Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

gabuci
2. dec 2011

@sterea som zvedavá koho ti odporúčaju seriozného.🙂

zzzz128
10. dec 2011

Ahojte,viete mi poradiť? Chcela by som ísť do vianoc na 3D ultrazvuk(chcem vedieť pohlavie) 😀 .Na nete som našla len u doktora,meno som zabudla,v tej bývalej škôlke pri fime mobell. Viete o niekom inom? A cena? Ďakujem 🙂

liluska78
10. dec 2011

@zzzz128 Ahoj ,skus este u Dr.Stanka,ja som bola tam a super,este to bolo aj lacnejsie ako u Havlasa.Platla som myslim 53 eur+-euro-dve

gabuci
10. dec 2011

@zzzz128 Chvália aj doktorku Halmešovú v starej nemocnici.Aspon sesternicina dcéra s nou bola spokojná.ona chodí na poradne k doktorovi Juhászovi a na 3D si vybrala Halmešovú.

zzzz128
11. dec 2011

@liluska78
@gabuci Ďakjem,skúsim zavolať Halmešovej,ak ma zoberie tak to bude super 🙂 Ďakujem za rady 🙂

gabuci
11. dec 2011

@zzzz128 Pozri sa tu v katalógu na Pôrodnice nemocnice....tam nájdeš Halmešovú,jej ordináciu,fotky...všetko.Je skvelá žena,stretla som ju v nemocnici ked som rodila,ona v druhej miestnosti odrodila jednu babu,kým ja som rodila u svojej doktorky.Potom som bola s tou na jednej izbe,veru ju chválila tiež,hoci to bolo 11 rokov dozadu,odvtedy nabrala veľa skúsenosti.Mna prepúšťala z nemocnice a bola veľmi milá.

zzzz128
11. dec 2011

@gabuci No už som pozerala,zvažovala som Havlasa,len je moc drahý,65eur je podľa mňa prehnaná suma,tak zavolám Halmešovej a dohodnem sa,ale ešte počkám do stredy,keď mám poradňu,či mi nááááhodou môj lekár nepovie čo to bude 😵

zzzz128
14. dec 2011

@gabuci No pridávam sa k chválam na dr.Halmešovú 🙂 Dnes som volala,chcela som sa objednať a hned som mohla prísť,super všetko vysvetlila,a keďže som išla dosť skoro,odporúča sa od 24tt a nebolo toho moc vidno,som platila len 20 eur 🙂 Super doktorka je to 🙂

gabuci
14. dec 2011

@zzzz128 teší ma,že som ti dobre poradila.Krásne sny.

gabuci
14. dec 2011

@zzzz128 🙂🙂 🙂

morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrioska
21. dec 2011

@morzsi
My chodime do Nabreznej skolky a som zatial spokojna. 🙂 Neviem ktora je najlepsia, ale nam tato vyhovuje, ucitelky su mile, zlate, ochotne, co sa tyka potvrdenia, nevyzaduje sa od lekara,ale rodic musi podpisovat papier, nieco v style cestneho prehlasenia, ze dieta je zdrave a ked nie je, tak ho neprevezmu (aspon tak tvrdia), resp. volaju rodicovi, ak je dietatko chore, aby ho zobralo domov....
Co sa tyka Tvojho prispevku, velmi rada by som vedela, kde je ta "uzasna" skolka... 😖 Ako to myslis fakt, ze tam deti biju? No opovazila by sa nejaka ucitelka zbit moje dieta. Nieze odo mna by dostala, ale by ju zbila snad cela moja rodina... 😠 Ako toto fakt vy rodicia tolerujete? Stazovat, stazovat, stazovat!!! Napisat do staznosti vsetko to, co si tu napisala, ved ked sa viaceri rodicia spojite, tak im toto nemoze prejst, taketo ucitelky nemaju co v skolke hladat, nech idu robit do vaznice dozorkyne, tam mozu ziapat, ze drz hubu... 😠
No ako fakt som hotova z Tvojho prispevku, ze taketo nieco este u nas existuje. Ja viem, ze dopyt po skolkach je vacsi ako ponuka, ale radsej pridem o pracu a som s dietatom doma,ako ho dat do takejto skolky. No nic, mozno mam silne reci,ale na toto som nevedela inak reagovat, fakt ma to nahnevalo. Drzim Ti palce,aby si nasla lepsiu skolku pre svoj pokladik. papa 🙂

valigurka
21. dec 2011

@morzsi - zaujimalo by ma o ktorej skolke hovoris. Nasa mala chodi na Bitunkovu - nedam dopustit na ucitelky a cely personal. Su uzasne - nasa drnda sa tesi do skolky a je "nestastna", ze cez vikendy je "doma" 🙂

morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valigurka
22. dec 2011

@morzsi - ja nasu malu privazam z Bajcu 🙂 radsej som dala dobru skolku a obetujem svoj cas, ako nicit dietatu zivot - aj Bajc ma skolku, ktoru by asi bolo lepsie zavriet :/

martina786
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morzsi
22. dec 2011

@valigurka to verim my odtialto odchádzame ale musim byt niekde poistená lebo naša babaka je ako počasie ... a navyše má strikturu v mozgu t.j zuzenoie ciev a niekedy ju hodi o zem a co ak nebudem predsne tam kto sa poistará o malu ja som zhanala už všetky možnosti ale žial nikde nieje miesto a na sukromne nemám

morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adrioska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
morzsi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
darielka
28. dec 2011

Dievcata, ja chodim uz roky k Halmesovej, a som spokojna. Ale citam tu, ze Havlas potrebuje peniaze a bla bla bla... Dovolte, aby som sa zasmiala, jeho manzelka je jedinacik a je z tak bohatej rodiny, ze nam vsetkym sa moze o tom snivat... 🙂 🙂 🙂

darielka
28. dec 2011

Ktora skolka je v NZ najlepsia? To je asi otazka nazoru, kazda skolka ma svoje klady a minusy a co je asi najdolezitejsie pri vybere je, aby bola, co najblizsie k bydlisku. Ja mam naozaj vela kamaratiek, a deti su roztrusene asi naozaj po vsetkych skolkach v NZ a ked sa stretneme, tak kazda chvali tu svoju. Morszi, ako teraz sa prosim ta neuraz, ale niekedy zalezi aj od pristupu rodicov. Pretoze kamaratkin syn chodi na Andovsku a su spokojní a bola az prekvapena, z toho co tu citala. A ze biju deti? No to pochybujem, to si podla mna nedovoli ziadna ucitelka, pretoze to je dovod, pre ktory moze prist o pracu. U nas napr. deti, co sa nevpracu do koze, idu do kuta. A ked uz pises, taketo zavazne obvinenia, preco to nedas na skolsku inspekciu, pretoze to su dovody na presetrenie.

darina01
29. dec 2011

@morzsi moja dcera chodi na Dorocku a sme fakt velmi velmi spokojni. pani ucitelky su mile a obetave a deti ich lubia. Tiez je niekedy problem s rodicmi, ze mamicka posle do skolky syna, ktory sa priam zadusa kaslom a tvari sa, akoby nic. To je taka ta zodpovedna matka. Co sa tyka trestov, ani som od dcery nepocula, zeby ucitelky niekoho zbili, viem, ze u nas sa chodi za trest do kupelne.

gabuci
29. dec 2011

@darielka a ty to nevieš,že kto má veľa ešte potrebuje, či chce viac?No ja s Havlasom nemám zlé skúsenosti,ale za tých pomaly 14 rokov,ked som ho spoznala v nemocnici,mohol sa zmeniť.Vtedy ako maldý lekár bol veľmi dobrý,zlatučký,príjemný výstup atd.Ani na Halmešovú nemôžem ani krivé slovo...Tú prvú vetu,čo som ti písala,mám skúsenosti,ale nie konkretne s lekármi.Jedináčik,bohatá rodina a čím viac majú,tým viac chcú.Nič im nestačí...

morzsi
30. dec 2011

viem a som rada že nie som jeho pacientkou keby som nadalej bola určite by som nebola najstastnejsím clovekom pod slnkom že mam dieťa za to vdacim Dr. Ivanovi Riškovi kt ako jediný ma neodsudil

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre