Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
29. jún 2009

catrin tak to neviem ani ja,ze preco 300 😠 😠 nie len som sa informovala,ze chcem 2podlozky a ten kosik a ona napisala len ceny a to ze postovne k nam je drahsie ako u nich...ja si objednam asi ruzovu a poviem jej nech mi tam da bielu kvetiku...tebe sa nepaci ta s autickom???keby som mala chalana tak tu beriem hned 😉

serafinka1
29. jún 2009

Ahojte

Reni a nevieš kde je tá Kunčáková? Či zastupuje ju v jej ordinácii? Darinke je lepšie, už iba raz za deň jej vystúpi horúčka a má soplíky, tak ani neviem či mám ísť k dr. Myslím, že to prejde aj bez nejakých liekov. Včera som preležala celý deň ja, chytila som to od nej. No ja som mala iba horúčku a hrdlo ma bolí. Nádchu zatiaľ nemám. Včera sme mali tata doma celý deň, takže obed navaril on a maminku plne nahradil Darinke čomu sa veľmi teším.

deina
29. jún 2009

Kuncakova je v poliklinike, taka mensia budova, nie v hlavnej budove. 😉 My tam chodime. Aj som tam chcela skocit, ale ked hovorite, ze zastupuje, tak tam bude strasne vela ludi... radsej asi az buduci tyzden.

Ludia, ja mam taky zmatok v hlave, slak ma ide trafit - bola som u reumatologa, lebo Stanko, ze nech sa ho idem na nieco opytat, ten ma teraz posiela do Piestan na vysetrenie... 😝 🙄 Fakt neviem, preco ti lekari medzi sebou nekomunikuju, vsak dvihnem telefon a zavolam, nie? Sa mi taaak nechce do Piestan, ale ok, skontroluju mi tam protilatky, ze v akom su stave, aby nahodou nebol dalsi predcasny porod - len kym tam na mna pride rad, ze ma objednaju, to bude aj o dobry mesiac. 😝 Vzdy je tam strasny naval.

charlinka
29. jún 2009

Reni, my měli dva předmety po 30 otázkách.
Cat dík. no ještě když jsem stebou mluvila tak mi nekdo volal, všimla jsem si až v autě a to byl zrovna ředitel tý firmy🙂 takže dobrá náhoda, že jsme se zrovna o tom bavili.
Věcičky super, na rifle si ještě počká ale jsou fakt pěkné, za tu cenu užasný. zbytek už nosí.
Eri byli jste s malou na dovolené? kde jste byli??

tinusi
29. jún 2009

Detska pohotovost je predsa v nemocnici, nie? Aspon tak to bolo vlani. Zmenilo s nieco? 😨

deina
29. jún 2009

Neviem, ja sa pytam len tak, keby nahodou...

monica25
29. jún 2009

deina-detska pohotovos je v nemocnici..tu hned v predu...kde sa vchadza jak do detskej nemcnici 🙂 my sme tam prvy rok chodili casto s rolandom byval chorlavy...no teraz uz klop klop si musim zaklopat ze uz je lepsie...

monica25
29. jún 2009

a nezalezi na tom kt.dr.sluzi ta osetria...len sa musis potom hlasit u svojej obvodnej dr.

deina
29. jún 2009

Ale tam je teraz tento... ako sa len vola, detsky lekar, robi aj endokrinologiu - Karvas?

renika
29. jún 2009

ahojte
seraf, radšej počkaj, keď to nie je akútne, nechoď, lebo Deina má pravdu, je tam neskutočne veľa ľudí, kamoška bola a otočila sa na opätku, čakala by aj dve hodiny...Super tatinka máte doma 🙂

deina, tie vyšetrenia nezávidím, ale uvidíš, je to dobré, že ťa kade tade bude posielať a drobček sa narodí tak ako má 🙂 Asi som ti ešte negratulovala k chlapčekovi, tak ti gratulujem 🙂 Dvoch huncútikov budeš mať doma, krásne 😵

charli, no dosť vás šetrili, že vám tak málo nadelili, ale tým lepšie pre vás, to sa super muselo učiť a ty si to teda perfektne zvládla, keď si vyznamenaná 😎

ja tiež tak viem, že detská pohotovosť je odjakživa v nemocnici hneď na začiatku v tej nízkej budove a lekári sa tam striedajú podľa toho, kto má službu...S Maxom sme tam ešte neboli, klop klop

a dnes je kráááásne počasie 🙂 Mám milión energie 🙂

deina
29. jún 2009

Dakujem, Reni. 🙂

A teraz sa ta detska pohotovost musela niekam prestahovat, ked sa tam nastahoval Karvas, nie?

renika
29. jún 2009

deina ja neviem, ale ako sa do pohotovosti, ktorá je tam roky rokúce môže nasťahovať nejaký Karvas? Však rodičov môže poraziť, že bežia akútne na pohotovosť a tam pán Karvas? Akože no comment, ak je to tak

devita
29. jún 2009

dievcence dakujem Vam za blahozelania
Deina..sme v poriadku,mala je maly papajko,kakajko a spinkajko

serafinka1
29. jún 2009

Ďakujem za info,

práve mi priniesli novú autosedačku Concord pre Darinku, tak sa vytešujem. Reni tú energiu Ti dnes závidím, zato ja jej mám pomenej. Ale hádam to už zajtra bude lepšie.

ema.nz
29. jún 2009

tak reni posli aj mne kusok tvojej energie...ja som dnes jak mechom udtreta 😒 ja sa uz potrebujem dobre vyspat,najlepsie celuuuuuuuuu noc 😔 no ale to si este chvilu pockam 😝

a dnes som malej dala spenat so zemiakom od hami a nestacila som padlovat 😕

katika1
29. jún 2009

Ahojte kočky 🙂 Seraf, prečo novú sedačku? Ved máte velkú ako my, nie? Inak my sa do nej už dlho nebudeme zmestiť 😅

deina
29. jún 2009

Seraf, aku? Hod link. 🙂

Ema, nemas S4 takej cyklamenovej farby? Nesla si dnes okolo tretej cez pesiu pri DM? Som tam Misula nahanala a zdalo sa mi, zeby si to mohla byt ty.

ema.nz
29. jún 2009

deina ano bola som to ja 😉 ale nemam cyklamenovu ale bordovu S4...ja som si ta este obzerala,ze aka pekna tehulka,ale nevedela som,ze to si ty....zaregistrovala som az neskor,ked ti usiel Misko,ze si to mohla byt ty 😖 mohla si ma ohlasit 😉 nevadi nabuduce,uz o sebe budeme vediet 🙂

serafinka1
29. jún 2009

Katika, Deina Concord Trimax sme kúpili. Tú čo máme Concord Ultimax bude pre druhé bábätko a táto je od 9 kg a kúpili sme ju hlavne z dôvodu, že manžela už nebaví vkuse prekladať sedačku z jedného do druhého auta keď niekam ideme. Tak preto máme v oboch autách.

katika1
29. jún 2009

🙂 seraf to je také pekné, že pre drobca ostane tá 🙂

renika
29. jún 2009

ema, keby sa to dalo, tak pošlem, dnes mi bolo výnimočne fajn 🙂 Len teraz mám kopec žehliť, tak idem..
a super, že špenátik chutil 🙂 Maxim doteraz miluje špenát, ale už aj s vajíčkom

to by sa aj nám zišlo mať dve autosedačky...

deina
30. jún 2009

No ja mam niekedy dlhe vedenie, Ema. 😅 Nezaplo mi na prvy pohlad... ale uz budem vediet, ze si to ty. 🙂

Seraf, tu sedacku som akurat nedavno pozerala, zeby bola dobra pre Miska, ked mu mladsi preberie autosedacku - ale ma to este cas. Paci sa mi, ze je do 36kg, dlho vydrzi.

ema.nz
30. jún 2009

deina 😉

baby nechcete niektora vlozku do kocika alebo nanoznik????ideme objednavat od tejto baby http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... a dost vela vyjde postovne aj prevod penazi 😲 😲 keby bol zaujem napiste ip mne alebo catrin 😉

deina
30. jún 2009

Tie su krasne, ja by som asi aj chcela... idem kuknut, ci robi aj do Concorda.

katika1
30. jún 2009

Čaute kočky 🙂 eri si mi nezavolala 😠
čo je tu nové? 🙂
seraf ako sa cítiš?

catrin23
30. jún 2009

ano deina mala tam aj do concord, to je ta co si ty hodila link...

catrin23
30. jún 2009

skoro do vsetkych spravi

deina
30. jún 2009

Takuto by som aj chcela: http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=200... - do Concordu, samozrejme, tak sa k vam mozem pridat. Kolko tam vychadza postovne? Tie podlozky su tusim okolo 300kc?

katika1
30. jún 2009

ja som kúpila už dávno podložku jane a z jednej strany je froté a z druhej taký špeci material na zimu 🙂 a je skvelá fakt.. 🙂

ericica
30. jún 2009

juj kati ja som teraz rozlietana ale uz ideeeeeeeeeeem halo haloo......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre