Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
10. júl 2009

...mne sa zase paci aj Kubko,, neva mi to 😀
Inak,, u nas je najma manžel za toto meno... jemu sa straaasne paci.. sme sa dohodli, že ked bude baba- vyberam meno ja, ked chlapec- on.. i ked samozrejme po vzájmnej konzultácii..xexe😀

ema.nz
10. júl 2009

baby v pohode,nemusite chodit ked prsi 😉 zajtra nie sme doma ale v pohode to taci aj v pondelok...ja som tatina vyhnala von aj s malou dnes je zla jak cert a spala 2x20min 😔

serafinka1
10. júl 2009

uf, to nie je bohviečo. No moja pre istototu zase máva teploty, ale iba zvýšené. Ale má ich tak nepravidelne, niekedy na večer, niekedy cez deň. Neviem či jej nejdú tie 5 zubky, aj keď sa mi to vidí skoro, no ani s papaním to nie je slávne. V pondelok už asi skočím k doktorke, lebo sa mi to nepáči.

klaudi68
10. júl 2009

Serafinka aj moja mi v noci začala kašlať, asi to od nás dostala ☹ A pár krát aj zaplačkala zo sna, ale tak akoby ju niečo bolelo. No a ráno som jej hovorila nech ukáže zúbky a hore má už vonku očný zub. Tak teraz už viem, prečo minulý týždeň hnačkovala. Ach tie zuby, takto trápia tie chúďatká deti 😠

serafinka1
10. júl 2009

Ja len dúfam, že to je to, aj keď som jej teraz hmatala do pusinky, nič som necítila.

renika
10. júl 2009

ahojte baby, čo je tu nové?
teraz čítam, že detičky máte choručké, tak prajem skoré uzdravenie
seraf, nie je podľa mňa skoro, aby jej išli tie zúbky, Maxim má už niekoľko mesiacov 16 zúbkov, asi už 4 mesiace...ešte 4 mu chýbajú a neviem ako mu tie zúbky vyšli, on s tým nemal žiadne problémy
už mám po promóciách a chcela som napísať, že si môžem užívať leto, ale akože pri tomto počasí sa nedá 😒
trošku som prebehla stranu a samé správy o podložkách 😀 Ema, super obchodníčka je z teba 😎
kati, čo promócie? Mali ste taláre???

serafinka1
10. júl 2009

Renika 16 zúbkov máme už pol roka, mne sa skôr zdá že to budú 5-ky, ak vôbec to je to

ema.nz
10. júl 2009

reni:no ze sa u ukazes 😝 tak vidis uz mi asi dr.e na materskej 😀 😀

renika
10. júl 2009

aha 🙂

klaudi68
10. júl 2009

Vy už máte tolko zúbkov 😕 u nás je toto len 13.zub

renika
10. júl 2009

ema, dobrá organizácia, naozaj 😎 Skôr mám pocit, že ti materská prospieva 😉
nemám teraz môj pc, tak je zložité sa sem dostať...môj je v oprave

serafinka1
10. júl 2009

no vidíš, čo už s nimi. Jej začali ísť keď mala 5 mesiacov a drvili nás do jedného roka.

renika
10. júl 2009

klaudi, je to iné u každého dieťaťa, u nás v novembrovkách jedno bábo nemalo v roku ani jeden zub
tvojim starším ako rástli?

renika
10. júl 2009

Maximovi vyšiel prvý zúbok tri dni pred ôsmym mesiacom

ema.nz
10. júl 2009

Ema este nema sni jeden a to slinta uz od 2mesiacov 😕

ema.nz
10. júl 2009

no Reni ci mi MD prospieva neviem ale tesim sa a uzivam si maluuuuuuuuu 😵 😵 😵 a hlavne ked je v noci la a cez den nespi a ja som nervozna jak pes 😝 😀

klaudi68
10. júl 2009

Simi aj Zolkovi začali rásť v 6.mesiacoch a trápili ich len tie prvé zúbky. Ostatné ani neviem ako vyšli.
Viki začali rásť keď mala 10 mes. a veru pár krát mala aj teploty a minulý týždeň celý týždeň mala hnačky 😖

renika
10. júl 2009

ema, hej, v takých situáciách som si materskú tiež užívala najviac 😀
klaudi ☹ Ozaj, ako ste na tom s pitím um? Je to lepšie?

monica25
10. júl 2009

nam tiez vysliel 1 zubok na roliho prve nar. 🙂 a zatial ani danielik nema zubok 🙂

serafinka1
10. júl 2009

Moni a nebudia sa Ti deti navzájom?

renika
10. júl 2009

moni, tak aj vám tak neskoro? a teraz má roli koľko zúbkov?
a Danielik má už pol roka 😲 ako to rýchlo beží, vav
moni, kedy bývate v meste? Dobehla by som..

renika
10. júl 2009

seraf začína mať praktické otázky 🙂

serafinka1
10. júl 2009

😀 😀 😀 jasné, treba sa poinformovať.

monica25
10. júl 2009

zatial nie...rolih oani nepocujem ked je hore 😅 spi v postielke uz sa napije vodicky aj sam si najde flasku podla dopitej flase rano zistim ze bol hore a pil vodickua ra 😅 no mu okol 4-tej podam mliecko ...a danielik spi somno ua ked sa prebudi strcim cici pocucka a spinka dalej 😀 snim sme nemali zatial an jednu prebdetu noc
😵 3-4 x sa nam stalo ze ran ozobudili jeden druheho ked roli si zacne blabotat al.danielik vydava" svoje zvuky"ale zatial v noci pohodicka klop klop si musim zaklopat 🙂

renika
10. júl 2009

seraf, ale ty si ma tak prekvapila s tým tehu 😵 Super!

renika
10. júl 2009

moni, super to máte zabehnuté 🙂
roli je perfektný, sebestačný 😎

monica25
10. júl 2009

reni-v meste sme uz davno neboli...ale mozme dat stretko.... 🙂
chodime von okolo pol 5 piatej...doobeda sme doma potom sa spinka a kym sa vychistame....ale zalezi aj od toho ze kedy idu spinkat a dokedy spia..... 🙂 potom sa napapaju a ideme von 🙂

hej a uz ma pol roka...najhorsie-zevraj mame za sebou kazdy mi hovoril ze prvy polrok je najtazsi....

monica25
10. júl 2009

reni a nevie presne kolko mame zubkov ale dost nam este chyba 🙂

serafinka1
10. júl 2009

tak to máš super. Ja teraz opätovne odstavujem Dadku, už druhý deň, a vnoci mi spí bez zobudenia, krásne, čomu sa tak teším. Takže viem, že ona bude v pohode. Už len aby to druhé bolo také dobručké ako ona 😀 😀 😀

renika
10. júl 2009

moni,ja sa ozvem, keď budeme poobede v NZ...
ty si mama roka Moni! Ty si ten pol rok najťažší zvládla aj s rukou v sádre! Môžeš ísť druhým príkladom 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre