Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

janula_nz
17. júl 2008

ja tiez suhlasim so stretkom. a tiez by som brala nieco vonku, kde sa vacsie deticky zahraju a vyblaznia 🙂

janula_nz
17. júl 2008

dnes som kupila kristimu na svadbu veci, bude taky fesacik 🙂 laurika bude mala princezna, ta ma odlozene druzickovske ruzovo biele dlhe satocky, dokonca aj ten kruh tam je,tak bude ako nevesta 🙂 este biele topanky jej musim kupit a deti mam z krku, co sa siat tyka.

kde ste vsetky? 😕

tinusi
17. júl 2008

Ahoj Janula, kolko stalo oblecko pre Kritiho? My ideme na svadbu v septembri a tiez chcem urobit z Matka fesaka... teda ak to nebude moc drahe... inak mu dam bielu kosielku, usijem motylka a nohavice - tie sa zidu - tie kupim...
Inak, to stretko - to by bolo super... som vsetkymi desiatimi za...
Ja mam momentalne Matka na vankusi a ten na kolenach a v zuboch mam naramok od mobilu a mobilom hupem, aby bol spokojny... 😀 niekedy si pripadam ako sibnuta... ale zabera to...

janula_nz
17. júl 2008

tinusi maju v obchode aj normalne obleky pre chlapcov so vsetkym , co k tomu patri ale mne sa to nepaci na takych malych detoch.ja som nechcela. tak som mu v lienke kupila nohavice, bielu koselu, ma take vysivane s bielym tam kde su gombiky. gombiky su zakryte, tak to tam pekne vynikne a k tomu svetrik. a vsetko je farebne zladene, velm i je v tom zlaty. akurat, ze gate treba skratit lebo som mu brala dlhsie, nech to vynosi na jesen. ved uvidis potom na fotkach, bude fesak 🙂 vyslo ma to zhruba do 1000sk vsetko.

serafinka1
17. júl 2008

Ahoj Deina, dnes som Ťa videla, aspoň si myslím, že si to bola Ty. išla si s Klárikou. Aj som sa Ti zdravila, no bolo mi jasné, že asi nevieš kto som. 😉

tinusi
17. júl 2008

Janula ja som videla tu v bazari take super oblecko: mencestrove nohavice, kosielka, kravatka na suchy zisp a vesticka - holka to dava vsetko za 350,- Skk. Pisala som jej nech mi to premeria... potrebujem to az na jesen, tak budem musiet dokupit svetrik, ale je to celkom fain. Oblek by som nechcela, ale vesta je v pohode.

Zgurka, predavas krasnu tuniku - mat dievcatko, tak ju hned beriem...

janula_nz
17. júl 2008

ja som nechcela az take, mne sa to nepaci na takom malom dietati. je to uz moc. a on bude aj tak v kociku lebo ho tam priviazem, nech nebeha. myslim si, ze je to zbytocne. takto tie vsetky saty moze nosit, teda okrem kosele, ta je dost sviatocna

deina
17. júl 2008

Serafinka, bola si na druhej strane cesty nedaleko gymnazia? 😕 Lebo niekto sa na mna usmieval a velmi som rozmyslala, ci to nie si ty (zdalo sa mi, ze ty mas taky kocik), ale vobec som si nebola ista. Sla som s kamoskou (Olinkou).

Tinusi. 😀

serafinka1
17. júl 2008

No to som bola ja, no tá baba s ktorou si šla mi strašne pripomína jednu babu, ale teraz som si fakt nie istá menom. Ja som tak vedela, že sa volá Klára. Spýtaj sa jej, či nechodila na tanečnú do Vivi. Mne sa vidí, že to bola ona.

deina
17. júl 2008

Tak to neviem, ale Klara sa nevola. Je to moja kolegyna a aj kamaratka, ma o dva mesiace mladsiu dcerku. 🙂 Nie je ucitelka ta "Klara"? Oli uci na ZS slovencinu.

serafinka1
17. júl 2008

je to ona, práve som sa pýtala manžela, že či si nespomína na meno a že je to Olina, neviem prečo ma napadla Klára, asi mi to meno na ňu viac sedí, 😀 ale nepovedz jej to. 😀 😀 😀

deina
17. júl 2008

😀 No vidis. Chodili ste spolu na tanecnu? Poznate sa? Vsak ked bude stretko, mozem dotiahnut aj ju.

serafinka1
17. júl 2008

ano, oni sa vtedy chystali na svadbu, tak sa učili tancovať. Bola zábava. No minule sme sa stretli u Lorandovej, a nespoznala ma. Aj som sa jej zdravila a ona nič, tak asi už zabudla. 😒

deina
17. júl 2008

Jej, tak to bolo davno, brali sa v r.2005, nie? Tak sa mi zda, dnes som akurat pozerala jej svadobne fotky.

Nabuduce ta uz hadam spoznam, ked ta uvidim. 🙂

serafinka1
17. júl 2008

No na dnes končím, môj drahý už chce ísť na net, takže uvoľním priestor. Pa a dobrú noc.

serafinka1
17. júl 2008

ano bolo to dávno. Rok nato, sme sa brali my. Tak ju odo mňa pozdrav. Možno si spomenie. Pa.

deina
17. júl 2008

Vyzen ho! 😀

Ale nie, aj ja uz pojdem, klipkaju mi oci. Maj sa pekne. Papa

janula_nz
18. júl 2008

dnes ako vidim sa tu ziadna neukazala. co robite, kde sa tulate? ved ani pocasie nie je najlepsie 😝

deina
18. júl 2008

Ja som doma. ☹ Take blbe pocasie, chce sa mi z neho len spat... 😝

janula_nz
18. júl 2008

aj my sme boli doma doobeda ale ked deti vstanu, pojdem niekam s nimi . uz sa celkom vycasilo. a tiez sa mi len spat chce alebo som uz taka leniva? 😨 😅

tinusi
18. júl 2008

Dnes ma nas prndulik tri mesiacky... a od tohto vyznamneho dna sa chystaju u nas velke zmeny. Idem ho ucit na postielku (doteraz spaval s nami v posteli - lebo ma lenivu mater), idem pridavat do stravy vsetko ovocie a zeleninu okrem hlubovin a strukovin a za tretie, idem maleho naucit pit vodu - doteraz bol len kojeny...
V postielke zatial spinka - ale manzel stresuje (ako vzdy) - zlozil baldachyn, lebo su na nich takí mackovia a vraj maly sa ich urcite boji.... 🙄 . Podla mna maleho tí mackovia akurat zaujimaju, lebo su farebny... no ale co s nim.

serafinka1
18. júl 2008

Ahoj Tinusi, nemyslíš, že je ešte skoro ho učiť na ovocie a zeleninu keď má len 3 mesiace a je plne kojený? Odporúča sa až od pol roka, ak je kojený. No nechcem sa Ti do toho pliesť, ale zváž si za a proti.

catrin23
19. júl 2008

cAUte maminy... hlasim sa vam z dovolenkz, uz sa nam to krati ☹ pocasie je super aj maly to zvlada, len ma trosku sopliky 😖

catrin23
19. júl 2008

serafinka ake podmienky myslis s tym lietanim? nam maly prespal cely let az pri pristavanio sa zobudil. a bol super, luvidime naspat. a na pasovom v blave som musela ochutnat caj aj mlieko. inak nam vsetko preslo, a mala som aj pre maleho jedlo v prirucnej.a este aj hipp stavu v taske a to ani nezbadali 😅

janula_nz
19. júl 2008

ja mam tiez ten isty nazor, ze je skoro tinusi. aby ti nedostal maly alergiu, zvaz si to.

deina
19. júl 2008

Ale Tinusi to chce sebe pridat so stravy, nie priamo malemu, nie? 😉 Vsetko najlepsie k Matkovi k trom mesiacom! 😵 😵

renika
19. júl 2008

ahojte baby. Kde v NZ sa dajú kúpiť plienky na plávanie?

deina
19. júl 2008

Tusim som dake videla v DM-ke.

Dnes tu nikto nie je? 😕

tinusi
19. júl 2008

Ahojte babule, som velmi potesena, ze mam take strazkyne 🙂 , ale ako pise Deina, ja chcem ovocie a zeleninu pridat do stravy sebe... zatial som totiz jedla len jablka a cerveny melon, zo zeleniny len mrkvu - ostatne len tepelne spracovane... ale ste zlate... 😵 😵 😵

serafinka1
19. júl 2008

Renika v DM majú plienky na plávanie a v tescu majú tie huggiess plienky na plávanie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre