Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

hiva
12. jún 2012

@alzbet124 dakujem za radu.... a pan Kotrec je nejaky starsi, alebo je mladsi?... a nevies, ma vela pacientov alebo by este zobral dalsich dvoch?... a este jedna otazka... Zamky zatial nemam celkom zmaknute, tak vies mi povesat, kde je Starbec?... my byvame blizko nemocnice a tak by som rada aby bola ambulancia na pesiu vzdialenost 🙂

alzbet124
12. jún 2012

@hiva môže mať cca neakých štyridsať a Starbec je pri supermarkete Terno na J.Kráľa, ak bývate pri nemocnici tak je to neakých cca 15-20min pešo odhadom...podľa toho kde pri nemoc.bývate...

bambulka248
12. jún 2012

@hiva aj mne tu baby odporucili mudr kotreca v starbecu, tak som tam volala a sestricka uplne zlata ze staci ked zavolam ked sa drobcek narodi a bud pridem ja alebo pridu oni k nam ze to neni problem - sama to navrhla

hiva
12. jún 2012

@alzbet124 jaj...uz asi viem kde to je 🙂 ... no je to od nas trosicku dalej... ratam skor tych 20 minut 🙂... takze skor by som bola rada, ak by sa nasiel niekto blizsie 🙂 ... lebo teda neviem, ale 60 rocna pani doktorka moju doveru moc nema... skor by som asi niekoho mladsieho.... ale tak uvidim... ak sa nepodari najst nikoho ineho pojdeme k nej 🙂

hiva
12. jún 2012

@bambulka248 no si mi hodila brouka do hlavy 🙂... takze tu ho baby asi najviac odporucali, co?... teda asi nic lepsie nenajdem 🙂.. no fakt neviem... chcela som nieco nablizko, napeso... ale tak zas nemam problem chodit aj autom.... myslis ze dostanem este nejaku lepsiu radu alebo mam rovno jemu zavolat?.... lebo ja teda budem rodit v Bratislave a tak odo mna budu chciet presne adresu a podobne, aby mu mohli poslat vysledky 😒

zlamal
12. jún 2012

ahojte, chcem sa vás spýtať, poznáte niektorá doktorku Máthéovú v NZ, vraj je dobrá detská psychologička, máte s ňou skúsenosti?

hiva
12. jún 2012

prave som dostala dalsi typ... na Mudr. Lorandovu na andovskej.... mate s nou niektora skusenosti?... na internete ma dost pozitivne hodnotenia a vraj nema problem prist aj domov.

bambulka248
12. jún 2012

@hiva este mi odporucaly aj lorandovu. Ta je vraj na andovskej a to neviem kde je, lebo som pristahovalec. A ja mam starbec blizko lebo sme na nabreznej. U tohoto je dobre ze nic nepodpisujes dopredu, ani tam nemusis ist, takze si to mozes rozmyslet. Ale ja by som nejakej komunistickej lekarke nedoverovala. Tento vraj bol aj v zahranici a ma velmi pekny pristup k detom. Tak uvidime.

hiva
12. jún 2012

@bambulka248 a Lorandova je komunisticka?... nevies kolko ma rokov?... Andovska je od nas kusok... je to v podstate hned za nemocnicou.... takze preto ma zaujala....hlavne kvoli tej lokalite..... a teda aj na internete ma celkom dobre referencie.... tak si to asi este necham dobre prejst hlavou 🙂 .... samozrejme privitam aj nazory dalsich bab... nech je nad cim rozmyslat 😀

bambulka248
12. jún 2012

@hiva nieee lorandova... si spominala nejaku 55 rocnu v nemocke ....K Lorandovej chodi aj moja znama s detmi a nevie si ju vynachvalit takze ak mas tu lokalitu blizsie tak by som sla k nej 🙂

stvura
12. jún 2012

@hiva ja som k nej dala preradit dve starsie deti od Hrachovskej a mimco...musim povedat ze som velmi spokojna, je skutocne mila, fakt rozdiel oproti Hrachuli...a sestricku ma tiez velmi prijemnu.

tomika
13. jún 2012

Mamičky,ktorá vije kolko sa plati v nz nemocnoci na detskom odd. ked mamička tam chce byť s dieťaťom??

hiva
13. jún 2012

@stvura
@bambulka248
dik babule za rady... tak som dnes volaal s Lorandovou (teda s jej sestrickou) a uz sme tam nahlaseni 🙂... sestricka bola fakt ze velmi mila... sme si paradne pokecali do telefonu 🙂... sice zrovna v mojom termine maju dovolenku a bude ich v tom case zastupovat Pitonakova, ale tak aj tak predpokladam, ze to u nas pride skor, takze sa s pani doktorkou nakoniec uvidime 🙂... a inak teda mi rovno povedala, ze bud sa prideme my ukazat niekedy poobede k nim do ambulancie, ked uz tam nebudu ziadne chore deticky, alebo nas pride doktorka pozriet domov 🙂... tak uvidime, ako na tom budeme 🙂... teraz uz len pockat na drobcov 🙂

stvura
13. jún 2012

@tomika ja som pred dvoma rokmi platila len stravne, tusim to bolo nejake 4-5e na den 😉

ewinah111
13. jún 2012

tomika,v nemocnici na detskom oddelemi sa platí na den cca 10 eur,presnejsie je to nejakych 9,80,hruza ked tam pobudnes nejakych 7-8 dní ☹ .

niky1984
13. jún 2012

@tomika no vrátili sme sa odtial minulú stredu a platila som 5,70 na deň boli sme 6 dní a cakom pak som platila 29 eur platíš 3 dni dopredu a potom doplácaš toľko dní koľko predlžuješ 16,90 som platila na príme ale toto je u detí na oddelení do 2 rokov ostatné sú na druhéj strane a tam si maminky platia asi aj posteľ tu sa platí len strava

gabuci
13. jún 2012

@tomika čo máš nejaký problém,potrebujete do nemocnice?

tomika
14. jún 2012

@stvura
@ewinah111
@niky1984 dakujem vám..Ináč som to našla aj na stránke nemocnice 🙂.Aj tam to maju pekne rozpisané.

tomika
14. jún 2012

@gabuci nie,my našťastie nie.

michala1515
22. jún 2012

ahojte kocky, ako sa vola ta sukromna skolka pri bowlingu? dakujem 🙂

caterine
23. jún 2012

Ahojte kočky... neviete mi nahodou poradit, či Dr. Belicova nema buduci tyžden dovolenku??? Chystam sa tam v pondelok s malou, v piatok som sa tam nedovolala, neviem či končili skor alebo maju dovolenku. Nechcem sa tam zbytočne trepat, kedže sme neni priamo z Novych Zamkov

k_martina
27. jún 2012

Ahojte, nemate niektora skusenosti s jaslickami lienka? Diky :-
)

deina
2. júl 2012

Ahojte, mate niektora cislo na Dr Stanka? Asi som ho stratila... ten den, kedy neordinuje, je utorok, ci streda?

gabuci
3. júl 2012
gabuci
3. júl 2012

@deina ja k nemu nechodím,len som to našla v reklamnom dvojtýždenníku.Skús tam zavolať a zistiť ako ordinuje.

deina
3. júl 2012

@gabuci, ja k nemu chodim, ale davno som nebola, tak uz by sa patrilo... Len teda nevedela som najst cislo, tak ze sa opytam tu, to bude najrychlejsie. 😉

lia09
9. júl 2012

neviete mi odporucit dobru detsku neurologicku okrem Szalaiovej.K nej totiz chodime ale bola by som zvedava aj na iny nazor

janett84
11. júl 2012

viete mi poradit dobreho detskeho kozneho lekara?dakujem

ema.nz
11. júl 2012

ahojte,konecne tu niekto otvoril nieco kde sa da ist s malymi detmi 😵 😵 😵 vcera sme boli vyskusat a odporucam 😎 😵 uplna parada v tomto teple 😎 a aj pre decka trochu zmeny

https://www.facebook.com/pages/Happy-Cafe/34942...

tomika
11. júl 2012

@ema.nz 😵 to určite navštivime!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre