Novozámčanky II

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😃 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!
ericica
1. sep 2010
par fotos ako sme uz narastli
deina
2. sep 2010
@ema.nz, mm odchadza uz koncom septembra a my neviem kedy, ked najde vhodny byt. 😉

Edinka je zlatucka. x-)
ema.nz
2. sep 2010
@ericica jeee mala je taka zlatucka,taka mäskova x-) x-) x-) vidno,ze lubi papat 😉 zlaticko male x-)

@dida81 no ze sa ukazes :-p no kocik spokojnost x-) urcite si ho na jar kup 😎 😃 😉

@deina uff nezavidim,tam ti fakt nikto nepomoze s detmi :-| a Misko nastupuje zatial tu do skolky?
deina
2. sep 2010
Nie, nedavala som ho este do skolky. On je hrozny lenivec, nie a nie sa zbavit plienky :-p , ani najest sa sam poriadne nevie. Chcela som ho dat od buduceho septembra, ale teraz uz pojde do skolky tam v Mnichove. Ked sa trosku okuka, nie hned.
ema.nz
2. sep 2010
no ja som si myslela,ze sa od plienok oduci v lete a nic z toho 8-( ale najest sa vie pekne sama x-) najviac sa mi paci,ked papa polievku,ked jej trsinku kvapne hned si pyta papier a utiera 😎 x-) a parok pekne s dezetnou vidlickou 😎 😃 no ale zase keby ju netrebalo do jedenia nutit :-| ona by bola hadam najstastnejsia keby som jej dala s jedlom cely den pokoj :-S
hiva
2. sep 2010
caute babule..
@deina ...... aj ja by som sla do nemecka x-) ...sice neviem ani slovo po nemecky, ale budee to urcite zazitok 🙂 ... to tam planujete ist ako uz na stalo, alebo len docasne? :-N ...a kedy sa stahujete?

@dida81 ...kludne...nemam problem 😉... staci sa dohodnut a mozme ist na to x-)

inak baby, teraz v nedelu budem mat uz prve fotenie, 1-rocnu Emku aj s celou jej rodinou, tak dufam, ze pocasie bude dobre (keby aspon neprsalo, bolo by fajn) a ze sa podaria paradne fotky x-) ... potom sa s Vami o ne podelim, nech Vas mozem motivovat :-N 😃 😃
hiva
2. sep 2010
@deina ... sorry, tu otazku ze kedy sa stahujete beriem spat 😉 ... som si nevsimla, ze uz si odpovedala :-N ... ja som totiz prehliadla celu poslednu stranu 🙂
valigurka
2. sep 2010
@hiva - ja sa hlasim ako dalsi adept na fotenie 🙂 sice tiez fotim, ale malokedy mam cas a nema kto odfotit mna s malou a tiez si musim vzdy pozicat fotak - moj sa odporucal do "vecnych lovist"
http://www.facebook.com/album.php?aid=2013567&i...
http://www.facebook.com/album.php?aid=2019530&i... - treba kuknut tie posledne 🙂
hiva
2. sep 2010
@valigurka ...jeeej....veronicka je hrozne zlatunka x-) ...aj fotky su celkom dobre....ale mozme sa kludne dohodnut a posnazime sa spravit este lepsie fotky 😉 x-)
valigurka
2. sep 2010
tak ja sa tesim 🙂 ja urobim softverove upravy 🙂 aby sme boli este krajsie
dida81
2. sep 2010
no, trošku som vas zanedbavala :-N :-N

@ema.nz -tj super, že si spokojna... no mm dnes videl v Predeti výklade Ferarri .. tak neviem ešte... ale hlavne, že nejaký nový na jar bude. Celu zimu možes sondovat 😃

@ericica - juj,, by som ju vycmuuulala 😉 baculka malá 😉
Aj je baculka, ci fotka ešte zagulatuje?
deina
3. sep 2010
Ten Ferrari som tam videla, ale co ja viem... no viem si predstavit, ze sa to chlapom paci. :-N
ema.nz
3. sep 2010
suhlasim s deinou ani mne sa vobec nepacil :-p 😃 :-x
ericica
3. sep 2010
@dida81 noo ona je taka baculka dnes sme boli v poradni a vazime 5650 g a mame dva mesiace......
je to maly bucko.....
@deina kedy ide mm do mnichova??ide vlastnym autom alebo ho beru z osramu???lebo ak ho beru z osramu asi ho berie moj mm 🙂
dida81
3. sep 2010
@ema.nz
@deina - mne sa páči ...
@ericica - krasne miery 😉 hlavne že jej chutí 😃
deina
4. sep 2010
Erika, nie, vlastnym autom ide, koncom septembra. 😉 Vsak bude mat toho kopec pobalene.
deina
8. sep 2010
Materske centrum je uz otvorene? Kedy?
stvura
8. sep 2010
@deina este nie je, ani "veduce" nevedia... 😉 mozno o tyzden, dva, lebo ak si sla okolo, je v stave prerabky stale....
deina
8. sep 2010
Sli sme okolo niekedy koncom augusta, vtedy to bolo zatvorene a nic, ocividne na tom pracovali... myslela som, ze uz by aj mohli zacat, ked je taketo blbe pocasie. :-p
dida81
8. sep 2010
a co prerábaju, ved je to tam nove, nie?
deina
9. sep 2010
A co ti ja viem? Tiez nechapem, co tam mozu prerabat. :-N Ked som sla vcera okolo, nejaka baba tam sedela na gauci a cosi si kukala na notebooku, akoze pracovne nasadenie. 😃 No ale snad to uz coskoro otvoria, nech nemusime doma trcat v zlom pocasi.
lubinka26
14. sep 2010
ahojte novozamcanky 🙂 takze som nabrala odvahu a presla som od dr. Langovej naspat k dr. Stankovi a mam velmi dobry pocit. a od sestricky som sa dozvedela, ze nie som sama, co sa vracia od nej. taky kamen mi padol zo srdca .po vcerajsej poradni a po dnesnom telefonate s kamoskou som sa tak rozhodla. pomohli mi aj vase davnesie reakcie. takze dakujem 🙂
ema.nz
14. sep 2010
@lubinka26 no vidis 😉 ved nebudes predsa chodit k lekarovi s ktorym nie si spokojna :-x
catrin23
15. sep 2010
ahojte....
tak narychlo vas citam...
deina..zlte gumaky som videla v lidli, mali este asi tri vo velkosti 24-25 a modre. bola som tam asi v pondelok.
a zvyknu mat aj v rene v akvariu a v deichmane. v draciku som tiez videla cars gumaky...
dida81
16. sep 2010
@ericica - som ta odporucila znamej,,,, robis jej na krst torticku? 😉
hiva
17. sep 2010
caute baby.....tak prve fotenie s jednou kockou a jej dievcatkom mam uz za sebou....tak coskoro Vam poslem link na fotky 😉 ...ak budete niektora chciet tiez fotenie, kludne sa ozvite cez IP.....teraz idem na tyzden na dovolenku, ale potom sa mozme dohodnut 😉 ...ako som uz pisala, je to moj konicek a chcem nabrat nejake skusenosti, takze vsetko je zadara 🙂....fotenie, aj nasledne upravy a pripadna retus.....foto odovzdam na DVDcku 😉 ... ak budete chciet, cez vikendy mozem skoro vzdy 😉
ericica
17. sep 2010
@dida81 viem spominala mi ta 😉
ericica
17. sep 2010
@hiva super uz sa tesim a potom sa ozvem a dohodneme rande 😉
dida81
17. sep 2010
@hiva -dakujeme, ked tak ozveme sa cez IP. Peknu dovolenku. 😉

@ericica -ako Rebi v skolke?

Dnes aspon odskusam moje nove gumáky 😉 ,,,, co už s týmto počasim. :-|
deina
17. sep 2010
Hiva, peknu dovolenku. 🙂

Baby, ked je taketo picasie vonku, co tak chodit v utorky doobeda do MC? Vraj je otvorene len v utorok od 9 do jednej. My sme o 9 uz daaaavno hore.

Začni písať odpoveď...

Odošli