Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

charlinka
8. jún 2009

Ahoj Kat, nekde za osramem je ta dolina koníku. jsou tam velký i malý poníci, charlie na ponikovi jezdila, že to bylo fakt super. ale přesně kde to je to nevím,tam je strašně moc těch uliček a silnic, to ti poví nekdo ze zámku.

Renika, jak jsi dopadla na státnicích???

monica25
8. jún 2009

cavte...poradte mi co si mam kupit.............babysatku al.nosic na dieta.... 🙂 dakujem 🙂 neviem kt.by bolo praktickeje...,
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...
http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

deina
9. jún 2009

Ja by som uz vzala nosic, kedze ma Danielik 5 mesiacov. 😉 A vidim, ze presne dnes, tak gratulujem. 😵 Satka je super pre novorodencov, aj pre vacsie deti je dobra, ale tu mas lepsie rozlozenu vahu - na oboch pleciach, podla mna je to pre starsie dieta pohodlnejsie. My mame Ergo nosic a je uplne super, velmi pohodlny.

katika1
9. jún 2009

Reni už mala štátnice?????
Moni ja som Ti nedala náhodou šatku na malého???

monica25
9. jún 2009

cavte 🙂
kati to nebola satka,ale taky "nosic" pre babatka-aspon si myslim 😅 a to som ti vratila minule ked ste tu boli... 😉

deina-dakujeme

mame klokanku ale ta je len do 9 kg a je mu uz dost uzka preto hladam daco...co vyuzijeme dlchsie.... 🙂

ericica
9. jún 2009

ja suhlasim s deinou aj ja by som brala adsej nosic....
deina nevies stanko uz robi 4D ultrazvuk????inac ako sa mas?
moni a co ruka????

devita
9. jún 2009

ericica..tento tyzden mu namontuju ten ultrazvuk,dnes som bola v poradni..tusim vo stvrtok ho maju montovat,co mal doteraz bol na skusku..

deina
9. jún 2009

Erika, ked som tam bola naposledy, hovoril, ze o tri tyzdne bude mat 4D - tak neviem, uz to pomaly tie 3 tyzdne budu, uvidim na buduej poradni. Aha, akurat vidim, co pise Devita... 😅 Zevraj to unho bude lacnejsie ako u Havlasa?

Dakujem, Erika,mam sa dobre. Dnes funim, ale to len preto, ze je teplo a nemala som moznost si oddychnut, boli sme s malym u lekarky, kopec ludi... uf uf... ale dobre. 😅

devita
9. jún 2009

Deina ja som sa pytala na cenu ,malo by to byt 50euro

A co je malinkemu?ste chori?

serafinka1
9. jún 2009

Ahojte,
a k Stankovi na to 4D budú môcť ísť aj nie jeho pacientky? A koľko eur to je teraz u Havlasa? Máte o tom prehľad?

Deina Tebe nedal Stanko feminellu?

devita
9. jún 2009

Serafi U Havlasa je 4D cez 60euro ,myslim si ze bude brat na 4D aj cudzie..treba si tam zavolat

deina
10. jún 2009

Seraf, nedal, co je to ta feminella? Nejaky gel? Daval mi len nejaky letak minule a dostala som "prenatal box" - take nieco, co sme dostavali v porodnici pre deticky, su tam nejake letaky, cumlik, pamperska, caro, kupon na zlavu na pampersky...

ericica
10. jún 2009

deina ty si ale ranostaj 😲 ja som sa ledva o osmej vysuchtala z postele a mala este stale taha 😀
som zvedava kedy mi zaspi poobede??????????????? 😖
nevadi aspon nech si aj trochu tu matersku uzijem ked sa da 🙂
sestra bola vcera u havlasa ani som sa nepytala kolko platila ale viem ze budu mat dievcatko juchuuuuu sa tesim 😝
aspon budem mat komu podarovat tu hrbu oblecenia po malej vsak mi to tam len zavadzia v skrini 😀
ema mas ip

katika1
10. jún 2009

eri ty čo chceš darovať, keď v lete chcete druhé?!! Alebo tentokrát snáď vyjde chalan? 🙂

serafinka1
10. jún 2009

Deina to sú také vaginálne tabletky, vit. C ako prevencia voči výtokom a podobným záležitostiam.

Skúšam všelijaké tie horoskopy činske a lunárne a blbotinky, že čo to za pohlavie bude tentokrát a vychádza nám všade dievčatko, tak sa budem modlikať, aby to tak bolo. Veľmi by som chcela ešte jedno dievčatko. Čo budem robiť s tou kopou vecí čo mám po tejto mojej princeznej. 🙂

ema.nz
10. jún 2009

bavili ste sa kolko stoji u havlasa 4D...v septembri som platila 1850Sk a objednavala som sa asi tyzden vopred...stanko by bol blby keby na tom neryzoval

serafinka:pozerala si aj podla ciny??nam to vyslo 😵 http://www.nasarodina.sk/tehotensky-kalendar/ka...

deina
11. jún 2009

Nam ten cinsky nevychadza - podla neho mal byt Misko chalan a teraz vychadza chalan, tak uvidime. 😅

No my vstavame skoro, Erika, vdaka Miskovi. Je to hrozny ranostaj, ale uz som si zvykla - len v prvom trimestri to bolo o hubu, strasne som bola unavena, ustata, este som aj tabletky musela vysadit (take, co mi davali kopec energie), ale uz sa to zlepsilo, aj dobre pocasie pomaha.

katika1
11. jún 2009

Seraf vy budete mať dievčatko.. viem to 😉
Deinuš, manžel mal minule strtnutie zo školy? 🙂

deina
11. jún 2009

Mal, ako vies? 😅

katika1
11. jún 2009

Ja viem všetko 🙂))) si si ešte nezvykla? A minule kúpiln malému plyšového tigra na deň detí? 😀 😀 😀

deina
11. jún 2009

Ty mi ho spehujes! 😀

katika1
11. jún 2009

Ale nie... minule som ho stretla v akvárku s tigrom.. a boli sme na večeri v panoráme, ked tam mali stretko 😉

deina
11. jún 2009

(teraz to bude vyzerat, ze tu vysedavam, ale len som sa kukla na nieco na nete... no a zapla pritom kona 😝 😀 )

katika1
11. jún 2009

😀 😀 😀 možem za to, že mám na neho také šťastie?! 😀

serafinka1
11. jún 2009

Kati a Ty ako vieš že budeme mať dievčatko?

serafinka1
11. jún 2009

... nevidela som Ťa pritom ako sme ju robili 😀 😀 😀

katika1
11. jún 2009

Seraf nikdy nevieš čo ja vidím 😀 lebo sa mi k vám stráááááááááášne nehodí chlapček 🙂

ericica
11. jún 2009

kati ja chcem malej kupit vsetko nove alebo aspon skoro vsetko 😀 vsak aj ona by si to zasluzila nie 😵
ale ja chceeeeeeem chlapca 😝 😝 😝 😝 veeeeeeeeeeeeelmi 😵
kati co budeme mat my????????povedz pjosiiiiiiiiiiiiiiiim 😎

katika1
11. jún 2009

eri k vám sa mi hodí chalan 😵 a strašne vám to prajem.. 😵 😵 😵 kuken ip 😉

serafinka1
11. jún 2009

a k nám sa prečo nehodí chalan? 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre