Novozámčanky II

lucik77
8. jún 2008

Ahojte všetky!
dúfam, že sa v tak peknom množstve 😀 budeme stretávať aj naďalej v pokračovaní Novozámčaniek II, lebo admini všetky témy nad 10000 uzamykajú.

Tak vitajte!!!

catrin23
14. aug 2008

takze chilli zajtra, piatok o 10h?

tinusi
14. aug 2008

Ahojte, tak my sme po ockovaní - celkom v poho zatial - maly ani velmi neplakal. Bola som autom a kedze nemame klimu tak tam bol taky priserny hic... a to moje drobca ani nefrnklo. A to ma este zaskocilo, ze Andovska je z jednej strany uzatvorena, tak som sa musela vratit - no dnes som si trochu pojazdila okolo nemocnice 😀 😝
Ozaj, pouzivate tie gely na dasienka? Ja by som chcela malemu nejaky kupit - chudacik tak si ich trie prstekmi... ktory odporucate?
A do Chilli sa pokusime dokotulat - to bude riadna prechadzka!!! Neviem, kde to presne je, ale snad trafim...Keby daco, tak zavolam Katike - dufam, ze ta pride, alebo nie?

katika1
14. aug 2008

katika príde.. aj s monicou a ak pojde nutka tak aj s nou 🙂

katika1
14. aug 2008

tinusi dentinox je fajn 🙂 ale nečakaj od gelov zázraky 😉

catrin23
14. aug 2008

katika, tak sa zastavte pre mna zajtra, OK???
a klaudi ide tiez?
kto este pride??

monica25
14. aug 2008

cavte tak ja som ta monica... 🙂 ja pridem s malym zajtra ak sa bude stretko konat...

monica25
14. aug 2008

katika akurat citam tvoju sms 🙂

catrin23
14. aug 2008

no caau moni, a kde mas fotku???? 😀

monica25
14. aug 2008

catrin...zatial bez foto,nedari sa mi tam nejak dajaku pichnut...co brian...denis?roland xcel jeho tel.c do irska,ze mu zavola obcas... 🙂

catrin23
14. aug 2008

brian je zivy, nestiham za nim 😀 no a denis.... vsak vies, to je na dlho, vsak zajtra ti porozpravam... a dam aj cislo 😵

catrin23
14. aug 2008

zajtra sa stavite po mna s katikou??

catrin23
14. aug 2008

preco mi nejde dat fotky do albumu???? poradte!!

monica25
14. aug 2008

neviem ako to budem stihat,kym sa vychystame, asi ja pridem rovno do chilli od nas je to dost daleko,ale uvidim rano...dam vediet ak stihame zastavime sa 🙂

renika
14. aug 2008

ahojte, tak vidím, že fajn partia sa už schádza na zajtrajšie stretko a my zase budeme chýbať ☹

monica vitaj, čo si skôr nepísala? dosť dho si už registrovaná na koňovi 🙂

catrin23
14. aug 2008

ok, tak sa rano ozyvame.... kati,tak mi zazvon aspon ty rano, ked pojdes, mozme ist spolu. takze pre vsetky, stretko o 10.00 -- 10.30 v chilli 😉 dufam, ze nebude prsat 😀 😅

katika1
14. aug 2008

reni šak dojdite.. 🙂 čau moni.. no ako myslíš..inak je to dosť skoro o 10,00.. to my niekedy ešte spíme 😅 klaudi chce prísť- teraz mi volala, ale že je to aj pre nu velmi skoro

catrin23
14. aug 2008

a kedy chcete vy???

monica25
14. aug 2008

hanbila som sa 🙂 ...a dost dlho sme nemali net ...

renika
14. aug 2008

hm kati, s takým umrnčaným deckom radšej zostanem radšej doma...Dnes spal za celý deň 45min!!! Neviem či ho bolí to oko alebo zub, horúčku nemá. Natriem mu oko a hneď si to celé zotrie, pri každom teplom obklade spustí plač. S tými obkladmi ho inak tak vytočím, že radšej začne plakať už keď ma vidí, že sa blížím s niečím v ruke 🙄

katika1
14. aug 2008

reni, vieš aký je Riško? už druhý den takmer non stop reve 🙄 reže sa mu 9ty zub a mám podozrenie na stoličku.. no strašný je 😝 ale nebudem kvoli tomu trčať doma..
ty máš furt výhovorku 🙄

renika
14. aug 2008

ma nasereš a prídem! Maxa ti hodím do ruky a môžeš ho opľuť, keď ti o to ide 😠

renika
14. aug 2008

s monicou ste spolu rodili? Ktorá porodila skôr?

monica25
14. aug 2008

ahoj katika...aj my kym tam prideme bude aj 10.30-11...kym sa vychistam maleho nalozim do kocika...uz sa mu tlaci 2 zubok dost bol umrncany poobede,ale zvladli sme to 😀 pred 8 zaspinkal,ale uz raz zaplakal,chudacik moj

monica25
14. aug 2008

katika..mne vyvolavali porod,dali mi tu zazracnu tabletku na vyvolanie bolesti a medzytim sa risko narodil 🙂

renika
14. aug 2008

monica a bola si aj v nemocke, keď ti vyvolali pôrod? alebo si prišla z domu?

katika1
14. aug 2008

Rišiak tiež teraz zaplakal 😝
monica počula moje hysterické výstupy pri porode 😔
reni čestne prehlasuješ, že ak prídeš, o Maxa máš postarané.. a aj ho oplujem

katika1
14. aug 2008

bola v nemocke 😀 spýtaj sa mna, ked jej to tolko trvá 😀
Riško mal práve další záchvat plaču.. a úplne si škriabe ústa 😔

renika
14. aug 2008

kati, ok, beriem ťa za slovo, zajtra máš na starosti 2 deti 😉

a monica tiež porodila takého macka?

renika
14. aug 2008

kati, nedáš mu panadol alebo niečo? Alebo ani to nepomáha?

katika1
14. aug 2008

monicin bol menší.. tuším 3800g, ale teraz je väčší 🙂
beriem to... ani nebudeš vedieť že Maximko existuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre