Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
2. jún 2010

ahojte...
ja som bola vcera prvykrat na zumbe...najprv som tam skackala hore dole :D a le potom to uz bolo ku koncu lepsie :D :D 😀 😝 😅

no ta vcerajsia palba!!!!!!fuuuj!!!! vsak to dievcatko tam plakalo od bolesti, ked ju prekrucali. neviem si predstavit ze by som toto robila s malym!

serafinka1
2. jún 2010

Deina asi som debil, ale normalne sa pozastavujem nad tym, ako idu odpaliť hradzu. 😕

serafinka1
2. jún 2010

Catrin, máš IP

deina
2. jún 2010

Samozrejme ju neodpalia na domy, ale tak, aby sa vyliala do poli... niekde za Sihotou vraj. 😨

Zevraj tu mame nudzovy stav? Ja ani nevidim na vodu odtialto, kde byvame, ze ako je vysoko...

deina
2. jún 2010

A odpalili ju vobec? Lebo mali uzavriet most pri Kauflande o piatej a Dusan tadial vpohode presiel takmer o pol siestej.

ema.nz
2. jún 2010

@deina este ti zajtra dam vediet ci by sa dalo v piatok,ale zatial to vypada tak,ze nie 😒 ale buduci tyzden sa uz musime dokopat!!!
@catrin23 kolko vas tam bolo?vraj je o nu velk zaujem...

a neviem ci odpalili hradzu,my sme tam boli okolo 16:00 a isli sme naspat o 16:40 a za tu chvilu riadne stupla hladina😖 vela nechybalo aby bola na moste 😒 monica ma na FB fotky ale bolo to este horsie 🤐

deina
2. jún 2010

Okay, daj vediet a ked nie, dokopeme sa navzajom do tej posilovne buduci tyzden. 😅

catrin23
3. jún 2010

ema, v utorok bolo uplne plno, teraz idem v sobotu, zevraj byva menej zien
seraf, sme dohodnute 🙂

ja som bola vecer okolo osmej pozriet aj pri berku, tam je to tiez hrozne ten lesik pred restauraciou v berku pri moste , tam je sama voda

ema.nz
3. jún 2010

@deina tak zajtra nic,nemam kde nechat malu 🙄 ale buducityzden uz na 100%musime ist 😎

a dnes sme boli pozriet Nitru no otras ako je vysoko 😖 🤐 takze vcera urcite neodpalili hradzu...

deina
3. jún 2010

Mohli to urobit, teraz je kopec vody v Banove. 😒 A ze este nejake 3 hodiny bude stupat...

Ok, tak buduci tyzden. 😉

ema.nz
3. jún 2010

@catrin23 no len neviem preco to cvicia taky sprosty cas 😒 ved kto ma male deti tak jasne,ze vtedy kupe a uspava 😒 mne by to vyhovovalo keby to bolo bud o 17:30 alebo potom o 19:30,nie som narocna ze 😀 😀

ema.nz
3. jún 2010

ale este lesie by bolo o 20:00 😀

@deina este sa cez vikend dohodneme ktory den a hlane kde 😉

catrin23
3. jún 2010

ema chodia tam aj mamicky 🙂
aj mne by vyhovovalo o hodinku skor, ale co uz... ved nie je to kazdy den

ema.nz
3. jún 2010

@catrin23 keby mm chcel aspon trosku pomoct s kupanim a uspavani tak by sa to dalo 🙄 ale to by musel chciet 😝 😠















ema.nz
3. jún 2010

hehe prispevok na 1/2 strany ale ved vidno,ze je mala pri mne 😀

serafinka1
3. jún 2010

ema aj ja väčšinou kúpem v tom čase, no ale tak spravím to skôr a nič sa nedeje. Deti nechám manželovi a idem. Emuška už nie je taká maličká, žeby jej to malo nejak výrazne vadiť. Alebo to spravíš potom, záleží od toho, kedy Ti chodieva spávať.

tinusi
3. jún 2010

Baby, neviete, kde teraz robia tu kontrolu bedrovych klbov? V starej poliklinike alebo v starej nemocnici? Aj som vedela, ale teraz si nie som ista... 😖 tolko tych kontrol a vsetkeho je.... dnes sme boli s malou v poradni a malym na preventivke. 🙄

tinusi
3. jún 2010

Juj, este si len spomeniem na malu a uz mi tecie mlieko... gracia, pravda, spinka, nie je ho komu dat....

ericica
3. jún 2010

@tinusi to je super ze mas tolko mliecka ,bodaj by som aj ja mala....ozaj je to pravda ze musim brat do nemocky aj teplomer a pribor 😖
nepametam sa ze pri malej som brala 😒

tinusi
3. jún 2010

@ericica teplomer netreba, oni tam maju teraz take super sekundove, ze sa ti priblizi k celu a hned ti zmeria teplotu. Chodili nam tak merat teplotu sestricky. Bolo to super, lebo cokolvek som robila, nevyrusilo ma to a ani ona nemusela vyckavat. Pribor som si brala, ale nebolo ho treba k jedlu, co nam navarili. Ale niekedy mi pribuzni priniesli jogurt alebo ine jedlo, tak aby som to mala cim zjest. A tiez na ranajky zvykli davat k jedlu puding v tegliku - ten som si potom zobrala na izbu na desiatu.
Mliecko vdaka Bohu mam... a vlastne som ho mala hned dost. Najskor kolostrum, ale aj toho bolo dost a na druhy den hned mlieko. Neboj, aj ty budes mat vela. Teraz je to uplne ine ako prvy krat. Pri Matkovi mi prislo mliecko neskor.

devita
3. jún 2010

@tinusi bedrove klbiky sme chodili do starej polikliniky Dr Martinkovicova.

ericica
3. jún 2010

@tinusi diiiky 😉 😉 😉 si poklad 🙂

ema.nz
3. jún 2010

@tinusi my sme boli na klbiky v novej nemocnici na 1.poschodi...a aj ja som mala hned po porode mlieko 🙂 este aj sestricka sa cudovala,ale ved mne tieklo uz od augusta a mala sa narodila v decembri 😅
@serafinka1 no len ja sa bojim jej pokazit vecerny ritual,ze vana,mlieko a hned uspavanie 😖 to keby som ju okupala skor to by sa este dalo,len to by ju mm rozblaznil 😒 a zase potom je to uz neskoro 🤐 ona zaspi vacsinou do 19:30...no ved este uvidim a hlavne som zvedava co nato poviete vy 😉 ale bolo by super vypadnut z toho kolotoca 😅

monica25
3. jún 2010

caute

tinusi my sme boli s rolim v novej nem. na 1 poschodi a s danim sme chodili nova poliklinika,ta nva budova co je vo dvore...,ak sa budete objednavat sa radsej spytaj,ze kam mas ist 😉

serafinka1
3. jún 2010

tinusi ano je to ta nova poliklinika, my tam ideme v juli na kontrolu. je to dr. martinkovičová, treba sa tam telefonicky objednať.

mariadaniela
4. jún 2010

dobre ranko, prepacte ze sa vam sem motam, len som s chcela spytat ako to u vas vyzera s vodou, ci je prejzadna cesta z KOmarna do Novych Zamkov, lebo dnes mam skusku a ci s a am vobec autom dostanem?? Most pri Kauflande je prejazdny?? Dakujem pekne za odpoved

deina
4. jún 2010

Voda klesla, vonku som sice nebola, ale ked bolo vsetko prejazdne vcera, tak dnes urcite nebudu problemy. 😉 Malo by to byt vporiadku.

mariadaniela
4. jún 2010

@deina dakujem, si ma potesila 😵

deina
4. jún 2010

Nemas za co. Most pri Kauflande je prejazdny urcite, manzel tadial chodi do roboty.

dida81
4. jún 2010

Aj my sme boli na klbiky v Medicentre u Martinkovičovej. Ja som sa tam vždy objednala,, bo tam je kooopec ludi.

Most je otvoreny, aj stale bol. Len fámy, že už je zatvorený. Brat mal v Osrame nočnu ...

och, nech je to už stabilizované ..... Ked kuk TA3 - je mi do plaču, tí ludia ako v noci idu zo svojich domov s jednou igelitkou..a niektorým sa zosypali domy v noci.. no starsneee ... 😢
(vsade mam znamych- Hul, Mojzesovo,Nitriansky Hrádok..)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre