Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
12. aug 2008

😝 to by bolo drahé stretko, ale môže byť

katika1
12. aug 2008

seraf aj Riško len tak "súložil" s podlahou asi mesiac a ked mal okolo 8 mes začal loziť.. teraz sa učí chodiť.. celkom mu to ide 🙂

renika
12. aug 2008

serafi, nevyhováraj sa, veď ty si nás pozvala, nie? 😕 😀

serafinka1
12. aug 2008

takže stretko sobota 12.00, dolný smokovec, hotel autis 😀

renika
12. aug 2008

ja s Maxom vôbec za ruky nechodím. Keď sa mu chce chodiť, príde k nábytku a môže, nech sa páči 🙂

serafinka1
12. aug 2008

jasné pozývam Vás, ale platíte si VY xixixix 😀 😀 😀 😀 😀 😀

renika
12. aug 2008

serafinka, vieš čo znamená, keď pozývaš???? 😠 Už ťa niekto niekedy pozval? 😀 Ja týmto pádom neprídem, aby si vedela!! 😀

serafinka1
12. aug 2008

budúci týždeň máme 8 mesiacov, som zvedavá kedy skončí so súložením , u nás ale nie s podlahou, ale s postelou a prejde k lozeniu. Ked ju dám do chodítka, tak mi lieta po celom byte a otvára skrine a šuflíky 😒 , čo bude keď začne loziť sama .... neviem neviem

renika
12. aug 2008

kde ste, ja ešte nálev na uhorky idem urobiť, hneď prídem, dám to variť 😝

katika1
12. aug 2008

seraf no bude to čo u nás.. xkrát denne vyhádzané šuflíky 🙄

serafinka1
12. aug 2008

Dnes som jej chcela spraviť radosť keď už má tie meniny, že som priniesla vaničku do obyvačky na koberec, obklopila ju hračkami a nech sa kupká. No keď som išla už po druhé vedro vody tak tú vodu čo bola vo vaničke mi vyliala na koberec. 😖 tak teraz suším na balkóne.

serafinka1
12. aug 2008

ešte teraz sa na tom smejem, že aká je šikovná, keď aj príde ku košu na prádlo a začne vyhadzovať šaty, ale po čase mi to asi jedno nebude, keď všade kam sa pozriem bude spúšť.

serafinka1
12. aug 2008

Katika a vy sa kedy sťahujete?

katika1
12. aug 2008

no nechci vedieť ako to vypadá u nás 🙄 a prádlo tiež vyhadzuje.. a oblúbené má, že otvorí skrinku pod umyvadlom a otvorí wcko a všetko z tej skrinky do neho hádže 🙄 🙄 🙄 minule som tak lovila make up a celý sa rozmočil 🙄
v septembri 🙂

renika
12. aug 2008

aj u nás je spúšť, kvety som všetky ale všetky dala preč, nemám už ani jeden na zemi ☹ Šuflíky tiež už objavil, no je to veselé, odkedy začal loziť ...

renika
12. aug 2008

kati, pri takom šibalovi sa ako chceš presťahovať? Riško ti aspoň pomôže s balením 🙂 Len mu vysvetli, že to je ako keby wc 😉

renika
12. aug 2008

nálev sa už varí, kým vychladne bude pol noc a potom môžem ísť spinkať 🙄 Aj vy zaľahnete až okolo polnoci vždy? Ja sa skôr do postele nikdy nedostanem

serafinka1
12. aug 2008

😀 je to sranda s týmito krpcami.

serafinka1
12. aug 2008

ja sa skôr ako polnoc tiež do postele nedostanem. Ale už by som mala ísť fakt žehliť. Tak dohodnite to stretko a ak to bude v chilli skúsime prísť. 😉
Dobrú noc.

renika
12. aug 2008

to je 😀 Kati a ako Riško chodí? Sám?

renika
12. aug 2008

serafi, nech ti rýchlo ubúda 😉 Zajtra sa ozvem, keď by sme išli s tým očkom

serafinka1
12. aug 2008

Dobre, my pôjdeme určite.

renika
12. aug 2008

kati, tiež si išla žehliť? Aspoň si mohla dať vedieť 🙄

tinusi
12. aug 2008

Kati, to je dobre... 😀 😀 😀

katika1
12. aug 2008

ja chodím spať 22.30.. pevný režim no čo.. reni prejde tak 5krokov aj sám, ale ešte sa bojí.. tak chodí za jeden prst 🙂
som sa sprchovala..
ako sa chcem presťahovať? jednoducho.. Riško ide do jasličiek 😀

katika1
12. aug 2008

22.30.. idem spať.. čaute 🙂

renika
12. aug 2008

máš odpustené, hygiena nadovšetko 😉 Rišiak je šikovný, tak už len pár dní a ani jeden prst nebude potrebovať 🙂 Do jasličiek?? 😲 A kam? Som myslela, že v NZ ani nie sú jasle.. Ale bude to pre teba veľká pomoc, budeš môcť baliť a upratovať, dobre si to vymyslela. Len ja by som sa bála ako by si zvykol Max, vychovávam si z neho celkom slušného mamičkára 😅 Koľko sa platí v takých jasliach a na koľko hodín vezmú dieťa?

renika
12. aug 2008

ešte som zabudla, dobrú noc všetkým 🙂

katika a krásna žena z teba bude a dožiješ sa dlhého veku - to som čítala, že tak skončia ľudia, ktorý idú dennodenne spinkať v rovnakom čase 😎

renika
13. aug 2008

dobré ráno. Tak zatiaľ k dr. nemusíme ísť. Volala som jej a mám dávať repíkové teplé obklady a framykoinovú mastičku. Ak mu to praskne, tak super a ak nie, tak tam zostane hrčka. Potom by sme museli ísť na očné a asi operačne by sa to riešilo ☹

janula_nz
13. aug 2008

ahojte.

katika a ake okna robite? co mam nasim povedat? 🙂

ja som mala horucu noc, bolo super. aj prekvapenie bolo 😀 😀

ked vam deti vyhadzu skrine, sufliky a vsetko co sa vyhadzat da, tak co urobite? poviete im, ze sa to nesmie alebo to nechate len tak? kiko mi to robi aj 100krat denne a uz ma to veru nebavi upratovat . take nervy na to mam a uz aj dostal na zadok a stale to robi akoby nevedel, ze to nesmie. a pritom to dobre vie 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre