• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

14. januára 2017 
par fotos ako sme uz narastli
1. sep 2010 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz, mm odchadza uz koncom septembra a my neviem kedy, ked najde vhodny byt. :wink:

Edinka je zlatucka. :dizzy_face:
2. sep 2010 o 07:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica jeee mala je taka zlatucka,taka mäskova :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vidno,ze lubi papat :wink: zlaticko male :dizzy_face:

@dida81 no ze sa ukazes :stuck_out_tongue_closed_eyes: no kocik spokojnost :dizzy_face: urcite si ho na jar kup :sunglasses: :grinning: :wink:

@deina uff nezavidim,tam ti fakt nikto nepomoze s detmi :unamused: a Misko nastupuje zatial tu do skolky?
2. sep 2010 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, nedavala som ho este do skolky. On je hrozny lenivec, nie a nie sa zbavit plienky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani najest sa sam poriadne nevie. Chcela som ho dat od buduceho septembra, ale teraz uz pojde do skolky tam v Mnichove. Ked sa trosku okuka, nie hned.
2. sep 2010 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som si myslela,ze sa od plienok oduci v lete a nic z toho :rolling_eyes: ale najest sa vie pekne sama :dizzy_face: najviac sa mi paci,ked papa polievku,ked jej trsinku kvapne hned si pyta papier a utiera :sunglasses: :dizzy_face: a parok pekne s dezetnou vidlickou :sunglasses: :grinning: no ale zase keby ju netrebalo do jedenia nutit :unamused: ona by bola hadam najstastnejsia keby som jej dala s jedlom cely den pokoj :confounded:
2. sep 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule..
@deina ...... aj ja by som sla do nemecka :dizzy_face: ...sice neviem ani slovo po nemecky, ale budee to urcite zazitok :slight_smile: ... to tam planujete ist ako uz na stalo, alebo len docasne? :sweat_smile: ...a kedy sa stahujete?

@dida81 ...kludne...nemam problem :wink:... staci sa dohodnut a mozme ist na to :dizzy_face:

inak baby, teraz v nedelu budem mat uz prve fotenie, 1-rocnu Emku aj s celou jej rodinou, tak dufam, ze pocasie bude dobre (keby aspon neprsalo, bolo by fajn) a ze sa podaria paradne fotky :dizzy_face: ... potom sa s Vami o ne podelim, nech Vas mozem motivovat :sweat_smile: :grinning: :grinning:
2. sep 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina ... sorry, tu otazku ze kedy sa stahujete beriem spat :wink: ... som si nevsimla, ze uz si odpovedala :sweat_smile: ... ja som totiz prehliadla celu poslednu stranu :slight_smile:
2. sep 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva - ja sa hlasim ako dalsi adept na fotenie :slight_smile: sice tiez fotim, ale malokedy mam cas a nema kto odfotit mna s malou a tiez si musim vzdy pozicat fotak - moj sa odporucal do "vecnych lovist"
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013567&id=1237747769&saved
http://www.facebook.com/album.php?aid=2019530&id=1237747769&saved - treba kuknut tie posledne :slight_smile:
2. sep 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@valigurka ...jeeej....veronicka je hrozne zlatunka :dizzy_face: ...aj fotky su celkom dobre....ale mozme sa kludne dohodnut a posnazime sa spravit este lepsie fotky :wink: :dizzy_face:
2. sep 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa tesim :slight_smile: ja urobim softverove upravy :slight_smile: aby sme boli este krajsie
2. sep 2010 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, trošku som vas zanedbavala :sweat_smile: :sweat_smile:

@ema.nz -tj super, že si spokojna... no mm dnes videl v Predeti výklade Ferarri .. tak neviem ešte... ale hlavne, že nejaký nový na jar bude. Celu zimu možes sondovat :grinning:

@ericica - juj,, by som ju vycmuuulala :wink: baculka malá :wink:
Aj je baculka, ci fotka ešte zagulatuje?
2. sep 2010 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Ferrari som tam videla, ale co ja viem... no viem si predstavit, ze sa to chlapom paci. :sweat_smile:
3. sep 2010 o 13:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suhlasim s deinou ani mne sa vobec nepacil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
3. sep 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida81 noo ona je taka baculka dnes sme boli v poradni a vazime 5650 g a mame dva mesiace......
je to maly bucko.....
@deina kedy ide mm do mnichova??ide vlastnym autom alebo ho beru z osramu???lebo ak ho beru z osramu asi ho berie moj mm :slight_smile:
3. sep 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ema.nz
@deina - mne sa páči ...
@ericica - krasne miery :wink: hlavne že jej chutí :grinning:
4. sep 2010 o 01:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika, nie, vlastnym autom ide, koncom septembra. :wink: Vsak bude mat toho kopec pobalene.
4. sep 2010 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Materske centrum je uz otvorene? Kedy?
8. sep 2010 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@deina este nie je, ani "veduce" nevedia... :wink: mozno o tyzden, dva, lebo ak si sla okolo, je v stave prerabky stale....
8. sep 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sli sme okolo niekedy koncom augusta, vtedy to bolo zatvorene a nic, ocividne na tom pracovali... myslela som, ze uz by aj mohli zacat, ked je taketo blbe pocasie. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. sep 2010 o 14:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co prerábaju, ved je to tam nove, nie?
8. sep 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co ti ja viem? Tiez nechapem, co tam mozu prerabat. :sweat_smile: Ked som sla vcera okolo, nejaka baba tam sedela na gauci a cosi si kukala na notebooku, akoze pracovne nasadenie. :grinning: No ale snad to uz coskoro otvoria, nech nemusime doma trcat v zlom pocasi.
9. sep 2010 o 12:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte novozamcanky :slight_smile: takze som nabrala odvahu a presla som od dr. Langovej naspat k dr. Stankovi a mam velmi dobry pocit. a od sestricky som sa dozvedela, ze nie som sama, co sa vracia od nej. taky kamen mi padol zo srdca .po vcerajsej poradni a po dnesnom telefonate s kamoskou som sa tak rozhodla. pomohli mi aj vase davnesie reakcie. takze dakujem :slight_smile:
14. sep 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubinka26 no vidis :wink: ved nebudes predsa chodit k lekarovi s ktorym nie si spokojna :zipper_mouth:
14. sep 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....
tak narychlo vas citam...
deina..zlte gumaky som videla v lidli, mali este asi tri vo velkosti 24-25 a modre. bola som tam asi v pondelok.
a zvyknu mat aj v rene v akvariu a v deichmane. v draciku som tiez videla cars gumaky...
15. sep 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ericica - som ta odporucila znamej,,,, robis jej na krst torticku? :wink:
16. sep 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby.....tak prve fotenie s jednou kockou a jej dievcatkom mam uz za sebou....tak coskoro Vam poslem link na fotky :wink: ...ak budete niektora chciet tiez fotenie, kludne sa ozvite cez IP.....teraz idem na tyzden na dovolenku, ale potom sa mozme dohodnut :wink: ...ako som uz pisala, je to moj konicek a chcem nabrat nejake skusenosti, takze vsetko je zadara :slight_smile:....fotenie, aj nasledne upravy a pripadna retus.....foto odovzdam na DVDcku :wink: ... ak budete chciet, cez vikendy mozem skoro vzdy :wink:
17. sep 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dida81 viem spominala mi ta :wink:
17. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva super uz sa tesim a potom sa ozvem a dohodneme rande :wink:
17. sep 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hiva -dakujeme, ked tak ozveme sa cez IP. Peknu dovolenku. :wink:

@ericica -ako Rebi v skolke?

Dnes aspon odskusam moje nove gumáky :wink: ,,,, co už s týmto počasim. :unamused:
17. sep 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hiva, peknu dovolenku. :slight_smile:

Baby, ked je taketo picasie vonku, co tak chodit v utorky doobeda do MC? Vraj je otvorene len v utorok od 9 do jednej. My sme o 9 uz daaaavno hore.
17. sep 2010 o 12:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok