Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

tinusi
27. máj 2009

Katus, gratulujem k statnici... to je ulava od ucenia, co?

Deinus, este necitis pohyby? Pri druhom je to vraj skor... fotecku babatka nemas? Tak sa potichu tesim z tvojho tehu...Ja uz by som tiez chcelaaaaaa....

deina
27. máj 2009

Nechame, Katika, hlboky urcite - len sportovy mi vadi, ze sa neda prehodit smerom ku mne, to je vsetko. Inak je skvely. Preto mi manzel hovori, ze len vymyslam. 😀

Tinusi a vies, ze neviem, ci su to naozaj pohyby? Obcas sa mi zda, ze ano, potom, ze asi nie... nie som si ista. Fotku nemam, nevedel mi ju Stanko dat - ale ze o nejake tri tyzdne bude mat aj 4D, tak to potom bude nahravat na CD. Pri Miskovi som pohyby citila v 18tt, tak mozno este nejaky tyzden a budem si ista, ci je to ono. Zdalo sa mi, ze zaciatkom 16tt som citila, potom to ustalo, predvcerom akoby raz koplo... ale este je malicke, takze neviem, ci to bolo ono.

devita
27. máj 2009

Ahojte babulky..vidim ze aj Novozamcanky debatia,tak som k vam nakukla..Deina,ty chodis k Stankovi?a bola si tam vcera?

deina
27. máj 2009

Devita, ano, bola som tam vcera, rano.

devita
27. máj 2009

ja tiez teda na 9.15..

deina
27. máj 2009

Mozno sme sa videli, uz neviem... co si mala na sebe? Ja take kratke svetlofialove saty. 😅

devita
27. máj 2009

ja take do cervena ale ja uz som riadna gula..mam to uz len za par tyzdnov do konca.. 🙂

deina
27. máj 2009

Tak neviem, cervene saty si nejako nepamatam... Ale asi sme sa obisli, tak sa mi zda, ze som uz o deviatej odchadzala? Nie som si ista...

Boooze, mne je zase tak zle, no hnusne a sama doma (manzel na sluzobke, preto tu vysedavam), idem si lahnut, snad sa z toho vyspim. 😖

devita
27. máj 2009

ako ti je zle,na vracanie?

devita
27. máj 2009

to zvykne byt do toho 18,19teho tyzdna kym sa babo nepohne

devita
27. máj 2009

prajem pekne sny..

deina
27. máj 2009

Ani nie, hlava sa mi kruti - zozaciatku som mala problemy s nizkym tlakom a ked sa uz kruti a boli, tak mi aj zle pride. Pri Miskovi mi takto nebyvalo, to som ani nevedela, ze sa so mnou nieco deje - kym sa teda nenarodil. 😅 Potom mi to vynahradil...

Dobru noc. 🙂

devita
28. máj 2009

Ahojky Deina,ja som mala pri tomto babatku tiez nizky tlak,tak mi normalne sestricka doporucila pit kavu..aspon rano,mna to normalne tahalo do strany..Kazde tehu je ine..ja to uz mam tretie,ale ani jedno nebolo rovnake...pri prvom som cele tehu vracala,pri druhom,to bola najvacsia pohodka a toto?no uz aby sa skoncilo,problemy sice male,ale su: diabet,tlak..proste kadeco

deina
28. máj 2009

Tehu cukrovku som mala aj ja, to ma vtedy dost zlozilo, ani neviem preco. Proste to uz bolo na mna vela, vtedy som sa dost zacala bat - dovtedy problemy neboli, az teda do porodu (predcasneho). Teraz je to uplne ine - ten tlak, aj si vtedy dam taku slabsiu kavu, lebo fungovat musim, no nie? A snazim sa vela pit, bublikove mineralky mi robia dobre, aj tak sa casto krutim a ked sa mi hlava toci, tak potom mi je uz aj zle, nabali sa to. 😝 Povedal tu niekto, ze toto je najkrajsie obdobie zeny - tehotenstvo? 😝

Ale inak fajn, dnes mi je napr dobre - ale ako na just, mycka mi nejde, celu som ju nalozila a nejde, skusim ju vycistit, snad je len zanesena. ☹

devita
28. máj 2009

Deina,veru je to najkrajsie obdobie..lebo muzi nevedia dat zivot dietatku

deina
28. máj 2009

Ja som to myslela trosku ironicky, je sice krasne, ze zeny vedia dat zivot dietatku, ale to vsetko okolo toho - stoji to za to, ale nemozem povedat, ze toto by bolo moje najkrajsie obdobie. 😅 No ale to potom - take malinke vonavucke babetko, tak to je nadhera.

ericica
28. máj 2009

jeej dein a ja by som si stebou menila pre man bolo tehu najkrajsie obdobie v zivote 😝
ale pockam si este trochu a potom snad 😉 spolu s tinus co ty na to???? 😀
kati buduci vikend ideme na stanovacku s nasimi ak bude dobre pocasie a ak nie budem u nasich s malou cely vikend ale potom uz hocikedy a na cely den dufam a dones aj rikiho 😉
charlie kde siiiiii??????
a este poprosim klaudi nech sa ozve lebo ja teraz nemam csa ku nej skocit tak aspon tu nech si pokecame 😀 😀 😀

devita
28. máj 2009

Deina ja som to pochopila..ja tiez inak hromzim jak das,ze uz je toho dost,no ja uz cakam,kedy sa rozpadnem..uz je to len za par tyzdnov..mozno len dni,ale chcem do 24.6. vydrzat,ale vraj sa uz otvaram,tak uvidime..drahy ma vtedy 35

katika1
28. máj 2009

eri ok.. tak možno aj cez týžden dojdem ja s malým ak možme 😉
a kde je Monika????? nič o nej neviem 😔

monica25
28. máj 2009

cavte cavte tak sa hlasim aj ja 🙂
kati-gratulujeme ku skuskam 🙂
eri-diky za torty boli vynikajuce...thomasova pre mojho krstneho syna bola fantasticka.-sestra velmi pekne dakuje,diky moc este raz 😵 😵 😵

a my sme mali nadchu no ja a roli uz sme stihli vyzddraviet no a ja medzitym si dolamat prsty..,mam sadru....
😅

a tiez sme maly tento mesiac rusni...same meniny narodeniny.....roland 30-ku ....

katika1
29. máj 2009

Moni???????, to čo si robila????? ako dvíhaš deti????
Inak ja som na vás nechutne zabudla.. ste mali meninky 😔 ale ja som fakt posledný mesiac nevnímala realitu 😔
takže všetko naj naj Tebe aj Rolimu, aj veľkému Rolandovi 😔 cmuk cmuk

monica25
29. máj 2009

cavte 🙂
kati-potkla som sa ...a dopadla akurat na prsty....a uz to bolo sla som hned na pohotovost do nemocky ma poslali dom,ze tam nic neni v noci mi napuchla ruka a nevedela som snou vobec hybat tak som sla k chirurgovi na 2 den rano...a dostala som dlahu a po 5 dnoch sadru.....no je to tazke je to lava ruka,ja som pravacka a 3 prsty mam volne....a ta sadra mi to lepsie drzi.....trapime sa s obliekanim, a prebalovanim,vsetko mi trva teraz dlchsiiiiiiiieeeee....

neva kati mala si vela s ucenim 😉

no idem dlazku umyt kym danielik spinka....roli zas je moj maly pomocnik,asistent

😀

dida81
29. máj 2009

Ahojte babulky... tak sa k vám pridávam ako tehulka z NZ,, 😎
som tu nová........ heh... Má tu niekto termín na november? 🙂

devita
29. máj 2009

ahoj Dida..ma tu Deina na 9.november

ericica
29. máj 2009

lenke zelam vsetko najsamlepsie k narodeninam 🙂 🙂 🙂 ako prebieha oslava????????
kati jasne dojdi aj cez tyzden ale az o tyzden bo tento tyzden mam prve prijimanie a mam toho vela nevedela by som sa ti venovat......juj uz sa na vas tesim len sa ozvi kedy dojdete,,,oki???
vitaj medzi nami dida 😵

charlinka
29. máj 2009

Ahoj Eri, díky moc. šla jsem skámoškou na vínko do kavárny, bylo fajn bez detí, taková pohodička jak za svobodna🙂
zítra máme rodinou oslavu tak uklízet, a neco mnamy připravit. no naposled mám narozky co začínají dvojkou tak si je musím nějak užít. ale největší dárek pro mě bude až udeláms tátnice, takže tak.

dida81
29. máj 2009

Dakujem ericica za privítanie 🙂 .. Devita aj tebe za info,, no už sa tu pomaly orientujem,, kuk že deina má termín v novembri. 😀 😀 Ale pozerám, že ty už o chvílku...
A kočky vy sa aj normál aj osobne poznáte, či len takto cez net??
Ja som tu teraz dosť často, keďže som na rizikovom už mesiac...hm.. 😒 Ešte že mám vychádzky, tak trochu vypadnem vždy z domu... ale mám problémy.... v pondelok teraz idem do poradne, tak uvidíme čo nové...

deina
30. máj 2009

Cauko Dida, vidim, ze aj ty budes mat novembriatko. 😅 Preco si na rizikovom? Ku komu chodis do poradne?

dida81
30. máj 2009

Ahoj Deina,, chodim k Langovej, ty myslim Stankovi?? Ako som sa dočitala,, na rizikovom som preto, bo mám cystu... ale to by možno ani nebol až taký problém, no mna to doost bolí, asi preto že pred dvoma rokmi som mala cystu, praskla mi, natrhla vaječník a krvácala som do dutiny brušnej.. hned ma museli operovat... Tak mám veeelmi zle skusenosti...s tým... 😢 Nikomu neželám...
A ešte k tomu všetkému nebol den, aby som na WC "netelefonovala"... od 5. týždna... ale už som si na to aj zvykla... Sme sa báli, či aj po tej operácii nebude problem otehotniet,, tak sme moooc radi, že sa to podarilo.. snad vsio dobre dopadne..
Ty si Deina tiež na rizikovo? Ci to už mam myslnu info? Toolko som tu toho precitala, že neviem či sa mi niečo nepletie... 😀 😀

deina
30. máj 2009

Didi, som brana ako rizikova, ale nie som nejak ze doma na rizikovom, nastastie nemam ziadne vazne problemy. 🙂 Ano, chodim k Stankovi, nedavno som menila lekara, ale uz si zvykam - zda sa mi, ze sa uz rozhybal, mala som z neho taky divny pocit, ale uz je to fajn.

Pri prvom som tiez mala cystu, sledovalo sa to, ale potom po case nejak... ani neviem, co sa s nou stalo, asi sa vstrebala, potvora. Dufam, ze ti nebude robit problemy. Pod sa niekedy kuknut aj k novembrovkam. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre