Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
15. mar 2009

skusim nieco najst reni

este lepsie by bolo, keby na tej stranke boli aj saty 🙂))) zas by som sa bavila cely vecer 🙂

mandrea
15. mar 2009

Patko je tiez taky hyperaktivny, ze sa "bojim", ze ked zacne chodit, tak chodit ani nebude vediet, len bezat. Ale nevadi, asi je fakt lepsie, ked je takyto, ako keby mal sediet v kute.
Mozno bude z Brianka kuchar 😀 😀

monica25
15. mar 2009

reni-hej 😵 a nakoniec to dobre dopadlo....som s bala.... 🙂 sa tesim 🙂
a roli dufam,ze sa nauci aj tak dost dlho sme boli len doma ak sme sli von tak do obchodu a s5 dom al.s autom .....tak nebehal tolko v terene,ale on si zvykne...nema na vyber chudacik moj....

cat-mozme niekt.den roland suhlasi tiez 😀
a kocik kt.sme kupili je super lahucki a lachko saa snim naraba ,tak sme spokojni 🙂
idem kuk aj ja do tvojho albumu reni 🙂

catrin23
15. mar 2009

reni uz som pridala

catrin23
15. mar 2009

aspon nebudem musiet varit ja 🙂)))

ok moni, dohodneme potom

monica25
15. mar 2009

maximko-je krassssssssssnnnnnnnnnnnyyyyyyyy 😵 😵 😵

ok-cat 😉 idem kuk tvoje foto 🙂

aj my mame fotky hore-dole v pocitaci nie su po poradi....raz ked budem mat na to cas to spravim.....,ale sa mi nexccccceeeeeeeee a ani cas nemam 🙂

renika
15. mar 2009

cat, noooo aj z Brianka je už aký chlap! Wow, fakt narástol 🙂 Zlatý je veľmi 😵
no Maxim nech je hocičo čo si vyberie, ale svokrina mama by veľmi chcela, aby bol farár 😅 🤐 S neviem ako by som sa vyrovnala s tým, že jediné dieťa a farár 🤐 Nie som nejaká pohanka, ale farát by naozaj nemusel byť 😅

renika
15. mar 2009

moni, ďakujeeem! 😵
sa mi páči, že idem pozrieť foto do albumu reni, teraz idem pozrieť foto cat 😀
tak na časti to máš dnes 😀

monica25
15. mar 2009

reni-to hej...ani ja by som nexcela a ato mam 2 deti mat farara doma 😅
xcem mat vnukov 🙂 aby som sa nenudila.... 🙂
brianko-je fesacik 🙂
reni-ako skusky??? 🙂

renika
15. mar 2009

moni neboj, keď sa tvoji chalani budú pekne spolu hrať o taký rok a ty budeš zomierať od nudy, lebo všetky telenovely už budeš mať obkukané, vtedy tie fotky vytriediš, nikam neujdú 😉

catrin23
15. mar 2009

no reni, ked ho kocky uvidia, tak mu ani fararom nedovolia byt, vsak sa o nho budu baby byt a na rucho (alebo co to nosia) 🙂 mu neostane cas 🙂)) 🙂

renika
15. mar 2009

moni, teraz mám vo štvrtok najbližšiu, ale dnes som sa už toľko naučila, že nemám chuť sa do toho pozrieť, zvlášť nie, keď ste teraz vy tu, ale ešte snáď dnes niečo zmáknem...
aj ja chcem mať vnukov, aj vnučky môžu byť 🙂

monica25
15. mar 2009

reni- 😀

renika
15. mar 2009

cat, bodaj by si mala pravdu, mňa tie reči už normálne desia, že to by bolo najväčšie šťastie v rodine, keby bol farár ...

monica25
15. mar 2009

tak drzim palce,ale ty to zvladnes si sikulka 😉

renika
15. mar 2009

moni, no ty si písala, že chceš vnukov 😀

catrin23
15. mar 2009

😲 😲 aj ja chcem do skoly, ale mne sa nechce uciiiiiit 😲 😲 😲

a vnucence chcem tiez 🙂 len dufam ze ma nevesta nebude ohovarat, lebo vacsinou je to tak ze pre nevestu je svokra ta najhorsia, nie

renika
15. mar 2009

ďakujem moni
cat potom ako hrací nočník, predala si? Máš už nový?

catrin23
15. mar 2009

nie nepredala, brian na nom sedava ked papa 🙂 obleceny... vyzleceny ani za svet... ale mam uz aj normalny obycajny ale ani na ten si ani za svet nesadne. dnes ho vytiahol zo zachoda a doniesol do izby, som sa normalne potesila a ked som sa ho pytala ci ide pisat, tak hned hovoril ze nie a bral to spat 😖 😖

renika
15. mar 2009

cat, nie väčšinou, vždy 😀 Ale nieeeee!!! Nemusí to tak byť, dúfam, že v mojom prípade to tak tiež nebude...ale to je veľmi ďaleká budúcnosť, však naši synovia sa ešte ženiť nejdú
cat, veď ty ideš, nie? Si sem raz dala link na školu na anglinu...kedy ti to začína?

monica25
15. mar 2009

cat-hej,to je tak svokra je len svokra 🙂,a moze byt aj dobra....existuje taka 😅 ???

catrin23
15. mar 2009

reni, no mna by asi tiez islo porazit keby take pocuvam, aj ked do kostola som chodila skoro pravidelne, hadam este aj na strednej... teraz uz pomenej a hlavne ked je maly..

monica25
15. mar 2009

al.my budeme tie "dobre svokry" 😀

renika
15. mar 2009

moni, existuje - moja 😎
aj ja som chodila, mám aj prijímanie aj birmovku aj svadbu v kostole, sme "na poriadku" ako by povedala svokrina mama 😀

catrin23
15. mar 2009

no ale z tej ang. nic nebude, lebo maju malo zaujemcov, to bol len kurz ale mohla som ist na kurz vseobecnej aj, ale to som nechcela, ved dohovorit sa ako tak viem... potom aj katikina skola sa mi lubila, cr a tlmocnictvo, ale to je len denne, a nema byt kto s briankom .... tak uvidime neskor

catrin23
15. mar 2009

aj ja mam vsetko... teda xsvadbu este nie 😝

renika
15. mar 2009

hej, denné pri malom asi ťažko 😖
však to ti neutečie, ja mám spolužiačky aj raz staré ako ja

catrin23
15. mar 2009

mandrea ty kde si zmizla??

catrin23
15. mar 2009

no jasne,,, ved hadam neskor aj chut do ucenia dostanem 🙂

renika
15. mar 2009

moni, však ty ešte tretie môžeš mať dievčatko a potom nielen nevesty budú na teba kydať ale aj zať 🤐 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre