Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

lucik77
autor
23. júl 2008

jani ja viem, že ešte to chvíľku potrvá kým príde k realizácii, ale nech potom nechaosím zo všetkým....
a hlavne bolo času, lebo teraz je manžel doma, malého som dala švagrinej, akurát ten čas bol úžasnýýý 😉
(chúďa charli v Tatrách...vraj tam snežilo)

a viac sa toho ani nedalo stihnúť, ja som bola tak vyšťavená, že bohate stačilo.....som nevedela, že to sú tak veľké predajne.

deina
23. júl 2008

A dnes sme boli aj u neurologicky - maly je uplne vpohode, vraj by ani nemusel cvicit, ale neuskodi mu to, tak sa zastavime aj na rehabilitacii. Ze ho nemame prilis trapit, len ho trosku usmernit. 😵

janula_nz
24. júl 2008

dobre ranko.

no toto je hrozne pocasie. cely jul je taky ako keby ani leto nebolo ☹ nas najmensi tiez zacal vcera nejako chrcat a to nedavno dobral antibiotika. to znamena, ze ak bude chori, tak zase idu vsetky decka s nim 😠

inak dala som vsetky saty uz do albumu , co si ma laura obliect, mrknite si. potom nejake vyberiem 🙂

deina
24. júl 2008

Rozhodne tie prve saty, tie su krasne a hodia sa jej. 🙂 Tie druhe su take obycajne, tretie vobec nie, tie su ako pre dospelu nevestu a tie poslednu su tiez pekne, ale prve su najkrajsie.

My sme boli dnes u doktorky s malym - zevraj ma trosku nadchu, mame mu zvlhcovat nostek, ale dychanie ma ciste, nie su to priedusky. 😅 Tesim sa. Asi som trochu paranoidna po tej nemocnici...

serafinka1
24. júl 2008

Ahoj Janula, no môj názor je taký, vyber tie v ktorých sa Laurika cítila najlepšie. Ak by aj nevesta mala vanilkové šaty, volila by som také aj ja, tie máš na 4 fotke tuším. Tie sa mi najviac páčia. Ale inak všetky sú pekné len v tých posledných vyzerá trošku tučnučká, ako keby jej boli veľké. To je môj názor. 😉

lucik77
autor
24. júl 2008

ahojte!
to počasie je na nervy!!! Normálne začínam chytať depku 😠

aj mne malý pred dvoma dňami soplil ale akosi ho to samého prešlo. Ja si cítim hrdlo, tak len čajíčkujem.

Jani mne sa Laurika páči v šatách č.1 a č.3. Ale presne ako serafinka napísala, nech si dá tie ktoré sa v prvom rade páčia jej a v ktorých sa cíti najlepšie. By som išla na svadbu všetkými desiatimi 😀

janula_nz
24. júl 2008

luci no tak chod namiesto mna na svadbu, ja tamnechcem ist vobec 😔

mne sa velmi pacia tie prve, len su po zem a bude ich tahat za sebou. a ona ked bude behat, tak neviem, co z nich zostane 😅 tie druhe jej sadli najlepsie, su jej akurat . tretie su najkrajsie len ideme do puchova a svadba bude len pod takym pristreskom ,t ak jej nechcem take odhalene. a tie posledne sa mi moc nepacia 😝 este si to necham prejst hlavou a uvidim. ale bud tie prve alebo druhe jej zoberiem.

ktora ste boli v meste dnes na porcinkuly? ziadnu som tam nevidela a to sme boli aj doobeda aj poobede

lucik77
autor
24. júl 2008

ozaj Jani berieš aj Lacka?

janula_nz
24. júl 2008

nie nechce ist. pozvany bol ale on ani nevie, co bude o mesiac.mozno bude s dcerou na dovolenke, mozno v rakusku. je to tazke takto doopredu...ale ja som ho tam chcela 😝

serafinka1
24. júl 2008

janula, my sme boli na porcinkuli od 11 do pol 2. 😝

lucik77
autor
24. júl 2008

možno si to rozmyslí...........
Jani tuším si raz písala, že Laurika má intoler.mlieka (nie? alebo mi šiši). Čo z mliečnych vecí jedáva?

serafinka1
24. júl 2008

Ahoj Luci, nevieš nič o Janke, stále sa neozvala.

janula_nz
24. júl 2008

ano ma intoleranciu laktozy. pije mlieko z coopu MIZO, je to madarske krabicove trvanlive mlieko. jogurty dobra mama alebo aktivia. inak jej nic nieje aj ked zje cokoladu, normalne mlieko alebo jogurt, puding... keby nemala zle krvne vysledky, tak ani neviem ze ma nejaku alergiu. fakt to nechapem 😨

serafinka my sme o 11h prisli domov, lebo isli deti spat. a ked vstali, isli sme zase. trosku sme zmokli ale to nevadi, aspon narastieme 😅 kupila som si tvarohove pirohy, mnam. len cakam lacka , on zboznuje tvaroh, tak len pozeram na ne, necham ichjemu 🙂

lucik77
autor
24. júl 2008

ahoj serafi, akurát dnes som jej volala, ale nedvíhala mi. Tak som zavolala tej jej kamoške a vraj stále musia brať ATB. Mala tam nejakú baktériu alebo čo.

lucik77
autor
24. júl 2008

no ja som mu minule skúšala dať Dobrú mamu tvarohovú s jahodami a zjedol mi 2 lyžičky. Zato obyčajný nitriansky biely jogurt zlopce na posedenie 😅

lucik77
autor
24. júl 2008

a puding aký? Doma robený? Čokoládový alebo aký?

janula_nz
24. júl 2008

ano doma robeny. vanilkovy a cokoladovy. len ona mi pudingy moc nechce. zato palacinky s nutelou neodmietne. a cokoladu

lucik77
autor
24. júl 2008

no ja neviem, ja sa Vám budem zdať asi šibnutá, ale do 2 rokov malému čokoládu dať nechcem (už koštoval, ale to bol kulinček, skôr som chcela vedieť, či sa mi z nej nevyhádže) a vôbec to preháňať so sladkosťami. Poznám z praxe kamošiek, že potom im deti nič normálne nepojedli.....

serafinka1
24. júl 2008

Škoda,že sa takto uzatvára do seba. Ani mne nereaguje na správy.

janula, Teba som si skoro pomýlila s jednou babou. Tu na nábreží na tom ihrisku sedela a rozprávala sa s jednou mamičkou baba, ktorá mi bola chrbtom ale strašne sa na Teba ponášala. Ešte aj z profilu, keď som ju videla, tak som si vravela, že si to určite Ty. No potom sa otočila a bol to niekto úplne iný. 😀

janula_nz
24. júl 2008

laura mi zase nezje ziadny jogurt, kde je kusok ovocia, napina ju. ona len cokoladovu dobru mamu. ona mi velmi malo papa, tak aspon tie jogurty do nej tlacim. ten by zjedla aj o polnoci 😅

katika1
24. júl 2008

ahojte.. ja neviem lucik, proste polské sa mi nepáčili žiadne 😔 ani dlažba 😔
mnam puding!!!!!!!

janula_nz
24. júl 2008

serafi uz si ako ja. ja stale vidim deinu a pritom to je ta ista baba ale nie deina 😅

dnes sme neboli na ihrisku. inak mna si zapamatas podla troch deti, malokedy ich nemam vsetkych naraz vonku.

laura tiez do dvoch rokov ani len cukrik nepoznala. tieto posledne vianoce zacala so salonkami, to boli jej prve sladkosti. a teraz ked chce nejaku sladkost, musi si juzasluzit a najprv sa normalne najest. inak nedostane

lucik77
autor
24. júl 2008

no môj bude asi po mne, čo sa ovocia týka, lebo to chaluje jedna radosť 😀

katika náhodou mne sa páčili. Vyrábajú toľko pekných vecí. Rozmýšľam, že na dvere pôjdeme rovno do Poľska. Tu keď mi zapotili, že dvere stoja 1200 SK a zárubňa 3000Sk a jedno bez druhého nemôže byť, tak mi rozum postál...

lucik77
autor
24. júl 2008

serafi ale podľa všetkého ja Janča OK, lebo včera boli s tou kamoškou na squash....tak neviem.....ja som jej volala, lebo som videla posledný príspevok práve od Teba a spomenula som si na ňu. Možno teraz večer niečo mala, uvidím, či sa ozve zajtra.

janula_nz
24. júl 2008

kto je to ta janka? myslela som si najprv, ze o mne hovorite 😅 😅 😔

lucik77
autor
24. júl 2008

to je jedna Šurančanka a zhodou náhod ju poznáme obe so serafinkou. 😀 neboj Teba by sme rakto verejne neohovárali 😀 😀

janula_nz
24. júl 2008

luci 😀

co budete robit zajtra? kedy dame stretko?

lucik77
autor
24. júl 2008

no na zajtra nemám naplánované nič, len dúfam, že zase nebude pršať! Pôjdem k bráchovi, majú veľkú brigádu, robí voliéry pre psov....urobím tortu na sobotu krstniatku ( s tortovým obrázkom princeznej), a nejako sa pomotám... 😀

no stretko dáme hneď ako sa oteplí, nie? 😉

serafinka1
24. júl 2008

No to stretko by už fakt mohlo byť. Viete čo sa chcem spýtať, je možné že jedna osoba môže byť krstnou mamou a otcom viacerým, myslím nie z jednej rodiny?

janula_nz
24. júl 2008

no mozme lebo ktovie dokedy bude teplo 😅

a co ma aky sviatok krsniatko? kolko ma rokov princezna? 😵

odskocim do sprchy, pride lacko, tak nech vyzeram ako clovek. este sa vratim 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre