Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

deina
30. aug 2010

Tak budeme mat pekne fotky so snehom. 😀

Nejaku mam dnes optimisticku naladu. 🙂 🙂 🙂

Viete, ze ta obuv, kde bol kedysi oproti Ford salon, ma dnes 50% akciu na detske gumaky? Asi sa po jedny vratim...

ema.nz
30. aug 2010

@deina maju aj pre nas???skocim tam poobede 😎 😀 aj malej by sa zisli len na tu jej malinkatu nozku 😝

deina
30. aug 2010

Ako pre dospelych? Videla som tam jedny krasne, kvetinkove, ale asi len pre deti su zlavnene. A iba dnes.

ema.nz
30. aug 2010

@deina hej aj ja by som si kupila 😉 skocim tam a uvidim...hlavne ze som tadial dnes uz isla 😝 😀 inak baby tu kupit nejaku schopnu ciapku pre malu to je nemozne ☹ 😠 uz ma objednane hackovane ale tie budu o 3tyzdne a ked sa takto ochladilo nema normalanu ciapku 🙄

deina
30. aug 2010

Zlanarila som deda a skocime aj my este do toho obchodu nieco vybrat Miskovi. 😅 Mozno sa stretneme, okolo tretej pride. Peso sa mi nechce, ked prsi.

hiva
30. aug 2010

@deina ... dala by som fotky aj sem, ale zial vsetky mam na kompe v Zamkoch, a tam budem opat az v piatok 😉 ... cez vikend dam urcite nieco dokopy 😉 ... i ked moc umeleckych zrovna nemam... vacsina je len tak z beznych rodinnych oslav 😉

hiva
30. aug 2010

@ericica jasne....kludne sa mozme na niekedy dohodnut 😉 ... vikendy mam od oktobra volne 😉 ... ak by sa nahodou nepodarilo cez jesen, mozme rorobit zimne fotky na vianocne pozdravy 😉 ... ak budes vediet, kedy by si mala cas na fotenie, iba mi napis IP a dohodneme sa 😉

@ema.nz a to iste plati aj pre teby, emca 😉

deina
30. aug 2010

Sme sa akurat vratili z toho obchodu, maju tych 50% zlavu, ale asi nie len dnes. 😉 Ale fakt pekne gumaciky pre deti. Kukla som aj tie pre dospelych, 30 eur stoja tusim (29?), jedny su kvietkovane a jedny akoby riflove. Miskovi som kupila take bledomodre, chcela som zlte, ale tie nemali v jeho cisle, skoda.

ema.nz
30. aug 2010

@hiva 😉

@deina aj my sme tam boli asi sme sa akurat minuli 😝 pre malu nemali ☹ a modre jej nekupim 😅 a tie pre mna noooooo nic moc za 30€ to si radsej kupim v GA tieto 😎 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9116559&tab=8 a vraj v obchode ich ma este lacnejsie ako na nete 😉

ema.nz
30. aug 2010

tieto su krasne 😵 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8759431&tab=1 ale tak tolko urcite nedam za gumaky 😝 😀 😀

deina
31. aug 2010

Pekne. Inak aj nasi vraj predavaju gumaky. Vcera do mna dedo hucal, ze maju super gumaky, pracovne, vsetko to vydrzi. 😀

ericica
31. aug 2010

kocky a v nz nikde nepredavaju gumaky???

ema.nz
31. aug 2010

@ericica ale jasne ze maju len ja nedam za gumaky 30€ 😝 myslim tym pre seba,detske su tusim okolo 10€

hiva
31. aug 2010

baby ... a ak sa mozem spytat, tie gumaky to je teraz ako nova moda?....ze normalne v tom chodit do mesta a tak?..... alebo len tak doma po zahrade? 😅

ja sa v tomto moc nevyznam, nakolko do roboty musim slusne, najlepsie v kostymoch a mimo prace skor len sportovo v teniskach 😀

ericica
31. aug 2010

@ema.nz to fakt wauu 😲
no asi si objednam tie co si hodila link su uzasneeeeeee......aj malej som dala doniest z anglicka gumaky macko pu a pojde v tom do skolky a este satocky k tomu a pancusky 😀 herecka bude.....
@hiva hej je to teraz nova moda a mne sa moc lubi 😉

ericica
31. aug 2010

inak sme doma od stanka bola som na kontrole po sestonedeli a si predstavte sestricka sa ma spytala ci ma moze vysetrit aj pani doktorka renckova a ja ze vsak hej je to jedno a ona je uplne uuuzasna vsetko povysvetluje a vysetruje jemnucko ani sa necitim ze by ma vysetrovala aj antikoncepciu povysvetlovala no ja som len zirala......
odteraz na vysetrenie uz iba k nej 😉

ericica
31. aug 2010

a urobila som jej torticku ako vdakovne lebo tam bola pri porode so stankom a nic som jej nedala a sa tesila uuplne....

hiva
31. aug 2010

@ericica ...dik....som nejak postrehla zvyseny predaj gumakov, vselijake pekne pomalovane, ale som ich este nikomu nevidela na nohach 😉 😅 ... ja som co sa tyka mody najma obuvi uplny amatar a pravdupovediac aj ignorant 😅 ... ja len tie moje tenisocky, az kym sa nezoderu a potom kupujem nove 😀 😀 😀

deina
31. aug 2010

@ericica, nadherna torta. A ty stihas piect popri dvoch krpcoch? 😅

Ja tak tajne dufam, ze raz tiez skoncim u Renckovej ako pacientka, nejako mi Stanko uplne nevyhovuje, ale ona bola vzdy super. 🙂 Ale teraz to riesit nebudem, mame ine plany s mm...

ericica
31. aug 2010

@deina ale mozes si vybrat kto ta vysetri ked si uz unho.....aj mna sa sestra spytala ci ma moze doktorka vysetrit 🙂 🙂
a ti poviem uplny rozdiel...vsetko poukazovala ,vysvetlila normlane sme sa bavili ako kamosky aj na deti sa opytala,a dr ten bol stale len taky strohy 😕
a ake plany chces zmenit doktora???

perla200
31. aug 2010

baby a kde môžem kúpit v NZ tie gumáky?

deina
1. sep 2010

@ericica, nie, nie tak celkom... Budeme sa stahovat (Mnichov), takze tuna doktorov budem asi tak ci tak vsetkych rusit.

Perla, vies, kde bol kedysi Ford salon? Tak oproti. Teraz je tam nejaka restika, na tej istej ulici ako je Palladio, na rohu.

ema.nz
1. sep 2010

@deina preco 😕 blba otazka co 😝 😀 to by bolo super aspon by si nam mohla kupovat vonku vecicky H&M a C&A a posielat 😎 😉 😀 😀

perla200
1. sep 2010

@deina to v tej obuvi?

ema.nz
1. sep 2010

@perla200 hej 😉 ak myslis pre seba....ak pre malu tak skoro v kazdej obchode s obuvou,ale vacsinou farby pre chlapca 🤐

ericica
1. sep 2010

@deina myslis mnichov v nemecku???? 😲 😲 😲 to vazne a preco???

deina
1. sep 2010

@ema.nz, ty si dobra. 😀 😀 😀

Uz dlhsie som o tom vedela, ale nechcela som velmi takto verejne, teraz je to uz iste, tak to mozem kludne napisat aj sem (len v skole to este nevedia 😖 ). V Mnichove maju tiez Osram a manzel tam dostal vybornu pracovnu ponuku, to by bola skoda odmietnut. Tak ideme vyskusat. 🙂

ema.nz
1. sep 2010

@deina 😎 😀 😀 ale to je super prilezitost 😵 tak drzim palce nech sa vam tam dari 😉 a ty sa ozvi aspon cez MK...kedy odchadzate?

dida81
1. sep 2010

čaute ženy,,, 100 rokov som tu nebola.... ako sa mate?

@ema.nz -ako kočik? Dobrýýý?

@ericica -Edinka rastie?
hm... tj dobra správa s Renckovou, ona je straaasne zlatá..nikdy nezabudnem aka bola pri porode. 😉 Ozaj perfektnáááá!!!
@hiva -aj ja chceeeeeeeem 😀

ericica
1. sep 2010

@deina manzel tam chodi na sluzobky.....aspon tusim 😉 vyvazaju z novozamockeho osramu do nemeckeho suciastky 😉

@dida81 edinka sa velmi zmenila k lepsiemu,,,klop klop.....uz tolko neplace a uz zacina rozpravat ked si lezka.....a aj viacej spi takze mam casu ale nie na seba ale vies na co 😀 😀 😀
a renckova n coment.....bola aj pri mojom porode,proste odbornicka a je aj ludska neni namyslena ze je dr,keca s tebou ako s kamoskou 😉 dufam ze sa nezmeni 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre