Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

stvura
3. júl 2008

Babu 218, mozno sa v nemocnici stretneme...mame navlas rovnaky termin.

catrin23
3. júl 2008

babu, ja som rodila normalne a puder som pouzivala este aj po prichode domov 😝 😅
ja ked si spomeniem na rok dozadu, tak takto pred rokom som uz lezala v nemocnici a kazdy den dostavala magnezium 3x denne. 😖 fuuuj 😠 😠
babu ja som sa otvarala od 28tt, vlastne vtedy som isla do nemocnici, ale pokial ta neposlal do nemocnice, tak by to nemalo byt tak vazne, ale urcite ti povedal, aby si vela oddychovala, tak hlavne vela lez a nenamahaj sa.
a kde robi manzel, je je tak malo doma? a odkial si?? to ti nezavidim, ze si sama, bez rodiny 😒

lucik77
autor
3. júl 2008

ahojte!

chcem sa báb z NZ opýtať, či nepoznáte niekoho, kto pekne maľuje portréty. Ja som si totiž dala namaľovať jednému chalanovi Matúška, ale ten to tak zohavil, že až. Bolo to po známosti a až potom z neho vyliezlo, že portréty už nerobí (som pochopila prečo, keď som videla malého na obrázku), že radšej krajinky 😖
Ak o niekom viete, dajte mi do IP kontakt. Vopred ďakujem.

Dnes som malému dala urobiť odliatok ručičky a nožičky u maminky v zubnej ambulancii. To Vám je taká sranda!!! Hodím foto do albumu, keď si stiahnem fotky. Budem mať aspoň pamiatku, aké mal maličké končatiny ako ročný.
Vymýšľam ale hovadiny, čoo? 😀 😀 😀

lentilienka
3. júl 2008

Baby ja mam pocit, ze ja som tu asi jedina z tohto regionu, ktora este nema babo. ☹ Mala som teraz missed.

mandrea
3. júl 2008

ahojte kocky
lucik - podla mna je to zlata "hovadina" 😵 😵
lentilienka - to mi je naozaj luto ☹

catrin23
3. júl 2008

lucik, mne stale nepresla ta objednavka, uz som nasrata!!! 😠 😠

no a predstavte si co sa mi dnes stalo!!!!, isla som si vybrat z bankomatu peniaze a vypisalo mi ze nie je na ucte dostatok penazi!! 😅 tak som isla do banky sa spytat,ze co to je! no a stiahli mi 2x peniaze za ten trajekt co som nabookovala!!! skoro ma porazilo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙄 😠 😠 😠 takze teraz musim cakat vyse tyzdna, kym mi tie peniaze vratia spat! 😖 ked som to povedala denisovi, skoro ho porazilo

lucik77
autor
3. júl 2008

nám to prešlo, dokonca prišiel aj mail o prevzatí objednávky, podľa mňa zajtra by tu ž mohli byť fotky.
Tomu nabookovaniu nerozumiem. Po prvé neviem čo to je, po druhé ako Ti môžu stiahnť love len tak pre nič za nič ?

babu218
3. júl 2008

Stvura to je super nahoda.A ty chodis ku ktoremu doktorovi?Ja ku Stankovi.Ty si priamo zo Zamkov alebo z okolia?

mandrea
3. júl 2008

catrin - tak to je naozaj dost neprijemne. Ale ako sa moze stat, ze ti stiahnu peniaze 2krat???

catrin23
3. júl 2008

lucik, lebo ked som to skusala v utorok bookovat, tak mi to nechcelo prejst, ani mi nic nevypisalo. a dokonca som to vtedy skusala aj z denisovej karty, tak dufam ze jemu nestrhli, lebo ma odstreli. a vcera som to skusila z mojej karty a normalne sa to nabookovalo. takze strhli peniaze aj za vcera aj za utorok. ale nechapem preco!!! 😠

deina
3. júl 2008

Lentilienka, to mi je luto. Bolo to nedavno? ☹

Lucik, to su podarene hovadinky. 🙂

babu218
3. júl 2008

Catrin,manzelik robi v Senci v hoteli na Slnecnych jazerach sefkuchara.Teraz prisiel na dva dni domov tak som vytesena.Inak ja som teraz Zamcanka ale pochadzam z Trnavy.Byvam tu necely rok a velmi malo ludi tu poznam.Ty si zo Zamkov?

deina
3. júl 2008

Mandrea, tu knihu tam napokon predsa len nemaju. 😠

mandrea
3. júl 2008

ahoj deina, mozem sa ta opytat, aku flasku pouzivate na kase? Lebo chcem dat krpcovi uz kasu, ale neviem sa rozhodnut, ze aku flasu kupit.
ahoj babu - poslala som Ti IP, dufam, ze ti to pomoze 😉

kila
3. júl 2008

Čaute! 😉

lucik77
autor
3. júl 2008

catrin ja platím vždy až pri prevzatí fotiek. O niečom takomto som ani nevedela 😅

deina, mandrea: dík 🙂 fakt sú tie odliatky na zožratie...dám si ich zarámovať

mandrea
3. júl 2008

lucik: ja som uz minule take odliatky videla niekde na nete a straaasne sa mi to pacilo. Podla mna je to veeelmi mile 😵

mandrea
3. júl 2008

ahoj kila 🙂

catrin23
3. júl 2008

lucik, to nebolo za fotky ale za cestu lodou, 1060eur! 😒
za fotky platim aj ja az po prevzati.

babu, takze kratky dlhy tyzden, to poznam. ja som takto cestovala z tatier kazdy druhy vikend domov.
nahod nejake foto, nech mame aspon predstavu ako vyzeras 🙂 a chodievas aj do mesta??

lucik77
autor
3. júl 2008

baby a na tie portréty nepoznáte nikoho? VIem, že to niekto robí aj cez net, ale ja by som si ten výtvor radšej pozrela osobne...

mandrea
3. júl 2008

catrin - tak to je naozaj dost vela penazi ☹ Ale este ze ti to vratia

deina
3. júl 2008

Caves Kila, co mas nove? 🙂 Co si nas na tej Osram party neoslovila, ked si nas videla? 🙂

Mandrea, pouzivam Avent flasky s cumlikom na kase.

catrin23
3. júl 2008

aku knihu????
mandrea, my sme dali briankovi iba iny dudel na flasku, s vacsou dierkou, ale kase velmi nemusi. hlavne ze som ich nakupila v dm-ku asi 10. 😀 ale zvyknem mu vecer trosku primiesat do mliecka, tak za 1-2 odmerky, a to vypije, ale ked mu dam len kasu tak ani za svet 😅

kila
3. júl 2008

Deinuš, sedeli sme ďaleko od cesty, ale nedalo sa vás nevšimnúť s tým krásnym kočíkom... 😉

catrin23
3. júl 2008

lucik, ja nepoznam nikoho 😨

babu218
3. júl 2008

Ahoj ANDI.Diky pomohla si mi.Inak ani som nevedela ze Stanko mava v porodnici sluzby,myslela som ze len ked sa s nim niekto vopred dohodne.

mandrea
3. júl 2008

ja som to totiz dnes uz s tou kasou skusala, mam taky cumlik, ze akoze na flasu, ale bolo to otrasne. Nic mu z toho neslo, aj ked to bolo riedke. Ale mam aj avent flase, som s nimi spokojna, tak musim kupit cumlik na kase.
Ake kase pouzivate? Ja mam nutrilon - ryzovu, ale asi kupim aj ine 😵

catrin23
3. júl 2008

babu, tusim je tam pondelok, stredu a piatok aj ja som unho rodila 😉

mandrea
3. júl 2008

lucik ani ja nikoho nepoznam
babu - Stanko mava aj sluzby, v stredu ma urcite operacny den a ostatne dni neviem ako je so sluzbami, lebo to je asi v ambulancii, ale mozno ma potom este niekedy aj nocne. To naozaj neviem. Ja som s nim bola dohodnuta, resp. s Bezakovou

nutka
3. júl 2008

.ahojyk....dala som foto z narodeninovej party...bolo uzasne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre