Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
8. mar 2010

ema- dnes som pozarala "tvoj" kocik v predeti .. je uplne fakt užasny... tam ho maju /aj vo vyklade/ čierny s tyrkysovým... že waw...no vsetci ma od neho odhovaraju , vraj moj Kubko je velky už teraz ,, že co v lete a na rok.... /a teda pekna cena ☹ /
Tolko pozerám, že možno fakt skoncim nakoniec s uplne letnym kocikom , lahko skladatelným na štýl bugi 😅

ema.nz
9. mar 2010

dida:ten kocik je fakt super 😎 😀 😀 a ano maju tu farbu polar je fak krasny a podla mna sa ti tam maly vojde v pohode 😉 mozes prist vyskusat 🙂 alebo kludne v obchode...mne sa tiez vzdy zdal maly ale ked som tam posadila malu tak som bola prekvapena kolko tam ma miesta 😕 ona je sice drobnejsia ale aj tak ved uz ma 14,5mes.

ema.nz
9. mar 2010

inak pekne teda fakt od vas a ja skoro vzdy kocikujem sama 🙄 😠 😝

jaruska8
9. mar 2010

Ahojte baby, tak sme sa aj my nakoniec rozhodli pre teutoniu, len čakacia doba je 2 mesiace, ale sú to super kočíky a veľmi ľahké, ja som bola až šokovaná, tiež som si myslela, že sú ťažké. 😉

dida81
9. mar 2010

ema- ma neštvi,, sa pripoj 😀 😀 😀 budeme sa tešííííít 😉

Včera sme už sli domkov...preto som sa ani nepristavila...

ericica
9. mar 2010

kocky dnes tu bola kamoska z nitry a ze vraj ten bocian je len pre podnikatelov a pre verejnost asi ee 😒
dufam ze sa myli lebo ja som uz aj mua navnadila 🙂
dida noooo kubko teda poriadne narastol a podla mna taka lahka letna bugina bude uplne v poho 😉

ema.nz
9. mar 2010

dida:vcera sme uz isli domov aj my 😉 a nabuduce sa pripojim 🙂

eri:to je blbost jak voda v kosi 😉 pre novinarov a odbornu verejnost to zvykne byt len 1.den 🙂

jaruska:dobry vyber teutonie su super 🙂

ericica
9. mar 2010

ema dufam ze je to blbost ☹
a co povies na coneco V4 v ruzovo sedej kombinacii???ja som ho kukala v tom novom obchode na podzamskej a sa mi zdal super....len by som musela k nemu dokupit autosedacku a tasku....ale by ma to vyslo nejakych 400 eur...a to je dost dobra cena 🙂

ericica
9. mar 2010

mne sa lubil hlavne v sportovom prevedeni 🙂

ema.nz
9. mar 2010

eri:neviem ktory to je 😅 zase az taky prehlad nemam 😝 😀

deina
9. mar 2010

Ema, aj ja kocikujem sama, no co uz, ked vacsinou sa tu kocikuje, ked mi Misulo spi. Minule odmietol spat, tak sme vyrazili do mesta skor a stretli Didu and spol. 😅 Aj dnes, to som bola sama s Matkom, lebo sme boli na ockovani. Chuda, zvesil kutiky, plakal ako o zivot a odvtedy je odkvecnuty v kociku, tak teraz neviem, ci ho budit alebo co... asi skusim jemne postuchat... Jaaj, ja tak nemam rada tieto ockovania, sa bojim, co zase bude. 😒

ema.nz
10. mar 2010

deina ockovanie mi ani nespominaj 😒 tento mesiac ideme zase na jedno 😔 uz dopredu mi lepi...a potom,ze preco deti vrieskaju hned ako uvidia doktra 😝 no aby nie ved vzdy ked niektoremu ideme tak jej beru krv alebo ockuju 😔

deina
10. mar 2010

Mne Misko dlho nevrieskal, dokonca ani pri ockovani neplakal, potom sme raz boli u ocnej a odvtedy hroza, ale uz sa to nastastie lepsi.

Chudak Matko je nadalej odkvacnuty, boli sme v rizikovej poradni, tak sa vobec nepredviedol, chcel spat (ale nevadi, vpodstate s nim bola aj tak spokojna), teplotu ma - ale inak sa drzi, zatial. Ale aj tak si nemozem pomoct a sledujem ho. Naposledy mi po ockovani prestal dvihat hlavicku. 😒 Uz sa to opat naucil, dufam, ze tentokrat neurobi dalsi krok spat.

tinusi
10. mar 2010

Wau, to mozu byt po ockovani taketo trable? Ja som nikdy nespozorovala najmensiu zmenu v spravani po ockovani... asi sme mali stastie, ze krpec nemal ziadnu reakciu. Posledne ockovanie asi v 13-tom mesiaci do rucicky dokonca zvladol bez placu. Len sa dival, ako mu sestricka pichla ihlu a zasa vybrala. Uplna salama. Ale to som bola prekvapena aj ja, ze neplace. Teraz najblizsie nas caka ockovanie az ked pojde do skoly, takze pohodaaaa...

deina
10. mar 2010

Mozno su moji haklivi, lebo su predcasni, neviem. Misko mi po prvej hexe a prevenare skoncil v nemocnici, ze zapal priedusiek, vtedy primar povedal, ze je mozne, ze to ma z prevenaru. Vtedy som si povedala, ze nebudem davat ziadne extra ockovania, len to, co je povinne, no ale odvtedy je aj prevenar povinny. 😝 Nastastie uz je Misko vpohode, mal nejaku narusenu imunitu, ale viac sa unho uz nic neprejavilo. 🙂 A Matko zatial zvlada ockovania lepsie, aj napriek tomu kroku spat (citala som o tom viac v nedonoseniatkach, tam sa to stavalo castejsie, ze deti odrazu zabudli nieco, co predtym vedeli), dufam, ze teraz, ked je uz vacsi a silnejsi, sa to opat hentak neprejavi. Ze tato horucka bude vsetko. Akurat by sa mohol pri tom spanku aj trosku hybat, lebo niekedy vyzera, ze ani nedycha, potvora mala...

tinusi
10. mar 2010

Deina, mas to teda riadne "okorenene" - myslim tu starostlivost o deturence. Klobuk dolu...

deina
11. mar 2010

No Matko uz vyzera byt vpohode, dobre spinkal, ja som nenormalne vyspata. Davno sme veru nespali do pol osmej. 😅 A len raz bol v noci hore, parada, teplota ziadna, vyzera spokojne, tak som rada.

catrin23
12. mar 2010

ema, preco nie je dobry ten neo? asi ma malo miesta, co? zmesti sa tam este ema,?

seraf, my sme boli na zapise tu na soltesovej, vedla nas a v aprili idem pre rozhodnutie

ema.nz
12. mar 2010

catrin:nie mala sa mi tam zmesti este v pohodeeeeeeeeeeeeee 😉 ked sa stretneme tak ti poviem viac 😎 😀

dida81
12. mar 2010

ema- ja som zaluubena do toho nea... každy den ho kukam vo výklade v Pre deti.... je nadherny... napis mi o nom...pls... kludne aj IP. Dakujeeem 😉

- prečo nie je dobry?

deina
12. mar 2010

Catrin, podla coho si vyberala skolku? Ci to len podla miesta?

ema.nz
12. mar 2010

dida:to iste som robila aj ja 😀 😀 😀

catrin23
13. mar 2010

no ema, tak teraz som zvedava :D

deina, lebo tu hned vedla byvame, tak hlavne kvoli miestu... rano ho pustim na snurke zozadu, ani cez cestu nemusi ist 😀 😅

perla200
14. mar 2010

čaute kočky....vidím že táto téma frčí🙂))))))))

neviete kde by som zohnala nejaké dobré autosedačky? lebo nam vajíčko nevyhovuje bo nasa mala v nom reve ako tur a nikde nemôžeme chodit a nohy jej trčia z neho von🙂)))

a to materské centrum normalne funguje???

ema.nz
14. mar 2010

perla:napriklad aj v Predeti na podazamskej 😉

deina
15. mar 2010

Baby, vy obzerate Neo v Pre deti, ja som tam dnes bola a ten Phil and Teds Vibe, ten je teda naaadherny. 😵 😵 😵 A lahucky, dobre ovladatelny, krasny, aka skoda, ze taky kocik nepotrebujeme. 😅 Som tak oplieskala prachy dnes...

Tak nas chuda Matko cely vikend plakal a plakal, uplne bol mimo. ☹ Nijako sme mu nevedeli pomoct, jedine Nurofen zabral, ja uz nechcem tieto ockovania!!!! 😠 Ale dnes uz vyzera pokojne, uz bude hadam dobre, aj ked nozicky mal este stale trosku tvrde rano.

tinusi
15. mar 2010

Cau perla, materske centrum funguje kazdy den doobeda. Je tam super. Niekedy viac deti inokedy menej... preplnene som to tam este asi nezazila, takze pohoda.

My sme autosedacku poobzerali po obchodoch, precitali si nejake tie recenzie a pozreli crashtesty a potom sme tu, ktoru sme chceli, kupili z druhej ruky. Bola pekna, zachovala a najma relativne lacna. Podla mna je nehorazne, aby som dala za autosedacku 200 Eur a viac. Ved cely sporotovy kocik Graco ma nestal ani stovku!!!

dida81
15. mar 2010

Baby a co hovorite na tento? ..len neviem, ci sa da opierka chrbatika dat na ležato... asi nie ako som pochopila z popisu... tak v tom pripade nie,,,
Ale sa mi páááci. 😉

http://www.babytrend.sk/casualplay-kocik-s4-uni...

Ema- ano,, tento si nechám,, ja som s nim spokojna.Len vymyslam ešte jeden. Tento sporták camarelo Q12 sa mi zda ideal na zimu.A da sa "hojdat" co už skoro žiadny nie... a nas Kubko je už zvyknutý. Tak pre istoru.. 😅 ho necháme.

deina
15. mar 2010

To ti povie Ema, ci sa da dat nalezato... ale naco ti budu dva sportove kociky? Ja ze chces len nejaku buginu ku Camarelu. Urcite ale ma chrbatik polohovatelny, ci az do lahu, ktovie... Ale ak je tam trosku uhol, to detom nevadi. 😉

Uz nech je pekne pocasie, toto mi dost lezie na nervy, furt len fuci a fuci... 😝

catrin23
15. mar 2010

dida, aj mi mame ten casual, ale stvorkolku, a da sa uplne polohovat aj lezato. ale ked uz mas sportak tak tiez by som kupila nieco lahsie, ako buginu.

a nasla som v inzeratoch neo modry, celkom dobra cena, hned hodim link

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre