Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

renika
15. júl 2008

ahojte

katika, no sklamala si ma. Na zlepšovákoch sme sa dohodli, že budú spoločne, nieeeeeeeee? Tak ešteže je picassa zložitá, aspoň sa na teba nemusím pozerať a znervózňovať sa zbytočne 😠 😀

nás zub je taký pekný, neviem sa na neho vynadívať. Dieťa je so zubom normálne krajšie 🙂

Deina a mali ste aj stretávku zo SŠ?

renika
15. júl 2008

jaj, a že 9ty zub 😲 To má v Levíčatách niektoré mimčo aj viac?? U nás v novembrovkách máme najviac sedem zobov na jedno dieťa 😎 A je to baba, tak s Riškom by si iste padli do oka. Také malinké ústočká a plné zúbkov 😵

renika
15. júl 2008

deina ozaj, bazén s tienidlom ste kupovali v dráčiku?

serafinka1
15. júl 2008

Renika ovocie som ešte neskúšala, no prišli sme na koreň veci, ide jej očný zúbok. Dnes už odmietala úplne všetko, len plakala a plakala. Dala som jej panadol a už mi spinká. Chúďatko, riadne ju trápia tie zúbky.

mandrea
15. júl 2008

renika - bazen s takym tienidlom - v tvare muchotravky sme my kupovali v metre, ale nedavno som nejaky s tienidlom videla v tescu a v jysk-u. V draciku som nevidela, ale je pravda, ze to bolo davnejsie 😉

serafinka1
15. júl 2008

renika aj my máme bazénik s tienidlom, hned to dám do albumu, kupovali sme ho v tescu

serafinka1
15. júl 2008

už je tam, kuk

mandrea
15. júl 2008

no my mame este len taky malicky bazenik. Mna nenapadlo, ze renika myslela asi taky vacsi 😀 😀

serafinka1
15. júl 2008

Baby v happpyfoto majú akciu 50% zľavu na všetky typy fotografíí

h0blinka
15. júl 2008

😝 kua serafi to si nemala pisat asi nejdem varit kym lilly spi ale vyvolavat foto 😀
nikdy ich nie je dost stale mi zmyznu :D

mandrea
15. júl 2008

ale ta akcia je len od 11.augusta, nie?

mandrea
15. júl 2008

aha, nie od, ale do 😀 😀

h0blinka
15. júl 2008

😀
tak mam cas

serafinka1
15. júl 2008

ano do 11 augusta

renika
15. júl 2008

serafi, ďakujem za bazénik, krásne foto. Ale myslela som maličký, lebo ho chceme zobrať na dovolenku, nanosiť vodičku z mora a nech sa kúpká. Aj do mora do chceme dávať, ale aj bazénik sa zíde. No ten váš Serafi je úplne super, ešte ho majú v tescu? Kedy ste ho kupovali? Na doma by sa nám zase zišiel taký.

lucik77
autor
15. júl 2008

serafi: že "bazénik"..........tak to ten náš je potom oproti Vám "bazéničôčik"........sa doň mestí max.1dospelá osoba s dieťaťom, alebo 3 malé deti (ledva-ledva 😀 )To je taký mini bazénik s tienidlom chobotnice za pár šupiek. Ale bráško má veľký, tak to striedame 🙂

renika: vivat prvý zúbok!

katika: už bývate? A čo je s Klaudi?

By sa hodilo ďalšie stretko, nie?!?!? 😉

serafinka1
15. júl 2008

minulý týždeň. a taký maličký dostaneš aj tam, ani my tento neberieme do Chorv. tam si kúpime, tam je väčší výber

lucik77
autor
15. júl 2008

kurňa tak Vám závidím tie dovolenky. My pôjdeme akurát tak na "maltu"....

lucik77
autor
15. júl 2008

chystám aspoň také mini výlety na Zobor.......tým vláčikom čo ide cez mesto.....a ešte nejakú chalupu na SLovensku. Dúfam, že nám to vyjde

serafinka1
15. júl 2008

😀 lucik,ale potom Ti bude sveta žiť

lucik77
autor
15. júl 2008

sa ešte uvidí..... 😀

serafinka1
15. júl 2008

za to stretko som tiež.

h0blinka
15. júl 2008

no my sme spali tak pol hodku este ze som postavila varit rizoto :-P
lucik aj my ideme maltovat 😀 😀 😀 al e ked bude hotovo tak si dovolenku vychutname o to viac 🙂

lucik77
autor
15. júl 2008

môžme si ho zopakovať tak niekedy v auguste. Keď sa ukľudní toto nestabilné počasie.

lucik77
autor
15. júl 2008

hobli a kde staviate? ALebo už ste aspoň začali?

serafinka1
15. júl 2008

no august mne veľmi nevyhovuje, možno do toho 10-teho, potom ideme dovolenkovať Tatry, Írsko, Chorv.

lucik77
autor
15. júl 2008

Serafi ty provokatérka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pošli aspoň pohľadnicu
začiatkom augusta to hádam dáme nejako dokopy 😉

serafinka1
15. júl 2008

😀 nemám adresu, ale to skôr odtiaľ prídeme domov ako príde pohľadnica, ale mms Ti pošlem, oki?

tinusi
15. júl 2008

Ahojte, takze dovolenkujete... no poniektore aspon v snoch... 😀 😔
My by sme chceli ist na Donovaly... susedia sa odtial prave vratili a vraj sa tam da pochodit aj s malym babom... nechcem ist s Matulom velmi daleko, aj tato cesta bude pre neho dost dlha...
Inak, ja som vcerajsie nafigu pocasie vyriesila tym, ze som isla na cely den k sesterke na navstevu a od osmej do siestej sme klebetili a klebetili... 😀
Dnes tu boli susedy a zasa sme klebetili a klebetili... maly mi spinka - inak vcera spal za cely den len asi dve hodky - poobede asi pojdem trochu pred barak v nositku - dost fuci, tak s kocikom by som sa mohla prechadzat len proti vetru... 😠

lucik77
autor
15. júl 2008

OK serafi! aspoň nejaká náplasť 😉

tinusi: tak ty si taká klebetnica? 😀 to aby sme si dávali na Teba bacha 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre