Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

monica25
19. nov 2009

ema-teraz som ti kuk do albumu mala je nadherna... 😵 😵 😵
a s danielikom maju podobnu ofinku 🙂

ema.nz
20. nov 2009

catrin:urcite neolutujes 😉 hlevne,ze nebude Briankovi zima...

moni:dakujeme za pochvalu 😵 😵 ako hovori mm: "pri vyrobe sme sa max snazili" 😉 😀 😀 a vsetky male deti su nadherneeeeee 🙂 dnes som bola u doki a tab prisli s takym malilinkym babatkom 😵 😵 to uz ani nie je pravda,ze tato moja opica bola tiez taka 😝 😀

katika1
20. nov 2009

cat a vy ešte chodíte v kočíku, že riešiš fusak? 😕

catrin23
20. nov 2009

KATIKA, KED MI MALY NEZASPI DOMA TAK S NIM MUSIM IST VON a vtedy zaspinka, takze sem tam vybehneme aj kocikom, a kupila som ho aj do sanok na zimu ked sa budeme chodit sankovat. v deke by mu asi bola zima

katika1
20. nov 2009

aha.. 🙂 lebo my už skoro rok kočík nepoužívame takmer vobec, preto sa pýtam 🙂
ale do sánok máme ešte starý fusak, alebo dám dve deky..ale to najprv musíme tie sanky mať 😀

ericica
20. nov 2009

kati treba napisat jeziskovi aby doniesol 🙂 alebo povedat babke aby napisala ona jeziskovi 😵

katika1
21. nov 2009

eri ja to nekúpim, štrajkujem.. ved to je predražené 🤐 za hlúpe sánky tolko penazí 🤐 a babka? kedže to nie je do 10 eur tiež nekúpi 😀 jedine že moja mama, ale nejak extra ich nepotrebujeme.. ved tu je sneh dva dni v zime 😝

ericica
21. nov 2009

kati mas pravdu akurat sme sa vratili ze tesca a len som zirala na tie ceny 😕 😕 😕 😲
kebyze byvame v tatrach tak to je o inom ale takto ze po snehu ani nechyrovat,tak to je prepych
a ked sniezik napadne tak pridete s riskom sem a posankujeme ich 😉 😉 😉 my ich mame po tatinkovi ako nove 😀 😵

ema.nz
23. nov 2009

ahojte 😉

m nastastie sanky mame aj s operadlom uz len ten sneh nam chyba 😝 😀 😀

catrin:kupila som konecne malej v BA zimnu bundu sa tesim jak decko 😵 😵 tuto http://www.next.co.uk/shopping/girls/youngergir... je v nej na zozratie 😀 😵

eri:poslala som ti mailom fotky tak mi potom napis 😉

a toto co je zase za besne pocasie 😕 😠

monica25
23. nov 2009

cavte 🙂
aj my mame aj s operadlom dokonca sa tam zmestia obi2 minuli rok sa roli chodil sankovat a sa mu to pacilo 😵

ema-krasna bunda 🙂 ,ale ty tvoju malu princeznu maas vzdy taaaaaakkkkkk kraaaassssssne oblecenu 😵 😵 😵

aj my uz sme boli skoro kazdy den vonku som sa vytesoval 😀 aj ked len na hodku 😅 a zas totopocasie 😠

devita
23. nov 2009

ema.nz,kde v BA si vedela kupit next bundicku?..je krasna

ema.nz
23. nov 2009

monica:dakujem 😉

devita:Next je v BA v Avione a v Auparku...my sme boli v Avine....tam je tolko naaaaaaadhernych veci pre deti 😵 😝 len tie ceny 😠 😠

ema.nz
23. nov 2009

a este vam hodim link co sa mi strasne pacilo v CA len uz nemali velkost pre malu ☹ 😠 http://www.cunda.de/Shop/HtmlProduct/product.ht...

deina
23. nov 2009

Jooj, to je krasne. 🙂

My mame tiez take sanky, ze s operadlom... ale minuly rok sa Misulo vobec nechcel sankovat, nepacilo sa mu to. Bud sa tam hneval alebo bol taky znudeny, ze zaspal. 😀 Tento rok, ak bude sneh, bude hadam lepsie. Ked nie, povozim Matka, ten este nevie tak protestovat.

catrin23
23. nov 2009

ema jeeej ta je krasna... aj ten komplet... ja chcem tiez dievcatko druhe, nech ju mozem paradit!!! 🙂
my sanky mame este po mne, a chodili sme sa dost casto sankovat tu pri dome, ale tento rok sa hadam vyberieme aj niekem na kopec, ak teda bude sneh 🙂

ericica
23. nov 2009

ema idem kuk 😉 ten kabatik je uzasny aj ten kompletik 😉

ema.nz
23. nov 2009

baby dakujem,ste zlate 😉

eri poslala som ti zase mail 😉 uz sme s Ferinom definitivne vybrali a aj pre mna....potom napis

ericica
23. nov 2009

idem kuk 😉

ema.nz
27. nov 2009

ahojte 😉

uz zase je hnusne pocasie 😝 😠

eri.moze byt???neodpisala si na posledny mail 😅

ericica
27. nov 2009

jasne erika sme dohodnute len este ten datum 🙂
dnes som bola u kadernicky a dalsi termin mi dala 19 dec.na jedenastu tj v sobotu takze kedy vam to vyhovuje???

ema.nz
27. nov 2009

eri nam by bolo lepsie v sobotu hlavne kvoli chladnicke 😅 poslala by som mm pre ne okolo 10tej aby si v pohode stihala aj kadernicku 😉 moze byt???

ericica
28. nov 2009

oki erika jasne v pohode 😉

renika
30. nov 2009

Ahojte
Eri, Edinka? Ako Eduarda? Krásne 🙂

Ema, tú bundičku čo ste kúpili pre malú je fakt nádherná

deina, ako sa máte??

sánky máme

ema.nz
30. nov 2009

ahojte 😉

no Reni,ze sa ukazes 😉

baby nepotrebujete niektora postel???mam na predaj nepouzivanu postel s uloznym priestorom aj s bocnym celom....cena 33€...potrebujem ju rychlo predat,malej na narodky chceme zariadit detsku a ta postel tam zavadzia 😔

renika
30. nov 2009

ema, nemám čas 😝
posteľ hoď na modrú strechu..

renika
30. nov 2009

a sľúbila som fotku torty, čo robila erika a vidím, že ju už má v albume, tak tu je na strane 2 červené autíčko

http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/1881/images

ema.nz
30. nov 2009

ja som ju uz kuk 😉 urcite bola vyborna 😵

a viem,ze by osm ju mala hodit do inzeratov ale nejako sa neviem k tomu dokopat a hlavne ju nafotit 😝 😅

monica25
30. nov 2009

reni-podla mna erika myslela Edina..... 😉 no neviem mozno sa mylim 😅
a torta bola krasna 😵

ozzaj eri ozvem sa potom ohladom vianoc ked sa dohodnem s maminou a ti necham odkaz tu na MK v ip. 🙂

katika1
30. nov 2009

čaute
Ano Erika myslela Edina 🙂
a autíčko je krásne 🙂

renika
30. nov 2009

ema, torta bola perfektná, ešte lepšia ako sme si predstavovali, každému chutila veľmi

aj Edina je pekné meno
neviem prečo mne sa strašne páčia mená pre deti Leonard a Eduarda
Maxim mal byť Leonard

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre