• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Novozámčanky II

13. novembra 2017 
@deina

Kde ste respektíve u koho ste cvičili vojtovku v NZ, prípadne kontakt , ďakujem.
21. jún 2014 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, neviete mi poradiť či sono prsníkov robí niektorý gynekológ aj vo svojej ambulancií? Ďakujem pekne.
23. jún 2014 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sensz, ahoj, nas to naucili este v nemocnici (na neonatologii), potom nam ukazovala nove cviky i neurologicka a boli sme i na rehabilitacii dole v nemocnici.
23. jún 2014 o 08:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kika86 podľa mna nie
25. jún 2014 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lion13 ďakujem za odpoveď :slight_smile:
25. jún 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Novozámčanky, viete mi odporučiť dobrú očnú lekárku pre moju 4-mesačnú dcérku? Nejakú, ktorá má milý prístup, je príjemná deti z nej necítia strach. Ďakujem.
10. júl 2014 o 15:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2018 (26. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikaaaaa my sme boli u Fujašovej. babätká beru dnu hned, netreba čakať a doktorka je velmi milá
13. júl 2014 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj kočky. Prosím vás, rada by som šla na 3D utz v NZ no počula som, že tento utz robí aj Havlas a aj Halmešová... Máte s niekým z nich osobnú skúsenosť?
22. júl 2014 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gabikaaaaa, ked len 4-mesacnu, tak mozno Dr Marekova? Kedysi sme k nej chodili, ked boli deti este babetka, velmi zlata, asi este ordinuje (hoci je vraj dost chora).
22. júl 2014 o 13:24  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, stahujeme sa do NZ a chcela by som vediet, kam s 3,5 rocnym synom vo volnom case. Budem vdacna za akukolvek radu - ma rad pohyb - tanec, futbal, plavanie. Do skolky nam ho nevzali, mame male babo - sestricku. Este zvazujeme sukromnu skolku aspon na dva dni, nech je medzi detmi. Vdaka!!!
1. aug 2014 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pistinka2 Neviem v ktorej casti mesta budete byvat, ale mame tu ihriska na Sihoti, v Bernolakovom parku, ale aj na inych sidliskach. Kupat sa da na Strande v NZ, v Palarikove, v Podhajskej, v Patinciach, v Sturove,atd....co sa tyka tanca, tak kruzky zacnu v sept. bud v CVC Pyramida (tusim J.Krala ulica) alebo na ZUŠ na SNP namesti...
4. aug 2014 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Hľadám dve mamičky z Nových Zámkov. Ležali sme spolu s detičkami na Klinike pediatrickej urológie na Kramároch v júni 2014. Jedna maminka sa volá Zuzka, má manžela Peťa (ak sa nemýlim) a malú Ninku (cca 1 rok a 4 mesiace). Ninka je obličkárka. Druhá maminka sa volá Katka (priezvisko kvôli súkromiu nenapíšem), je to policajtka a má malého Matúška (teraz už bývajú v BA, ale ona je zo Zámkov). Nepoznáte ich náhodou? Nie sú v tejto alebo inej, súkromnej skupine mamičiek z Nových Zámkov?
26. aug 2014 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pistinka2 ak hladas sukromne opatrov.centrum pre deti odporucam včielku. je to oproti poliklinike. ak mas neake otazky napis mi IP
2. sep 2014 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mate zaujem o takyto babybox?
Ruzovy balik 4Eur/ks TUPPERWARE pohar (vrch sa da velmi dobre uzavriet a je tam taky otvarac,ze si mozeme po castiach nalievat), 1lcappy dzus, drziak na dudlik, dudlik NUK, fotoramik IKEA, RACE v plechovke, pol litrova mineralka, vzorka Silan, obrusky a plienka Pampers.
Fialovy balik 4Eur/ks je flaska AVENT 125ml, pol litrova mineralka, intimka, vzorka zubnej pasty Meridol, dvoje ponoziek, cistic DURGOL, platena taska.
2. sep 2014 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zebra41 ja by som mala zaujem o ten 1balik.Dakujem
2. sep 2014 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@naolina poslala som vam spravu
2. sep 2014 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý den mamičky a dámy nejak extra to sem nepatrí, ale potrebujem pomoc, zhánam niekoho, kto pracuje v NAY elektrodome v Nových Zámkoch, viete mi prosím pomoct?? prosííííííííím
3. nov 2014 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcem sa opýtať, kde v nz sa cvičí zumba :confused: vďaka
5. nov 2014 o 05:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
By som chcela vediet nejakeho dobreho zubara v NZ pre deticky a maminku. Dakujem vam velmi pekne.
27. feb 2015 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás, máte niektorá kontakt na Vieru Šumskú (ORL lekárka), tam pri autobusovej stanici má ordináciu. Dakujem Vám.
15. máj 2015 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!Poradili by ste mi,ktora materska škôlka je dobra v Novych Zamkoch?Zvažujem MŠ Bitunkovu,MŠ na P.BLAHU,alebo Cirkevnu škôlku.Mate skusenosti?Prosim napište ste spokojne,alebo ......???Ďakujem
15. aug 2015 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,poradíte mi prosím gynekológa/gynekologičku v Nových Zámkoch. Ďakujem :blush:
28. aug 2015 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili9 ahoj,ja Ti odporucam Mudr.Stankovu;profesionalna,vysoko odborna,ludska,vzdy vsetko vysvetli,mozes jej kedykolvek zavolat sk nedvyhne zavola naspat,sestricky velmi prijemne,objednavanie he tak isto super,necaka sa nejak extra dlho.
29. aug 2015 o 06:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som poprosiť o radu. Vedeli by ste mi prosím odporučit civilného právnika v NZ? Potrebovala by som navrh na upravu styku s dcérkou. Neboli sme manželia a nežijeme spolu a stretávanie s dcérkou bolo na vzájomnej dohode, chcela by som to však mať vyriešené. Ďakujem pekne.
2. sep 2015 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
máte, prosím, nejaké skúsenosti s operáciou šedého zákalu v NZ? Ďakujem.
28. okt 2015 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby prosim vas potrebujem radu kde v NZ sa daju v tomto case kupit plavky :slight_smile: dakujem
29. dec 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nejaka tehulka co rodi v marci 2016 v NZ ???
7. jan 2016 o 09:57  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Novozámčanky, vedeli by ste mi poradiť dobrú detskú lekárku? uvažovala som o MUDr. Lorandovej alebo Korčokovej, ale veľa o nich neviem... máte s nimi skúsenosti? Díky :wink:
2. feb 2016 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@melany_s Ja odporúčam Lorandovu. Chodim k nej a aj moje dieťa k nej chcem prihlasiť. Skvelá sestrička aj doktorka mám len dobré skúsenosti :slight_smile:
17. apr 2016 o 19:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejaka tehulka s termínom v septembry 2016?
17. apr 2016 o 19:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok