Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
30. jún 2009

erika ty si maska 😀

monica25
30. jún 2009

http://www.hej.sk/baby/obchod/909321/sportovne/...
cat-o tomtosom ti minule rozpravala... 🙂

serafinka1
30. jún 2009

Ahojte

Katika ja sa cítim dobre, všetko mi prešlo, takže mi je fajn. Dnes som už neodolala a išla som k tej Kunčákovej s Dadkou, no zajtra ideme znova na stery a berieme aj moč, má nejakého bacila, takže asi skončíme na antibiotikách, čo sa mi vôbec nepáči, ale tak dúfam, že jej pomôžu a bude vporiadku. Takto sa tvári celkom živo, papá normálne, je hravá, tak nechápem ako to môže takto dobre znášať. Chúďatko moje. ☹

catrin23
30. jún 2009

moni ano to som aj ja myslelea ale tam mali ten so zltym avysiel 140eur alebo 120 tera neviem...

deina, ona to sije obojstranne takze si asi mozes vybrat aj na druhu stranu. postovne je 149kc a platba sekom 5eur, tak pisala ema.. tak spolu okolo 10 eur pre tri, ak iny nik neobjedna

catrin23
30. jún 2009

seraf, to som rada ze ti je ok, a darinke prajeme rychle uzdravenie..aj brian ked mal naposledy teraz horucku, tak neobsedel, uplne bol zivy ako vzdy...

dida81
30. jún 2009

ahojte baby... hlasim sa k vam,,, cez viik som sa stihla vydat,, chvalabohu vsio dopadlo super! 😀
Devita-gratulujem k malickej,držte sa.. 🙂 🙂
papa,pekný vecerrr 😵

katika1
30. jún 2009

dida 😀 gratulujem!!!

klaudi68
30. jún 2009

Ahojte 🙂

Devita gratulujem k dcérke 😵 , aj ja mám podobný vekový rozdiel medzi deťmi 😉

Dida gratulujem k svadbe a prajem vela šťastia 😵

Serafinka tak ste nakoniec museli ísť k doktorke? ☹ Bolo tam vela ludí? Aj ja by som potrebovala ísť s Viki, má hnačku, našťastie nieje to až také hrozné, ale ak sa to zajtra nezlepší, tak pre istotu s ňou vo štvrtok pojdem. Mám také výčitky svedomia, že je to zato, že som prestala kojiť 😖 Predsa kým som kojila, tak mala mliečko celý deň aj v noci sa vela budila, ale odkedy nekojím, tak nepije mlieko vobec ☹ už som si aj odsala MM a skúšala som jej dať, ale z flašky ho nechce 😠 ☹

serafinka1
30. jún 2009

Klaudi nebol tam nikto ale ja som išla o pol 1 a ordinujú do 1, dobre na mňa vyleteli, že kedy to chodím, tak ale nebudem tam celý deň stáť jak šibnutá, povedala som im svoje a bolo v pohode, potom už aj dr. bola milá, najprv bola špina tak som si povedala svoje. No práve mám taký pocit, že DArinke ustupujú soplíky, ešte uvidíme aký bude mať zajtra moč a keď bude vsio ok, žiadne antibiotiká jej nedám.

Dida gratulujem k svadbe, nech máte šťastné a krásne manželstvo.

Mimochodom , Katika, Teba to kedy čaká? 😉

catrin23
30. jún 2009

dida gratulujem k svadbe... vy ste mali ten cabriolet? jeden som videla pred kostolom 😉

catrin23
30. jún 2009

ahoj klaudi ako sa mate?

catrin23
30. jún 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=195...

ema takuto kombinaciu chcem ja, modra + zelena a na zelenej moze byt modre auticko, na modrej strane ak by sa dalo dole brianko vysit ak nie tak neva. a este aj ten mensi kosik.

deina ty si si vybrala druhu stranu?

monica25
30. jún 2009

cat..ja si neviem vybrat do cierno-bieleho kocika

monica25
30. jún 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=183...
toto....ale moc sa mi to nepaci ale by sa to tam hodilo.......................

catrin23
30. jún 2009

monoi mam t ivybrat 🙂)))

catrin23
30. jún 2009

moni daj cisto bielu 🙂)))))))))) a mozes prat kazdy den 🙂)) aby si sa nenudial 🙂

monica25
30. jún 2009

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=143...
toto???
al.nejaku bielo ciernu nexcem gic.... 😅

monica25
30. jún 2009

cat -pomoz mi 😀

monica25
30. jún 2009

cat-al.ciernu a na to biele auticko.hmmmmmmmmmmm... 😉

ericica
30. jún 2009

ahoooojte 🙂
dida gratulujem a hod foto som zvedava...
moni ako bolo na dovči?????aj ty hod foto alebo uz mas???
klaudi aki si zijete ?
katika ano aj ja som zvedava na teba to kedy caka 😀 chcem ist kuknut nevestu 😉

monica25
30. jún 2009

eri-bolo super.x-) 😵 😵 hod mi please tvoje c.do ip.pokazil sa mi tel.uz mam novy len mi chybaju cisila.,mala som ich ulozene v tel.nie na sim karte......al.mi prezvon ak si si ulozila moje cislo 🙂 diky budem potrebovat tortu pre babku rolandovu,ale sa budem musiiet dohodnut zo svokrou ze na kedy presne 🙂

eri hodim foto,ale na fb.nexce sa mi ich sem zmensovat 🙂

dida-aj ja gratulujem 😀

catrin23
30. jún 2009

moni to je velmi biela ale je pekna... a tato pasikava? alebo daj modru ako ja, to sa nebude hodit?

klaudi68
30. jún 2009

Catrin, máme sa dobre, deťom začali prázdniny, tak tu bude poriadne rušno 😀 Len to počasie mi už lezie na nervy 😠 😠 😠 keby už konečne nepršalo, tak by sme napustili bazén a aj Zolko by sa aspoň poriadne vyšantil 😅
Trápi ma teraz tá Vikina hnačka, najprv som myslela, že to má od zubov lebo aj v noci pár krát zaplačkala že au au ☹ a spinkala ďalej, ale rozmýšlala som aj nad tým, že či nebude mať náhodou alergiu na obyčajné mlieko. Večer som jej zvykla niekedy urobiť krupicovú kašu, tak neviem či jej to neuškodilo 😒

Ozaj kočky, ak dávate deťom krupicovú kašu, varíte ju s obyčajným mliekom alebo UM? 😕

catrin23
30. jún 2009

klaudi my uz davno robime krupicu a s normalneho kravskeho...

aj kamoskyn bein davidko hnackoval niekolko dni aj horuckoval, boli aj u dr. nic mu nezistili, potom to preslo a min.tyz tiez horuckoval vkuse ale hnacky nemal a bola vcera na krv aj moc aj ster zo stolice a nic nezistili. ze asi sa mu tlacia stolicky..no ale ktovie, radsej treba ist k dr

ericica
30. jún 2009

aj ja varim za kravskeho a je to v pohode moni idem poslat to cislo 😉
klaudi tento tyzden mam volno ak chces dojdi 😉 🙂
baby pojdeme v stvrtok do MC??????????????????

klaudi68
30. jún 2009

Catrin, ja som tiež myslela že sa jej tlačia očné zuby, no škoda, že naša dr. je práve na dovolenke
Hnačku má od včera, ale neni to také že by z nej furt tieklo, len kaká asi 4-5 krát za deň a dosť riedke, tak jej dávam kvapky a počkám ešte do zajtra. Ak to nebude lepšie tak pojdeme k dr.

monica25
30. jún 2009

klaudi ja uz od roku davam rolimu kravske mlioko zo zaciatk usom ho prevarala teraz mu to uz len zohrejem a musim si zaklopat a krupicovu tiez z kravskeho m. 🙂

catrin23
30. jún 2009
klaudi68
30. jún 2009

Erika poobede ti malá kedy vstáva? Moj muž robí tento týždeň poobede, ale budúci týždeň bude ráno, tak vtedy budem doobeda volná

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre