Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
1. júl 2009

Presne a ked ho idem chytit za ruku, tak ju skryva za chrbat... casto je to tak, ze prejdeme 10 krokov, potom 5 krokov spat, lebo tam bolo nieco zaujimave, potom zbada nieco, tak behom uplne inym smerom...

deina
1. júl 2009

A teraz s dvoma naraz sa ako prechadzas?

monica25
1. júl 2009

tak vetsinou s manzelomked sme sli na prechadzku s kocikmy al.zo svokrou... al.potom chodime bud na sihot al.pred stanicu....tam to zvladnem aj sama ked je danielik v kociku a roli ide peso....tam nechodia a uta a moze si pobehovat a miluje vlaciky....no ale som kupila novu klokanku takze pojdeme uz aj sami tu co sme mali bola len do 9 kg.kupila som do 15...takze uz budem moct aj sama ist von....aj do mesta
🙂 roliho supnem do kocika 🙂

deina
1. júl 2009

Boze, tento krpec je uz hore. Spal mi len hodinu. 😨 Uz vidim, aky bude vecer...

Ja tiez tak chcem, ze kupim satku a do nej babo, ked budeme musiet ist niekam, sem nablizku snad pojde aj peso Misulo. Nema problem chodit peso, len nejde tym spravnym smerom a potom to strasne dlho trva. No ale surodenecky kocik mi pride zbytocny pri dvojrocnom vekovom rozdiele.

monica25
1. júl 2009

deina ani roli nexce byt v kociku.....a chodi t tiez nema problem len nejde spravnim smerom...,ale noboj maly sa ti nar.v zime a kym pride dobre pocasie misulo bude vetsi a uz sa zaial nauci is t spravnym smerom..aj s rolim sa to uz zlepsuje.... 🙂

deina
1. júl 2009

Dufam, ze to tak bude - tak nejako si to predstavujem, ze dovtedy sa skludni. 😅

monica25
1. júl 2009

podla mna hej ...roli mi acal chodit v nov. v podstate celu zimu sme boli doma al.kym sa nenarodil danielik bol maly furt somnou vonku len v kociku...a ked sa nar.maly a ked niekto zobral dole roliho tak tiez len v kociku a v podstate na jar sme zaali chodit sami dole....a roli peso pr ani nevedel ze kade ma utekat....a cim dalej sa to zlepsuje uvidis ze to bude ok 😉

catrin23
1. júl 2009

moni no nie vzdy ide pri mne 🙂 to som mu akurat hovorila ze tam je cesta daj mi rucicku..niekedy sa stane ze uteka prec ale malokedy, alebo si zastane a ani za svet nejde stoji a pozera 🙂 ale ruku mi da casto aj sam od seba..aspon v niecom poslucha 🙂

dida81
1. júl 2009

Caute maminky.No vy ste sa nejako rozpisali...
🙂 Dakujem za gratulacie. Catrin ten cabriolet nebol nás,,, my sme nemali svadbu v NZ.
😀 Tak papa,pekný teplý dník.

ema.nz
1. júl 2009

baby este stale mi nic neodpisala ☹ 😠 😠 ked mi do zajtra neodpise tak jej napisem zase rano 🙄

catrin23
1. júl 2009

deina aku si nakoniec vybrala ty? tu sedu??

moni ked sme sa rozlucili tak som vybrala maleho nech ide peso, a potom rovno dofontany ale tej pred kostolom, no co mi ten tam robil..nechcel an iza svet prec odtial. cele nohy si tam vymacal a tie biele gate su cierne 🙂

katika1
1. júl 2009

čaute 😎
moni a už chodíte aj do mesta?

monica25
1. júl 2009

ema aj sestra by xcela jednu podlozku dalo by sa este prihodi t k tej objednavke daj mi vediet pls a hodim ti sm link..som sa jej nepytala a dnes nas citala,ze sme objednavali a by xcela aj ona....

klaudi68
1. júl 2009

Ahojte, my sme dnes predsa len odišli k tej dr. lebo Viki dnes ráno mala už aj zvýšenú teplotu ☹ tak jej vzali výter a výsledky budú budúci týždeň. Dovtedy máme naďalej užívať kvapky + infants dophilus a držať diétu. V pondelok už bude Lorándová ordinovať, ale určite tam bude nával, tak sa radšej objednám, nebudem tam tolko čakať ako u tejto dr. lebo ma tam už skoro šlak trafil, pred nami boli len dvaja a čakali sme 2 hodiny 😕 Ani si neviem predstaviť že kolko sa tam može čakať keď je plná čakáreň 🙄

Erika tento týždeň určite neprídeme, lebo Viki už večer aj kašlať začala 😒 tak aby sme k vám nepriniesli nejakú chorobu. Dúfam, že budúci týždeň už bude v poriadku, tak potom sa ti ozvem 😉

catrin23
1. júl 2009

normalne sa tu rozbieha biznis s podlozkami 😀 😀 😀

ericica
1. júl 2009

jasne klaudi ved sa ozvi a viki zelam skore uzdravenie a aj darinke 🙂
kati prosim ta posli mi link na tu stranku kde sme pozerali tie last minute lebo to nikde neviem najst ........diky moc...

monica25
1. júl 2009

chicco phonee SX-typ kocika
jedna strana-http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=123...
a druha-http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=123... s hnedym autickom.....

monica25
1. júl 2009

ema ak by sa dalo tak vtedy doobjednaj nam...dakujem a prepac ze ta takto otravujem ....
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=123... co zjednodusim to,vyberam tuto podlozku...ale namiesto zajacika xceme auticko hnede ak by sa dalo a typ kocika chicco phone sx 🙂 a druha strana ta pasikava 🙂 no a ona by xcela aj na to madlo-ci ako sa tomu hovori 😅

dnes mi nezapina mam blby den 😔

monica25
1. júl 2009

kati -bola som v meste ale len s malym rolim 🙂 na chvilku.

vsetkym chorym detickam prajem skore uzdravenie

serafinka1
1. júl 2009

Klaudi my sme tam boli ráno o 9 tiež na výter a zajtra ideme po výsledky a uvidíme či nám nasadí antibiotiká. No ja si myslím, že už je to lepšie, soplíky už nie sú také a už len tá horúčka. No uvidíme zajtra. Ale ani ja nemám chuť tam ísť a navyše o 11 mám zas ja poradňu tak neviem ako to budem stíhať.

deina
2. júl 2009

Catrin, poslala som Eme, ktore presne podlozku - ano, tu sivu a z druhej strany taku farebnu modru. 😉

No my sme sa vcera zastavili u lekarky (Kuncakova je nasa, chodime k nej), ale strasne vela ludi tam bolo, tak sme ani dnu nesli, nechcelo sa mi cakat. Buduci tyzden teda uz nezastupuje, ze?

devita
2. júl 2009

Ahojte mamulky..ako sa dari? 🙂 ,prosim vas s akymi podlozkami to tu kseftirujete?

deina
2. júl 2009

Devita, kuk sem: http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?... Sije ich jedna pani v Cechach, velmi pekne, ze?

ema.nz
2. júl 2009

Ahojte,tak som ju doobjednala 😉 ved ked sa ozve tak vam hned napisem

monica25
2. júl 2009

ema-daaaaakkkujjjjjjjjjeeeeeeeeemmmmmmmmm 😵 😵 😵

ema.nz
2. júl 2009

este stale sa neozvala 😠 ale nasla som tento odkaz na MMB http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24554229&tab=1 tak dufam,ze najneskor zajtra sa ozve 😖

ema.nz
2. júl 2009

baby:deina,monica mohli by ste mi poslat do ip tel. cislo ak by mi napisala a bolo by treba nieco ja neviem zmenit alebo potvrdit nech vas viem zastihnut 😲 😉

ema.nz
2. júl 2009

catrin:dnes som ta videla na podzamskej ale ani sme sa nemohli zastavit lebo uz som malu musela mat na rukach co bola zlocina 😝

catrin23
3. júl 2009

ema aj ja som ta videla. len si sa akurat nepozerala 😅 my sme tiez uz isli domov, boli sme v milleniu za spoluziackou

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre