Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
14. júl 2008

deina bolo tam len 12 stupnov, zima a prsalo. onicom. ale jediny den sa oteplilo a to sme hned isli na kupko

lucik77
autor
14. júl 2008

janula teda riadna žena v tých plavkách ! tam to vyzeralo parádne. Kde to bolo? A Kristiánko mal Nemo plavky...tak to je bomba

janula_nz
14. júl 2008

to nemo to su tie plavacie plienky 😀 ja som ako gula sa hnevam na seba. som sa dala na melonovu dietu lebo brat sa o mesiac zeni a ja sa nezmestim do zasnubnych siat 😅 bola to tatralandia

lucik77
autor
14. júl 2008

si žena ako sa patrí, so všetkým čo žena má mať. Čo by som dala ja za 3-4kg !!!!!!!!!!!!!! nie a nie pribrať!

janula_nz
14. júl 2008

som aj depku mala cez vikend lebo brat caka babo a sa zeni a to bol vzdy moj sen ☹ ale uz som ok. zajtra mi pride lacko z rakuska, tak budeme spolu. a uz moznno ani nepojde naspat 😵

lucik77
autor
14. júl 2008

a možno o rok si zatrsáš na vlastnej svadbe 😉 neboj, čo má prísť to príde!

janula_nz
14. júl 2008

matusko ti spi , ked netujes? 😅 ti moji tu behaju okolo mna a robia neplechu.

lucik77
autor
14. júl 2008

som sa aj ja chcela opýtať..........áno ja som dala drobca von....ľúbi spať vonku , keď prší!

janula_nz
14. júl 2008

moji vstavali o pol 9 tak som ho nedala spat. pojde o 12 h spolu s laurikou. ale je umrncany, to robi asi topocasie. alebo mu vadi, ze som na pc 😀

lucik77
autor
14. júl 2008

tak to sa mne nemôže stať, že vstane o 8,30 ...keby potiahol aspoň do 7,00 !!! ale on je skoro na minútu presný a je hore už o 6,00 😖

janula_nz
14. júl 2008

a kedy ti chodi spavat vecer? moji tak max 19.30 a uz su v posteliach

lucik77
autor
14. júl 2008

detto..............a preto to nechápem!

janula_nz
14. júl 2008

tak on asi nepotrebuje tolko spat. laura by potiahla ajviac keby ju kristian nezobudil. ale nechavam ho aby ju zobudil,nech chodia naraz spat

a uz je aj on v posteli lebo som sa pozrela do kalendara a o 14h ideme na kontrolu ku kardiologovi , tak nech je vyspaty. 😝

lucik77
autor
14. júl 2008

Haramiovi, že? Zlatý to človek...a aký sympoš!

janula_nz
14. júl 2008

ano tam. veru zlaty je. stale tam idem s inym dietatom , uz ma pozna 😅

lucik77
autor
14. júl 2008

aj sestričku má fajn. Oni sú taká správna dvojka. Milí obaja a to sa málokedy vidí

lucik77
autor
14. júl 2008

už sa mi každú chvíľku zobudí malý, tak sa lúčim! ahojky

janula_nz
14. júl 2008

musim deckam pozicat saty zo svadobneho salonu. nevies ktory v nz je taky dobry?

lucik77
autor
14. júl 2008

no NZ z tejto stránky nepoznám ani trošku. To skôr rodené novozámčanky majú lepší prehľad.

renika
14. júl 2008

ahojte. Katika a prečo v koši? Vieš, na teba nie som zvedavá, ale Riška som chcela pozrieť 😀

luci, gratulujem k chodeniu. Aj ja chceeeeeeeeeeeem

janula, skús skočiť na mojasvadba.sk, tam nájdeš všetky salóny v NZ. Fotky z dovolenky sú krásne, detičky si to užívali ako vidím 🙂 A ty si ako guľa?? Ja som potom čo ... 😔

Deina, meníš gyn? 😕

janula_nz
14. júl 2008

si este tu luci? mamina mi nakazala aby som povyzvedala od teba ohladom domu 😅

charlinka
14. júl 2008

Ahoj, počasí je příšerný, co děláte s dětičkama když takhle celej den prší??

Serafínka, každá letecká společnost má jiné podmínky. Je nejlepší si tam zavolat, hlavně co se týká dokladu. Já malou nemám ve svým pase, takže musela mít svuj vlastní pas. Já letěla sky europe a ty byli v pohodě, nevím jestli je ještě omezení na letištích ohledně tekutin, ale já musela ochutnávat co mám v lahvích, dokonce i mléko, ale mohla jsem si vzít vše co jsem potřebovala pro malou. Tam mi dali i baby safe belt pro malou a nechali mi celou trojsedačku jen pro mě.

No a co se týká kočíku, tak ten ti z letadla vyhodí a nestarají se jestli máš volné ruce si ho ze země sebrat a bude strašně špinavý, to je nevýhoda.

katika1
14. júl 2008

reni nedajú sa mi pridávať fotky.. neviem prečo.. vždy mi padne net.. neviete o nejakej stránke kde sa dajú robiť albumy? ale jednoducho!!!!!
je mi jasné že mna nechceš vidieť.. pukla by si závistou z tolkej krásy 😀
charli.. my sa nudíme doma a malý zúri 🙄 teraz chvalabohu spí..

deina
14. júl 2008

Reni, ano. Niezeby som bola nespokojna, ale Stanko ma lepsie vybavenu ambulanciu, tak preto. Bude to tak lepsie (to uz myslim na druhe tehu 😀 ).

Janula, myslim, ze pekne saticky mavali v Sofii (Elegant Sophia, tak nejak sa to vola) - to je nedaleko Sporitelne, na Majzonovom namesti. A asi aj v Bielom salone maju (nad Country).

serafinka1
14. júl 2008

Zaujíma ma, či treba autosedačku do lietadla alebo nie.

Baby, mám jeden problém s Darinkou a už sa trhám za vlasy, že kde som urobila chybu. Začali sme s príkrmami v 6 mesiaci.Krásne mi papala, bola som celá happy, že jej to chutí. No potom sme išli do Tatier, tam som jej tiež prvý deň dala obed polievočku ako som zvykla, no potom som 3 dni vynechala, lebo som mala strašne naliate prsia a nestíhala sať. Potom sme prišli domov a ja som začala znova dávať tú polievočku, obmieňam všetko možné no nechce mi papať, vypľúva to. Dajte mi radu ako na to, lebo som zúfalá z toho jej jedenia-nejedenia. Za prsníkmi sa mi trhá ako keby vživote nejedla. ☹

mandrea
14. júl 2008

deina - cislo na Stanka - 6430231 🙂

charlinka
14. júl 2008

Serafi, to ti právě poví když tam zavoláš. některé airolinky to povolují některé ne, protože není místo a dítě není tak bezpečně připevněné tak jako když si ho držíš ty. Při vzletu a příletu budeš muset mít darinku určitě na rukách, mít ji v autosedačce při vzletu ti nepovolí.

serafinka1
14. júl 2008

dakujem charlie

renika
14. júl 2008

katika, tu sa dajú urobiť albumy www.picasaweb.google.com

ha, že z toľkej krásy?? Neviem o niečom? 😕 😠

deina
14. júl 2008

Serafinka, to ti neporadim, asi len trpezlivost a skusat, skusat. ☹ Asi jej je to lahsie z prsnika ako z lyzicky a zas si nan zvykla.

Mandrea, vdaka. 😉 Neviete, ci si k nemu musim vziat kartu alebo si ju sestricky vymenia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre