Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

serafinka1
13. aug 2008

ano taká ako brúsená koža to vyzerá, ale je to veľmi jemné a príjemné na dotyk. Táto sedačka je proste super, dlho som nad ňou špekulovala, a bolo mi ľúto vyhodiť nejakých 2-5 tisíc za sedačky s umelým poťahom a nekomfortné, trošku sme priplatili ale oplatilo sa. Aj to ovládanie na polohovanie je jednoduché, jedným ťahom.

katika1
13. aug 2008

hej je skvelá..a krásna 😵 máš ip..
a kúpili sme to v pre deti

serafinka1
13. aug 2008

to je super obchod, boli sme tam minule, mali tam jednu vystavenú, tuším spicy to bola, veľmi pekná. V tom obchode by som dokázala stráviť hodiny a hodiny, toľko všeličoho tam majú. No musím ísť cica sa zobúdza. Veľa toho nenaspala, 35 min. 😠

renika
13. aug 2008

seraf, katika - dobrý výber autosedačky, aj my máme concord ultimax 😎

tak to stretko bude? My asi neprídeme, Maxim to má väčšie a väčšie 😢

deina
13. aug 2008

Chuda Maximko. ☹ Misulovi je uz lepsie, dnes bol vesely a spokojny, este trosku ma sopliky, ale je to ovela lepsie ako vcera.

renika
13. aug 2008

dr. hovorila, že zajtra by sa to malo začať zmenšovať, lebo mastička už bude zaberať. Tak uvidíme. Radšej by som to 100x mala ja ako on!

super, že je Miškovi lepšie. Ako rýchlo sa z toho dostáva 🙂

deina
13. aug 2008

Asi mu zabrali kvapky, ktore nam dala doktorka, neuveritelna zmena oproti vcerajsku, ked ho nic nevedelo utisit. 😅

renika
13. aug 2008

a ako sa volajú tie zázračné kvapky?

nutka
13. aug 2008

ahojky kto tu?

no my sme dnes mali na bozi obed horucku 38,9!!!a cely den ho vlacim na rukach.....chudatko vonku je na zblaznenie teplo a este aj sam sa poti....

ked sa to nezlepsi tak asi neprideme na stretko...aby sme nenakazili...ale aj verim,ze su to zubale,lebo aj rano hnackoval.....

katika1
13. aug 2008

nutka 😲 ale to sme ho my hádam nemohli nakaziť 😲 Rišiakovi už nič nie je od piatku 😲
chudáčik!

deina
13. aug 2008

Neviem, su to nejake antibiotika a take, ze ich musia pripravit v lekarni. IDem sa kuknut...

Pamycon.

Chuda Samko, tak aj on je chorucky? ☹

nutka
13. aug 2008

kati neboj...sak risiacik je fit a aj roli bol...
ja som samusovy nakukla cez zuby na zuby a daco sa tam rysuje..taka biela carka....takze to bude zub....
a aj keby nie,tak ja som v pohode s tym,ze nechod knim,lebo sa nakazis...a v skolke co budu robit???vecne chorí budu,tak nech si buduju imunitu uz teraz...lebo drzat ho separe nemienim... 😉

renika
13. aug 2008

nutka, rýchlo sa uzdravte, aby ste mohli ísť na stretko 😉 Možno mu ráno vyjde zúbok a bude po horúčkach...

deina, díky za info

katika1
13. aug 2008

nám tiež ide zub.. práve sme po strašnom záchvate plaču 😔 a ide si rozšklbať ústa 😔

renika
13. aug 2008

kati 😖 😔 chudáčik malý zlatý ☹

deina
13. aug 2008

U nas stale ziadny zub. Ale predpokladam, ze doteraz kazdemu dietatu narastli. 😅

tinusi
13. aug 2008

Deina, moje dve neterky nemali este ako rocne ani jeden zub... a teraz ich maju plne usta 🙂
Nas Matulo uz mesiac slinta a cucka si rucicky - vkuse si prstami trie dasienka... ale u nas to este moze byt na dlho. Baby, ako dlho trva kym vyjde zub - myslim od prvych priznakov ako su horucky alebo nervozita babatka? Sa toho dost desim... 😖

renika
13. aug 2008

deina, nám vyšiel prvý 3 dni pred 8m, takže ešte máte čas. A kopec novembrových bábätiek, ktoré majú 9,5m sú ešte bezzubé 😉

tinusi, u každého bábätka je to iné, nedá sa povedať ako dlho vychádza zúbok

deina
14. aug 2008

No bude nieco so stretkom? Dnes je akesi blbe pocasie... 😖

h0blinka
14. aug 2008

cafte babyzne
sadla som si uz asi 5x ku kompu ze napisem 😝 ta mala potvorka ma vzdy zrusi 😀
co sa deje? chorlaveju babule? ☹ chudatenka malinke, dajte sa do poriadku rychlo
bude to stretko? neodlozime to? kym dietky vyzdraveju? kam ste sa to vlastne dohodli? asi si az rano precitam ze kam ist 😀 ak vobec 😝
mne sa lilly zacala v noci budit okolo jednej, vobec neviem preco ☹ je mi z toho na prd, odvykla som si

deina
14. aug 2008

Bol tu navrh, ze Chilli pub, Sihot a Berek, ale baby sa boja kliestov, tak zeby predsalen Chilly? 😅

h0blinka
14. aug 2008

no keby prsalo tak sa aspon schovat je kam 😝

h0blinka
14. aug 2008

a miskovi co bolo?

katika1
14. aug 2008

ahojte.. tinusi u nás je to od prvých nervov a plačov nočných 2 týždne kým sa mrcha prereže 🙄 a včera začali tie dva týždne 🙄
ja som za chilii 🙂

deina
14. aug 2008

H0bli, ma trosku nadchu, uz je to dobre, ale pred dvoma dnami to bolo hrozne, cely den plakal, prestavku si dal len pocas spania a jedenia.

h0blinka
14. aug 2008

😢 chudatko, urcite mu vadil soplik v nose, ake kvapky vam dali?
lilly sa mi zobudila 🙂
katika 2 tyzdne to je fine, dost rychlo, ci nie? nam hovorila doki ze to aj mesiac moze trvat
kam das riska do jasli?

deina
14. aug 2008

Pamycon sme dostali, to je take, ze to musia zarobit v lekarni..

Dam krpcovi dnes pozriet zuby u lekarky, ja vobec neviem, ci mu idu alebo nie. Obcas sa mi zda, ze ano a potom, ze nie... 😕

h0blinka
14. aug 2008

podobne sme aj my na tom, prve idu najtazsie, ved uvidime kedy vidu aj tak to neurychlime
idete dnes k doki? aj mandrea mala ist dnes na ockovanie myslim, mozno sa stretnete 😉

deina
14. aug 2008

Tak sa mozno stretneme, ktovie, kedy ide. 🙂 Chceli sme ist hned rano, ale zacalo prsat, tak som ho ulozila spat a pojdeme, ked sa zobudi, zoberie nas sestra.

janula_nz
14. aug 2008

ahojte.

ja mam 8.15 ten sud ale nebude dlho trvat, takze by sme do chilli keby tam bolo stretko mohli prist na pol 10 alebo 10h 🙂 inde nestihneme prist, kedze pojdeme peso 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre