Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

dida81
26. apr 2010

Deina- jo jo... tenkrát-po prvé 😀

deina
27. apr 2010

A dobre? Mne vcera chvilku kocikala svokra Matka, sa jej zobudil a potom uz len vrieskal celu cestu domov. 😅 A ja som si myslela, ze sa v klude poprechadzam, dam si zmrzlinu... potvora jedna mala. Neviem, ci sa mu nepacilo, ze ho kocika niekto iny alebo co mu bolo...

dida81
27. apr 2010

Ano dobre,, no už aj on vymysla,,, napr. ked sa zobudi place, že nevidi svet atd. Ale dala som jej rady, keby nieco. (vybrala ho z kocika, popestovala, alebo cajik....)
V sobotu sme boli v NR na s novým kočikom- že paráááda. 😀 Ani oka nezažmuril,, len kukučkoval na ludi a na svet. Velmi sa mu v nom pácilo.

ericica
27. apr 2010

tinus no akoooooooo???myslim na teba stale,aj dnes rano si mi chodila po rozume,ze keby si rodila ako ja tri dni pred terminom tak v nedelu je kocka na svete 😉 😉 😉 tak sa drzte...
inac aj mne hovorila kamoska ze nitry ze to tam je o nicom ,tkaze aspon nelutujem 🙂
reni to ma tesi ze vam chutila,a prosim ta ked dojdete s Rikim nabuduce tak sa uz neponahlajte,bo vy ked ste u mna sa vzdy ponahlate 😠

tinusi
27. apr 2010

Tak ja sa este stale kotulam po svete... aj som si vcera rano myslela, ze uz pojdeme, ale to mi asi mala tlacila na creva, lebo som par krat surne navstivila toaletu a bolo po "porode" 😀 🙄 ...
Ale dnes som vymienala postelne pradlo a generalne upratala spalnu, idem zehlit a mozno stihnem este povysavat cely byt... zajtra by sa mi pacilo porodit. Matko je 18.4., toto ditko by bolo 28.4. aj ked, zacinam sa zmierovat s tym, ze asi budeme mat naozaj majove dieťa... a pojdem rodit ako opalena mamina z ihriska 😎 😎 😎 ... horsie, ze nemam pomaly co na seba. Pri Matulovi bolo dlho chladno a do 18teho aprila som v pohode nosila vetrovku. Teraz je uz krasne teplucko, keby som tusila, ze budem tak dlho tehu bez vetrovky, tak si nieco kupim, ale teraz sa mi to uz neoplati...

ericica
27. apr 2010

veru tinus uz sa ti neoplati kupovat,ja ma rovnaky termin ako pri rebi takze veci na seba mam ale som si pokupila aj nieco nove.
ako tak pozeram tak aj ja mam dozadu uz len dakych 9 tyzdnov booze ako rychlo to preslo 😲
dnes som bola v obchode a skoro tri zienky sa ma pytali ,noo este kolko mas do porodu a uz som povedala muzovi ze si to nahram na magnetofon a budem im to pustat,,, 😀

tinusi
27. apr 2010

No, boli sme v Tescu a kupila som si take dlhe tricko, co vyuzijem aj potom. To musi stacit, hadam sa uz coskoro rozpadnem...

deina
28. apr 2010

Ja som konecne tu cestovku vybavila, takze mame rezervovany wellness vikend v Tatrach. http://www.hotelborovica.sk/ 🙂 Bez deti, len vo dvojici (bol to darcek pre mna od nasich k 30-tke, ze deti postrazia). 😵 Ja to taaak potrebujem...

Kazdy den sem nakukam, ze co Tinusi, ale vidim, ze si este cela.

tinusi
28. apr 2010

Deina, to mas super rodicov, ja si neviem predstavit, ze by mi niekto postrazil Matka na jeden den, nieto dve dietky na vikend. Uzite si to!
Veru, este stale som cela, ale uz by som najradsej isla na to. Moj muzik ma stale utesuje, ze ked babo uzna za vhodne, tak sa narodi a tak je to vraj dobre. Nech nestresujem. Vcera bol vsak zabity, ked zahlasil, ze ked dnes uvarim porovu polievku, tak mozem teda ist rodit. 😠 😀 Akokeby mal na to vplyv....

deina
29. apr 2010

Baby, nemam velmi cas to teraz hladat - spominali ste detsku zubnu lekarku. Ako sa vola? Kde ma ambulanciu?

tinusi
29. apr 2010

Neviem, kto to pisal, ale bolo to toto:

http://www.vasezuby.sk/zubar/habarova-maria.html

Aj ja nad tym uvazujem, uz maleho ucim, ako ma otvorit pusu. Ktovie, ci to bude fungovat aj u zubarky... 😝

deina
29. apr 2010

Dakujem. 🙂 A Tonkova male deti neberie, neviete?

tinusi
29. apr 2010

Tak to neviem... 😒

renika
29. apr 2010

http://www.mdent.sk/
deina, toto je tá habarová, ona berie malé deti, chodí k nej Maxim
aj my celá family

renika
29. apr 2010

tinusi, už som ťa tu nečakala 😅
kedy si rodila Maťka, v ktorom tt?

tinusi
29. apr 2010

Matko sa narodil v 39+1 tt... veru aj ja by som uz bola najradsej niekde inde 😖 🙄 😉
Ale co mam robit? Matko mi stale hovori, aby som otvorila brusko. Ja na to, ze neviem, ale ze ocko ma taky klucik, to by mohlo zabrat. No moj muzik sa boji, ze by ublizil babatku, takze nic... 😠

ema.nz
30. apr 2010

tinusi:si ma pobavila s tym klucikom 😀 😀 😀 ale vraj to fakt pomaha 😅 tak povedz muzovi,nech sa neboji,ze sa babatku nic nestane 😉

dida81
30. apr 2010

Caute maminy. 😉

Deina- no zmestila si sa nakoniec s kocikom? A kedy idete? Bude Vám supeeeer, potom si užite. 😀

Tinusi- fakt miléééé,, že kluuucik 😀 😵 😉
Zuzanke sa u teba páci , no darmo 🙂 Ja som rodila 2 dni po termine... 😅 A nepomohol ani klučik ... ale asi nakoniec pomohla total dlhá prechádzka vecer s mm po meste,, už ma riadne dolu tlacilo,,, a do rána bol Kubik na svete.
A bývame na štvrtom,, stale som chodila pešo,,, ale niekomu takéto stare zname recepty zaberu,,niekomu nie.
A hlienova z. mi odchádzala 5 dni......

Dnes sme boli vecer ešte raz vonku kuk na námesti,, vela ludi bolo. No my sme sa len tak presli,, malý ešte zaspinkal, hrala hudba, tak sme si dali pit, cukrovu vatu(treba mi 😝) a sli sme domov.

Ema- aj mne už dokina povedala, že ked dokojim,,, mam si prist po papier na sono prsnikov. Už si bola v tom Hurbanove?

deina
1. máj 2010

Napokon som bola bez kocika, svokra tu chvilku kocikala... Ideme 6.augusta, to uz bude mat Matko takmer 11 mesiacov, mohol by to uz zvladnut.

Tinusi sa uz asi dva dni neozvala... 😅

tinusi
1. máj 2010

Tinusi sa neozvala, lebo sme boli u svokry na navsteve na dva dni... myslela som si, ze zapracuje zakon schvalnosti a ked sa odtrepem 25km od nz, tak sa to rozbehne,,, ale nerozbehlo. 😒
Uz ma kazdy otravuje, ze co som este doma a tak... no keby bolo na mne....
Inak, citim sa akoby som ani nikdy nemala ist rodit. Niekedy az zabudam, ze som tehotna, len brucho ma brzdi a zavadzia... no a mala, ked sa roztancuje..

deina
1. máj 2010

Tinusiiii, ja ze si uz v nemocke. No nevadi, vsak coskoro sa mala ozve. 🙂

lenuska311
1. máj 2010

mne pomoholo stiplave papanie....dala som si taku stiplavu placku mnam...mala prisla potom o 4 dni skor....ale ktohovie mozno sa tam uz motala len ja si namyslam ,ze je to tym ktovie.....ale klucik lasky nezabera podla mna u nikoho...xi.-...

tinusi
2. máj 2010

Dnes mi priniesla sestra sushi, mozno to zaberie, lebo nas ocko si klucik riadne strazi 😉 . Segra a svagrina vsak tvrdia, ze to ma nieco do seba, dokonca ho nahovaraju a radia mu konkretnu polohu. Sa hanbi pred nimi a hovori, ze vsetky zenske v rodine sa proti nemu spikli 😀 😀 😀

ericica
2. máj 2010

tinus 😀 😀 😀 ja to mam este daleko a moj mm si klucik takisto strazi.....uz som mu povedala ze si najdem milenca 😉 😀 😀 😀

tinusi
3. máj 2010

Naozaj Eri, takze nie som jedina?! Aspon ze tak... nic v zlom, ale uz som zacinala mat pocit, ze sme nejaki divni... manzel tvrdi, ze on nechce, aby sa babatku nieco stalo a aby si neskor musel vycitat, ze sa nedokazal zdrzat... takze celibat. Ale aspon si budeme potom vzacni... 😵

ema.nz
3. máj 2010

ahojte,

dida:este som tam nebola ale potom ti dam vediet co a ako 😉

tinusi:u nas sa netutu skoro cele tehu,to u nas som ja nechcela 😔 najskor som sa velmi bala a potom ked uz som mala brucho mi to pripadalo ja neviem take nechutne az perverzne 🤐 ale mm by bol chcel stale 😝 a po porode 😖 ako keby som bola znovu panna 😝 😀 😀 a nevychutnavala som si to este riadne dlhoooooooooooo 😅

tinusi
3. máj 2010

Hej, po porode je ten rozbeh tazky, ale je to pekne, ze to nie je taky stereotyp, zasa zaciname od zaciatku...

ericica
3. máj 2010

no u nas je to skor naopak ema,,,ja by som chcela stale ja som taka nenazrana asi tym tehu ....ale po porode sme sa museli postupne rozbehnut....ale minule som ho uz vyprovokovala a bolo super ,ale uz vidim ze nas to zase neminie lebo on sa k tomu dako nema.....
tinus a ty uz chod do nemocky ,lebo takto to ani mne neubieha kym ty si cela 😀 a daj vediet 😉

tinusi
3. máj 2010

Eri, zajtra mam termin, spolieham sa na to, ze moje ditko je proste dochvilne po maminke 😉
Inak, dnes mame dobry den vzhladom na nocnikovanie. Maly sa dokonca dva krat vycikal vonku. Doma, ked je holy od pasa dolu tak ked treba, tak si sadne na nocnik a urobi, co treba. Ked vsak ma slipky, tak cika do nich, akoby to bola plienka. Tak tu beha na nahaca... 😀 😝

ericica
3. máj 2010

tinus super....neboj v lete sa oduci....vsak on je velky sikovnik 🙂 a drzim ti palce a myslim na teba kazdy den 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre