Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
23. mar 2009

cavte 🙂
my sme uz zdravy sa tesim 😵 len roli ostal zas taky umrncani...v sob.sme boli snim v ikeii a sa nedalo..,len plakal plakal a plakal...,zlostil sa 😔 jedine u rolanda na rukach bolo dobre...nic sme si poriadne nemohli popozerat len tak narychlo sme nakupili a sup sup k nasim...sme ich v sob.prekvapili...roland rano vymislel aby sme sli k nasim bez ohlasenia... 😀 sa nam potesili..... 😀 aspon dufam 😅
no a postrazili danielika-on je tak dobrunke dieta 😵 😵 😵 a tak kkkkkrrrrrrrraaaaaaaaaassssssssssnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee sa smeje 😵 😵 😵

cat-ten krem som ti vcera zabudla dat.......

zajtra mame vyrocie svadby 🙂

eri-krasne torty 😵 😵 😵
pridala by som sa k vam vo stvrtok,ale rolanda som este nenaucila na ten skate....bol chory a este nebolo tak pekne aby sme chodili von ...,

deina
24. mar 2009

Jej, aj my sme boli v sobotu v Ikei. 😅

Vsetko najlepsie k vyrociu svadby, Monika. Kolke mate?

Ja by som len spala a spala, to je hroza a maly akoby naschval vstava uz pred siestou...

ericica
24. mar 2009

ahojte 😉
deinus sa ti ani necudujem ze sa ti chce o siestej spat 🙄 moja teraz zacala chodit spat o osmej a budi sa uz o siedmej a ja som zvyknuta na spanok do osmej 😠
vsak keby musim vstavat o siestej tak by ma asi poranatlo 😀
moni diky 😵

deina
24. mar 2009

Neviete niektora cislo na Dr Haramiovu? Alergologicku.

catrin23
24. mar 2009

ahojte...

moni, neva zastavim sa pren niektory den alebo pojdeme kocikovat 🙂 a vsetko dobre k vyrociu

tinusi
24. mar 2009

Seraf, ja by som isla cvicit, ale nie aerobic, nieco menej skakave, skor kalanetiku alebo take daco. Maleho stale kojim a este aj chcem, tak aby sa to nahodou nepomrvilo...

renika
24. mar 2009

ahojte
moni, odfooooooť Danielika ako sa smejká 😵

renika
24. mar 2009

ešte som to nechcela odoslať, to bolo omylom 😅
moni, super, že ste zdraví, nech vám to dlho vydrží!!!
a tiež sa pripájam a gratulujem k výročiu 🙂
deina, jaaj, o šiestej by som ani ja nevedela vstať z postele a tehotná už vôbec nie 😖 Ale Miško nebol predtým také ranné vtáča, nie? Kedy ide večer spinkať?
to číslo na alergologičku neviem

deina
24. mar 2009

Uz som zohnala to cislo, ale ta zenska nedviha. 😠

Ide spat okolo osmej, ako kedy - ked cez den malo spi, odkvecne uz o pol osmej, ale normalne ide spat o osmej. A hore je o siestej - dokopy sice spi asi 10 hodin, no ale... mohol by aj dlhsie.

renika
24. mar 2009

a spinká potom 2x za deň, keď tak skoro vstane?

monica25
24. mar 2009

cavte 🙂
dakujeme ku gratulaciam 🙂 mame druhe vyrocie 🙂

reni pridam foto...,mam ich v pocitaci len sa mi ich nexce zmensovat... 😅
cat-ok 😉 ozveme sa ked bude lepsie ked nebude takto fukat...,al.pridite zas k nam..... 🙂

deina-skus ho dat spinkat 1x mozno to pomoze...a to ti vrim ze sa tixce spat...,hlavne teraz ked si tehu 🙂 a kedy ides k dr???
idem cakame katiku s riskom 😵

deina
24. mar 2009

Nie, on spi len 1x za den. Vlastne odkedy spi 1x, spava menej ako ked spaval 2x, lenze teraz sa mu ten druhy spanok uz nikam nezmesti... ale dnes spal dobre, rano do 6.15 (to je pokrok) a na obed spal takmer 3 hodiny, no parada - ked spi dlhsie na obed, zda sa mi, ze aj rano dlhsie potiahne.

K Stankovi idem zase az 7.4., o dva tyzdne. To by uz malo byt vsetko lepsie viditelne, aj srdiecko by sa patrilo vidiet a dnes sa teda citim dost tehotne. 😝 Blee...

serafinka1
24. mar 2009

Tinusi, aj ja kojím, ale ten aerobick určite chcem. 😵

tinusi
24. mar 2009

Seraf a myslis, ze to nevadi? Inak, ako casto chces chodit a o kolkej? Lebo ja potrebujem chodit cvicit, ale s niekym, sama - to je o nicom..

serafinka1
25. mar 2009

no býva to v pondelok a v stredu o 7.00 do 8.00, mne pasuje pondelok, lebo v stredu mám brušné tance.

tinusi
25. mar 2009

Doobeda? ☹ ☹ ☹ Tak to mi nevyhovuje, manzel zacina v praci o siedmej... 😒 Ziaden iny termin nie je?

serafinka1
25. mar 2009

nie večer sory tzn od 19.OO do 20.00

tinusi
26. mar 2009

Juuuj, Serafi, teraz to bude vyzerat, ze sa vyhovaram, ale medzi 19tou a 20tou davam Matka spat a on zaspava vylucne na prsniku... to by manzel neprezil - byt s nim sam o takomto case.
Ako uspavate vy Darinku? Zaspi sama? Aj ked... mozno je cas naucit matka zaspavat samostatne... len sa mi do toho nechce, lebo to bude revuuuu... 😖

maggy
26. mar 2009

ahojte, je tu niekto?

maggy
26. mar 2009

sorry,asi som to neposlala spravne, to tak byva ked nieco robis s malym babom za chrbtom

katika1
26. mar 2009

ahojte kočky 😵
eri to isté sme skonštatovali aj my 😉 a ďakujeme, no Pusinka je každým dnom tlstejšia, moja salámka malá.. dnes dojde veterinár ju kuknúť a poradiť čo a ako po porode.. ja sa o nu tak bojíííííííííííííííím!!!!!
aaaaa kto ide dnes do mc??????
renika može chodiť po kamarátkach ale ku mne sa už pol roka nevie dostať.. dakujem
a bakalárka ťa desí? ja ju už mám, profák ju číta tento týžden, opraví čo bude treba a budúci týžden ju idem zviazať a odovzdať
a zbuchla som ju za týžden.

catrin23
26. mar 2009

ahojte...

no kati ty si ina sikula.... 😉 drzime pusinke palce nech su steniatka zdrave... aj ja chceeeeemmmm, len neviem kto by rano chodil vencit, kym je brianko este taky maly 😒

my nejdeme do mc, idem do gyoru o druhej 🙂

ericica
26. mar 2009

ahoj my ideme 😀
len som chcela o tretej ale mala este stale spi tak este chvilu pockam a potom idem budit 😝
deinus ako sa mame?????????
moni a vy kedy dojdete do MC??? kati mi povedala ze by vas zobrala autom 🙂 tak sa dakedy ukazet uz som zvedava na danielika 😉

tinusi
26. mar 2009

Ahojte, ako bolo? My sme napokon nesli, lebo prisla kamaratka s malym - tak starym ako je matko. No boli podareni, obaja... to bolo prvy krat, co tu mal matulo rovesnika 🙂))))))))))

serafinka1
26. mar 2009

Tinusi aj ja uspávam Darinku na prsníku, ale do tej 8 by nejako vydržala a potom by som už prišla. Aj ona je zvyknutá o 8 spať, no za skúšku to stojí.

ericica
26. mar 2009

tinus a my sme na teba cakali 😒 vsak kati....
nevadi nabuduce sa stretneme 😉 ja som akurat pred chvilou skoncila a teraz uz idem zalahnut 😝
zelam vam dobru noc 😵 😵

ericica
27. mar 2009

co tu dnes nikmto nekukol 😲 😲 😲 kde ste kto asi si uzivate prvy jarny den co 😵
kati mas IP....poslala som ti link na tu co predava tie veci 😉

monica25
27. mar 2009

cavte 🙂
aj my sme boli dnes vonku...na sihoti 🙂 roli sa tam hrajkal..... 😵
inac sa mame dobre 🙂
eri-najblizsie sa kvam uzpridame aj my ak este pojdete....... 🙂

cat-ako bolo v gyori????
a boli sme aj zvieratka pozriet...,na sihoti je cirkus videli sme konika,leva a tigra 🙂

eri-spravila by si nam tortu ,,,,manzel bude mat 30...sice az v maji...ale neviem aku ....ma rad ovocne.... 🙂

ericica
27. mar 2009

moni jasne len sa ozvi a napis aku mas predstavu 😉 a jasne ze pojdeme uz sa na vas hroooooozne tesim a hlavne na danielika 😵

monica25
27. mar 2009

ok dakujem 😀
no nevislo nam to ...potrebovala som do tesca...chodievami pia.,ale roland mal ist von dnes s k olegom a nakoniec z toho nic nebolo 😠 mohla som ist dnes na nakupy a vcera svami....no neva dufam,ze to najblizsie vyjde....a ja sa uz taaaaaaaaakkkkkkkkkkkk teeeeeeeeessssssssssiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmm na slniecko 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre