Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

katika1
1. júl 2010

@ema.nz odovzdám 😉

tinusi
1. júl 2010

Gratulujem Erike! To je riadna vaha! Baculiatko... 😉

monica25
1. júl 2010

@ericica-gratulujeme k malinkej 😵 😵 😵 ma krasne miery 😵 prajeme vela zdravia a maminke vela mliecka 🙂

dida81
1. júl 2010

@ericica jééj,, super správicka. Velka gratulácia , ma vahu ako moj Jakubko, no my sme boli ešte dlhsi.
Najma vela zdravicka obom! 😉

serafinka1
1. júl 2010

Eri srdečná gratulácia, držkajte sa, veľa zdravíčka a mliečka prajeme.

adiaca
2. júl 2010

Caute baby, tak stretli ste sa spolu niekde? Ja este len cakam na Vianoce prve babo a tesiiiiime sa uz. Teraz ideme na dovolenku do Chorv. na tyzden, ale potom - ak nieco organizujete, nezabudnite na mna🙂 Nechodite niektora tehu NZ na cvicenia do skoky na Bitunkovej?
PAPA
Ada 😅

adiaca
2. júl 2010

😎 dnes je ale tepllllllllllllo

adiaca
2. júl 2010

😎

tinusi
2. júl 2010

Vitaj adiaca, par krat sme mali stretko s detmi, a bolo to vzdy super. A super su aj nahodne stretka, hned ma clovek pocit, ze nie je v meste "sam".

renika
3. júl 2010

ahojte baby,
nedávno sme kupovali v jednom veľkosklade stolík a stoličky pre Maximka. Odvtedy kto u nás bol s deťmi, tak sa mu veľmi páčili a teraz máme ísť znova do toho veľkoskladu a už dvom rodinám máme priniesť, tak vám pridám fotky, či by ste tiež nemali záujem. Alebo ak uvažujete o kúpe takého niečoho, tak sa vám to možno hodí. Nejdem tu teraz robiť žiadny obchod ani zarábať, ale dať ceny, za ktoré sme to my doniesli zo skladu. Prípadne, keď chcete iba stolík alebo len stoličky, tak jasné. My sme kúpili štyri stoličky a jeden stôl. Kupuje sa to poskladané v krabici.
stolička stojí 7 €
stolík 12 €
ten set na fotke spolu 40 €.
Nemajú len tento jeden druh, mali aj ružové a všelijaké, ale nemáme to nafotené.
Ideme pre to v pondelok, teraz ako je sviatok. Môžete písať aj do IP...

renika
3. júl 2010

Eri, gratulujem k Edinke, prajem veľa zdravia, veľa mliečka a spokojné bruško pre Edinku. Teším sa na foto...

deina
5. júl 2010

Renika, to je peknucke, niekde som aj take videla (ale asi len na obrazku na nete).

ericica
9. júl 2010

kocky dakujem za gratulacie fakt potesili 🙂 🙂 🙂
od pondelka sme doma,to je uz ine kafe ako v porodnici...inac teraz som bola fakt spokojna aj s novorodenecky ako aj s porodnickym.....myslim pristup lekarov a setriciek...
@dida81 inac bola som na izbe s tvojou skorosvagrinou z Komjatic 😉 😉 😉 sme ta spominali 😵 ale len v dobrom 😉

kila
9. júl 2010

@ericica pripájam sa aj ja ku gratuláciam a prajem vám hlavne veľa zdravia... a tebe veľa síl aby si to najmä teraz na začiatku zvládla čím lepšie... 😵

ericica
9. júl 2010

@kila dakujem....no mam to teraz perne hlavne ked je muz na sluzobke....mala mi dava zabrat hlavne ta vacsia....

dida81
9. júl 2010

@ericica jééj s Veronikou? Super. Tak aj s malým Matkom . 😀
Mala si jej povedat, nechc hodi na kona. 😉

Vitajte doma! Už som na vas myslela, že kde ste tak dlho ..... mala je zlatunkááááááá .

adrioska
10. júl 2010

Ahojte baby, kde by ste odporucali ist na kupko s malym dietatom? Isla by som aj tu do NZ, len neviem, ako je tu s hygienou...bojim sa , aby maly nieco nechytil...aj Vadas sme pozerali na nete, vyzera byt celkom fajn a nie je predrazeny...kam chodievate vy? diki za radu 😉

lenuska311
10. júl 2010

@adrioska urcite wellnes patince...je to tam na urovni...zajtra ideme skusit...velky meder je tam vraj super kupko

monica25
10. júl 2010

@adrioska podhajska ,al.sturovo 🙂

lenuska311
11. júl 2010

velky meder hruza...prepchate.....plne...fujha...spinava voda...nevhodne...pre deti...

adrioska
11. júl 2010

dakujem za rady 🙂 ...rozmyslali sme zajtra skusit tu v NZ, to neodporucate?

dajna11
11. júl 2010

@adrioska mne sa Nz páči,je tam velký areál,fajn bazény.prijatelna cena,skor ako v patinciach...sice krásne ale drahe

lenuska311
11. júl 2010

tak v nz to mas 4 eura a v patinciach 6 tak neviem kde je rozdiel...kvalita je neporovnatelna...poi dnesnom zazitku som si ista ze inam ako do Patiniec uz nepojdem..

lenuska311
11. júl 2010

dnes mame pol roka...ako len ten cas beziii 😀

dida81
11. júl 2010

@lenuska311 - jeeej,, Saške blahoželáme,, posielame cmuk s Kubkom 😀 😀 😀

ericica
15. júl 2010

@tinusi kedy si bola zo zuzkou na sono noziciek.....v akom veku???a dala si si u martinkovicovej plateny termin???

tinusi
18. júl 2010

@ericica mala 6 tyzdnov. Bola som objednana, ale za objednanie som neplatila. V podstate sme tam cakali pol minuty. Pred nami bolo vo vnutri babo a ked som s malou odchadzala, vonku uz cakalo dalsie. Ona si tie babatka asi objednava po piatich minutach. Je to take sikovne teraz, s Matkom v nemocnici to dlhsie trvalo.
Edinka je kraaasne babatko... 🙂

ericica
18. júl 2010

@tinusi dakujem ti pekne si zlata. a to si jej volala ze chces termin alebo ako si to poriesila,lebo my mame ist prvy augustovy tyzden a neviem ako to poriesit....aj do nemocky musim ist este na kontrolu na sono mozgu....tak to dam asi na jeden den 🙂
ozaj a ako sa mate..zuzanka poslucha???edinka je cez den zlata ,len keby nebol ten vecerny pravidelny koncert 😖 😖 😖 uz som z toho zufala cca asi od pol deviatej do pol jedenastej a neukludni sa ani na rukach ,je napapana ,ma cistu pleinku a brusko ju neboli lebo tomu neverim ze cely den ju neboli a kazdy vecer zas hej.....len dufam ze ju to prejde....inac v noci pekne spinka 🙂 kklop klop klop zatial 🙂

ema.nz
18. júl 2010

@ericica mne jedine co pomahalo pri vecernych placoch bola autosedacka 😕 😉 dala som tam malu som ju par x pohojdala a zaspinkala 😎 vyskusaj 😉

ericica
18. júl 2010

@ema.nz som skusala a nezabera ani fisher price lehatko s vibrovanim 😖 😖 😖 od coho mozu byt tie revy????a reve ako odusu to ti poviem a z minuty na minutu prestane 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre