Držím ti palce, aby všetko prebehlo v poriadku bez problémov. Inak velmi dobre si urobila, že si prešla k Stankovi, on je výborný odborník, čo o tvojom bývalom dr. povedať nemožem, ja som k nemu tiež chodila ešte volakedy dávno, ale vobec som s ním nebola spokojná 😔
Možno tak aj teba zaujme link, ktorý teraz pošlem Erike 😉

Erika, tak toto je to sedadielko o čom sme sa včera bavili:

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

Inak tá kočka má takýto kočík: http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2635482
ale teraz chodí už so športovým a k nemu máva pripnuté to sedadlo a tak nosí malú do školky.

zuzin78
13. mar 2009

ahoj fodorka33
ja tiez mam nie velmi prijemnu skusenost . preto som sa pytala, myslela som si , ze ja som jej bola nesympaticka, ze asi preto neprisla k porodu ,aj ked sme boli dohodnute. /aj financne/ a nakoniec sa vyhovarala./aspon mohla vratit to co dostala odo mna / ale viem, ze uz ku nej nikdy nepojdem.

deina
13. mar 2009

Klaudi, dakujem. Uvidime buduci piatok, ci naozaj. 😅 S tym mojim byvalym som bola spokojna, kym neboli problemy - som si prisla po HAK a hotovo. No ale ked som k nemu prisla naposledy do poradne, kukol ma a ze vsetko je vporiadku, vypisal mi matersku a vecer sups do nemocnice, predcasny porod. Zeby sa to nebolo dalo vidiet? A mozno nie, neviem... ale so Stankom som spokojna.

deina
13. mar 2009

Len vas vsetky poprosim, aby sa to zatial k nikomu nedostalo, dobre? Este ani nasi to nevedia, samozrejme, v praci to tiez nevedia. 😉

ericica
13. mar 2009

ahojte klaudi diky.... 😉
deina tak ja len tak poitichu ti tiez zelam len to najlepsie hlavne aby bolo vsetko OK...ja chodim k stankovi od svojich 17 tich vtedy k nemu nechodilo este tak vela zien ako teraz 😀 a teraz mam uz za par mesiacov za sebou tretie desatrocie 😀 ale nemozem nanho nic zle povedat.....ja by som uz tiez chcela druhe ale ideme sa pustit do tej prerabky tak az v lete ak sa postasti 😝 deiny moja sestra je oktobrovka takze aj my budeme mat v rodine miminko 🙂 🙂 🙂
monica dosiel kocik?????????????

fodorka33
13. mar 2009

jej deina tak aj ja sa pripajam v "tichosti"ku graulacii ked ti to potvrdia na 100%tak hned daj vediet som zvedava 😉

katika1
13. mar 2009

jeeeej čaute, aká novinka ma tu čakala 😀 deinuš gratulujem!

catrin23
13. mar 2009

ahojte...

v prvom rade gratulujeme deine a drzime paste 😉 😉 😉

ahoj kati, ako sa mate? co nove?

my sme chytili nejaky virus. brianko vcera od poobedia vrackal, aj celu noc, dnes je uz lepsie, len trosku horuckuje, tak dufam ze zajtra uz bude lepsie 😔

a zdravim vsetky nove novozamcanky 😉

catrin23
13. mar 2009

moni, idete zajtra do hu?

renika
13. mar 2009

deina, že stále sa len učím 😀 No čo si ty o mne môžeš myslieť 🤐 😔
vy tuším postupne všetky budete chodiť ku Stankovi!
catrin, skoro sa uzdravte, máte nejaké lieky?
inak to sedátko pre veľkáča sa mi páči 🙂

deina
13. mar 2009

Nuz Reni, ked si tu, vzdy len nachvilku a potom sa ides ucit. 😅

Dakujem, dam vam potom vediet, co bolo. Hm, potom musim aj k reumatologovi - mne sa taaaak nechce byt zase tehotna, najlepsie by bolo, keby som hned mala to druhe babo, bez tehotenstva.

Chuda Brianko, nech ho to rychlo prejde.

renika
13. mar 2009

deina, aj teraz sa idem 😅 😅 😅
to si tuším jedna z mála, ktorej sa nechce byť tehotná, väčšinou ženy milujú byť tehotné 🙂 Ale však vtedy sa ti choroba polepší, nie?

idete v sobotu voliť?

zuzin78
13. mar 2009

deina blahozelam aj ja .ak by sa dalo, ja by som bola rada stale tehotna, ja som si to uzivala. 😀
renika , ja v sobotu pojdem olit aj s dcerkou, a potom sup do auta a caka nas 200km cesta. ideme pozriet mojich rodicov. 🙂
pekny vecer vsetkym

deina
13. mar 2009

Uz tuto sobotu to je? 😕

Reni, mne je teraz dobre, uz dlho mi nic nebolo a hej, v tehu sa choroba lepsie sprava, nastastie.

renika
13. mar 2009

zuzin, tak príjemnú cestu 🙂
deina, nieeee, až na budúcu sa volí, tiež asi pôjdem
bude ti ešte lepšie, uvidíš 🙂

renika
13. mar 2009

deina, a som zabudla - veeeeľká gratulácia k Miškovým prvým krôčkom!!! Šikulko je to 🙂 Každý deň urobí krôčkov viac a viac a stále bude menej a menej štvornožkovať. Akurát, keď sa oteplý, tak už bude pri tebe krásne cupitať 😵 My sme to mali horšie, začal chodiť presne na zimu, tak vnútri behal jedna radosť, ale vonku nababušený a naobliekaný sa hýbal dosť ťažko

monica25
13. mar 2009

cavte 🙂

eri-kocik prisiel dnes vecer uz je poskladany a je dobry 😀 ho este musim otestovat v terene 🙂
kati-ako sa mate...kedy sa stretneme?????uz som vas daaaaaaaaaaaaaavno nevidela ☹ ako sa ma risiak??? 🙂

cat-hej ideme ale len do komarna .....chudacik brianko dufam,ze sa mu coskoro polepsi...roli je zatial ok....

deina-aj my sa pripajame ku gratulaciam 😵 😵 😵
ja by som bola tehu stale len ked by to niekto iny porodil a vychoval naiesto mna 😀

renika-ahoj 😵 ako sa mate maximko???
aj roli zacal v nov.chodit v nutri mu to islo super a vonku zababuseny v kuse padal,potkinal sa 😔 ,ale uz teraz to je v poho a bude to cim dalej tym lepsie 🙂
ja asi volit nepojdem...,este neviem,,,,,

a tiez ked som ja rodila bezakova bola dost neprijemna....pri rolim mi davala vyvolavacku....a pri danielikovi ked ma mala ist pozriet tak sedela z prekrizenimi nohamy a povedala sestrickam ze nech zavolaju nejakeho mladeho dr.ze uz aj tak nemaju co robit.................dost to bolo neprijemne..... 😔
ok idem spat uz vsetci spia len ja si tu tukam v kuchyni....
dobru noc 🙂

fodorka33
14. mar 2009

ahojte baby musim sa pochvalit kedze mame tu prekrasne pocasie dnes sme boli s muzom aj drobcekom prvykrat vonku jaj tak sa mu pacilo krasne spinkal 🙂
a konecne aj ja som sa vyvetrala 😉

catrin23
14. mar 2009

ahojte...

no my sme uz o nieco lepsie, len maly stale mrnci, nechuti mu jest poriadne, este je trosku slabi..,
moni, super ze uz mate kocik, mali ste ho aj v komarne aj babyskate? co ste nakupili?

ja som dnes isla cez mesto autom, a same mamicky, rodinky som videla kocikovat, dnes bolo krasne a my sme nemohli von 😢

zuzin78
14. mar 2009

ahoj Fodorka super ze si so syncekom bola von, dnes bolo krasne 🙂
catrin rychlo sa vyliecte....

zuzin78
14. mar 2009

holky nie je tu niektora z Kolarova?

renika
14. mar 2009

ahojte
moni máme sa dobre, ďakujem. A som veľmi rada, že aj vy. Si šikulka Moni, zvládaš to super, cítim to z tvojho písania, že si v pohode a spokojná. Máš môj obdiv, len tak ďalej, deti cítia, že si pokojná. Často na teba myslím, že ako sa máte. Super, že ste vybrali kočík, potom napíš aký bol v teréne 😉 Aj my chodíme často do KN, máme to naskok, vždy v piatok vyjdú nové akcie do Tecsa, tak napíšem Rikimu zoznam alebo ideme aj my s ním. Zajtra sa chystáme do Arkády ešte pred obedom, dúfam, že nakúpime, čo potrebujeme 🙂

catrin, dobrá správa, že Briankovi je lepšie. Aj chuť do papania sa mu vráti, neboj. A dnes bolo naozaj krásne, my sme boli dve hodiny v záhrade, Maxim behal kade-tade, aj so svokrovými psami je už kamarát, hoci sú 2x takí ako on 😅

zuzin, z Kolárova ak je niekto, je v téme Komárno, myslím, že minimálne jedna mamička je z Kolárova, skús

zuzin78
14. mar 2009

renika dakujem, 🙂

catrin23
14. mar 2009

reni, monika to zvlada super, mozem potvrdit, aj ja ju obdivujem 🙂
my sme boli v stredu v arkade a super som nakupila... nakupila by som aj viac, len denis uz zazeral na mna, ze kolko nakupujem... 😖 a teraz som poslala kamoske do irska zoznam, co mi ma doniest 😀 no ale ked vidim tie super veci, tak nekup to... a hlavne ked sa to tam oplati...

renika
14. mar 2009

catrin, mali už v stredu jarný tovar? Hlavne obuv ma zaujíma...

ericica
14. mar 2009

ahojte 😉 to uz v sobotu sa voli 😲 😲 😲 asi pojdem 🙂
aj my sa chystame buducu sobotu do komarna chcem kupit muzickovi kosacku a strihac na krovie,zasluzi si 😀 nech mame pekny dvor 😀
reni minule sme boli v arkdade ,malej som tam dobre nakupila ale tych nike a adidas obchodov tam bolo malo 😕 neni ich viac v plaze????????????aj tam som uz sto rokov nebola 🤐
catrin nech sa briankovi polepsi......
katika dufam ze sa mate uz lepsie 😉 😉 😉

renika
14. mar 2009

eri, tebe nestačilo to kvantum športových obchodov, čo tam je? Ty si teda náročná! 😅 A neviem, či je viacej v Plaze, tiež som tam dávno nebola, odkedy je Arkáda, tak chodíme tam..
kde sa chystáš kúpiť kosačku a strihač? V akom obchode?

ericica
14. mar 2009

reni je tam jeden nike obchod ,jeden adidas a dva take spolocne co je v nich taky mix a to aj to......a tam nemali nic na mna a co sa mi pacilo bolo male ☹ a v NZ v aquariu su tiez tri take sportove a je to take male vsak vies....tak asi som cakala vela nie???????????? 😝

renika
14. mar 2009

eri a čo konkrétne si chcela kúpiť? Zajtra by som sa ti pozrela, hm?

ericica
14. mar 2009

vyhliadla som si jednu nike supravu tu z polyesteru ciklamenove prevedenie z bielou a ciernou,velkost L... dalej dake capri nike cierne ale tie zuzene,moze byt aj adidas dake pekne nike tricka lebo adidasky som si miule kupila....a pokukaj mi aj ceny.....
si zlata 😉 😉 😵 a idete do gyoru????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre