Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
12. júl 2009

ahojte
seraf, kľudne môžeš ísť aj so mnou sa kúpať, lebo ako pozerám, že si len v 12tt, tak moje bruško približne tomu zodpovedá, keď vyhrabem staré foto z tehu, tak asi v 12tt som mala také ako mám teraz 😔

catrin, tu som, len som čítala čo ste písali, lebo včera som tu nebola, bola som v šoku, sesternica havarovala na motorke aj s manželom ☹
a tá súprava??? Však mu už bude aj malá, nie?

ema, Emke chutí čo jej varíš? Ako vám ide papanie?

ema.nz
12. júl 2009

reni:no uz sa celkom pekne rozpapala a j dnes mala cuketu so zemiakom a dost vela...spapala vsetko a este na mna vykrikovala,ze chce 😀 😀 tak som ju este dokojila 😝

ktora sesternica???veronika?

renika
12. júl 2009

ema, tak super, mňa vždy tešilo, keď Maxim spráskal to, čo som mu uvarila, je to super pocit, keď vidíš ako dieťaťu chutí. Začal aj on dobre, papal s chuťou, ale potom mal obdobie, keď to bolo hrozné, Serafinka si to možno pamätá, lebo vtedy nechcela papať ani Darinka...

sesternica nie je odtiaľto, nepoznáš ju, najhoršie je, že má dve malé deti doma

ema.nz
12. júl 2009

padam spt lebo ema nejako zle teraz spava,casto sa budi ☹ 😖

reni hod nejake fotky do albumu a nechaj ich tam!zajtra ich pozriem 😉

ema.nz
12. júl 2009

reni:ale ja jednu tvoju sesternicu poznam ....co mala gitku maminu

ericica
12. júl 2009

catrin mozme ist aj utorok podla toho ci bde robit drahy ale ja ti napisem bud cez skype alebo ip
a aj s emo sa z dufam stretnem a zoberiem tu supravk dobre emy 😉

serafinka1
12. júl 2009

Fíha a Reni stalo sa niečo vážne? Prežili to? A o Tvojom bruchu no comment, si plochá ako doska, myslím na bruchu, videla som fotky.

ema.nz
12. júl 2009

eri:ok 😉

reni:ja tu este stale cakam na tie fotky 😕 😝

renika
12. júl 2009

ema, neviem teraz dať, nemám pc, je v oprave a ten druhý je práve silno obsadený...
to nie je tá

catrin23
12. júl 2009

boooze reni, a co sa im stalo?dufam ze to nie je vazne!

ja som vcera bola vonku...

ema.nz
12. júl 2009

reni:aj ked ju nepoznam dufam,ze budu obaja v poriadku!!!ale uz faakt musim ist spat 😔 dobru noc

renika
12. júl 2009

catrin, no super, že si takto vyrazíš, ja si nepamätám, kedy som bola vonku

baby áno, je to vážne, sesternica má zlomeniny, z toho sa dostane, ale jej manžel je na tom zle, je v umelom spánku a ak prežije, nebude nikdy taký ako predtým 😢 Ich dcéra má štyri roky a chlapček bude mať o mesiac dva...je to veľmi smutné

renika
12. júl 2009

ema, dobrú noc

catrin23
12. júl 2009

eri alebo si naiseme sms...

reni suprava hadam bude dobra, je to 92 a brianko ma aj gate 3-6m letne 🙂)))) z min roku su mu totalne vsetky dobre 🙂)

renika
12. júl 2009

v utorok má byť pekné počasie, keď plánujete štrand?

catrin23
12. júl 2009

ach , to je strasne reni..a chudatka deticky ;(

teraz to dost potrebujem ist si raz za cas vyrazit 😅

catrin23
12. júl 2009

ano reni ma byt pekne, dojdes aj ty?

serafinka1
12. júl 2009

Fu Renika držíme palce aby to dobre dopadlo. Ja neznášam motorky, odkedy kamarát na nej havaroval. Odvtedy som na žiadnu nevysadla a manžel má prísny zákaz, no našťastie ho ani nelákajú. No ten kamarát to nevzdal a kúpil si ďalšiu a minule som ho videla, ako si na motorke rozvážal aj ženu so 7 mesačným bábom. Skoro ma vykotilo.

catrin23
12. júl 2009

ema dobru noc

renika
12. júl 2009

catrin, to je Brianko také drobátko?
ja mám z Maxa vždy pocit, že on je strašné drobátko, ale gate z min. roku by už neobliekol

renika
12. júl 2009

seraf, podobne, neznášam motorky a veľmi super, že ani môjho muža k nim neťahá. Kamošov má motorkárov, tí čo organizujú každoročne motofest na Komoči, nahovárali ho na motorku niekoľko rokov, ale on nikdy nechcel, proste ho to nebaví, a potom sa zúčastňovať tých ich stretnutí, zrazov...som rada, že motorku doma nemáme, len Maximkovu 🙂

catrin, nie, asi nie.

catrin23
12. júl 2009

boooze a ten co sa s konom splasil? s babom na motorke???? jezisi!!!

renika
12. júl 2009

seraf a s tebou sa už odmietam baviť o bruchuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!

renika
12. júl 2009

no seraf 😲 😲 😲 sedemmesačné bábo som na motorke ešte nevidela 😲 To musí byť riadne hovädo 🤐

catrin23
12. júl 2009

reni on je velmi chuducky 🙂 tak na pase je mu vsetko dobre...dnes som mu dala puma teplaky 86, ale to je nejake cudne cislovanie lebo su fakt velke aj dlhe, a 3x som mu ich musela vyhrnut hore aby mu nepadali, ale aj tak sa mu smykali dole a ked isiel tak uz si ich sam vytahoval, taky bol zlaty 🙂))

renika
12. júl 2009

catrin, tak štíhlosť zdelil asi po tebe, čo?
alebo málo papá?

renika
12. júl 2009

ozaj, kde ste kupovali plavky?
catrin len nenapíš, že aj tie máte z min. roku 🙂

serafinka1
12. júl 2009

No je, ja by som zabila kohokoľvek, kto by moje dieťa vysadil na motorku.

Aj moja Dadka je chudučká, oblečie skoro všetky veci spred roka. Tričká, sukienky, nohavice, takže pohoda. A jej nekupujem teraz veci na jej vek, ale na vek 6-9 mesiacov, tie jej väčšinou pasujú, max. 9-12, záleží od toho čo to je.

catrin23
12. júl 2009

no mi tiez mame tricka 1-1,5roka a aj mensie..ako ktore, niektore mame normalne 92 cislo...
reni plavky sme kupili v kengurugold v komarome, a predstav si ze su z min.roka 🙂))))) vtedy bol brian trosku baculatejsi, teraz sa taha skor do vysky ako do sirky 🙂) denis ako dieta bol presne taky ako je brian, maly stihlik 🙂))

renika
12. júl 2009

no baby, vy normálne ušetríte na oblečku 😎 vytiahnite to z min. roka a ide sa
Maxim nemá byť po kom štíhly, on je malý a tučný 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre