Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

ema.nz
25. jan 2010

ale ja som teba nezaregistrovala 😝 a viem,ze tych kocikov ako mas ty je v meste viac 😝 tak aby na mna niekto necumel ked sa prihovorim 😀 😀

ema.nz
25. jan 2010

deina:nepamatas si tu stranku na MBB kde sa daju kupit nafukovacie kolesa na concord???neviem ju najst 😖 este ich nepotrebujem len mapujem kde su najlacnejsie 😅

catrin23
25. jan 2010

ema a ty potrebujes n a concord kolesa? co ides kupit novy kocik? 😀 ja sa na tom uz normalne smejem, ked si predstavim, ake sme maniacky na kociky 🙂 a tiez som ta videla na podzamskej v sobotu doobeda, ale bola som v obchode, ty si vosla do toho noveho detskeho obchodu 😀 😀 ale nechcela som kricat na tebe lebo si bola daleko, my sme boli v tom sportovom, prosporte 🙂

ema.nz
25. jan 2010

catrin: 😀 😀 😀 ani mi nehovor uz som tak navnadena na neo,ze uz ani spavat neviem 😝 😀 😀 S4 je uz pripravena na predaj teraz mali prist jedny pren ale nejako zacal chlapik velmi zjenavat cenu tak nech si kupi novy 😎 😝 jedna ma rezervovany do soboty a dalsia az o 2t bude vediat pohlavie 😅

no na slak trafenie 😀 😀

deina
25. jan 2010

Poobede som sem pisala a vidim, ze prispevok ziadny. 😠

Dida a ty kedy chodis von, ked pises, ze skoro? A kam? Do mesta? Este nikdy som ta nevidela. Emu ano, tu som zvykla stretnut a aj Devitu, len som o nej nevedela. 🙂

Uz neviem tu stranku na kolesa, ale skus kuknut temu o concorde fusion, tusim to tam niekde je. 😉

dida81
25. jan 2010

Deina- ani nie skoro, ale skor ako o 15. Tak okolo 13-14 hod. Ale to aj kvoli tomu, že vtedy je najteplejsie. No teba som ani ja nevidela, zato tvoju svokru s Miskom X-krát. 😀 😀 😀

deina
26. jan 2010

Jaaj, tak to sa u nas vtedy spi, Misko do takej druhej spava a ked sa podari, spim aj ja s Matesom. 🙂

deina
26. jan 2010

Maniacky, asi som nasla nieco veeeelmi podobne tomu, co si predstavujem ako lahky sportovy kocik so spojenou ruckou, aha: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa... (inac podoba sa na Verve, ze?)

ema.nz
27. jan 2010

deina:no ale britax je krajsi 😝 😀 a hlavne lahsi ma len 6kg 😉

catrin23
27. jan 2010

deina, kocik je super, aj farba je dobra.. a tuto znacku maju tusim v mothercare, aspon v iŕsku ju mali...mamas and papas

ema, no britax je jednicka, a ty ho mas aj dobre spraveny, ze sa ti da polohovat! RAZ...ked budem mat dieta tak ho od teba kupim 🙂 🙂 🙂

catrin23
27. jan 2010

http://www.mothercare.com/b/306880031

no baby a uz som zas namotana

deina
27. jan 2010

Catrin, tak ten Britax, to je parada. 😨 😨 Ten sa mi paci uplne najviac a lahucky, 6.4kg, to aj u nas sa da kupit?

ema.nz
27. jan 2010

catrin:budes ho mat u mna odlozeny 😉 😀 😀

catrin23
27. jan 2010

deina myslis ten britax B?? asi nie, alebo mozno v mothercare v ba, ale cena bude urcite vyssia!

catrin23
27. jan 2010

ema, to ale bude este nejaky ten cas trvat, kym bude druhe 🙂 mozno uz britax nebude moderny 🙂

catrin23
27. jan 2010

my mame autosedacku britax, som spokojna, kocik sa mi tiez britax lubi, s touto znackou som spokojna 🙂

catrin23
27. jan 2010

http://www.boots.com/en/Mamas-and-Papas-Luna-Pu...

deina, tu je ten co si ty nasla , a pozri na cenu, rozdiel skoro 100eur

catrin23
27. jan 2010

ja si asi zalozim nejaku agenturu, budem vyberat kociky, saty, postielky , vsetko...to by ma fakt bavilo, by som sa v tom vyzivala :D :D 😀

deina
27. jan 2010

Ten Britax B Mobile sa mi strasne zapacil a maju ho v Babymarkete, ale zatial tam nie je cena, asi je to novinka? Len manzel nechape, naco chcem novy kocik, ked mame dva. No vysvetlite mu, ze POTREBUJEM 😀 sportak + jeden lahky golfac, ktory ale nema golfove rukovate...

catrin23
27. jan 2010

no asi je to novinka, este som to nevidela
tak to sa chlapom neda vysvetlit, ja to dobre poznam! 🙂

ema.nz
28. jan 2010

catrin:zalozme si ju spolu 😀 aj mna by to strasne bavilo 😵

a chlapom to nevysvetlis 😝 😀 oni ked maju pustit korunu tak su vtedy hluchi,slepi 😠 😠 😀

deina
28. jan 2010

Mna by bavilo mat bud detsky obchod alebo potom knihkupectvo a cajovnu, najlepsie nieco spolu, ze aj cajik, aj knizky, nejaky ten kutik pre deti, nefajciarske, v lete terasa... 😵 😵

Teraz by sa nam asi toto zislo: http://www.bambini.sk/sk/product/1992/khw-snow-... 😵 Videla som to minule v Trnave, paradne to je. Kebyze byvam niekde hore v Terchovej, tak to hned kupujem.

ericica
28. jan 2010

deina tak to by si ma tam mala stale 🙂
caj milujem a v noci sa neviem zbavit knizky 😀

lenuska311
28. jan 2010

aka fasa skupina...som nova medzi mamickami...nasa drobkyna ma 17 dni neviem sadockat prvej prechadzky zatial sa mi zda vonku strasna zima a vnutri ma uz ide porazit

ericica
28. jan 2010

vitaj lenuska 😉

ema.nz
28. jan 2010

ahojte 😉

deina.aj ja by som patrila medzi tvojich zakaznikov 😵

lenuska vitaj 😉 no viem si predstavit ja som isla s malou 1x von ked mala 5t+1den 😝 a myslela som,ze ma uz doma slak trafi 😝 😀 a akeho malinkeho drobceka mas,ze 17dni 😵 😵

dida81
28. jan 2010

Lenuska- viem si predstavit.... ja som bola doma presne mesiaaaaaaaac 😒
Bo malinky, ked mal dva týždne ochorel ☹ a potom udreli hned mrazy.... tak som cakala na plusovu teplotu... tie prisli nastastie pre nas cez vianocne sviatky... tak sme vyrazili 😀
No ked je veeelmi zima, nejdem ani teraz.... malý spi len pri balkone...predsa aj my mame len dva mesiace 😵
Ale snažim sa chodit co najcastejsie aspon na hodku... už nech je jaaaar 😀
Mne malý spi cez den len v kociku... tak budem vonku aj dve tri hodky... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre