Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

roza632
23. sep 2010

dakujem ericica behnem sa tam pozriet

kaja73
23. sep 2010

Baby aj ja mam odtial kočik značky Sojan comfort. Je to polska firma, ktora vznikla už v 70 rokoch.Maju aj stranku na internete, možete si tam ich kočiky pozrieť. Ja som s nim spokojna.Je to 3 kombinacia,mam k nej aj fusak aj slnečnik. .Kočik je priestranny , nie ako niektore korby -aj lepšich značiek- v obchodoch.Celkom dobre pruži.Pani bola velmi mila.Cena okola10 tisic korun.Kto nie je priliš naročny a chce slušny kočik za slušnu cenu , ten bude spokojny.

kaja73
23. sep 2010

Pardon mam Sojan Q7,nie comfort.

stvura
25. sep 2010

Baby, nerodili ste v poslednej dobe, co noveho v nemocke? Ako sa mi to krati sa zacinam obavat a obavat....neviete ako budu vyzerat sluzby lekarov na porodke? 😀

lubinka26
27. sep 2010

ahojte. no prave sa aj ja pozeram po kocikoch. nemate nahodou skusenosti s Bexa B4, Camarelo Q12 alebo s DorJan Prestige 2010? dakujem
do tych tvrdosoviec sa aj my chceme kuknut 🙂

moon1979
27. sep 2010

@lubinka26 Camarelo Q12 mame trojkombinaciu, som velmi spokojna 🙂 a fakt aj rozumna cena

lubinka26
27. sep 2010

@moon1979 ani nevies ako si ma potesila. je to moj favorit 🙂 ale to bol pred vcerom Implast, potom dorjan, vcera bexa a dnes caramelo 😀 😀 😀 mne uz zacina sibat. a kde v NZ sa da pozriet? nemas nejake fotky?

deina
30. sep 2010

Ak ma niekto zaujem o podpisanie peticie proti znizeniu RP, tak kopirujem sem:

Nové Zámky:
Podpísať petíciu môžte v obchode s detským oblečením Family Shop, Letomostie 8A /ul.kde je papiernictvo Arka, veľký čínsky obchod, smer k autobusovej stanici - dobre vysvetlené? / od 1.10. - 5.10.2010, nedeľa zatvorené.

andrea2603
30. sep 2010

@deina 😉 🙂 😵 šikuľka, mňa len teraz napadlo to napísať aj do tejto témy 😅 ,
tak kočky,ktoré nechcete prísť o 66,00 EUR, šup podpisovať 😉

deina
30. sep 2010

To je uz od zajtra, ze? Odkedy tam ta peticia bude? My sme vonku uz od rana.

dida81
30. sep 2010

čaute 😉

no,,,, ideme podpisovat ! 😉 ale práve zatvorene ? (práve teraz? 😕)

@lubinka26 - ja ti camarelo predám, ak by si mala záujem napis mi IP 😉 Je vo výbornom stave! 😉
Nepouživame ho, mame ho u nasich , aby nam nezavadzal, nema ani rok. 😉
Kupili sme si potom iný. 😉

dida81
30. sep 2010

@stvura - už to ma asi za sebou 😵

@lubinka26 - jaaaj, ty chces asi nový ... ja som si myslela, že to ty sa na predoslej strane pýtas na tie kociky z druhej roky.... a pozerám, že nie. 😅
No , idem radsej spat, papa

andrea2603
1. okt 2010

@deina je to kamoškin obchod, včera som s ňou volala, že ráno o 9.00-9.30 jej to tam donesiem.

andrea2603
1. okt 2010

@dida81 čo zatvorené? obchod? však nič také nespomínala 😕

deina
1. okt 2010

@andrea2603, super, tak tam zbehneme a podpiseme. Idem to poslat este par znamym, nech sa o tom vie.

dida81
1. okt 2010

@andrea2603 - ja neviem, len som citala tu vyššie, že je od 1- do 5.10.zatvorene...
Tak poobede tam aj ja zbehnem podpisat. 😉

deina
1. okt 2010

Lebo necitas poriadne. 😉 Je tam ciarka, pani ucitelka, ze "od 1.10. - 5.10.2010, nedeľa zatvorené." Uz som bola podpisat, je to tam. A maju krasne ciapocky, no musela som kupit.

lubinka26
1. okt 2010

@dida81 a preco ste si kupili druhy? nebola si spokojna? no chcela by som novy, kvoli zaruke 🙂

ema.nz
1. okt 2010

caute,no pojdem aj ja i ked nemyslim,ze to pomoze 😝

hiva
1. okt 2010

caute baby.....da sa podpisat aj online 😉 http://www.changenet.sk/?section=kampane&x=499573

dida81
1. okt 2010

ajojte,,,, tak podpisana ... bola som asi tridsiata (o 15hod.)
Kto sa chce podpisat , treba cim skor, bo vraj to tam bude len do utorka.

@ema.nz -aj ja si to myslim, no mam to tu pod nosom a nechod, nie? (ty taky tak 😉 )
@lubinka26 - napisem ti IP 😉

andrea2603
1. okt 2010

tiež neviem, či to pomôže, ale ten jeden podpis za to stojí, aspoň sa o niečo pokúsiť 😉

lubinka26
1. okt 2010

@dida81 ok 🙂
v pondelok sa pojdem podpisat 😎 dakujem za info

deina
1. okt 2010

Dokedy vlastne treba tu peticiu odovzdat, tak celkovo?

ema.nz
1. okt 2010

@dida81 presne 😉 a este som podpisana presne pod tebou 😀

andrea2603
2. okt 2010

@deina
http://www.pieskovisko.sk/strajk/
petíciu z detského obchodu pošlem ja 6.10.

deina
2. okt 2010

@andrea2603, si priamo z NZ? Nieco skusim aj ja pozbierat po rodine a znamych, tak by som ti to potom mohla posunut.

andrea2603
2. okt 2010

@deina o.k., nech popodpisujú 🙂 😉 , som priamo z NZ

deina
3. okt 2010

Tak uz podpisuju, sestra to vezme do roboty, aj jej chalan to zoberie k sebe do roboty, nech sa tych podpisov nazbiera. 🙂

andrea2603
5. okt 2010

@deina zajtra to okolo obeda chcem poslať, máš nejaké podpisy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre