Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

1katkas
11. júl 2012

@ema.nz ahoj to je namiesto ccx?

ema.nz
11. júl 2012

@1katkas ano 😉

1katkas
11. júl 2012

tak to mi pride vtipne ked som nemala synceka tak som chodila na diskoteky a teraz ked mam dite, tak je z toho detska kaviaren🙂 super to ma tam laka mozno tam niekedy pojdem 😀

deina
12. júl 2012

@ema.nz, ono to je len vnutri? Ako to tam vyzera, co vsetko tam maju?

ema.nz
12. júl 2012

@deina cauko 😵 😵 😵 ano,je to vo vnutri.Je to tam celkom super akurat to mohlo byt vacsie.Su tam 2 skakacie "hrady",smykalka,hojdacka,preliezacka,tunel a vsetko je to penove aby sa deti nemali kde dorazit 😉 Je tam stol kde si mozu deti malovat,kreslit,skladat puzzle.No nieco ine ako dokola tocit detske ihriska v meste 😉 a hlavne mozes si dat "v klude" kavu 😎 😀

deina
12. júl 2012

@ema.nz, super, ked bude blbe pocasie, pojdeme sa tam pozriet. 😅 A tuna uz niekto bol? http://www.happypark.sk/

ema.nz
12. júl 2012

@deina Zlatko to sa este len bude otvarat koncom jula 😉

deina
12. júl 2012

@ema.nz, aha, jula, nie juna. 😅

tristanianz
16. júl 2012

Bambuľky ahojte, je toho tu veľa na čítanie a toľko času žiaľ nemám. Škoda..Mám však otázočku. Kde sa dá prepichnúť ušká 7 mesačnému drobčekovi?

xnatali
17. júl 2012

Mile tehulky, ak mate zaujem, od septembra zacina opat kurz "Skola dojcenia", ktory poskytuje materske centrum Nezbedko. Ak mate zaujem, ohlaste sa mi. Kurz sa uskutocni za minimalneho poctu 5 osob a bude niektory vikend - v sobotu v trvani 5-6hodin.

tinkag
19. júl 2012

@tristanianz my sme dievcatam davali v meste vo Fan parfumerii, neboli to a nemali sme problemy - ale my sme davali nastrelovat az ked mali rok a pol -pri kazdej.

tinkag
19. júl 2012

@janett84 Selicka je dobra, je na Letomosti ale tam chodi vela ludi. Este mi hovorili nejakeho doktora, ale my toto mame blizsie.

tristanianz
20. júl 2012

@tinkag ďakujem.. aj ja chcem až po treťom očkovaní.. Tak za 3 mesiace.. Chcela som teraz, ale neodporúčajú to..

janett84
20. júl 2012

@tinkag dakujem

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liluska78
22. júl 2012

@tristanianz Ahoj,nastrelujeme od 6.mesiaca alebo po druhom ockovani,deticky to zvladaju velmi dobre,tak kludne uz hocikedy mozete prist 🙂

tristanianz
23. júl 2012

@liluska78 ďakujeme za ušká, zvládame to skvele, už sa smejeme, šantíme, ani nevieme, že niečo bolelo... 🙂

liluska78
23. júl 2012

@tristanianz ahoj,velmi sa tesim,malinka bola perfektna,ani velmi neplakala a aspon ste uz potom🙂

adrioska
26. júl 2012

Baby, predchvilou mi volala mama, ze zomrela dokt. Freyova, ze dnes ma pohreb... ☹ 😔 Moj muz k nej chodieval a aj ja, ked som mala nejaky problem. Ktovie, co sa jej stalo... ☹

zuzipa
26. júl 2012

fúha ☹ ... počula som, že bola veľmi dobrá kožná lekárka ... a už inak dlhšiu dobu neordinovala , a jej syn ju zastupoval ... tak ktovie čo jej bolo ☹

adrioska
26. júl 2012

@zuzipa Zuzi, ano, naposledy ked u nej bol Karci (a to uz bolo davnejsie), tak tam bol jej syn...

marianas
31. júl 2012

Ahojte. neviete poradiť, kde zoženiem pekné tehotenské oblečenie za prijateľné ceny? Z prvého tehotenstva mám skôr elegantné veci, lebo som pracovala, no teraz som na materskej a je mi to na prd.

lion13
1. aug 2012

@marianas ahoj ked chces pozri si moj bazar, mam tam neake veci malo nosene. Keby netrvas natom aby boli nove mohli by sme sa este na cene dohodnut.

marianas
1. aug 2012

@lion13 Ahoj, si poklad, že si sa ozvala, jedny rifle už mám, chcem skôr športové nohavice na ihrisko s drobcom a k tomu tričká. Tak možno niečo nabudúce.

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alzbet124
2. aug 2012

@tomika ahoj...tu je cestovný štrandbusu: http://www.novezamky.sk/C_ruch/doprava/index_st... 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alzbet124
2. aug 2012

@tomika za málinko 🙂

hiva
7. aug 2012

Ahojte dievcata... chcela by som sa Vas opytat, ci ste niektora robili detom tkzv. uvitanie do zivota... je to nieco ako nahrada krstu v kostole.... v niektorych mestach to robieva priamo mestsky urad... taky maly obrad kde sa privita novy obcan v meste.... neviete, ci nieco take sa da vybavit aj v Zamkoch?

bubina1
7. aug 2012

@hiva robí sa to aj v NZ...ked sa dieťa narodi a zahlasia ho na matriku, tak tam treba zahlasit, že mas zaujem aj o privítanie do života ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre