Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
18. júl 2009

Chudatko Emka, snad to ta alergia nebude, mozno ma len citlive brusko a nerobia jej dobre mliecne vyrobky. ☹ Kam idete na gastro? To jej budu robit nejake testy?

ema.nz
18. júl 2009

na gastro ideme na andovsku neviem presne ako sa vola ta doky....a ma byt na lacno,ale ci jej daju tam nieco to neviem len kamoska mi povedala,ze jej budu 3x po polhodine brat z prstu krv 😖 😖

devita
18. júl 2009

ema k Dr Polomovej,je velmi mila

monica25
18. júl 2009

cavte 🙂

ema-aj my sme boli u dr.polomovej,je zlata...no ale my sme maly 10-11 mesiacov...tmy uz sme vtedy papali aj jogurty syr...tiez sme mali ist na lacno zorala krv potom nam dala sestricka vypit taku glukozovu vodicku o hodku sme sa mali vratit zas zobrala krv a potom o dalsiu hodku zas....my smenemali nastastie alergiu....boli sme tam,lebo bol casto chorlvi..drzim palce aby bolo vsetko v poriadku...a nebude alergicka.....
dost by bol obmedzeni jej jedalnicek ☹ drzim palce 🙂

a vsetkym chorym detickam skore uzdravenie 🙂 nech sa nam netrapia zlaticka nase nadherne 🙂

ema a diky za kompliment 😵

catrin23
18. júl 2009

ema aj my sme boli tak ako moni, ale niekedy v oktobri to sme mali 14-15mes. , a tu glukozu maly kym vypil, teda zo striekacky som mu to dala, tak 2x nam to museli zarobit, ;lebo 1x vyplul cele a na 2x nas poslala na chodbu nech tam mu to dame, no nepytajte sa , ta hanba... cela som bola od toho biela 🙂)

moni boli ste u mamy???ako bolo... potom si volame a pokecame 🙂)

catrin23
19. júl 2009

ema, ked mi neprisiel balik, ta k s podacim cislom musim ist na informacie alebo kam? ty si taka zbehla na tej poste "🙂)

ema.nz
19. júl 2009

ahojte,tak som sa sem konecne dostala 😝

no tak sa mam na co tesit ked tam pojdeme 😒

catrin:tak to fakt netusim:ty si ten balik posielala alebo objednavala????
ked som myslela,ze sa tie peniaze co sme tej babe posielali stratili....tak mi povedali len tolko,ze reklamovat mozem az po mesiaci 😲 ale netusim ci to plati aj pri balikoch...najlepsie bude ked skocis na postu

uz ti prisla ta suprava pre Brianka???

catrin23
19. júl 2009

no ema prave na tu supravu sa idem spytat.. uz som taka nasrata. poslala mi podacie cislo alebo co to je, tak sa na to idem spytat,kde to je!!!!!!!!!

monica25
19. júl 2009

cavte 🙂

ahoj cat boli sme u nasych bolo super 🙂 az na ten dazd.....skoda ze nam cele poobedie prsalo ale ina cpohodicka....
dnes sme boli doma 🙂na chvilu na sihoti pozriet zvieratka a potom u svokra v krcme...uz 2 dni nevidel deti tak sme sa stavili za nim a j zo svokrou a milan(svagor)dnes prisiel z chaty...takze sme si dali take "stretko" u neho v pracii 😅
zajtra al.pozajtra mame ist na to ockovanie....tak dufam,ze bude dobre vsetko.....

ema.nz
19. júl 2009

catrin:a to ti prefotila papier a poslala mailom???lebo ak nie tak cislo ti mohla povedat hociake 😲

deina
20. júl 2009

U Polomovej sme boli aj my, bola dost divna raz, ked sme tam boli, ale inokedy uz bola fajn. 🙂 Jooj a toto ochladenie, ja by som bola vcera prespala aj cely den.

catrin23
20. júl 2009

deina, ty kedy vstavas??? 🙂

ema nie, iba mi poslala cislo, no som zvedava, ak to tam nebude tak si to vypytam nech mi to posle ten papier...to je strasne toto!!! cele leto aby som cakala na supravu!!!

deina
20. júl 2009

Catrin, dnes o pol siestej, ale to je vynimocne... inak vstavame okolo pol siedmej. 😅

ema.nz
20. júl 2009

catrin:tak nech ti posle prefoteny podaci mailom...som zvedava ci ti to fakt poslala...krava jedna 😠 😠 😠

ja som minuly tyzden riesila reklamaciu cez Evenit je to internetovy obchod s oblieckmi...objednala som malej obliecky a som jej pred tym poslala mailom ake hniezdo k nim chcem ale potom uz do objednavky som to nenapisala...jasne,ze mi poslala ine ako som ja chcela 😠 😠 😠 tak som jej hned volala a ze ja som to neupresnila v objednavka atd...jednoducho sa vykrucala...no tak nakoniec,ze mi jedno vymeni,ze maju posledny kus...ja som jej ho poslala v pondelok poobede,ona ho tam mala hned v utorok rano a ze mi hned posiela to druhe a dnes je pondelok a ja ho stale nemam 😠 😠 😠 😠 no ale ked mi to zajtra nepride tak jej zavolal,poslem "krasny"mail a este ked mam nasere tak im taku reklamu urobim na ich stranke,ze sa bude len pozerat 😠 😠

ema.nz
20. júl 2009

aby ste mali predstavu....objednavala som tieto obliecky http://shop.evenit.sk/vyrobky-dezenu-spiaci-med... a k nim toto hniezdo do celej postielky http://shop.evenit.sk/mantinel-spiaci-medvedik-... a ona mi poslala toto 😠 😠 http://shop.evenit.sk/mantinel-spiaci-medvedik-... no a potom,ze co som vytocena???ved ja som to malej prave kvoli tym mackom objednavala!!!!keby osm chcela obycajne hniezdo tak si dam usit cisto bile a nemusela by som ku kazdym navlieckam objednavat aj hniezdo...akoze vtedy ma neskutocne vytocila!!!!akurat tu vtedy bola Deina s Miskom

deina
21. júl 2009

Este ti ho nevymenila??? 😖 Asi by ma tiez slo porazit... ale dufam, ze ti coskoro pride.

ema.nz
21. júl 2009

ahojte...tak ani dnes zatial nic 😠 😠 😠 som jej akurat napisala mail a ked mi neodpise tak jej zavolam 😠

ema.nz
21. júl 2009

kde ste vsetky na dovolenkaaaaaaaaaaaach 😕 😕 😕

serafinka:ja som dnes nevedela rychlo kde ta mam zaradit 😔 az potom mi to prislo,ze si to ty 😉 tak vies zena na materskej mam nejake dlhe vedenie a niekedy sa to prejavuje uz aj na pravopise 😅

serafinka1
21. júl 2009

nevadí, ja som si sprvoti tiež nebola istá, ale ako si sa blížila tak som Ťa spoznala. 😀 😀 😀

ema.nz
22. júl 2009

uff seraf nevies spat 😕

baby podlozky prisliiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 😵 😵 idem vas rychlo obvolat 😉

deina
22. júl 2009

Supeeer. 😵 😵 😵 A mozno, ked bude Misko zajtra spat, skocime so sestrou k tebe po podlozky, ak sa bude dat. Madari nas idu okupovat, pride rodina z Madarska, mama uz teraz nevie, kde jej hlava stoji a to som jej este dnes prihodila kamosky s detmi do bazena. 😀 Ale ved my sa o seba postarame a zajtra jej budeme so sestrou pomahat s varenim.

ema.nz
22. júl 2009

baby konecne mam doma aj to hniezdo do postielky 😵 😵 😵

deina
24. júl 2009

Ako ste tu tisko...

devita
24. júl 2009

Tusim vyuzivaju posledne dni tepla a kazdy sa dakde chladi pri vode.. 🙂 Vraj bude chladnejsie

deina
26. júl 2009

Ema, neviem, kedy sa k tebe dostaneme, mame problemy s malymm. ☹ Ale ozvem sa...

ema.nz
26. júl 2009

deina:dufam,ze nie je chory 😒 mas to u mna hocikedy zavolas a prides si pre to 😉

monica25
26. júl 2009

deina-co sa deje???dufam,ze misulo je v poriadkku....

deina
27. júl 2009

Neviem, co mu je, odvcera kriva na jednu nozicku, dokonca niekedy az tak, ze straca rovnovahu a pada. ☹ Uz sme boli na pohotovosti, u ortopeda (akurat sluzil v nemocnici, sme mali nanho stastie) a dnes ho vezmem aj k neurologicke - hoci sa mi nezda, ze dnes sme objednani, ona zvykla skor na stredu, nie?

ema.nz
27. júl 2009

deina:dufam,ze bude vsetko v poriadku...chudatko male

devita
27. júl 2009

ahoj deina,to sa mu len tak z nicoho nic objavilo?ci mal predtym dajake zdravotne problemy?
drzim palce nech sa to urovna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre